העברות בשאר הליגה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

למי שרוצה להתעדכן, הכנתי Depth Chart של הקבוצות בליגה לעונה הבאה:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

הפוסט קיבל 12 לייקיםהוקיץ'סומךDe Niroits-sickNatePraškevičiosBenBigBallerbenyGaudiיורםShacham
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

תודה!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

תודה! כל מי שכתוב שם סגור סופית או שזה כולל דברים לא סגורים?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הטבלה פה באשכול מתעדכנת בלייב?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Frenzy כתב: 22 יולי 2021, 14:13 תודה! כל מי שכתוב שם סגור סופית או שזה כולל דברים לא סגורים?
רק שחקנים חתומים
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 22 יולי 2021, 14:17 הטבלה פה באשכול מתעדכנת בלייב?
כן, רק למי שמסתכל מהנייד עדיף נראה לי לפתוח את הקישור
הפוסט קיבל לייק אחדBen
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איזה הייטק הפורום הזה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מי מסומנים באדום?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זרים
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

גרגורי ורגאס חתם בהפועל חיפה שמשום מה החליטה להחתים שני רכזים זרים עם קליעה בעייתית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא חושב שהשילוב ביניהם תמוה.
קודם כל אני לא בטוח שאפשר להגדיר את הקליעה שלהם כבעייתית. קודם כל לגבי ורגאס, ברוב הקריירה שלו הוא נחשב לשחקן חסר קליעה, אבל בתכלס, בשתי העונות האחרונות בארץ הוא קלע בערך שלשה וחצי למשחק ב-40% שזה יפה מאוד. בעונה האחרונה בוונצואלה הוא עלה לשתי שלשות במשחק ב-42% שזה בכלל מעולה. זה לא מגיע מאיזו יכולת קליעה מטורפת אלא בעיקר מבחירת זריקות מושלמת (לוקח רק שלשות פנויות בקץ'-אנד-שוט או כשהולכים מולו אנדר בפיק-אנד-רול), אבל בשורה התחתונה הקליעה שלו מספיק יעילה בשביל שיצטרכו לכבד אותה.
לגבי אלן הקליעה שלו יותר חשודה והוא זורק בווליום נמוך, אבל גם אצלו האחוזים בדרך כלל בסדר (40% במכללות, 32% בג'-ליג, 35% ב-NBA ו-39% בכמה משחקים שלו בצרפת).
אני חושב שהם עשו החלטה נכונה שהם הביאו שני רכזים זרים, כי אין להם רכז ישראלי מחליף (אופק אביטל לא שחקן רוטציה לגיטימי) ובעונה שעברה הם היו די אבודים בכל פעם שאוואנס ירד לספסל או לא פגע (זה כמעט לא קרה אבל הם לא יכולים לבנות על זה שהם יביאו עוד אוואנס). צריך גם לזכור שבעמדות 2-3 יש להם שני גאנרים שמעיפים שלשות בלי הכרה, אז אני יכול להבין למה הם הלכו על שני בול-הנדלרים דומיננטיים, שלא זורקים הרבה שלשות ועם טיקט הגנתי.
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

תותח סחטין עלייך
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

תודה על ההשקעה יובל!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב:למי שרוצה להתעדכן, הכנתי Depth Chart של הקבוצות בליגה לעונה הבאה:

תודה רבה.
כל הכבוד על ההשקעה

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

יובל כתב: 22 יולי 2021, 13:50 למי שרוצה להתעדכן, הכנתי Depth Chart של הקבוצות בליגה לעונה הבאה:

אני ממש מתרשם מהבנייה בראשון לציון תיהיה שם באמת קבוצה מעולה.
ירושלים בנו קבוצה ישראלית הגנתית,מעניין איזה זרים יביאו.
אצלנו אם ים נישאר (סיכוי אפסי עד לא קיים) יש לנו סגל ישראלי מדהים וקבוצה הכי טובה על הנייר שהייתה לנו מאז הוקמנו מחדש.
מכבי סורקין בעיני עשה את הטעות של הקריירה שלו ,הוא לא יראה שם דקות וגם אם כן הכול זה יהיה בלחץ הידוע של מכבי וקשה מאוד להצליח שם לישראלי
חולון בטח מחפשת להחתים עוד איזה ישראלי בכיר השאלה מה נישאר להם בשוק ? בעיקרון זה רק נימרוד לוי כמו שזה ניראה (הלוואי אצלנו אבל אין בטח כסף)
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Pegasus כתב: 23 יולי 2021, 09:06
יובל כתב: 22 יולי 2021, 13:50 למי שרוצה להתעדכן, הכנתי Depth Chart של הקבוצות בליגה לעונה הבאה:

אני ממש מתרשם מהבנייה בראשון לציון תיהיה שם באמת קבוצה מעולה.
ירושלים בנו קבוצה ישראלית הגנתית,מעניין איזה זרים יביאו.
אצלנו אם ים נישאר (סיכוי אפסי עד לא קיים) יש לנו סגל ישראלי מדהים וקבוצה הכי טובה על הנייר שהייתה לנו מאז הוקמנו מחדש.
מכבי סורקין בעיני עשה את הטעות של הקריירה שלו ,הוא לא יראה שם דקות וגם אם כן הכול זה יהיה בלחץ הידוע של מכבי וקשה מאוד להצליח שם לישראלי
חולון בטח מחפשת להחתים עוד איזה ישראלי בכיר השאלה מה נישאר להם בשוק ? בעיקרון זה רק נימרוד לוי כמו שזה ניראה (הלוואי אצלנו אבל אין בטח כסף)
לא הבנתי ממה אתה מתלהב בראשון. יש שם כרגע זר אחד, את דברת שיחזור מפציעה וקולשוב שהוא סימן שאלה.
לגבי סורקין - דווקא לדעתי עשה נכון בשבילו, כמה משחקים טובים ויקחו אותו באירופה למקום שהוא גם יקבל דקות.
555
קיבל.ה  623 לייקים

חסרים לך שחקנים באליצור נתניה והפועל חיפה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קבוצת הכדורסל של גליל/גלבוע נסגרת :devil-shock:
neno
קיבל.ה  33 לייקים

כבר לא
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני יודע שזה כבר בטבלה, אבל רציתי להדגיש את זה: מנקו בחולון. מקווה שיוכיח שעשו טעות
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

גליל עליון מחתימים את סטרלינג גיבס, קומבו גארד מצוין שמאוד רציתי שיגיע להפועל.
היה אחד השחקנים הטובים בליגה הבלגית העונה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הפועל אילת החתימה את בריון אלן. למי שהשם מוכר לו ולא זוכר מאיפה, לפני חמש שנים הוא חתם בהפועל ושוחרר אחרי שהחתמנו במקומו את בנקס.
הקריירה שלו קצת מדשדשת בשנים האחרונות. את העונה האחרונה הוא התחיל בגרמניה, שוחרר באמצע העונה וסיים אותה בקבוצה מונטנגרית ששיחקה בליגה האדריאטית השנייה (הוא כן עזר להם לעלות ליגה).
הפוסט קיבל לייק אחדNate
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 אוגוסט 2021, 09:41 גליל עליון מחתימים את סטרלינג גיבס, קומבו גארד מצוין שמאוד רציתי שיגיע להפועל.
היה אחד השחקנים הטובים בליגה הבלגית העונה.
חתם בנימבורק.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

פחות קשור לנושא, המנהלת לא מאשרת לנתניה לשחק בליגה. נותר לה לערער לבית הדין העליון ואם הוא לא יקבל את הערעור אז תהיה ליגה בת 12 קבוצות.

https://sports.walla.co.il/item/3452441

אם אני זוכר נכון, ההסכם על 13 קבוצות עם שתי עולות ושתי יורדות תקף עד שקבוצה אחת מוותרת / לא יכולה לעלות ליגה ואז חוזרים למתכונת של 12 קבוצות עם עולה אחת ויורדת אחת.
המאבק של קבוצות הלאומית נשא פרי למשך עונה אחת בלבד, ככל הנראה.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

גליל גלבוע החתימה את נועם אביבי ומייקל בריסקר
הפועל גליל עליון החתימה את נמרוד לוי
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הלך המומנטום כתב: 05 אוגוסט 2021, 13:50 פחות קשור לנושא, המנהלת לא מאשרת לנתניה לשחק בליגה. נותר לה לערער לבית הדין העליון ואם הוא לא יקבל את הערעור אז תהיה ליגה בת 12 קבוצות.

