שרשור אכזבה מתוצאת הבחירות

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 14:19
אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 14:01 מדינה דו לאומית , מוסכם אני חושב על רוב מוחלט בציבור , תסיים את חלום המדינה היהודית , וכנראה גם תחסל את העם היהודי.
העם היהודי, אם ככה אתה מעדיף לקרוא לקבוצת היהודים בעולם, לא חוסל לאורך מאות שנים, כאשר היה מפוזר באינספור ארצות, שבכולן היווה מיעוט קטן בהרבה מזה שיהיה בפלסטין (גם אם תמומש זכות השיבה). מה גורם לך לחשוב שהוא יחוסל אם לא יהווה רוב במדינה הזו?
כישות עצמאית כיום במדינת ישראל הוא יבלע על ידי רוב פלסטיני , ויהיה מיעוט במדינה שבפועל תהיה פלסטינית , ללא יכולת להגן על עצמו.
העצוב הוא שמי שמובילים לשם הם אנשים שנחרדים מהסיטואציה שתיארתי.
קודם טענת שזה יחסל את העם היהודי, עכשיו אתה רק מסביר שהוא יהפך למיעוט. אני שוב שואל - למה מיעוט יביא לחיסול? ההיסטוריה לא מוכיחה את ההיפך? העם הדרוזי נעלם כי אין לו מדינה?

ולמה אם יהיה מיעוט יהיה לו צורך להגן על עצמו? איך העם היהודי בצרפת מגן על עצמו? איך העם היהודי באיראן מגן על עצמו?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אגב, יהודי בצרפת, שיך לעם היהודי או לעם הצרפתי?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 14:19
אדום מטלי כתב: העם היהודי, אם ככה אתה מעדיף לקרוא לקבוצת היהודים בעולם, לא חוסל לאורך מאות שנים, כאשר היה מפוזר באינספור ארצות, שבכולן היווה מיעוט קטן בהרבה מזה שיהיה בפלסטין (גם אם תמומש זכות השיבה). מה גורם לך לחשוב שהוא יחוסל אם לא יהווה רוב במדינה הזו?
כישות עצמאית כיום במדינת ישראל הוא יבלע על ידי רוב פלסטיני , ויהיה מיעוט במדינה שבפועל תהיה פלסטינית , ללא יכולת להגן על עצמו.
קודם טענת שזה יחסל את העם היהודי, עכשיו אתה רק מסביר שהוא יהפך למיעוט. אני שוב שואל - למה מיעוט יביא לחיסול? ההיסטוריה לא מוכיחה את ההיפך? העם הדרוזי נעלם כי אין לו מדינה?

ולמה אם יהיה מיעוט יהיה לו צורך להגן על עצמו? איך העם היהודי בצרפת מגן על עצמו? איך העם היהודי באיראן מגן על עצמו?
ראשית , גם היהודים בצרפת לא חוו נחת , ולכן הגיעו לכאן.
שנית , אל תשווה שכונה לשכונה , כאן זה לא אירופה כאן זה מזרח תיכון עויין.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 23:22
אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 14:19 כישות עצמאית כיום במדינת ישראל הוא יבלע על ידי רוב פלסטיני , ויהיה מיעוט במדינה שבפועל תהיה פלסטינית , ללא יכולת להגן על עצמו.

תגיד, בן אדם, למה אתה לא עונה לשאלות ששואלים אותך?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 23:22
אדום מטלי כתב: קודם טענת שזה יחסל את העם היהודי, עכשיו אתה רק מסביר שהוא יהפך למיעוט. אני שוב שואל - למה מיעוט יביא לחיסול? ההיסטוריה לא מוכיחה את ההיפך? העם הדרוזי נעלם כי אין לו מדינה?

