דרכון אירופאי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  7 לייקים

לי יהיה בקרוב דרכון אוסטרי.
לצערי הוא ישאר במגירה כמה שנים לפחות בעידן התו השחור.
סאחי הוא אויב
Red_man
קיבל.ה  17 לייקים

אני מקפיץ את האשכול בשאלה לגבי דרכון פולני. לפי מה שהבנתי אזרחות פולנית מדלגת בין דורות (סבא וסבתא שלי נולדו שם אבא שלי נולד בארץ ולא הוציא אזרחות). מישהו כאן התנסה בעניין? כמה זמן התהליך ומאיפה אפשר בכלל להוציא מסמכים ואם למישהו יש המלצות על משרד עורכי דין זה בכלל יהיה טוב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  266 לייקים

מה העלויות של הוצאת דרכון פורטוגלי דרך חברה/עו"ד?
האם לא מדובר בטרחה גדולה מידי להוציא את הדרכון באופן עצמאי?
מה השלבים בתהליך הוצאת הדרכון?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  383 לייקים

השאלה היא כמה אתה יודע להסתדר ולהזיז דברים. אפשר לעשות הכל לבד וזה יוצא הרבה יותר זול.
אני צלצלתי בזמנו כמה פעמים לשגרירות גרמניה לברר את האופציות מבחינת הגשת מסמכים, ואז הוצאתי את המינימום על תרגום. למשל, יש מסמכים שאפשר להנפיק באנגלית במשרד הפנים (כמו תעודות לידה) ואז לא הייתי צריך לתרגם לגרמנית.
אבל אני לא מרגיש מוטרד מלעשות דברים בעצמי. ככה נחשפתי לכל מיני חוקים שעדיף שאהיה מודע אליהם (כמו שהגשת בקשת אזרחות במדינה אחרת מבטלת לי מיידית את האזרחות הגרמנית).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
dino
קיבל.ה  289 לייקים

יש נראה לכם דד ליין לעשיית דרכון פורטוגלי? מתישהו בשנים הקרובות יש חשש שהם יסגרו את הזרם?
(איזה היטלריניו עומד בפתח איכנשהו?🙂)
שליחת תגובה