אם אני זוכר נכון, ההסכם על 13 קבוצות עם שתי עולות ושתי יורדות תקף עד שקבוצה אחת מוותרת / לא יכולה לעלות ליגה ואז חוזרים למתכונת של 12 קבוצות עם עולה אחת ויורדת אחת.
הטמטום הזה של ליגה לא סימטרית ושתי עולות היה מועד לכישלון מהשנייה הראשונה.
אין שום היגיון אמיתי שאולם כמו הקופסל יהיה קיים בליגת העל.
אמנם יכלו, כמו בכדורגל, לתת להם לארח בעיר אחרת שקרובה, אבל אין מה לעשות.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

Pumba כתב: 06 אוגוסט 2021, 11:04
הלך המומנטום כתב: 05 אוגוסט 2021, 13:50 פחות קשור לנושא, המנהלת לא מאשרת לנתניה לשחק בליגה. נותר לה לערער לבית הדין העליון ואם הוא לא יקבל את הערעור אז תהיה ליגה בת 12 קבוצות.

בתור אחד שיצא לו להיות בקופסל, ולא רק ביציע...האולם הזה לא ראוי לארח אפילו משחק בלאומית. מביך שבכלל נתנו להם לשחק שם גם בליגה השניה.
בכל רגע שלי באולם שם הייתי בטוח שהמקום עומד להתפרק.
שלא לציין את זה שהוא בכלל נמצא באיזו סמטה ברחוב די צדדי בעיר...

אוסישקין לידו זה האמריקן אירליינס ארנה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אני לא יודע מתי החליטו על הנוהל שקובע שקבוצה חייבת לארח בעירה. קרית גת אירחה שנתיים באשקלון, לא חושב שהיו תכניות ממשיות להקמת אולם ראוי ובכל זאת שיחקה בליגה עד שירדה. גם אנחנו התחלנו לארח בראשון כשעוד לא דיברו על הדרייב אין והכל היה בסדר.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

7even כתב:

בתור אחד שיצא לו להיות בקופסל, ולא רק ביציע...האולם הזה לא ראוי לארח אפילו משחק בלאומית. מביך שבכלל נתנו להם לשחק שם גם בליגה השניה.
בכל רגע שלי באולם שם הייתי בטוח שהמקום עומד להתפרק.
שלא לציין את זה שהוא בכלל נמצא באיזו סמטה ברחוב די צדדי בעיר...

אוסישקין לידו זה האמריקן אירליינס ארנה.
בחדרה יש אולם חדש, היו יכולים לשחק שם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא יודע אם זה סוף הסיפור. הקבוצות שיושבות במנהלת מלכתחילה לא רצו 13 קבוצות בליגה ושתי עולות מהלאומית, וחיכו להזדמנות הראשונה לפסול עולה מהלאומית.
גם האולם בהרצליה לא עומד בקריטריונים שהציבה המנהלת, וזה לא הפריע לה כשהרצליה עלתה לפני שנה (כי היא קבוצה "ותיקה" ואקוניס חבר של שאר יושבי הראש).
נתניה יפנו לבית הדין של האיגוד, והוא, כאמור, של האיגוד.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 06 אוגוסט 2021, 21:38 אני לא יודע אם זה סוף הסיפור. הקבוצות שיושבות במנהלת מלכתחילה לא רצו 13 קבוצות בליגה ושתי עולות מהלאומית, וחיכו להזדמנות הראשונה לפסול עולה מהלאומית.
גם האולם בהרצליה לא עומד בקריטריונים שהציבה המנהלת, וזה לא הפריע לה כשהרצליה עלתה לפני שנה (כי היא קבוצה "ותיקה" ואקוניס חבר של שאר יושבי הראש).
נתניה יפנו לבית הדין של האיגוד, והוא, כאמור, של האיגוד.
לפי ויקיפדיה היובל גדול ב-500 מקומות, אבל עדיין מה שאתה אומר נכון.
אני בטוח ב-1000% שהמנהלת פשוט לא רוצה 13 קבוצות ואחרת הייתה נותנת להם לעלות תוך כדי אירוח באולם אחר.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

שיעשו כמו שעשו בבקעה/אילת. הקבוצה פורקה, הבעלים נשאר בליגה ועבר לעיר אחרת.