עניתי מלא מלא.
תקרא בבקשה שוב.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 19:49
Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 19:00 האם התוצאות הצפויות עשויות לזרז אצלכם את תהליך בדיקת השורשים המשפחתיים (כדי לקבל דרכון זר)?
מה ישתנה כל כך במדינה אחרי הבחירות? קודם לא היו פאשיסטים בממשלה? לא היו ראשי ממשלה מושחתים? מי שלא רצה לעזוב עד היום, לא ישנה את דעתו ומי שרצה לעזוב קודם, ימשיך בנסניונות.
לדעתי , אתה טועה בניתוח הדברים.
המלחמה מול מערכת המשפט תחריף.
מלחמת הדת תחריף.
תהליך ההדתה יתחזק.
עליי זה מאד משפיע.
אני בטוח שגם על אחרים.
זה לא אומר שתהיה עזיבה המונית , אבל בניית תשתית למעבר תתחזק גם תתחזק.
הבחירות האלו כפי שהן מסתמנות יקבעו את אופייה של המדינה לשנים קדימה.
גם השעון הדמוגרפי לא משחק לטובת שוחרי הדמוקרטיה והחופש מכפייה דתית.
התשובה לשאלה היא כן.
וחותם על כל מילה בתגובה המצוטטת. איך שלא נסובב את זה יש פה חצי מדינה עם ערכים מאוד שונים משלי.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני מאד מאוכזב שהתוצאות לא היו כמו בסקר שלנו בפורום. אולי בבחירות השניות של 2021 כן נצליח
.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםff0000De Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:אני מאד מאוכזב שהתוצאות לא היו כמו בסקר שלנו בפורום. אולי בבחירות השניות של 2021 כן נצליח
.
אבל הסקר כאן הפעם היה הצלחה יוצאת מהכלל טובה מבחינת ההשתתפות.
לא מגיע לי קצת קרדיט על זה:)))?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:לא
מדוע?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 11:43
its-sick כתב:אני מאד מאוכזב שהתוצאות לא היו כמו בסקר שלנו בפורום. אולי בבחירות השניות של 2021 כן נצליח
.
אני חושב שאם יהיו בחירות חמישיות צריך לפתוח פורום בחירות על שמך
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Niroteknoboypelegsff0000
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כי תמיד יש סקר ותמיד יש אותה רמת השתתפות. לא עשית שום דבר שראוי לאזכור חוץ מלכתוב ארבע פעמים ביום "תם הטקס".
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 11:43
.
אני חושב שאם יהיו בחירות חמישיות צריך לפתוח פורום בחירות על שמך
הסקר כאן היה תקוע.הבאתי 30 אחוז מהמשתתפים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:כי תמיד יש סקר ותמיד יש אותה רמת השתתפות. לא עשית שום דבר שראוי לאזכור חוץ מלכתוב ארבע פעמים ביום "תם הטקס".
לא נכון.הבאתי 30 משתתפים חדשים בעקבות שיווק במועצת הפועלים ומשמרות המהפכה כאן בפורום.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 11:48
its-sick כתב:כי תמיד יש סקר ותמיד יש אותה רמת השתתפות. לא עשית שום דבר שראוי לאזכור חוץ מלכתוב ארבע פעמים ביום "תם הטקס".
לא נכון.הבאתי 30 משתתפים חדשים בעקבות שיווק במועצת הפועלים ומשמרות המהפכה כאן בפורום.
פעולה מפוקפקת (לטעמי) כשלעצמה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroff0000
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אין לי בעיה לכתוב סקריפט ושיהיה לי פה סקר עם 3743 הצבעות
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 24 מרץ 2021, 12:17 אין לי בעיה לכתוב סקריפט ושיהיה לי פה סקר עם 3743 הצבעות
איך הסקריפט שלך ירשום אלפי משתמשים לפורום?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

פותח מיילים אוטומטית ומשתמש בהם להרשמה. לא זכור לי שאתם מאשרים כל אחד.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 24 מרץ 2021, 12:21 פותח מיילים אוטומטית ומשתמש בהם להרשמה. לא זכור לי שאתם מאשרים כל אחד.
בהצלחה. תעדכן אותי בפרטי אם הצלחת. (זה לא אמור לעבוד)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יש לי כבר כמה עשרות מיילים למטרות שכאלה, אבל תמיד אפשר לפתוח עוד, כמה שרוצים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

