שרשור אכזבה מתוצאת הבחירות

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

עוד לפני שנפתח יום הבחירות אני יכול להבטיח שלפחות שני שליש מחברי וחברות הפורום יהיו באכזבה מהתוצאות.
יאללה, להתמרמר:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

המירמור שלי הוא בעיקר על העובדה שזה כבר אשכול שלישי בנושא הבחירות המיותרות מלכתחילה האלה.

* ושוב , למען הסר ספק וחשש, מביע את דעתי האישית כאן ללא קשר להיותי מוד ו/או איזשהי כוונה להפעיל את סמכויות המוד על האשכול הזה.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לא יודע. יש לי הרגשה שהפעם זה יהי שונה משום מה.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מילפורד כתב: 23 מרץ 2021, 00:14 המירמור שלי הוא בעיקר על העובדה שזה כבר אשכול שלישי בנושא הבחירות המיותרות מלכתחילה האלה.

* ושוב , למען הסר ספק וחשש, מביע את דעתי האישית כאן ללא קשר להיותי מוד ו/או איזשהי כוונה להפעיל את סמכויות המוד על האשכול הזה.
חכה שיתחיל מו"מ קואליציוני, ואז אחר כך תוקם ממשלה, בכלל תתלוש שערות מרוב שיהיו פה אשכולות שהיה אפשר לדחוף איכשהו תחת אותה כותרת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לטעמי , יש מקום למרמור.
מדובר באכזבה קשה לכל מי שיש לו תקווה גדולה לשינוי.
רצוי להוציא את הכאב והמרמור בשיחות על כל צורותיהן.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אכזבה קשה, למרות שאני כבר יודע ומכין את עצמי למפלה גדולה אל מול הצלחת הימין הכבירה.
זה ברור כמו הפסד מול מכמבי בלי איינבינדר ובן ביטון. הפעם אין לנו את איינבינדר מחר.
הולכת להיות הצלחה ענקית לימין.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לא סתם הולך לרדת גשם מחר בלילה, זה סימן.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:אכזבה קשה, למרות שאני כבר יודע ומכין את עצמי למפלה גדולה אל מול הצלחת הימין הכבירה.
זה ברור כמו הפסד מול מכמבי בלי איינבינדר ובן ביטון. הפעם אין לנו את איינבינדר מחר.
הולכת להיות הצלחה ענקית לימין.
יותר מהצלחה של הימין מדובר בטיפשות מוחלטת של מנהיגי גוש השינוי אם בכלל מדובר בגוש.כל מנהיג והאגו הענק של עצמו.
יתרה מכך , הפיצול במשותפת היה המכה הגדולה מכולן.אסון אלקטורלי קולוסאלי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זהו זה, זה נגמר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:זהו זה, זה נגמר
ועדיין לצאת להצביע בהמונים
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אם כל הקיצוניות ממש - מרץ, העבודה וכחול לבן נכנסות...אכזבה עצומה.
נקווה שכל אלו יישארו בחוץ אמן ואמן. אסור לעוכרי מדינה כאלו להיות בעמדת השפעה.
יהיה טוב הפועל!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מי קובע מה זה עוכר? זאת השאילתה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

7even כתב:אם כל הקיצוניות ממש - מרץ, העבודה וכחול לבן נכנסות...אכזבה עצומה.
ההגדרה שלך ל״קיצוניים״ ול״עוכרי ישראל״ מאוד מעניינת וחסרת כל קשר הגיוני עם המציאות.

ביום שתדע לקבל שיש אנשים שדעתם שונה משלך ושזה לגיטימי (ואם תחלחל את ההבנה הזאת גם ל״סביבה״ שלך , אז בכלל) לכולנו יהיה קצת יותר טוב לחיות פה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךEl dudernio
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

סמוטריץ׳ הסלובני הזה ובן גביר הם עוכרי ישראל. הבעיה שהם יעברו בהרבה.
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מילפורד כתב:
7even כתב:אם כל הקיצוניות ממש - מרץ, העבודה וכחול לבן נכנסות...אכזבה עצומה.
ההגדרה שלך ל״קיצוניים״ ול״עוכרי ישראל״ מאוד מעניינת וחסרת כל קשר הגיוני עם המציאות.

ביום שתדע לקבל שיש אנשים שדעתם שונה משלך ושזה לגיטימי (ואם תחלחל את ההבנה הזאת גם ל״סביבה״ שלך , אז בכלל) לכולנו יהיה קצת יותר טוב לחיות פה.
הוא סתם מחפש צומי ומנסה להטריל פה, לא חייבים להתייחס
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyסומךShacham
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

היחידים שצריכים להתייחס זה מנהלי הפורום, אם וכאשר הוא יעבור את הגבול לדעתם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

7even כתב: 23 מרץ 2021, 01:36 אם כל הקיצוניות ממש - מרץ, העבודה וכחול לבן נכנסות...אכזבה עצומה.
שמח שהגבת.