נשמע לי מטומטם לגמרי שלא נותנים לקבוצה לשחק בליגה רק בגלל שבעוד שנתיים לא יהיה שם אולם. תנו להם לשחק שנתיים בחדרה, ברגע שנגמר הדד-ליין תורידו אותם.

אם אני זוכר נכון, את הדרייב אין בנו בתשעה חודשים, אני לא זוכר אם רק הבנייה או תכנון + בנייה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בית הדין של האיגוד קבע שנתניה תשחק בליגת העל, המנהלת התקפלה. גם בעונה הבאה יהיו 13 קבוצות.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

המחלה החתימו את עידו בן הרוש אצלהם.
למי שהשם מוכר לו- הוא שיחק אצלהם במחלקת הנוער, אחרי ששחקן שלנו נפל על הרצפה (בגללו), הוא הלך ודרך לו על הרגל בכוח ובכוונה.
טוויטר זה השדים החדש
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

ירושלים עם החתמה מפתיעה - ת'ון מייקר. סודני, 2.13, משחק בעמדות 4-5 אבל לפחות ב-NBA העדיף בעיקר לזרוק מבחוץ. היה נחשב לכישרון די גדול אבל לא הצליח בשום מקום.
מעניין כמה משלמים לו כי בדרך כלל שמות כאלה מקבלים חוזה בקבוצת יורוליג לפני שמבינים שגם שם הם לא שווים הרבה (ע"ע דראגן בנדר).
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

חתיכת החתמה מפתיעה. נחשב בתור פרוספקט גדול מאוד, ורק ספקות רציניים לגבי הגיל שלו הורידו אותו למקום העשירי בדראפט.
לא ממש התפתח להיות מה שקיוו שהוא יהיה (אגב הספקות לגבי הגיל שלו) אבל עדיין נתן כמה עונות של שחקן על גבול הלגיטימי ב-NBA.

אני חושב שההשוואה שלו לבנדר עושה לו עוול. בניגוד לבנדר הוא אתלט לא רע בכלל ויש לו נוכחות הגנתית מאיימת, בטח בהשוואה לסייז בכדורסל האירופי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

בנדר זו השוואה מתבקשת. שני שחקנים שנבחרו גבוה מאוד באותו דראפט, אותו גובה, אותה עמדה פחות או יותר, הגיעו לליגה על אותו טיקט ושניהם היו גרועים ממש.
לא שזה בהכרח אומר שגם מייקר יכשל כמובן. יש פה גם אישיו של שכר. אני מנחש שירושלים משלמים לו די הרבה ובכסף הזה הם לא יסתפקו בפחות מכוכב.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

קודם כל, מבחינת טיקט הם שונים לגמרי. מייקר נבחר על טיקט של סנטר אתלטי שיכול להוות איום חסימה וגם לשמור קצת מחוץ לצבע, לשחק מעל הטבעת וקצת לקלוע מבחוץ. בנדר נבחר על הטיקט (המופרך) של תואם פורזינגיס - פורוורד סבן פוטר אירופאי לבן שעושה הכל - קולע מבחוץ, מוריד כדור לרצפה, מוסר.
דבר שני, נכון ששניהם לא הצליחו ב-NBA, אבל מייקר היה הרבה פחות גרוע מבנדר. במקרה של בנדר גם ראינו אותו במכבי לפני שהוא הלך ל-NBA, ויכולנו להיווכח כמה הוא שחקן גרוע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טוב, מהחתמה מפתיעה להחתמה הזויה. ירושלים החתימו את אנתוני בנט, מי שנחשב לבחירת הדראפט הגרועה בהיסטוריה.
מעבר לכך שהוא פלופ NBA מהדהד, שנכשל בגיחה היחידה שלו לאירופה (בפנרבחצ'ה אמנם) והיה בעיקר שחקן ג'י-ליג סביר לכל היותר, הבנאדם לא שיחק כדורסל מקצועני כבר שנתיים וחצי, למעט כמה דקות בנבחרת קנדה.
אמנם על חוזה קאט, אבל עדיין, אחת ההחתמות התמוהות שאני זוכר.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

LOL, בנט.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
שליחת תגובה