חידושים טכנולוגיים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  163 לייקים

its-sick כתב: 11 פברואר 2022, 13:27 זה משהו שכבר הרבה זמן אני שואל עצמי למה אין, כי הידע הטכנולוגי קיים. אז הנה הצליחו: דיבוב אוטומטי עם הקול של השחקן המקורי בדיפ פייק.
מקווה שיידעו בעתיד גם להתאים לתנועות השפתיים: או לבחור בתרגום מילים דומות מבחינת נראות הפה, או לערוך גם את השפתיים בוידאו.

https://www.geektime.co.il/deepdub-is-u ... ub-movies/
פיתוח ישראלי: סרט בנטפליקס שמדובב לשפה אחרת בעזרת ”דיפ פייק” לקול
אחד הפאונדרים הוא חבר. חבר׳ה גאונים ברמות, אין לי ספק שיצליחו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  969 לייקים

לא בדיוק חידוש טכנולוגי, אבל סיפור מעניין
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
מתן
קיבל.ה  70 לייקים

its-sick כתב: 24 אוגוסט 2021, 23:00 הניסוי הזה הוא לא של שני חוקרים עלומים מאוניברסיטה קטנה ביוטה כמו שהיה עם ההיתוך הקר לפי איזה שלושים שנה.
זה ניסוי ענקי של עשרות חוקרים, כמה מעבדות וכמה מחלקות אוניברסיטאיות. כך ששקרים בטוח אין פה, וגם הסיכוי לטעויות קטן מאד.
זה פרוייקט ענקי ומתוקצב, הם לא יכולים להרשות לעצמם לשקר או לטעות.
https://www.nature.com/articles/d41586-022-02022-1

כותרת משנה:
US scientists evaluate their options after failing to replicate record-setting experiment from 2021.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  751 לייקים

תודה על העדכון
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  969 לייקים

:devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
ASAFABADI
קיבל.ה  16 לייקים

teknoboy כתב: 07 אוגוסט 2022, 12:01 :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock:
יכול לפרט להדיוטות? זה נראה הזוי איך לא היה על זה יותר רעש?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  969 לייקים

ASAFABADI כתב: 09 אוגוסט 2022, 04:08
teknoboy כתב: 07 אוגוסט 2022, 12:01 :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock: :devil-shock:
אני יכול להסביר מה הבנתי (ואני כותב מהזיכרון).
הרגו חזירים. השאירו אותם מתים כמה זמן.
אחר כך חילקו אותם לקבוצות.
חצי חיברו למכונת לב ריאות כלשהי (אקמו כמו של החולי קורונה) וחצי חיברו למכונה דומה, אבל שמערבבת בדם איזה תערובת חומרים שנועדו למנוע מוות של תאים או משהו כזה.
אז החצי הראשון המשיך להירקב לאיטו כצפוי, אבל החצי השני התחילו "להתאושש" מבחינה גופנית, כולל אולי מערכת העצבים.
הקטע הוא שזה לא אומר הרבה כי החזירים האלה היו מורדמים כל הזמן, אז אין לדעת מה קרה למוח שלהם.
(איזה מין מדענים אלה שלא ניסו להעיר איזה חזיר? מה קרה, אולי החזרתם חיה מהמתים אז נכנסתם ללחץ כאילו זה בית קברות לחיות 8?)

אבל בגדול מסקנה די ברורה היא שאין איזה רגע שבו מתים, אלא זה תהליך, או אוסף תהליכים, שלוקח זמן (לא ברור כמה זמן עד שהוא בלתי הפיך).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
ASAFABADI
קיבל.ה  16 לייקים

teknoboy כתב: 09 אוגוסט 2022, 04:18
ASAFABADI כתב: 09 אוגוסט 2022, 04:08
אני יכול להסביר מה הבנתי (ואני כותב מהזיכרון).
הרגו חזירים. השאירו אותם מתים כמה זמן.
אחר כך חילקו אותם לקבוצות.
חצי חיברו למכונת לב ריאות כלשהי (אקמו כמו של החולי קורונה) וחצי חיברו למכונה דומה, אבל שמערבבת בדם איזה תערובת חומרים שנועדו למנוע מוות של תאים או משהו כזה.
אז החצי הראשון המשיך להירקב לאיטו כצפוי, אבל החצי השני התחילו "להתאושש" מבחינה גופנית, כולל אולי מערכת העצבים.
הקטע הוא שזה לא אומר הרבה כי החזירים האלה היו מורדמים כל הזמן, אז אין לדעת מה קרה למוח שלהם.
(איזה מין מדענים אלה שלא ניסו להעיר איזה חזיר? מה קרה, אולי החזרתם חיה מהמתים אז נכנסתם ללחץ כאילו זה בית קברות לחיות 8?)

אבל בגדול מסקנה די ברורה היא שאין איזה רגע שבו מתים, אלא זה תהליך, או אוסף תהליכים, שלוקח זמן (לא ברור כמה זמן עד שהוא בלתי הפיך).
איך לא היה כל זה רעש אני בהלם
שליחת תגובה