בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:
De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 19:56 יש כאן עדיין רוב חילוני ברור במדינה , שמתחלק בין ימין למרכז שמאל.
כאן תהיה הכרעה מוחצת וברורה במנדטים , 50 עד 70 מנדטים בערך , והיא תאפשר משילות.השיטה האיזורית מבטיחה את זה.
זה לא מתקיים באף שיטה , שהייתה בארץ קודם לכן.
מהבחינה הזו , זה לא משנה מי עומד כיום בראש הממשלה גם אם יוחלף , ללא החלפת השיטה, הוא יתקל באותן בעיות.
שיטה של רק שתי מפלגות היא לא דמוקרטית.
אבל אם זה מה שאתה רוצה אז כבר יותר קל להגדיל את אחוז החסימה ל 20%, זה אותו אפקט בלי חוסר ההגינות של האזורים.
לא מדובר על שתי מפלגות.
מדובר בייצוג לכל הציבורים , ומפלגה אחת מרכזית מנצחת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב:
De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 19:56 יש כאן עדיין רוב חילוני ברור במדינה , שמתחלק בין ימין למרכז שמאל.
כאן תהיה הכרעה מוחצת וברורה במנדטים , 50 עד 70 מנדטים בערך , והיא תאפשר משילות.השיטה האיזורית מבטיחה את זה.
מהבחינה הזו , זה לא משנה מי עומד כיום בראש הממשלה גם אם יוחלף , ללא החלפת השיטה, הוא יתקל באותן בעיות.
שיטה של רק שתי מפלגות היא לא דמוקרטית.
אבל אם זה מה שאתה רוצה אז כבר יותר קל להגדיל את אחוז החסימה ל 20%, זה אותו אפקט בלי חוסר ההגינות של האזורים.
זה לא ייתן ייצוג לכלל הציבורים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אדום נחמד כתב:
אם הסוגיה הכי בוערת היתה דת, אז לא היית מגיע למצב שאתה נמצא היו םמהסיבה שכתבת (למרות שלא ברור מה זה אומר 50-70... אחד זה מיעוט ואחד זה רוב)
אבל זו לא הסוגיה הבוערת...
זה אומר שנניח באזורים: ב"ש , חיפה , תל אביב , שפלה , יש רוב חילוני , וכאן תהיה הכרעה ברורה עבור מפלגה אחת בלבד בכל מערכת בחירות.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

כל עוד אין הגבלת כהונה, הרצון לחמוס, להונות ולגנוב יהיה יותר קל, כי יש מספיק זמן למנות שותפים בין שומרי הסף.
לכן נתניהו כל כך מושחת, כי הוא יכול.
אני מבין שזה דורש עוד התאמות נוספות כי אי אפשר להשאיר את שיטת השלטון הקיימת ורק לשנות את העניין הזה. אבל זה כנראה הכרחי.
ואם לא ברמת המדינה, לפחות ברמת השלטון המקומי זה קריטי להגביל כהונה.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 20:23
אדום נחמד כתב:
אם הסוגיה הכי בוערת היתה דת, אז לא היית מגיע למצב שאתה נמצא היו םמהסיבה שכתבת (למרות שלא ברור מה זה אומר 50-70... אחד זה מיעוט ואחד זה רוב)
זה אומר שנניח באזורים: ב"ש , חיפה , תל אביב , שפלה , יש רוב חילוני , וכאן תהיה הכרעה ברורה עבור מפלגה אחת בלבד בכל מערכת בחירות.
אז הרעיון שלך לאיך נעשה דמוקרטיה יותר נכון זה אם נתחיל לזרוק לפח כמעט 50% מהקולות בבאר שבע, 52% מהקולות בתל אביב, ו65% מהקולות בחיפה(לפי המספרים מסבב ג)? וזה אמור להיות טוב כי לפעמים יצא שלמפלגה אחת לא זרקו את הקולות, אז היא תהיה ממש גדולה ביחס לכל האחרות(שאגב יכולות להיות יותר גדולות ממנה בכמות המצביעים הכוללת)
מעבר לזה שאתה מתעלם מהרים של בעיות עם הרעיון הזה, גם ה"יתרונות" שלך נשמעים כמו חסרונות.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ff0000 כתב:
De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 20:23
אדום נחמד כתב: אם הסוגיה הכי בוערת היתה דת, אז לא היית מגיע למצב שאתה נמצא היו םמהסיבה שכתבת (למרות שלא ברור מה זה אומר 50-70... אחד זה מיעוט ואחד זה רוב)
אז הרעיון שלך לאיך נעשה דמוקרטיה יותר נכון זה אם נתחיל לזרוק לפח כמעט 50% מהקולות בבאר שבע, 52% מהקולות בתל אביב, ו65% מהקולות בחיפה(לפי המספרים מסבב ג)? וזה אמור להיות טוב כי לפעמים יצא שלמפלגה אחת לא זרקו את הקולות, אז היא תהיה ממש גדולה ביחס לכל האחרות(שאגב יכולות להיות יותר גדולות ממנה בכמות המצביעים הכוללת)
מעבר לזה שאתה מתעלם מהרים של בעיות עם הרעיון הזה, גם ה"יתרונות" שלך נשמעים כמו חסרונות.
החסרונות של השיטה הנוכחית גדולים ועמוקים הרבה יותר.
בשיטה הנוכחית המיעוט שולט ברוב.
גם מי שלא חי את האקטואליה , הבין במשבר הקורונה איך מתקבלות ההחלטות.
ההחלטות לא היו יותר טובות גם ללא הקורונה בכל הממשלות שהיו לפני כן ותהיינה בעתיד.
זו בעיה קשה שצריך לטפל בה.
זה ישנה את השיח החברתי בישראל מקצה לקצה , ויוביל לסדר יום אזרחי אמיתי.
בשיטה הנוכחית , נמשיך לסבול ולקטר.
כל שינוי מעורר התנגדויות בהתחלה , אבל שינוי כזה הוא דבר מתחייב נוכח המציאות הפוליטית, שהפכנו להיות אדישים כלפיה.
את האנרגיות יש לתעל לשינוי השיטה בראש ובראשונה.
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 21:38
ff0000 כתב:
De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 20:23 זה אומר שנניח באזורים: ב"ש , חיפה , תל אביב , שפלה , יש רוב חילוני , וכאן תהיה הכרעה ברורה עבור מפלגה אחת בלבד בכל מערכת בחירות.
ההחלטות לא היו יותר טובות גם ללא הקורונה בכל הממשלות שהיו לפני כן ותהיינה בעתיד.
כל שינוי מעורר התנגדויות בהתחלה , אבל שינוי כזה הוא דבר מתחייב נוכח המציאות הפוליטית, שהפכנו להיות אדישים כלפיה.
המצב עכשיו גרוע, הנה הסבר להמון שינויים שחייבים לעשות בגלל שעכשיו גרוע, למרות שבכל אספקט אפשרי הוא יותר גרוע, ובלי שום נימוק קוהרנטי לאיך זה ישפר משהו.
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ff0000 כתב:
De Niro כתב: 05 ינואר 2021, 21:38
ff0000 כתב: אז הרעיון שלך לאיך נעשה דמוקרטיה יותר נכון זה אם נתחיל לזרוק לפח כמעט 50% מהקולות בבאר שבע, 52% מהקולות בתל אביב, ו65% מהקולות בחיפה(לפי המספרים מסבב ג)? וזה אמור להיות טוב כי לפעמים יצא שלמפלגה אחת לא זרקו את הקולות, אז היא תהיה ממש גדולה ביחס לכל האחרות(שאגב יכולות להיות יותר גדולות ממנה בכמות המצביעים הכוללת)
המצב עכשיו גרוע, הנה הסבר להמון שינויים שחייבים לעשות בגלל שעכשיו גרוע, למרות שבכל אספקט אפשרי הוא יותר גרוע, ובלי שום נימוק קוהרנטי לאיך זה ישפר משהו.
הסברתי באופן די מפורט , לדעתי.
אני לא היחיד בעולם שחושב כך.
וזה גם יקרה , השאלה מתי.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני לא אוהב את המשתמש הזה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

