חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עוד קלישאה ציונית שאנשים זורקים בלי באמת לדעת אץ הנתונים הרלוונטים. מישהו פה יודע, יעני אשכרה בדק במקורות אמינים, כמה משיקעה תנועת חמאס בנשק אל מול תשתיות, חינוך וכו'? כלומר, בהתחשב בעובדה שהיכולת שלהם להכניס מוצרי בסיס לרצועה (כולל עבור תיקון ץחנות החשמל למשל) מוגבלת מאד ע"י איזושהי מדינה "דמוקרטית" במזרח התיכון.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אדום מטלי כתב:
Asafasraf כתב: 03 אוגוסט 2022, 18:42
אדום מטלי כתב: אתה טועה לגבי שני המקרים עליהם דיברת, גם בתיאור המציאות, וגם בתיאור ההתייחסות שלי אל שני המקרים.
אבל נניח לזה עכשיו. נניח שהיית צודק. איפה אתה מראה כאן שאני מתפתל בעניין "המחבלים הפלסטיניים"? מהי התפתלות בעיניך? טענת משהו עלי, ואתה לא עומד מאחורי דבריך, וניגש כל הזמן להאשמות אחרות.
בבקשה תסביר איך אני מתפתל בעניין "המחבלים הפלסטיינים".
אשאל אותך שאלה פשוטה:

איך תגיב חלילה לפיגוע שיבוצע בשטחים שאחד מהנפגעים בו יהיה אוהד הפועל ת״א?
מה התגובה שלך לפיגוע שהיה בדיזינגוף? מצדיק אותו? מבין אותו?
למה אתה לא עונה?
סליחה על המענה המאוחר.
הסברתי לך מספיק פעמים לאורך השרשור הזה, וגם בשרשור המקביל.
הראו לך את אמנת החמאס המקורית, אבל אתה מתעקש על האמנה מ-2017, למרות שהיחס של החמאס לישראל לא השתנה במאומה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Asafasraf כתב: 08 אוגוסט 2022, 20:35
אדום מטלי כתב:
Asafasraf כתב: 03 אוגוסט 2022, 18:42
אשאל אותך שאלה פשוטה:

איך תגיב חלילה לפיגוע שיבוצע בשטחים שאחד מהנפגעים בו יהיה אוהד הפועל ת״א?
מה התגובה שלך לפיגוע שהיה בדיזינגוף? מצדיק אותו? מבין אותו?
למה אתה לא עונה?
סליחה על המענה המאוחר.
הסברתי לך מספיק פעמים לאורך השרשור הזה, וגם בשרשור המקביל.
הראו לך את אמנת החמאס המקורית, אבל אתה מתעקש על האמנה מ-2017, למרות שהיחס של החמאס לישראל לא השתנה במאומה.

לא, לא.
עדיין הראית באף שירשור שאני מתפתל ביחס ל"פיגוע של מחבלים". אתה כל פעם אומר משהו לחלוטין לא קשור, כמו עכשיו על אמנת החמאס, ואח"כ טוען שענית, אבל אתה לא. תראה לי מתי התפתלתי בבקשה.

(בפרט לא אמרתי שום דבר על אמנת החמאס החדשה, כל הציטוטים שהבאתי הם מהאמנה המקורית. אתה שוב משקר).
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הילדים שאינם עוד.

D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תהיתי באמת מתי תפיץ את הפרופגנדה השקרית שילדים שנהרגו מטילים שנורו לכיוון ישראל נהרגו מהפצצות ישראליות.
כרגיל, לא אכזבת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםofriASAFABADI
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

צה"ל טוען שאלו היו שיגורים של הג'יהאד, אז זו בטוח האמת. כי ידוע שצה"ל אף פעם לא משקר בכל הקשור לרצח פלסטינים, ולא הובאו כאן בשרשור מליון פעמים בערך עדויות לשקרים כאלה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

