אטנט

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אתמול יצא לי להתנסות בזה בפעם הראשונה (עם מרשם). זה מרגיש טוב מדי, הרבה יותר טוב מהריטלין והקונצרטה בהיבטים של התופעות לוואי, גם ההשפעה עצמה יותר אפקטיבית.

אני תמיד נרתעתי לקחת כדורים כאלה, ניסיתי פעמים בודדות קונצרטה וריטלין והם עשו לי ממש רע. עכשיו במבחנים אני ממש מרגיש שאין לי ברירה כי אני לא מסוגל לשמור על יותר מעשר דקות רצופות של קשב בינוני.

יש פה אנשים שיצא להם לקחת לאורך זמן? פיתחתם תלות? סבילות? תופעות לוואי מוזרות?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

עובדיה כתב: 13 יוני 2021, 12:06 אתמול יצא לי להתנסות בזה בפעם הראשונה (עם מרשם). זה מרגיש טוב מדי, הרבה יותר טוב מהריטלין והקונצרטה בהיבטים של התופעות לוואי, גם ההשפעה עצמה יותר אפקטיבית.

יש פה אנשים שיצא להם לקחת לאורך זמן? פיתחתם תלות? סבילות?
סבילות כן, תלות פחות
אבל התופעות לוואי אצלי המשיכו להופיע, חוסר חשק ברגע שההשפעה מתחילה לפוג וסוג של עצבנות ואי נוחות

האמת, זה ממש סמים וזה הזוי שנותנים את זה לילדים

אני עושה הכל כדי לא להשתמש בזה
long live the zapta
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

משתדל להימנע זה אומר שאתה לוקח לצורך העניין רק בתקופת המבחנים ולכל אורכה או שאתה לוקח רק בימים ספציפיים בתקופת מבחנים שאתה רוצה ללמוד יותר טוב?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

עובדיה כתב: 13 יוני 2021, 13:33 משתדל להימנע זה אומר שאתה לוקח לצורך העניין רק בתקופת המבחנים ולכל אורכה או שאתה לוקח רק בימים ספציפיים בתקופת מבחנים שאתה רוצה ללמוד יותר טוב?
בדיוק, יש ימים ששום דבר לא יעזור לי ויש עלי לחץ של המון לימודים אז אני חייב לנצל אותם ולא יכול להרשות לעצמי לחפף
במהלך הסמסטר אני יכול להוריד רגל מהגז וללמוד בקצב אחר ולכן אני נוטה שלא לקחת

אבל בסמסטר האחרון וגם בקודם אליו לא לקחתי בכלל ,גם לא בתקופת המבחנים. לי אישית זה היה משגע את השכל.
סוף היום הייתה לי תחושה של סוף העולם ושום דבר לא היה מעביר את זה, זה מזכיר דאון של חומרים קשים אחרים

מניח שכל אחד לוקח את זה אחרת
long live the zapta
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

תודה. אשמח לעוד חוו"דים
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אני נגד הדברים האלה.
אבל לצורך העניין ריטלין פירק אותי נפשית, זומבי, דיכאון וכאבי בטן.
ואדרל (אטנט) היה לי סבבה. כן דיכא תיאבון אבל לא זכור לי תופעות לוואי נוספות, סביל ביותר ביחס לאלטרנטיבה.
נערך לאחרונה על ידי מריו פצ'אלקה ב 13 יוני 2021, 23:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אחלה, תודה!
שליחת תגובה