למה לא יעבוד? מה צריך להרשמה חוץ ממייל?
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מיילים זה לא הבעיה.
יש אמצעים למניעה של דברים כאלה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ברור שיש אמצעים. אבל אם יש הרשמה בזמנים אקראיים ומרווחים עם שם מייל שמורכב מכמה מילים חוקיות, יהיה לך קצת קשה לסנן אותם.
لا إله
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

או , מתחיל להיות פה מעניין , אני מציע דו קרב, איציק ינסה לרשום אלפי משתמשים עם סקריפט וטכנו ינסה לבלום אותו.
עושים פול הימורים מי מנצח?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 24 מרץ 2021, 12:35 ברור שיש אמצעים. אבל אם יש הרשמה בזמנים אקראיים ומרווחים עם שם מייל שמורכב מכמה מילים חוקיות, יהיה לך קצת קשה לסנן אותם.
תנסה ותעדכן אותי אם הצליח. (אבל בפרטי, בבקשה, לא פה)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 09:58
אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 23:22 ראשית , גם היהודים בצרפת לא חוו נחת , ולכן הגיעו לכאן.
עניתי מלא מלא.
תקרא בבקשה שוב.
לא, לא ענית.
כלומר ענית על שאלות שלא נשאלת (למשל "האם היהודים בצרפת חוו נחת?") אבל לא ענית על מה שאני שאלתי אותך.
טענת שמדינה דו לאומית תחסל את העם היהודי. הראיתי לך, ש"העם היהודי" היה פזור בכל העולם, תמיד במיעוט, והוא שרד מאות שנים, לא חוסל. שאלתי מה גורם לך לחשוב שדווקא מדינה דו לאומית במזרח התיכון תחסל אותו. התשובה שלך הייתה שהוא ייהפך למיעוט בארצו, ללא יכולת להגן על עצמו.
לא הסברת למה העם היהודי יחוסל.
כדי לענות על השאלה הזו אתה צריך:
1. להוכיח במידה גבוהה של סבירות, שבארץ ישראל הרוב הפלסטיני יחסל את המיעוט היהודי.
2. להסביר איך המציאות של הרוב הפלסטיני בפלסטין תחסל שאר "העם היהודי" בעולם – בצרפת, בלגיה, אנגליה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה, גרמניה, איראן, ארגנטינה, מקסיקו, צ'ילה ויש עוד כמובן.
נסה בבקשה לענות על 2 השאלות הללו, בלי להתחמק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 12:44
its-sick כתב: 24 מרץ 2021, 12:35 ברור שיש אמצעים. אבל אם יש הרשמה בזמנים אקראיים ומרווחים עם שם מייל שמורכב מכמה מילים חוקיות, יהיה לך קצת קשה לסנן אותם.
איציק אני רואה כאן נסיון להתחמק מעימות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 12:54
יש פה עימות? :whome:
אני מבקש ממנו עזרה באבטחת הפורום, אם יש לו כוח להתעסק עם זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 09:58
אדום מטלי כתב: תגיד, בן אדם, למה אתה לא עונה לשאלות ששואלים אותך?
עניתי מלא מלא.
תקרא בבקשה שוב.
לא, לא ענית.
כלומר ענית על שאלות שלא נשאלת (למשל "האם היהודים בצרפת חוו נחת?") אבל לא ענית על מה שאני שאלתי אותך.
טענת שמדינה דו לאומית תחסל את העם היהודי. הראיתי לך, ש"העם היהודי" היה פזור בכל העולם, תמיד במיעוט, והוא שרד מאות שנים, לא חוסל. שאלתי מה גורם לך לחשוב שדווקא מדינה דו לאומית במזרח התיכון תחסל אותו. התשובה שלך הייתה שהוא ייהפך למיעוט בארצו, ללא יכולת להגן על עצמו.
1. להוכיח במידה גבוהה של סבירות, שבארץ ישראל הרוב הפלסטיני יחסל את המיעוט היהודי.
2. להסביר איך המציאות של הרוב הפלסטיני בפלסטין תחסל שאר "העם היהודי" בעולם – בצרפת, בלגיה, אנגליה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה, גרמניה, איראן, ארגנטינה, מקסיקו, צ'ילה ויש עוד כמובן.
התכוונתי תחסל את העם היושב בארץ ישראל.
הסיבה היא רוב דמוגרפי משמעותי , ואוייבים שמקיפים אותו מכל עבר , שלא יהססו לזרוק אותנו לים.כך אני מאמין , ואני לא ימני.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 12:55
El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 12:54

