השוואת מחירים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מה הדרך שלכם לעשות סקר שוק?
אתרים כמו זאפ אומנם עושים את זה אבל לא פעם נתקלתי בזה שהם מקדמים חנויות מסויימות שהן לאו דווקא הזולות ביותר
הייתי רוצה דרך מקיפה ואוביקטיבית לבצע השוואות מחירים, יש לכם איזה כלי בשביל זה?

:rose: :rose:
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

נורא תלוי במה ההשוואה.
מוצר חשמלי כלשהו - אם מדובר בקנייה בארץ מהנסיון שלי זאפ הכי טובים לזה
אינטרנט\טלוויזיה - שואל אנשים שהם בערך באותו הסטטוס כמוני (סטודנטים בדירות שותפים)
דברים של גדולים (ביטוח, קופות גמל, פנסיה) - אבא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל מה שלא גדול מדי והמשלוח יקר עדיף לקנות בחו"ל. מה שגדול, עדיף בזאפ.
ביטוחים- וובי.
אינטרנט, טלוויזיה, טלפוניה- כמה זה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אז למשל התעורר אצלי הצורך כרגע בגלל טלוויזיה שאני רוצה לרכוש ומצאתי יותר זול ע״י חיפוש עצמאי באינטרנט מאשר zap בהבדל של כ200 שקל (משהו כמו 15%)
חשבתי שיש משהו יותר יעיל מזאפ
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מתחיל בזאפ כדי לקבל אינדיקציה אבל ממש לא מסיים שם. יש להם אג'נדה ברורה - תשלם לי, תקודם.
אפילו אם מצאתי דרך זאפ מה שרציתי, אני משתדל להיכנס באופן עצמאי לאתר ואז לרכוש, כדי שלא ישחטו את בעל החנות בעמלה.
ב KSP אגב כבר מזמן מוכרים הכל, מבשמים ועד אבקות כביסה. יש להם להם אחלה מבצעים וקופונים. קניתי 2 בשמים של רושאס משם ב-200 שקל...

הזכירו פה ביטחים, אז בנוגע לביטוחים - אני לפני כמה שנים התחלתי לעבוד עם יועץ השקעות וביטוח עצמאי.
עברנו על כל הביטוחים שלי, מבריאות ועד חיים. עברנו על חשבונות, הלוואות, השקעות וכו' וכו'.
אני ואשתי ישבנו איתו מעל שעתיים. שילמתי עלות חד פעמית לייעוץ הנ"ל, כמה מאות שקלים, הגדרנו את ההתאמות שצריך לבצע, ויצאנו לדרך.
ומאותו רגע כל דבר הוא זמין עבורי בשלל דרכים - מוואטסאפ, דרך מיילים וטלפון. במיידי.

בחור לעניין. יש לו המון לקוחות ועדיין הוא נותן יחס אישי וחם לכל אחד וגם רשימת תפוצה בה הוא מייעץ איפה ומה להשקיע.
סתם דוגמא - בשיא הקורונה והמשבר הכלכלי שנחת על העולם, הוא המליץ בחום, על בסיס ניסיון עבר, לא למשוך כספים מחסכונות למרות הנתנוים המבהילים, וזה הוכיח את עצמו ביג טיים.
כל מי שלא משך את הכסף שלו עשה הרבה יותר לאחר מכן.
גם עברתי MRI לאחרונה והוא המליץ לי איך ואיהפ כדאי לבקש את ההחזרים.

בגדול, כל התייעצות שיש לי - בריאות, השקעות, הלוואות וכו' - יש לי כתובת אחת, כי אין לי כח, זמן, ורצון להתעסק בזה.

נ.ב - הוא אנטי מכבי בדמו, אוהד קטמון :sh-grin:
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה