שרשור אכזבה מתוצאת הבחירות

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 15:32
teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 14:43
El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 14:34 אתם חייבים להבין שאצל היהודי הגלותי עדין יש עמוק בפנים את תחושת הקיפוח והרדיפה.

האינקוויזציה, הנאצים, הפוגרומים במדינות ערב, כולן מתרכזים לאמונה שיש צורך קיומי ביישות יהודית אוטומנית.

אין קשר בין אם זה נכון או לא, זאת תחושה שהושרשה כל כך חזק בנרטיב של ה"לאום" היהודי בארץ שזה פשוט לא רלונטי.
איך אחרי 150 שנות ציונות, 73 שנות עצמאות, 54 שנים כאימפריה האזורית, עשרות שנים עם נשק גרעיני - אתה עדיין יהודי גלותי?
חוץ מזה, לא נולדת בישראל?
יהודי גלותי עאלק. אחד התירוצים הגרועים.
זה בדיוק אחד מהדברים שאנחנו אומרים לך: שהציונות מפתחת אצלך (ואצל הישראלים היהודים באופן כללי כמובן) תודעה כוזבת של קורבנות מתמדת, שבשמה אתה מצדיק את כל הזוועות שהציונות עושה.
א. אני מקבל את האמירה באופן כללי.

ב. לגבי אני טוען ואמרתי לך שאני בעד ביטול חוק השבות, מדינה דו לאומית וכו' אז אני לא חושב שזה תופס אלי ספציפית.

ג. כל זה לא משנה את העובדה שיש כאן מצב קיים, לבטל אותו בהנף יד ולקרוא למי שעדין מרגיש "רדוף", "נאצי" (ואני לא טוען שאתה אומר כך), זה לפספס את המטרה, ורק יביא לדעתי להרעת המצב.

ד. אני מצדיק את האמירה של מרץ שטוב שהנושא נחקר בהאג.
א+ב. יופי. שמח שאתה מסכים איתי שמה שכתבת קודם זה בעצם שטויות. (לא לגמרי ברור לי למה טרחת אבל לא בעיה שלי)
ג. אז אתה בעצם אומר שלהגיד משהו שאף אחד לא אמר מעולם זה פספוס של המטרה? באמת חשוב מאוד :smoke:
ד. בהאג יחקרו לדעתי רק את השש-שבע שנים האחרונות, ממש לא את כל הפשעים והזוועות, אבל גם זה משהו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 15:32ד. אני מצדיק את האמירה של מרץ שטוב שהנושא נחקר בהאג.
*מרצ
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 16:20
teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 14:43
איך אחרי 150 שנות ציונות, 73 שנות עצמאות, 54 שנים כאימפריה האזורית, עשרות שנים עם נשק גרעיני - אתה עדיין יהודי גלותי?
חוץ מזה, לא נולדת בישראל?
יהודי גלותי עאלק. אחד התירוצים הגרועים.
זה בדיוק אחד מהדברים שאנחנו אומרים לך: שהציונות מפתחת אצלך (ואצל הישראלים היהודים באופן כללי כמובן) תודעה כוזבת של קורבנות מתמדת, שבשמה אתה מצדיק את כל הזוועות שהציונות עושה.

ב. לגבי אני טוען ואמרתי לך שאני בעד ביטול חוק השבות, מדינה דו לאומית וכו' אז אני לא חושב שזה תופס אלי ספציפית.

ג. כל זה לא משנה את העובדה שיש כאן מצב קיים, לבטל אותו בהנף יד ולקרוא למי שעדין מרגיש "רדוף", "נאצי" (ואני לא טוען שאתה אומר כך), זה לפספס את המטרה, ורק יביא לדעתי להרעת המצב.

ד. אני מצדיק את האמירה של מרצ שטוב שהנושא נחקר בהאג.
א+ב. יופי. שמח שאתה מסכים איתי שמה שכתבת קודם זה בעצם שטויות. (לא לגמרי ברור לי למה טרחת אבל לא בעיה שלי)
ג. אז אתה בעצם אומר שלהגיד משהו שאף אחד לא אמר מעולם זה פספוס של המטרה? באמת חשוב מאוד :smoke:
ד. בהאג יחקרו לדעתי רק את השש-שבע שנים האחרונות, ממש לא את כל הפשעים והזוועות, אבל גם זה משהו.
א + ב. זה שאני ואתה חושבים שזה שטויות זה לא הופך את זה פלכזה בעיני אחרים. אישית אני חושב שהדת זה שטויות עדין יש מיליארדים בעולם שלא חושבים כמוני. הנטיה לזלזל ולפסול כל מה שלא אני היא מאוד בעייתית בעיני, ומאוד רווחת בצד השמאלי של המפה הפוליטית בארץ.
ג. בשביל להרגיש שאנחנו "בסדר" עם הפסילה של הדעות אנחנו נוטים להדביק להם תגיות של "גזענות" וכו'. חבל לדעתי שבמקום לדון בדברים אנחנו גולשים למחוזות האלה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 24 מרץ 2021, 18:20
teknoboy כתב: 24 מרץ 2021, 16:20