יש עדויות מצולמות של רקטות שנורו על ידי ג׳יאהד והתפוצצו על בתים ברצועה
בנוסף, צה״ל לא תקף באזור הזה מעל שעתיים לפני הפגיעה בילדים
אבל לא חשבנו שחלילה לא תקח את הגרסה של המלאכים הטהורים מהג׳יהאד האסלאמי
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

pelegs כתב: 09 אוגוסט 2022, 10:34 צה"ל טוען שאלו היו שיגורים של הג'יהאד, אז זו בטוח האמת. כי ידוע שצה"ל אף פעם לא משקר בכל הקשור לרצח פלסטינים, ולא הובאו כאן בשרשור מליון פעמים בערך עדויות לשקרים כאלה.
יש סרטונים שבהם רואים את הרקטה נופלת על האיזור שבו נהרגו הילדים .
נערך לאחרונה על ידי ofri ב 09 אוגוסט 2022, 10:54, נערך 2 פעמים בסך הכל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 09 אוגוסט 2022, 10:34 צה"ל טוען שאלו היו שיגורים של הג'יהאד, אז זו בטוח האמת. כי ידוע שצה"ל אף פעם לא משקר בכל הקשור לרצח פלסטינים, ולא הובאו כאן בשרשור מליון פעמים בערך עדויות לשקרים כאלה.
אם אתה לוקח את הצד שנתפס גם הוא משקר מיליון פעם על עיוור אפילו שיש עדויות שסותרות אותו, למה זה כזה שונה ממה שאנשים פה עושים ומקוטלג כפרופגנדה?
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ofri כתב: 09 אוגוסט 2022, 10:41
יש סרטונים שבהם רואים את הרקטה נופלת על האיזור שבו נהרגו הילדים .
זה ששיגורים נפלו בעזה זו עובדה. איך זה מוכיח שאחד מהשיגורים האלו פגעו בילדים?
כמו שבארוע רצח שירין אבו עאקלה הצבא הפיץ איזה סרטון הזוי שפלסטינים שמחים כי חשבו שחייל נפגע, ומכאן קפצו מיד להסיק שהסרטון קשור לרצח של שירין.
עכשיו, בהחלט יכול להיות שהשיגור הזה פגע בילדים, ואני אפילו אגזים ואומר שלו זה באמת היה המצב, אין לי ספק שהפלסטינים היו מנסים להפיל את זה על ישראל בכל זאת. ועדיין, אין שום מידע שמוכיח משהו פה.

ובלי קשר - הכי קל להתפס לארוע הזה, ולא לשאר החפים מפשע שישראל רצחה בוודאות.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

לא יודע.
אולי בגלל שיש סרטון של רקטה משוגרת מעזה ונופלת בשכונה בה נהרגו הילדים בדיוק באותה שעה
אולי גם בגלל שצה״ל לא ירה לשם מעל שעתיים לפני האירוע
איך זה מוכיח עלק
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Red Or Dead כתב: 09 אוגוסט 2022, 12:07 לא יודע.
אולי בגלל שיש סרטון של רקטה משוגרת מעזה ונופלת בשכונה בה נהרגו הילדים בדיוק באותה שעה
אולי גם בגלל שצה״ל לא ירה לשם מעל שעתיים לפני האירוע
איך זה מוכיח עלק
אפשר בבקשה את המידע שאתה מסתמך עליו?
אני לא מתריס. אני באמת שואל. כי אני לא נתקלתי בשום הוכחה כזו מלבד הצהרות של הצבא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כנ"ל. והדבר הכי עצוב הוא שמדובר במקרה בודד, לצה"ל יש היסטוריה ארוכה מאד של רצח ילדים פלסטינים. להערכתי מדובר באלפים בעשורים האחרונים בלבד, אבל אני מודה שלא ספרתי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כאילו, מתו מרקטה של הפלסטינים או של צה"ל - זה לא משנה את העובדה שמאות אלפי ילדים פלסטינים חיים תחת מצור מתמשך, רעב, עוני מחפיר, סכנת מוות מירי ובאופן כללי איזור מלחמה שמופצץ כל כמה שנים בשביל כמה מנדטים לפוליטיקאי כזה או אחר.

