מוצרי היגיינת פה וחניכיים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אני מתעניין בענייני היגיינת פה וחניכיים, ולאחרונה שמעתי על כמה פיתוחים שחלקם נשמעו מעניינים,
אבל תכלס אין לי שום מידע מקצועי וגם לא גישה לכזה (יש פה מישהו שפשוט "מתייעץ" עם רופא השיניים שלו? בכלל אין לי רופא שיניים קבוע).

https://get-cleant.com/
כל בר דעת יודעת שזוגיות מוצאים בטינדר ועל מוצרים שומעים דרך פרסומות ביוטיוב. אז הנה פרסומת שלא לחצתי עליה skip ad
מוצר נוסף שראיתי אצל הורים של הבת זוג הוא
http://www.silonit.co.il/

וכמובן שיש את שוק המברשות החשמליות והחוט הדנטלי המוכר והטוב.

ועוד דבר. תמיד בערב, משתדל בבוקר, ובמקרים חריגים (על האש) גם אחרי ארוחה.

דעת ההמונים, מומחים, המשתמש פלגס ושאר ירקות!
מה דעתכם
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

סילונית מעולה אם כי בהתחלה זאת תחושה לא נעימה אבל מתרגלים, אין דרך טובה ממנה לנקות וזה יגיד לך כל רופא ושינן (זכר של שיננית, ככה אומרים את זה בכלל?)
חשוב ללכת לטיפול ניקוי אבן ופלק כל חצי שנה
לגבי מברשות שיניים חשמליות ופיתוחים כאלו ואחרים, משיחות שלי עם הרופא הוא אמר שזה לא נחוץ, יותר חשובה הטכניקה של הצחצוח גם אם זאת מברשת פשוטה ולא פחות חשוב זה להחליף את המברשת לעיתים תכופות (אחת לחודש ואף פחות)
לא מומלץ לצחצח יותר מפעמיים ביום כי זה עלול לגרום לנסיגת חניכיים
והדבר אולי הכי חשוב שרוב האנשים לא מודעים אליו בכלל, לרובינו יש שיני בינה רקובות כי אנחנו פשוט לא מגיעים אליהם עם הצחצוח, עדיף לעקור אותן וכמה שיותר מוקדם, הן יכולות להרוס את שאר השיניים
עוד דבר חשוב הוא סד לילה, להמון אנשים יש סגירת לסת לא אידאלית ולכן נטייה לשחוק שיניים ולנעול אותן מתוך שינה, דבר המוביל לשחיקת השן והריסתה, צריך להיות מודעים לבעיה הדיי נפוצה הזאת, מי שזה קורה לו בדרכ יודע על זה, פשוט קמים בבוקר עם לסת עייפה ותחושה של לחץ באיזור
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

סילונית מעולה ראסמי? מדהים קונה לי את זה ליום הולדת. יש חברה מומלצת?

אני לצערי כבר עם נסיגת חניכיים ומקווה לעשות ניתוח, חשמלי דלקות שאלוהים ישמור (צהל השאיר לי מתנה מהשירות)

למדתי שללעוס קרח זה כמו לעשות רעידות אדמה קטנות לשיניים חמאס הפסקתי.
שמע לגבי החלפת מברשות, אגיד לך ראסמי, זה לא ריאלי.. אני היום מצחצח רק עם מברשות של ילדים כי נורא כואב לי, אבל וואלה להחליף כל חודש? הזיה
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

זה מעולה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

כמעט באותו עניין, איך פותרים את החריקות שיניים בלילה? הבת זוג צילמה אותי כשזה קורה וזה נראה מחריד. יש עוד פתרון חוץ מהסד לילה הזה? יש אנשים שחרקו כל החיים ועדיין יש להם שיניים של קולגייט?
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

סומך כתב: 16 ינואר 2021, 23:23
זה מעולה
זה בעצם כמו סילונית רק בתוספת סוגשל משחת שיניים
כמה זמן החבילה של הטאבים האלה מספיקה לך?

שלא ייצא שזה כמו נספרסו, שהקפסולות זה באמת החלק היקר..

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

תתאבד כבר כתב: 17 ינואר 2021, 11:09
סומך כתב: 16 ינואר 2021, 23:23
זה מעולה
זה בעצם כמו סילונית רק בתוספת סוגשל משחת שיניים
כמה זמן החבילה של הטאבים האלה מספיקה לך?

שלא ייצא שזה כמו נספרסו, שהקפסולות זה באמת החלק היקר..
אני לא משתמש בטאבים האלה רק בסילונית
תכנס לעמוד המוצר ותשנה לאפשרות לרכישת הסילונית בלבד ללא המלבין, זה גם מוזיל ב30$
זה יותר מוצלח מהסילונית לדעתי כי זה לא מתחבר ישירות לברז (ואז זה פחות מכוער ואין בעיות תאימות לברז כזה או אחר)
וזה גם אפשרות לשלוט יותר טוב בעוצמת הסילון (הסילונית קרעה לי את החניכיים)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אם אתה מוכן להשקיע, יש לי מברשת שיניים חשמלית וחכמה שכוללת חיישני תנועה ולחץ, ואז אני יכול עם האפליקציה לבדוק האם אני מצחצח את כל האזורים בשיניים כמו שצריך, ואיפה אני מפעיל לחץ גדול מדי (או לא מספיק). יש גם תוכניות שונות שאפשר לקבוע (פלאק, חניכיים, הלבנה וכו׳, אבל אני לא בטוח כמה הן יעילות).
אצלי זה ממש שיפר את מצב השיניים, אבל זה יקר ואני לא בטוח שכולם יצטרכו את זה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