יש פה עימות? :whome:
אני מבקש ממנו עזרה באבטחת הפורום, אם יש לו כוח להתעסק עם זה.
עימות , עימות!
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 12:58
אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 24 מרץ 2021, 09:58 עניתי מלא מלא.
תקרא בבקשה שוב.
לא, לא ענית.
התכוונתי תחסל את העם היושב בארץ ישראל.
הסיבה היא רוב דמוגרפי משמעותי , ואוייבים שמקיפים אותו מכל עבר , שלא יהססו לזרוק אותנו לים.כך אני מאמין , ואני לא ימני.
אהה... אז זה לא יחסל את העם היהודי, רק את החלק בארץ ישראל. זה לא מה שאמרת קודם. נסה לדייק, זה ימנע אי הבנות והקלדה מיותרת.

אהממ.. כן, ואתה מאמין שכל מי שסביבנו הם אויבים (המצרים, הירדנים, הלבנונים...). לא סתם אויבים, אתה מאמין שהם יזרקו אותנו לים. ואתה לא ימני...
ואני מאמין שכושים, סינים, והודים, הם דרעק חסר תרבות עם יכולת שכלית מוגבלת. ואני לא גזען.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ג'ון בראון:
"אני רוצה לברך את ‏המנצחים הגדולים של הבחירות: עורכי דין שמסדרים אזרחות פורטוגלית".
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מאמין שאין ברירה מלבד מלחמת נצח עם מי שלא כמוהו, מצביע למי שמתגאה בכך שהחזיר את עזה לתקופת האבן, אבל לא ימני...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 13:23 מאמין שאין ברירה מלבד מלחמת נצח עם מי שלא כמוהו, מצביע למי שמתגאה בכך שהחזיר את עזה לתקופת האבן, אבל לא ימני...
לא לגמרי בטוח. לפי דברי ההבל שכתב עכשיו יותר סביר שהצביע לסמוטריץ' או בן גביר (הם לא אותה מפלגה, כן?).
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אתם חייבים להבין שאצל היהודי הגלותי עדין יש עמוק בפנים את תחושת הקיפוח והרדיפה.

האינקוויזציה, הנאצים, הפוגרומים במדינות ערב, כולן מתרכזים לאמונה שיש צורך קיומי ביישות יהודית אוטומנית.

אין קשר בין אם זה נכון או לא, זאת תחושה שהושרשה כל כך חזק בנרטיב של ה"לאום" היהודי בארץ שזה פשוט לא רלונטי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 14:34 אתם חייבים להבין שאצל היהודי הגלותי עדין יש עמוק בפנים את תחושת הקיפוח והרדיפה.

האינקוויזציה, הנאצים, הפוגרומים במדינות ערב, כולן מתרכזים לאמונה שיש צורך קיומי ביישות יהודית אוטומנית.