מישהו שאל פה למה אני מאמין לפלסטינים ולא לצה"ל, למרות שאלה גם אלה נתפסו משקרים בעבר. ובכן - אין סימטריה בין הצדדים, אחד הוא קולוניאליסט אכזר שרק מרחיב את הדיכוי שלו, והשני הוא עם שנמצא במאבק אנטי-קולוניאלי תמידי נגד הצבא המחומש ביותר במזרה"ת. מן הסתם אני תומך במאבק הפלסטיני גם אם הוא לא מושלם ונקי ויפה, ובהתאם אם אני צריך לבחור למי להאמין - אני מצדד בקורבן תמיד.

זה שקול לכך שאם ישנן הצהרות סותרות של רוסיה ואוקראינה, ואני אהיה חייב להאמין לצד אחד - זה יהיה הצד האוקראיני. כנ"ל הצד של הפרטיזנים במלחה"ע השניה, או התד של השחורים בתקופת האפרטהייד. בגלל שהאמת היא שכולנו נתונים להטיות בכל הקשור לנושאים הללו, גם אם אנחנו מאמינים ממש ממש חזק שאנחנו אובייקטיבים ושקולים. רק העובדה שאנחנו ניזונים מתקשורת כזו או אחרת יוצרת אצלנו הטיה לא מודעת. כאמור ראו ספרו של חומסקי "manufacturing consent " וכו'.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

סבבה, לצדד תמיד בצד אחד ולפרסם את שקריו זה תועמלנות
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא יודע ערבית אבל מניח שאם התרגום היה שגוי היינו יודעים על זה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ואפשר לפרסם פה עוד סרטונים של טילים של הג'יהאד נוחתים ברצועה ושל "עיתונאי" הרצועה מטאטאים את העניין( אפילו בשידור ישיר), בכל זאת התעמולה צריכה תחמושת
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 13:15 סבבה, לצדד תמיד בצד אחד ולפרסם את שקריו זה תועמלנות
כאמור כולנו עושים את זה - לי לפחות יש בסיס רחב מאד של תפישת עולם מאחורי זה, ואני לא מנסה לשקר לעצמי ולעולם וטוען שאני אובייקטיבי.

גם אם הפלסטינים ירו בכל מלחמה רקטה שתהרוג עשרה ילדים פלסטינים, זה לא ישנה את העובדה שבראיה הכוללת אין כאן שום סימטריה, ישראל ממילא טובחת בהם (וכשלא, כולאת אותם, מטילה עליהם מצור, מונעץ מהם התפתחות וטיפול רפואי וכו' - וזה הליך שנמשך כבר מעל לשבעים שנה), ולכן היא הצד התוקפן והפושע. להתמקד במקרה אחד או שניים ולשים אותו על במה זה בסופו של יום לעזור לפושע.

אני יודע שבאינטרנט לא אוהבים לדבר על הנאצים, אבל אם מישהו מתעקש להצביע דווקא על כל השקרים שטענו פרטיזנים (ואני בטוח שהיו להם מלא כאלה), במקום להתמקד בתמונה הכללית שמראה בבירור מי הפושע ומי הקורבן - אני חושב שלכולנו יהיה מאד ברור שיש איתו בעיה. ו-וואלה, מתחיל להישבר אצלי המחסום של ההשוואות לנאצים. את פירוט כל המקרים וכל הפרטים אני משאיר להיסטריונים.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כאילו, אתה קופץ כמוצא שלל רב על עניין נקודתי, שהוא טיפה בכל ים פשעי ישראל. אם אני צריך לבחור בין ללכת ולתקן כל מי שטוען שהפלסטינים הללו נרצחו ע"י הצבא הישראלי, או להתמקד בהמשך הקריאה בישראל ובעולם ןא להתעלם מהפשעים המתמשכים כנגד העם הפלסטיני בכלל, ובעזה בפרט - אני למעשה תורם להמשך הפשעים של ישראל. אבל איזה כיף, אני "אובייקטיבי" ו"רציונלי" ואף פעם לא טועה!