צחצוח + חוט דנטלי + מי פה
השילוש הקדוש
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

red in blood כתב: 17 ינואר 2021, 13:36 אם אתה מוכן להשקיע, יש לי מברשת שיניים חשמלית וחכמה שכוללת חיישני תנועה ולחץ, ואז אני יכול עם האפליקציה לבדוק האם אני מצחצח את כל האזורים בשיניים כמו שצריך, ואיפה אני מפעיל לחץ גדול מדי (או לא מספיק). יש גם תוכניות שונות שאפשר לקבוע (פלאק, חניכיים, הלבנה וכו׳, אבל אני לא בטוח כמה הן יעילות).
חחח של פיליפס? סטיבן קולבר עשה על זה גג היום, ולמען האמת זה מה שגרם לי לפתוח את האשכול.

יש לי נסיגת חניכיים ודלקת חניכיים, מה שדי מגביל אותי בצחצוח יעיל. חמש שיניים שלי הן בכלל השלמה וזה יוצר בעיות משל עצמו. אני מטופל דרך משרד הביטחון אבל הם איטיים ואין באמת כתובת להתייעץ איתה,

לכן אני מנסה למצוא פתרונות אחרים...

2:10 החלק על המברשת

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לא הבנתי את הבדיחה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

תתאבד כבר כתב: 17 ינואר 2021, 23:37
red in blood כתב: 17 ינואר 2021, 13:36 אם אתה מוכן להשקיע, יש לי מברשת שיניים חשמלית וחכמה שכוללת חיישני תנועה ולחץ, ואז אני יכול עם האפליקציה לבדוק האם אני מצחצח את כל האזורים בשיניים כמו שצריך, ואיפה אני מפעיל לחץ גדול מדי (או לא מספיק). יש גם תוכניות שונות שאפשר לקבוע (פלאק, חניכיים, הלבנה וכו׳, אבל אני לא בטוח כמה הן יעילות).
חחח של פיליפס? סטיבן קולבר עשה על זה גג היום, ולמען האמת זה מה שגרם לי לפתוח את האשכול.

יש לי נסיגת חניכיים ודלקת חניכיים, מה שדי מגביל אותי בצחצוח יעיל. חמש שיניים שלי הן בכלל השלמה וזה יוצר בעיות משל עצמו. אני מטופל דרך משרד הביטחון אבל הם איטיים ואין באמת כתובת להתייעץ איתה,

לכן אני מנסה למצוא פתרונות אחרים...

2:10 החלק על המברשת
צחוקים צחוקים, אבל אצלי זה באמת שיפר את מצב החניכיים.
שוב, אני לא אומר שזה מומלץ לכולם, אבל אצלי זה עשה את העבודה.

(ולא של פיליפס, אלא של oral b)
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני בטוח שניסית אבל סנסודיין ממש עושה את ההבדל
עוד משחה שהיא הרבה יותר טובה מהרגילות היא פרדונטקס
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

מסתבר שיש איזה דוד יהודי רופא שיניים שהמליץ כפיתרון ראשוני וזול על מברשות ultra soft or post surgery
גם לי זה נשמע כמו מרקטינג לקונדומים, אבל זה אמיתי. בדקתי.

סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

גם השיננית וגם הרופאשיניים המליצו פשוט על מברשת אולטרא סופט פשוטה, ולהחליף כל חודשיים שלושה.
אמרו שאין באמת מחקרים קליניים רציניים בנוגע למיכשור החשמלי. המברשות האלה כנראה טובות, אבל לא מאסט. זו לא התקופה בחיים להשקיע בזה.

המליצו מאוד על משחת שיניים פרדונטקס שהיא מלוחה כזאת. התחלתי להשתמש בה ואין לי רשמים מיוחדים, אבל זו היתה ההמלצה.

הורים לילדים
עשו להם טובה מעכשיו, שלא יגיעו להיות תתאבד כבר בגיל 20. תרגלו איתם צחצוח יעיל-בריא וחכם. לא לטחון את החניכיים (רק מעט, בקו חיבור שן-חניכיים) ובעיקר גם בחלק הפנימי.

אני משתמש בקיסמי שיניים נחמדים כאלה שהם דמוי חוט דנטלי רק לא, יותר נוח לי להשתמש בזה.

ואגב,
הדבר הכי גרוע בשיננית זה לא הכאב, זה הטפת המוסר. אין מחולל הערות כזה? אתה מקבל את כל החרא בזמן שחורצים לך בשיניים ואי אפשר לדבר. גאוני.

Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

תתאבד כבר כתב:הדבר הכי גרוע בשיננית זה לא הכאב, זה הטפת המוסר. אין מחולל הערות כזה? אתה מקבל את כל החרא בזמן שחורצים לך בשיניים ואי אפשר לדבר. גאוני.
חד משמעית.
שליחת תגובה