ד. אני מצדיק את האמירה של מרצ שטוב שהנושא נחקר בהאג.
א + ב. זה שאני ואתה חושבים שזה שטויות זה לא הופך את זה פלכזה בעיני אחרים. אישית אני חושב שהדת זה שטויות עדין יש מיליארדים בעולם שלא חושבים כמוני. הנטיה לזלזל ולפסול כל מה שלא אני היא מאוד בעייתית בעיני, ומאוד רווחת בצד השמאלי של המפה הפוליטית בארץ.
ג. בשביל להרגיש שאנחנו "בסדר" עם הפסילה של הדעות אנחנו נוטים להדביק להם תגיות של "גזענות" וכו'. חבל לדעתי שבמקום לדון בדברים אנחנו גולשים למחוזות האלה.
א+ב. לא יודע מה זה לזלזל. אני יודע שאני ואתה לא מסכימים עם זה וחושבים שאלה שטויות. הרבה אנשים חושבים הרבה דברים מפגרים. זה שהם רבים זאת לא ממש סיבה לחשוב שהם לא טועים, ואתה בעצמך אומר שהם טועים.
ג. אבל כמו שכתבת בהודעה המקורית, אנחנו לא גולשים למחוזות האלה. כלומר אתה מתעקש להגליש אותנו לשם משום מה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

לגבי האג, אני חושב שתולים בעניין הזה תקוות רבות מדי לשווא. בסופו של דבר, טריבונל משפטי בינלאומי. זה ייקלע להפלפלויות מתארכות כבר בשלב החקירה, וגם אם תהיינה קביעות חמורות - מה תהיה ההשפעה של זה?
הלוואי ואני טועה.
העניין צריך להיהפך פוליטי בינלאומי, כמו עם דרום אפריקה, שמדינות יחליטו לעצור את האפרטהייד/קולוניאליזם הזה, וישראל תשלם מחיר כבד אם היא לא תישמע להם.

אגב, עדיף שבהאג יעסקו פחות במלחמות בעזה, ויותר בפשעי ההתנחלויות. על כל פעילות מלחמתית אפשר להראות כל מיני נסיבות או פעולות מקבילות של הצד השני. יהיה יותר קשה להציג תוצאות חד משמעיות. התנחלויות הן פשע מלחמה מוחלט, חד צדדי של ישראל, והוא גם הגורם המכריע העיקרי שמונע היום פתרון.
אחד האדומים
קיבל.ה  5 לייקים

ממליץ לשמוע את הפודקאסט שעשתה דפנה ליאל עם ברק רביד על כל הסיפור של האג בכללי וספציפית על התלונות על ישראל. בגדול יש נגד ישראל 3 תלונות- אחת על צוק איתן, אחת על ירי במםגינים על הגדר ב 2018 והשלישית על מפעל ההתנחלויות ששם יש לישראל (משפטית, נשים רגע את המוסר בצד) בעיה הכי רצינית. אם לצורך העניין אפשר לטעון ולהראות שבעקבות צוק איתן נשפטו כמה חיילים ונעשתה חקירה, במקרה של ההתנחלויו. מדובר במדיניות ממשלות ישראל ב 50+ שנה האחרונות, כשהטריגר האחרון היה חוק ההסדרה

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מרצ עלתה ל-6 מנדטים על חשבון רע"ם.
אילו שינויים נוספים עשויים לקרות?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 25 מרץ 2021, 08:10 מרצ עלתה ל-6 מנדטים על חשבון רע"ם.
שינוי נוסף שיכול להתרחש הוא שפתאום יתום הטקס. מה אומרים אצלך בסביבה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב:
De Niro כתב: 25 מרץ 2021, 08:10 מרצ עלתה ל-6 מנדטים על חשבון רע"ם.
שינוי נוסף שיכול להתרחש הוא שפתאום יתום הטקס. מה אומרים אצלך בסביבה?
שאני שמח מאד שהוא לא תם:).
אבל אם הגוש לא יבצע את המהלך , שציינתי באשכול הבחירות בהודעתי האחרונה , עדיין הטקס עלול להסתיים בעוד 4 חודשים , לצערי.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אי אפשר פשוט לקבוע טקס חדש? למה חייבים למשוך את הטקס הקודם כל כך הרבה זמן? אנשים כבר מנקרים, בקושי מצליחים להתרכז במה שנאמר
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

איציק, לא הצלחת או לא ניסית? :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני לא מבין מה אתה שואל. עייפתי.
لا إله
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

תגידו למה לא נותנים ליו"ר המפלגה שקיבלה הכי הרבה קולות להיות ראש הממשלה לחצי שנה ולעשות בחירות כל חצי שנה וזהו?! זה מה שקורה גם ככה אז לפחות שיהפכו את זה לרישמי
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כי בלי קואליציה הכנסת יכולה לחוקק חוקים נגד החלטות הממשלה.
لا إله
שליחת תגובה