אין קשר בין אם זה נכון או לא, זאת תחושה שהושרשה כל כך חזק בנרטיב של ה"לאום" היהודי בארץ שזה פשוט לא רלונטי.
איך אחרי 150 שנות ציונות, 73 שנות עצמאות, 54 שנים כאימפריה האזורית, עשרות שנים עם נשק גרעיני - אתה עדיין יהודי גלותי?
חוץ מזה, לא נולדת בישראל?
יהודי גלותי עאלק. אחד התירוצים הגרועים.
זה בדיוק אחד מהדברים שאנחנו אומרים לך: שהציונות מפתחת אצלך (ואצל הישראלים היהודים באופן כללי כמובן) תודעה כוזבת של קורבנות מתמדת, שבשמה אתה מצדיק את כל הזוועות שהציונות עושה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

El dudernio כתב: 23 מרץ 2021, 19:05 נחמד אני מבין את מה שאתה אומר אבל זה עדין לא אומר שזה לא קיים
אולי, אבל השאלה היא למה אתה מצפה ממי שאינו יהודי להמשיך לקוות שתקיים את ההבטחה שלך.
ואם אתה מבין ולא מצפה, כלומר, אם במקומם היית מתנגד ל"מדינה יהודית", למה כיהודי אתה לא מתנגד לה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 14:43
El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 14:34 אתם חייבים להבין שאצל היהודי הגלותי עדין יש עמוק בפנים את תחושת הקיפוח והרדיפה.

איך אחרי 150 שנות ציונות, 73 שנות עצמאות, 54 שנים כאימפריה האזורית, עשרות שנים עם נשק גרעיני - אתה עדיין יהודי גלותי?
חוץ מזה, לא נולדת בישראל?
יהודי גלותי עאלק. אחד התירוצים הגרועים.
זה בדיוק אחד מהדברים שאנחנו אומרים לך: שהציונות מפתחת אצלך (ואצל הישראלים היהודים באופן כללי כמובן) תודעה כוזבת של קורבנות מתמדת, שבשמה אתה מצדיק את כל הזוועות שהציונות עושה.
א. אני מקבל את האמירה באופן כללי.

ב. לגבי אני טוען ואמרתי לך שאני בעד ביטול חוק השבות, מדינה דו לאומית וכו' אז אני לא חושב שזה תופס אלי ספציפית.

ג. כל זה לא משנה את העובדה שיש כאן מצב קיים, לבטל אותו בהנף יד ולקרוא למי שעדין מרגיש "רדוף", "נאצי" (ואני לא טוען שאתה אומר כך), זה לפספס את המטרה, ורק יביא לדעתי להרעת המצב.

ד. אני מצדיק את האמירה של מרץ שטוב שהנושא נחקר בהאג.
נערך לאחרונה על ידי El dudernio ב 24 מרץ 2021, 15:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום נחמד כתב: 24 מרץ 2021, 15:26
El dudernio כתב: 23 מרץ 2021, 19:05 נחמד אני מבין את מה שאתה אומר אבל זה עדין לא אומר שזה לא קיים
אולי, אבל השאלה היא למה אתה מצפה ממי שאינו יהודי להמשיך לקוות שתקיים את ההבטחה שלך.
ואם אתה מבין ולא מצפה, כלומר, אם במקומם היית מתנגד ל"מדינה יהודית", למה כיהודי אתה לא מתנגד לה?
אני לא מצפה כלום.

וכבר דיברנו כאן על זה שההגדרה שלי למדינה יהודית שונה מהותית מההגדרה של הרב

מצד שני אני יהודי שמתנדנד אידיאולוגית בין מרצ לחדש אז אני מראש בגדר מיעוט.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 15:33
אדום נחמד כתב: 24 מרץ 2021, 15:26
אני לא מצפה כלום.

וכבר דיברנו כאן על זה שההגדרה שלי למדינה יהודית שונה מהותית מההגדרה של הרב

מצד שני אני יהודי שמתנדנד אידיאולוגית בין מרצ לחדש אז אני מראש בגדר מיעוט.
השאלה היא לא מה החזון שלך למדינה יהודית, אלא מה קורה במציאות על ידי רוב היהודים שמצביעים בישראל.
שליחת תגובה