אשכול מרוצי אופניים 2021

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

מקוה שאני לא היחיד שמתעניין...
ולאור זה שיש ״קבוצה ישראלית״ (וכן , אני יודע שהיא פחות ישראלית ממכבי כדורסל, אבל בכל זאת יש שם משהו שמאפשר לי ״לעודד״ קבוצה יותר מבעבר) שמתחרה בדרג הגבוהה ביותר, והשנה גם אמורה להיות ברמה הגבוהה ביותר, אפשר לפתוח אשכול ייעודי לעונה הזאת.

אתמול והיום היתה ההתחלה האמיתית של העונה במירוץ האלפים המרטימיים בצרפת, סטארט אפ ניישן שלחו הרכב חזק יחסית למירוץ שבימים כתיקונם לא ממש מעניין אף אחד אבל בימינו מיעוט המירוצים גרם לרוב הקבוצות הגדולות לשלוח רוכבים מהטופ למרוץ הזה (בעיקר אינאוס ששלחו הרכב שלא היה מבייש ניסיון לזכיה בגרנד טור).
סטארט אפ ניישן שלחו גם את דן מרטין וגם את מייקל וודס.
וודס ניצח היום , וגם בפער מספיק (שנייה) כדי ללבוש מחר חולצה צהובה, ביום עם כמה עליות אבל לא נגמר בפסגה הוא אמור להיות מסוגל לשמור על ההובלה ולנצח את ה״טור״ הזה.

מחר מתחיל המרוץ הראשון לעונה שהוא מרוץ ״וורלד טור״ ושם סטארט אפ תזנק למירוץ עם ההחתמה הנוצצת שלהם משנה שעברה , כריס פרום.
אני אגב, פחות מתלהב מההחתמה של פרום שיהיה מאוד קשה לראות אותו חוזר לכושר השיא שלו, ההחתמה של וודס הרבה יותר מרשימה לדעתי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

באופן לא מפתיע (מבחינתי לפחות) הפתיחה של פרום בISN סופר חלשה , עקב רוחות צד באמירויות פרום איבד המון זמן היום ויחד איתו כל הקבוצה.
אם מישהו נתן קצת כבוד זה עומר גולדשטיין (אלוף ישראל) שהצליח במקור להיכנס לקבוצה המובילה אבל בעקבות פנצר גם הוא איבד זמן ונפל לקבוצה העיקרית שהתפרקה מאחורה.
פוגצ'אר ואדם ייטס נראים כמי שכנראה ינצחו את המרוץ הזה.
עכשיו נעבור לעודד את וודס באלפים הצרפתיים...
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

מסכן וודס, באופן די ברור הוא היה הכי חזק במירוץ הזה , אבל הקבוצה עדיין חלשה מידי ואיפשרה ליותר מידי רוכבים חזקים מידי לברוח ולפתוח פער שהוא לא הצליח לסגור.
מקום שני בפער של 5 שניות סה"כ בסופו של דבר , פתיחה סבירה לעונה שלו בהתחשב לשאיפות של הקבוצה בשנה שעברה , לקראת השנה הקרובה זה אמור להיות שי אכזבה.
אדום מטלי
קיבל.ה  25 לייקים

לא הייתי רוצה לזלזל באף מרוץ, בסופו של דבר רוכבים עובדים קשה, מנצחים, צוברים ניקוד. אבל זה זמן שבו בעיקר מחממים מנועים והקבוצות מכינות את עצמן לקלאסיקות של האביב. פחות יוקרתי עכשיו, אם אפשר לקרוא לזה ככה. תמיד יפה לראות, אבל זה יתחיל ממש בסטראדה ביינקה, והלאה.
מקווה שיהיה טוב השנה, קשה לראות את זה כך, עם הקורונה ובלי קהל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

מצד אחד מסכים, מצד שני, בגלל המיעוט מרוצים השנה, המשמעות של כל מירוץ עולה.
לא סתם וודס נתן אתמול כל מה שיש לו, האכזבה היא מחוסר היכולת של אימפי, ון מארק וניילנדס לשלוט בפולוטון כדי למנוע מקבוצת בריחה כל כך חזקה מלצאת, בלי ה״יכולת״ הזאת בקבוצה יהיה קשה לטעון שהם באמת מתמודדים על גראנד טור.

אגב, עם כל הכבוד לון מארק, לא נראה לי שסטארט אפ ניישן מכוונת לקחת יותר מידי קלסיקות, אם כבר הן יהיו הכנה לדברים האמיתיים.
אדום מטלי
קיבל.ה  25 לייקים

מילפורד כתב: 22 פברואר 2021, 13:05 מצד אחד מסכים, מצד שני, בגלל המיעוט מרוצים השנה, המשמעות של כל מירוץ עולה.
לא סתם וודס נתן אתמול כל מה שיש לו, האכזבה היא מחוסר היכולת של אימפי, ון מארק וניילנדס לשלוט בפולוטון כדי למנוע מקבוצת בריחה כל כך חזקה מלצאת, בלי ה״יכולת״ הזאת בקבוצה יהיה קשה לטעון שהם באמת מתמודדים על גראנד טור.

אגב, עם כל הכבוד לון מארק, לא נראה לי שסטארט אפ ניישן מכוונת לקחת יותר מידי קלסיקות, אם כבר הן יהיו הכנה לדברים האמיתיים.
לא לגמרי ברור למה אתה מתכוון, אבל הקלאסיקות, הן הדברים האמיתיים.
אדום מטלי
קיבל.ה  25 לייקים

גם לא רואה את התחרויות עכשיו, אז אני אומר את זה בהסתייגות, אבל עם כל הכבוד לאהבה לקבוצה הישראלית, היא עדיין רחוקה מהיכולת לשלוט בפלטון. זה מונח שמתאים לקבוצות מאד חזקות (ועשירות...), וגם זה רק בגרנד טורים, ולא בתחרויות קצרות, אפילו עם כמה שלבים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

הם מספרים סיפורים שהם מכוונים לזכייה בטור דה פראנס עם ההחתמה של פרום.
מה שאני אומר זה שלא הוא ולא הקבוצה מראים שיש להם את היכולת לעמוד בהצהרות האלה.
אדום מטלי
קיבל.ה  25 לייקים

מילפורד כתב: 22 פברואר 2021, 15:54 הם מספרים סיפורים שהם מכוונים לזכייה בטור דה פראנס עם ההחתמה של פרום.
מה שאני אומר זה שלא ולא הקבוצה מראים שיש להם את היכולת לעמוד בהצהרות האלה.
נו, טוב, כריס פרום כבר לא יזכה כנראה בגרנד טור, גם אם תיתן לו את נבחרת החלומות. לא כן שכן עם הקבוצה הזו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  60 לייקים

במסגרת הציפיות לחוד ומציאות לחוד , היום באמיריות סיום על פסגה , בן הרמנס מראה שהוא חזק מפרום ב3.5 דקות בערך וגם זה לא מספיק כדי לדגדג את פוגצאר.

אין לי ספק שוודס הוא הרוכב החזק בקבוצה והם צריכים לטרגט ג'ירו או וואלטה , שם יש להם אולי סיכוי קלוש , בטור הם גם השנה לא ירשימו.
שליחת תגובה