למה מרץ / העבודה / כחול לבן עוכרי ישראל?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

dino כתב: 23 מרץ 2021, 08:17 סמוטריץ׳ הסלובני הזה ובן גביר הם עוכרי ישראל. הבעיה שהם יעברו בהרבה.
שמח שהגבת.

למה הם בדיוק עוכרי ישראל?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

כי הם מכשול להתקדמות העם היהודי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

dino כתב: 23 מרץ 2021, 10:46 כי הם מכשול להתקדמות העם היהודי
פרט
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

המכשול הכי גדול לעם היהודי הוא העם היהודי עצמו , שבחלקו סובל ממחלה ששמה גזענות , ומנהיגיו מובילים אותו הישר לעבר מדינה דו לאומית עם רוב ערבי.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 13:51 המכשול הכי גדול לעם היהודי הוא העם היהודי עצמו , שבחלקו סובל ממחלה ששמה גזענות , ומנהיגיו מובילים אותו הישר לעבר מדינה דו לאומית עם רוב ערבי.
אם העם היהודי ישתחרר מהגזענות אולי לא תהיה לו בעיה עם מדינה דו לאומית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 13:51 המכשול הכי גדול לעם היהודי הוא העם היהודי עצמו , שבחלקו סובל ממחלה ששמה גזענות , ומנהיגיו מובילים אותו הישר לעבר מדינה דו לאומית עם רוב ערבי.
מדינה דו לאומית , מוסכם אני חושב על רוב מוחלט בציבור , תסיים את חלום המדינה היהודית , וכנראה גם תחסל את העם היהודי.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 14:01
Ron.T כתב:
מדינה דו לאומית , מוסכם אני חושב על רוב מוחלט בציבור , תסיים את חלום המדינה היהודית , וכנראה גם תחסל את העם היהודי.
העם היהודי, אם ככה אתה מעדיף לקרוא לקבוצת היהודים בעולם, לא חוסל לאורך מאות שנים, כאשר היה מפוזר באינספור ארצות, שבכולן היווה מיעוט קטן בהרבה מזה שיהיה בפלסטין (גם אם תמומש זכות השיבה). מה גורם לך לחשוב שהוא יחוסל אם לא יהווה רוב במדינה הזו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום מטלי כתב:
Ron.T כתב:
העם היהודי, אם ככה אתה מעדיף לקרוא לקבוצת היהודים בעולם, לא חוסל לאורך מאות שנים, כאשר היה מפוזר באינספור ארצות, שבכולן היווה מיעוט קטן בהרבה מזה שיהיה בפלסטין (גם אם תמומש זכות השיבה). מה גורם לך לחשוב שהוא יחוסל אם לא יהווה רוב במדינה הזו?
כישות עצמאית כיום במדינת ישראל הוא יבלע על ידי רוב פלסטיני , ויהיה מיעוט במדינה שבפועל תהיה פלסטינית , ללא יכולת להגן על עצמו.
העצוב הוא שמי שמובילים לשם הם אנשים שנחרדים מהסיטואציה שתיארתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום מטלי כתב: 23 מרץ 2021, 14:15
Ron.T כתב:
הציונות שכנעה אותו שהישרדות "העם היהודי" תלויה בקיומה של פינה קטנה בעולם שיש בה עליונות יהודית.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. זה שהעם היהודי היה פזור ברחבי הגלובוס לא אומר שהוא לא נרדף במקומות האלו.

ב. מטלי וטכנו זה שאתם לא נרדפים במקום מושבכם זה בסדר אבל יש לי היסוד להאמין שאתם לא ממש המינסטרים של היהדות האורתודוכסית.

ג. לפחות אני, ולדעתי גם כלל מרץ, כופרים בצורך של העליונות היהודית בארץ. לדעתי לפחות הפרשנות שלכם שציונות = אתנוקרטיה היא לא גזרת גורל אלא תוצר של השלטון, ואפשר לשנות אותו מבלי לפגוע במוסדות היהודיים הקיימית בפיסת קרקע קטנה זאת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירן
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

בחייאת נו, להגיד שהציונות והרצון להיות רוב בפיסת ארץ כלשהי צמחו ככה בבועה מבלי שום קשר לדברים שקרו בעולם, אתם מביכים את עצמכם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לירן, הבעיה היא לא עם הרצונות, הבעיה היא עם המעשים.

