דו״חות נת״צ תל אביב

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

התקשרתי למוקד העירייה בכלל בשביל לברר משהו על דו״ח חניה שקיבלתי פתאום להפתעתי חיכו לי לא פחות מ9 דוחות על נת״צ שחלקם אפילו צברו ריביות
עכשיו לא קיבלתי אליי שום דואר לגבי זה, שום התראה, לא דואר רשום ולא דואר בכללי וכל הדוחות בלי יוצא מן הכלל הם באותו המקום בדיוק וכמובן נעשו לא במכוון, מחוסר ידיעה

מישהו נתקל אולי במצב דומה? מה עושים?
זה סכום לא נורמלי
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לא התמודדתי אף פעם עם מצב קיצוני כמו שאתה מתאר והייתי באופן אישי מתייעץ עם עו"ד,
אבל כן הצלחתי לערער בהצלחה על כמה דוחות בחיי.

אם אתה מגיע למצב שאתה מערער, תשלח מכתב כמה שיותר קורע לב, נקודות שתדגיש אם איכשהו רלוונטי אליך:

1. הפרמטר עם הסיכוי הכי גבוה שיעניין אותם - אתה סטודנט/חייל/מובטל קורונה/אנשים אחרים תלויים בך כלכלית, הסכום הזה הוא קריטי בשבילך ולא משהו שאתה יכול לשאת בו בקלות, תצרף מסמכים תומכים לכל אחד מהדברים האלה אם אתה יכול(אישור לימודים, תיעוד שאתה מקבל דמי אבטלה וכו').
2. אין לך היסטוריה של דו"חות תנועה, נקודות ותאונות, לא היית מודע לכך שאתה עובר עבירת תנועה(כי לא קיבלת את הדוחות בדואר) ולא תחזור על העבירות האלה בשנית.
3. סיכוי קלוש שיהיה רלוונטי לך אבל פעם יצאתי מדוח על חניה בכחול-לבן בלי פנגו כששלחתי תמונות שמראות שהשילוט והסימונים לא היו מספיק בולטים.

בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Shacham כתב:לא התמודדתי אף פעם עם מצב קיצוני כמו שאתה מתאר והייתי באופן אישי מתייעץ עם עו"ד,

אם אתה מגיע למצב שאתה מערער, תשלח מכתב כמה שיותר קורע לב, נקודות שתדגיש אם איכשהו רלוונטי אליך:

1. הפרמטר עם הסיכוי הכי גבוה שיעניין אותם - אתה סטודנט/חייל/מובטל קורונה/אנשים אחרים תלויים בך כלכלית, הסכום הזה הוא קריטי בשבילך ולא משהו שאתה יכול לשאת בו בקלות, תצרף מסמכים תומכים לכל אחד מהדברים האלה אם אתה יכול(אישור לימודים, תיעוד שאתה מקבל דמי אבטלה וכו').
2. אין לך היסטוריה של דו"חות תנועה, נקודות ותאונות, לא היית מודע לכך שאתה עובר עבירת תנועה(כי לא קיבלת את הדוחות בדואר) ולא תחזור על העבירות האלה בשנית.
3. סיכוי קלוש שיהיה רלוונטי לך אבל פעם יצאתי מדוח על חניה בכחול-לבן בלי פנגו כששלחתי תמונות שמראות שהשילוט והסימונים לא היו מספיק בולטים.

בהצלחה.
לגבי סעיף 3, אני ערערתי פעם על דו"ח שקיבלתי במקום עם שילוט מטעה. ולא קיבלו החארות
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

Shacham כתב: 22 אפריל 2021, 17:24 3. סיכוי קלוש שיהיה רלוונטי לך אבל פעם יצאתי מדוח על חניה בכחול-לבן בלי פנגו כששלחתי תמונות שמראות שהשילוט והסימונים לא היו מספיק בולטים.
אבא שלי התחמק לאחרונה מדו״ח על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית ככה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Shacham כתב: 22 אפריל 2021, 17:24 לא התמודדתי אף פעם עם מצב קיצוני כמו שאתה מתאר והייתי באופן אישי מתייעץ עם עו"ד,

בהצלחה.
תודה רבה, אני ללא ספק אנסה להגיש ערעור
אני חושב שעצם זה שהדואר לא הגיע אליי זה הדבר הכי משמעותי
זה דיי ברור שאם הדו״ח הראשון היה מגיע לדירה שלי כמו שצריך אז כל היתר לא היו קורים, מקווה שיהיה עם מי לדבר שם
long live the zapta
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 22 אפריל 2021, 14:53 התקשרתי למוקד העירייה בכלל בשביל לברר משהו על דו״ח חניה שקיבלתי פתאום להפתעתי חיכו לי לא פחות מ9 דוחות על נת״צ שחלקם אפילו צברו ריביות
עכשיו לא קיבלתי אליי שום דואר לגבי זה, שום התראה, לא דואר רשום ולא דואר בכללי וכל הדוחות בלי יוצא מן הכלל הם באותו המקום בדיוק וכמובן נעשו לא במכוון, מחוסר ידיעה

מישהו נתקל אולי במצב דומה? מה עושים?
זה סכום לא נורמלי
איזו עירייה?? תל אביב?? לך תלחם מולם אלה
הפוסט קיבל 18 לב אדום
שליחת תגובה