אני אדגיש: לא מדובר כאן באיזו תרמית גדולה שמתמשכת כבר עשורים, ובעצם הפלסטינים לא סובלים תחת המצור, מדינת ישראל באמת סבבה וכו' ובעצם זה הכל שקר פלסטיני. רחוק מאד מכך - מדובר בטיפונת זעומה בכל הסיפור הזה. לבחור לרדוף אחר הפרט הזה תוך כדי כל המסגרת הפושעץ שממשיכה להתרחש - זה אומר דרשני.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ממליץ מאוד שלא יישבר לך המחסום, בטח ובטח בתור אזרח גרמני.

ואולי אתה לא טוען לאיזשהו אובייקטיביות אבל מטלי כן, והתגובה המקורית הייתה לו. ואני לא חושב שתפיסת עולם קשורה לנושא או תירוץ לתועמלנות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 13:49 ממליץ מאוד שלא יישבר לך המחסום, בטח ובטח בתור אזרח גרמני.

ואולי אתה לא אבל מטלי כן, והתגובה המקורית הייתה לו. ואני לא חושב שתפיסת עולם קשורה לנושא או תירוץ לתועמלנות.
להיפך, אולי הגיע נזמן לאמץ את העם הגרמני עם המציאות שהממשלה שלנו תומכת בה ומקדמת באופן פעיל.

בכל מקרה, אתה אולי לא חושב שתפישת עולם קשורה לנושא, אבל כתבתי למה היא לדעתי כן. אני מניח שנסכים בהקשר הזה שלא להסכים.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 09:56 תהיתי באמת מתי תפיץ את הפרופגנדה השקרית שילדים שנהרגו מטילים שנורו לכיוון ישראל נהרגו מהפצצות ישראליות.
כרגיל, לא אכזבת.
איפה כתבתי שהם נהרגו מפצצות ישראליות?
האם אני אמרתי את זה, או מאיר ברוכין אמר את זה?
יכול להיות שאתה זה שמשקר, כשאתה טוען שאמרתי משהו שלא אמרתי?

(וכמו תמיד, אתה לוקח פרט איזוטרי, ומגדיל אותו רק כדי להראות שאני טועה. העיקר האגו, לא מעניין בכלל שאם ישראל לא הייתה פותחת בהתקפה הברוטלית והמיותרת הזו, זה היה קורה, גם אם זו תאונה שלהם. לא עצוב שילדים קטנים מסיימים את חייהם כל כך מוקדם, שהורים נעשים שכולים בשביל שיקולים פוליטים פנים ישראלים, העיקר שתוכל להראות שמטלי אמר איזה פרט לא נכון).
נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי ב 09 אוגוסט 2022, 14:01, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בכל מקרה, אני יוצא להפסקת צהריים ארוכה (מהפורום). אולי כמו בפעם שעברה היא תמשך כמה ימים. נתראה ונמשיך (או שלא) כשאחזור.
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אדום מטלי כתב: 09 אוגוסט 2022, 13:54
D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 09:56 תהיתי באמת מתי תפיץ את הפרופגנדה השקרית שילדים שנהרגו מטילים שנורו לכיוון ישראל נהרגו מהפצצות ישראליות.
כרגיל, לא אכזבת.
איפה כתבתי שהם נהרגו מפצצות ישראליות?
האם אני אמרתי את זה, או מאיר ברוכין אמר את זה?
יכול להיות. שאתה זה שמשקר, כשאתה טוען שאמרתי משהו שלא אמרתי?
בחייאת אנחנו לא בגנון.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 09 אוגוסט 2022, 13:58 בכל מקרה, אני יוצא להפסקת צהריים ארוכה (מהפורום). אולי כמו בפעם שעברה היא תמשך כמה ימים. נתראה ונמשיך (או שלא) כשאחזור.
נקווה בשביל כולנו שלא נמשיך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שאלה למבינים. בואו נדמיין מצב היפותטי שתקלה בכיפת ברזל גרמה לטיל מיירט להתפוצץ על דירה בראשל"צ ונהרג שם ילד.
או שמטוס שחוזר מהפצצה בעזה מתרסק על בית וילד נהרג.
האם שמו של הילד יופיע בין שמותיהם של קורבנות המלחמה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:06 שאלה למבינים. בואו נדמיין מצב היפותטי שתקלה בכיפת ברזל גרמה לטיל מיירט להתפוצץ על דירה בראשל"צ ונהרג שם ילד.
נאמר שהם קורבונות של ההפגזות הישראליות, לא של המלחמה.