אל דוד, כבר ניסית פעם אחת להציג את הטיעונים האלה, זה נגמר בזה שכתבת דברים כל כך מביכים שבסוף עזבנו אותך מרוב רחמים.
ובהמשך למה שכתבתי ללירן, הבעיה היא לא עם המילה "ציונות" אלא עם העובדה שהציונות הזאת בפועל היא אתנוקרטיה.
לגבי מרצ, לי אישית קצת מוזר שאתה טוען שהם נגד אתנוקרטיה כשבמציאות הם חברים פעילים בגופים שמקדמים את האתנוקרטיה הזאת מדי יום ביומו (מה שנקרא המוסדות הלאומיים), אבל שיהיה.
ובוא לא נפתח את הדיון הזה מההתחלה. אין לי כוח שתנסה להסביר לנו שוב איך ישראל תהיה הבית של כל יהודי העולם למרות שתבטל את חוק השבות, ואיך ליהודים מגיע מה שמגיע ל"אדם הצהוב".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

איזה אשכול מצחיק
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

El dudernio כתב:.
ג. לפחות אני, ולדעתי גם כלל מרץ, כופרים בצורך של העליונות היהודית בארץ. לדעתי לפחות הפרשנות שלכם שציונות = אתנוקרטיה היא לא גזרת גורל אלא תוצר של השלטון, ואפשר לשנות אותו מבלי לפגוע במוסדות היהודיים הקיימית בפיסת קרקע קטנה זאת.
היה עוד ניתן לקיים על זה דיון אם השנה היתה 1947
היום, אחרי 73 שנות ציונות מיושמת, על מנהיגיה מימין ומשמאל, לא ברור על מה מתבססת הנחת המוצא של ציונים-הומניסטים שהציונות יכולה להתקיים ללא דיכוי כלשהו..

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

האם התוצאות הצפויות עשויות לזרז אצלכם את תהליך בדיקת השורשים המשפחתיים (כדי לקבל דרכון זר)?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנו בחרת אז לא להתייחס לעיקר ולהסיט את הדיון למקום שנוח לך שהוא האשמה בגזענות...

נחמד אני מבין את מה שאתה אומר אבל זה עדין לא אומר שזה לא קיים
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 19:00 האם התוצאות הצפויות עשויות לזרז אצלכם את תהליך בדיקת השורשים המשפחתיים (כדי לקבל דרכון זר)?
מה ישתנה כל כך במדינה אחרי הבחירות? קודם לא היו פאשיסטים בממשלה? לא היו ראשי ממשלה מושחתים? מי שלא רצה לעזוב עד היום, לא ישנה את דעתו ומי שרצה לעזוב קודם, ימשיך בנסניונות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא האשמתי אותך בגזענות, כתבתי שהגעת למצב שכתבת דברים שכל כך לא הגיוניים שהם מביכים אותך (להבנתי) ושהעדפתי לא להמשיך, ואני מעדיף גם לא לחזור על זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Ron.T כתב:
De Niro כתב: 23 מרץ 2021, 19:00 האם התוצאות הצפויות עשויות לזרז אצלכם את תהליך בדיקת השורשים המשפחתיים (כדי לקבל דרכון זר)?
מה ישתנה כל כך במדינה אחרי הבחירות? קודם לא היו פאשיסטים בממשלה? לא היו ראשי ממשלה מושחתים? מי שלא רצה לעזוב עד היום, לא ישנה את דעתו ומי שרצה לעזוב קודם, ימשיך בנסניונות.
לדעתי , אתה טועה בניתוח הדברים.
המלחמה מול מערכת המשפט תחריף.
מלחמת הדת תחריף.
תהליך ההדתה יתחזק.
עליי זה מאד משפיע.
אני בטוח שגם על אחרים.
זה לא אומר שתהיה עזיבה המונית , אבל בניית תשתית למעבר תתחזק גם תתחזק.
הבחירות האלו כפי שהן מסתמנות יקבעו את אופייה של המדינה לשנים קדימה.
גם השעון הדמוגרפי לא משחק לטובת שוחרי הדמוקרטיה והחופש מכפייה דתית.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

חבר'ה אני לא יודע באיזה מדינה נמצאתם ב10 שנים האחרונות אבל ביבי ראש ממשלה כבר 12 שנים
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:חבר'ה אני לא יודע באיזה מדינה נמצאתם ב10 שנים האחרונות אבל ביבי ראש ממשלה כבר 12 שנים
הצבעת?
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

כן
שליחת תגובה