דרך אגב, אתם חתומים על כרטיס אדי?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

נכון, אין לו תוקף משפטי,
ונכון, המשפחה כנראה תדע מה רציתם לעשות עם איבריכם כשתמותו,
ונכון שאם אתם אבי כהן אז רבנים ציניקניים יחרבנו עליכם והמשפחה שלכם וישכנעו אותם לא לתרום,

אבל עזבו שטויות,
על אדי כבר חתמתם? והבת זוג? וההורים? והשכן?
https://www.adi.gov.il/כרטיס-אדי/?AspxA ... eSupport=1

שלא תזכו להצטרף למועדון המלאכים של נוי ויונתן ועוד אינספור טרגדיות אישיות. ותחתמו!
שניהם חתכו מאיתנו מוקדם מהצפוי ובזכות שניהם אנשים רבים עוד נמצאים בסביבת החברים שלהם

https://m.ynet.co.il/articles/58917790
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חתמתי כבר בשנות השמונים. אין לי מושג אם אני עדיין רשום אצלם. אין לי כרטיס.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בוודאי לפני שנים רבות.
אחד הדברים הכי חשובים.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב: 27 פברואר 2021, 10:41 בוודאי לפני שנים רבות.
אחד הדברים הכי חשובים.

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני לא חושב שזה באמת משנה אצלי. יש לי אשה שפויה והורים שפויים, אף אחד מהם לא יעלה בדעתו שלא לתרום את איבריי במקרה ו
רק אם יש לכם במשפחה הקרובה מישהו דתי אתם צריכים לדאוג להירשם, ואני לא בטוח שיש לכרטיס ערך במקרה שהם מתנגדים בתקיפות
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 27 פברואר 2021, 12:56 אני לא חושב שזה באמת משנה אצלי. יש לי אשה שפויה והורים שפויים, אף אחד מהם לא יעלה בדעתו שלא לתרום את איבריי במקרה ו
רק אם יש לכם במשפחה הקרובה מישהו דתי אתם צריכים לדאוג להירשם, ואני לא בטוח שיש לכרטיס ערך במקרה שהם מתנגדים בתקיפות
הכרטיס הוא הצהרתי בלבד.
אין לו שום תוקף.
מי שקובע זה רק קרובי המשפחה
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

בלי קשר, לפי מה שהבנתי מחזיקי כרטיס אדי מקבלים קדימות מסויימת במידה והם יזדקקו להשתלת איבר בעצמם

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Adar כתב: 27 פברואר 2021, 13:03 בלי קשר, לפי מה שהבנתי מחזיקי כרטיס אדי מקבלים קדימות מסויימת במידה והם יזדקקו להשתלת איבר בעצמם
בלתי אפשרי מבחינה חוקית
لا إله
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

its-sick כתב:
Adar כתב: 27 פברואר 2021, 13:03 בלי קשר, לפי מה שהבנתי מחזיקי כרטיס אדי מקבלים קדימות מסויימת במידה והם יזדקקו להשתלת איבר בעצמם
בלתי אפשרי מבחינה חוקית
לא יודע ככה רשום בוויקיפדיה

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כן, אבל זה לא קדימות לפני חולים דחופים. ממילא רוב ההשתלות זה לחולים דחופים, חוץ מקרניות. ומי שזקוק לקרנית יחתום רק בשביל לקבל אותה.
הקדימות היא רק לשלוש שנים מרגע החתימה, אז שווה לעוורים לחכות ואז לחתום כשהם יודעים שהם מועמדים לניתוח.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

חתום, לא ידעתי שזה חסר משמעות..
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא חתום ובחיים לא אהיה חתום. כשאמות יכולים לעשות עם האיברים שלי מה שרוצים, אם למישהו יש עניין כלשהו בהם - תפאדל.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Noam כתב: 28 פברואר 2021, 15:22 לא חתום ובחיים לא אהיה חתום. כשאמות יכולים לעשות עם האיברים שלי מה שרוצים, אם למישהו יש עניין כלשהו בהם - תפאדל.
זה הגיון שמזכיר בפשטותו, ובחוסר נכונותו, בעיני, גישה של דתיים לפיה אין צורך בטיפולים רפואיים כי "כך הגורל רצה".

אתה מביע רצון ש"אם למישהו יש עניין כלשהו בהם- תפאדל" בכתב, אבל אתה מבין שהרצון שלך (שהבעת בזה הרגע בכתב ואני מניח שתואם את הרצון שלך בחיים האמיתיים) לא יתגשם אם לא תעשה פעולה כלשהי כדי לוודא שהקרובים אליך יידעו שזה הרצון?
כמו שכבר נכתב,
אין לכרטיס הזה תוקף משפטי (אני לא מסכים שאין לו חשיבות כלל), אבל אם נניח עוד כך וכך שנים תעזוב את העולם הזה והקרובים שלך לא יידעו בדיוק שהרצון שלך, כפי שביטית אותו, הוא שמי שיש לו עניין שיעשה מה שהוא רוצה עם הגוף שלך, אז יעשו מה שה"סטנדרט" שזה לקבור אותך, עם האיברים המועילים (אולי) שלך, שיש לך הרי רצון שישתמשו בהם.

אז אם לחתום כמה שניות על כרטיס חסר תוקף משפטי באינטרנט גדול עליך, אני מקווה לפחות שהסביבה הקרובה אליך יודעת ומבינה טוב מאוד את הרצון שלך. כי זה לא נכון שלא אכפת לך. כן אכפת לך. אכפת לך שמי שיש לו עניין בעצמות ובאיברים שלך יעשה בהם שימוש, ולא יזרקו את הכל לפח.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

Noam
קיבל.ה  245 לייקים

איך זה בדיוק מזכיר לך את הגישה של להימנע מטיפולים רפואיים? שואל כי נמצא בדיוק בשלבי גסיסה ראשוניים אחרי טיפול רפואי מונע (חיסון נגד קורונה)
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Noam כתב: 28 פברואר 2021, 17:26 איך זה בדיוק מזכיר לך את הגישה של להימנע מטיפולים רפואיים? שואל כי נמצא בדיוק בשלבי גסיסה ראשוניים אחרי טיפול רפואי מונע (חיסון נגד קורונה)
שניהם מתאפיינים בגישה כוזבת של "מה שיהיה יהיה,לי זה לא משנה".

תרגיש טוב
לי היה ממש חרא היומיים אחרי החיסון השני. מתישהו נשברתי ולקחתי אקמול

Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אבל זו לא הגישה (בטח לא שלי, ואני חושב שגם לא שלהם)
שליחת תגובה