וההשוואה בין טיל שנורה במטרה לפגוע באוכלוסיה אזרחית לבין טיל שנורה במטרה להגן על אולוכסיה אזרחית מפני הטיל הראשון היא קצת קצת מופרכת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:22
teknoboy כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:06 שאלה למבינים. בואו נדמיין מצב היפותטי שתקלה בכיפת ברזל גרמה לטיל מיירט להתפוצץ על דירה בראשל"צ ונהרג שם ילד.
1. נאמר שהם קורבונות של ההפגזות הישראליות, לא של המלחמה.

2. וההשוואה בין טיל שנורה במטרה לפגוע באוכלוסיה אזרחית לבין טיל שנורה במטרה להגן על אולוכסיה אזרחית מפני הטיל הראשון היא קצת קצת מופרכת.
1. אתה באמת חושב שבתקשורת ובהכרזות רשמיות היו מפרידים הרוג כזה מהרוגי המלחמה ומקפידים לציין שהוא נהרג כתוצאה מתאונה של צהל? (טוב, שנינו עושים פה הנחת המבוקש אז לא משנה)
עריכה: (לא התאפקתי) אם מתאבדים, הרוגים בתאונות אימונים, אנשים שמתו ממחלה או בתאונת דרכים - כל אלה נספרים כחללי צהל ביחד עם אנשים שממש מתו במלחמות. למה שבאזרחות זה יהיה אחרת?
2. אתה צודק, יש הבדל עצום בין שני הטילים. (אפילו יותר מאחד)
אבל לא חסר כלי נשק שישראל תוקפת בהם את עזה (לא סתם מגיעים למספרים כל כך מרשימים שאפילו הצבא הרוסי מקנא), ורבים מהם יכולים מן הסתם לגרום לאסון אזרחי כלשהו בעורף הישראלי (אני לא מכיר את המערכות אז אני לא יכול לנחש איזה, ואני מבין שהנהלים בצהל קצת יותר מוצלחים מבג'יהאד האיסלמי ולכן זה לא יקרה, אבל הכול היה היפותטי ממילא).

בכל מקרה זה מגוחך להיכנס לדיון קטנוני על פרט שולי בדיון צדדי שמלכתחילה היה בעיקר קנטרני :smoke:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

לא.
הרוגי אסון המסוקים הם לא חללי צה"ל, הרוגי אסון צור אינם חללי מלחמת לבנון.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

טקנו לא נראה לי שהצבא הרוסי מקנא במספרים שלנו..
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום מטלי כתב: 09 אוגוסט 2022, 14:59
לא.
הרוגי אסון המסוקים הם לא חללי צה"ל?
א' אני בשוק, ב' אם זה נכון אז אני חוזר בי מהטענה שלי.

עריכה: לפי ויקיפדיה, אפילו איזה קצין רפואה שהשתתף במיון הגופות ו"סבל מפוסט טראומה" (כלומר התאבד, אם אני מבין נכון) נחשב כחלל צה"ל וכחלל האסון הספציפי הזה.
למען הסר ספק, להרוגים גם יש דפים באתר יזכור.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 09 אוגוסט 2022, 15:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

teknoboy כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:09
לא.
נראה לך? כל מי שמתאבד בזמן השרות הוא חלל צה"ל. אני איתך כמובן, ובגלל זה גם לא טענתי או התווכתי איזה פצצה הרגה את הילדים בג'יבליה.
נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי ב 09 אוגוסט 2022, 15:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

its-sick כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:44 אתה יודע כמה ילדים רצחה ישראל בעזה בחודש וחצי בשנת 2014? 500.
אתה חושב שיש מתחרה לזה? באמת?
אם כן אז אתה חי בשקר.
להשוואה, במלחמה באוקראינה ביותר מחצי שנה נהרגו עד כה 287 ילדים אוקראינים.
ישראל ברבע מהזמן הרגה כמעט פי 2 ילדים. קצב יומי גדול פי 7. וזה כשיש הרבה יותר ילדים אוקראינים והרבה יותר חיילים רוסים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום מטלי כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:11
teknoboy כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:09

לא.
נראה לך? כל מי שמתאבד בזמן השרות הוא חלל צה"ל.
פספסתי את הסרקזם, עמך הסליחה
:rose:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני ממליץ שוב על קריאת הפוסט של עידן לנדאו, שמנסה להבין ולהתמודד עם מערכת התעמולה של ישראל שמצדיקה את הכתישה החוזרת של עזה, תעמולה שרוב מכריע של הישראלים קונה בלי פקפוק ובלי נסיון ביקורת. הוא נכתב בהתקפה הקודמת על עזה, מאי 2021, אבל רלוונטי כתמיד.

כדאי לקרוא כשיש לכם קצת זמן, ולא על הדרך, כי הפוסט ארוך ומפורט, ומגובה כרגיל בהמון מקורות מידע, שאני ממליץ להיכנס לכמה שיותר מהם.
במורד הסולם המוסרי: 5 שלבים בקריסת ההסברה הישראלית

הערות:
* שימו לב שבתחילת הפוסט הוא כותב למי הוא מומלץ ולמי לא. יש כאן כמה משתמשים שיכולים לוותר עליו...
* ממליץ להגיע לשלב התגובות, יש שם דיונים מעניינים, וסביר להניח שאם עולות לכם שאלות או התנגדויות לתוכן, זה נדון שם.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אגב,
בשבוע שעבר נפטר אלי אמינוב, חבר הוועד למען מדינה חילונית דמוקרטית בכל הארץ, איש מצפן לשעבר, שהרבה לכתוב ולחם תמיד למען המוחלשים בארץ, ובסולידריות עם הפלסטינים בפרט..

לזכרו אני מניח כאן את המודעה שהוא וחבריו פרסמו בעיתונות, מיד אחרי כיבוש השטחים ב-67.
אנשי מצפון חכמים מספיק, שראו את העתיד לקרות. הוא לדעתי האחרון מתוך החותמים שחי עד היום.

תמונה

ממליץ לחפש מאמרים שלו ולקרוא.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:04 טקנו לא נראה לי שהצבא הרוסי מקנא במספרים שלנו..
אגב, כן או לא - הם פועלים בסדר גודל אחר לגמרי. זה כמו שכל רעב "קטן" בסין הרג היסטורית מליונים (כן, גם לפני הקומוניסטים).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

its-sick כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:11
its-sick כתב: 08 אוגוסט 2022, 18:44 אתה יודע כמה ילדים רצחה ישראל בעזה בחודש וחצי בשנת 2014? 500.
אם כן אז אתה חי בשקר.
ישראל ברבע מהזמן הרגה כמעט פי 2 ילדים. קצב יומי גדול פי 7. וזה כשיש הרבה יותר ילדים אוקראינים והרבה יותר חיילים רוסים.
בשומר החומות בשנה שעברה ישראל הרגה 67 ילדים ב 11 יום. 6 ביום זה קצת יותר מחצי מהקצב של צוק איתן, אבל עדיין פי 4 מהקצב של הרוסים באוקראינה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

על החיים של נתין משטר אפרטהייד

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

its-sick כתב: 09 אוגוסט 2022, 20:05
its-sick כתב: 09 אוגוסט 2022, 15:11
אם כן אז אתה חי בשקר.
בשומר החומות בשנה שעברה ישראל הרגה 67 ילדים ב 11 יום. 6 ביום זה קצת יותר מחצי מהקצב של צוק איתן, אבל עדיין פי 4 מהקצב של הרוסים באוקראינה.
חזרה על מה שכתבתי בקנסו:
מאז עליית החמאס לשלטון בעזה ב 2006 ישראל הרגה 1120 ילדים עזתים (כולל מבצעים) ועוד 340 ילדים פלסטינים ביהודה ושומרון (שם זה בלי מבצעים והפגזות "עיוורות").
סה"כ כ 1460 ילדים ב 16 שנה, כ 91 בשנה.
لا إله
שליחת תגובה