זבשך כי יש לו איזה 100 לייקים אז הוא הולך לזכות בתואר מלקת הפורום
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

לא נכון לומר שהמיעוט שולט ברוב (אלא אם מתייחסים לפלסטינים נתיני ישראל)
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

איזה כיף זה בחירות אזוריות, שמתקבלת בהן הכרעה ברורה וחד משמעית. לא צריך לחכות אחרי ספירת 98% מהקולות, לדעת בודאות שנציג אחד שומר על היתרון של 0.2% שלו. או שמה הולכים לעוד (לפחות?) שנתיים של שיתוק שלטוני מוחלט, אחרי 4 שנים של ההנהגה הכי גרועה אי פעם, עם התגובה אולי הכי גרועה בעולם למגיפה, שלהן קדמו עוד שנתיים של שיתוק שלטוני.
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בינתיים חולדאי ממשיך להתחנף לקהל הבוחרים שלו, וחודש אחרי שהחליף ס. ראש עיר אחד בשסניק, פיטר היום את ס. ראש העיר האחראית על החינוך לגיל הרך עקב "התעלמות מגורמים מקצועיים". כל הריצה שלו נראית לי יותר ויותר כמו התקף מגלומניה של אדם סנילי
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הפועל כתב: 06 ינואר 2021, 23:42 בינתיים חולדאי ממשיך להתחנף לקהל הבוחרים שלו, וחודש אחרי שהחליף ס. ראש עיר אחד בשסניק, פיטר היום את ס. ראש העיר האחראית על החינוך לגיל הרך עקב "התעלמות מגורמים מקצועיים". כל הריצה שלו נראית לי יותר ויותר כמו התקף מגלומניה של אדם סנילי
אתה יכול להסביר את ה״אינטרס״ של חולדאי כאן? כי באמת לא הצלחתי להבין, גם בתוך קונטקסט של התקף מגלומניה של אדם סנילי, איך זה משרת אותו באיזושהי צורה
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

אחרי כל כך הרבה פעמים שהצבעתי,
זו פעם ראשונה שאני לא סגור למי להצביע,
דבר אחד ברור,בסוף אבחר במי שברור יעבור את אחוז החסימה
ויהיה בקואליציה של "רק לא ביבי"
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

פרימו לוי כתב: 07 ינואר 2021, 17:13
הפועל כתב: 06 ינואר 2021, 23:42 בינתיים חולדאי ממשיך להתחנף לקהל הבוחרים שלו, וחודש אחרי שהחליף ס. ראש עיר אחד בשסניק, פיטר היום את ס. ראש העיר האחראית על החינוך לגיל הרך עקב "התעלמות מגורמים מקצועיים". כל הריצה שלו נראית לי יותר ויותר כמו התקף מגלומניה של אדם סנילי
אתה יכול להסביר את ה״אינטרס״ של חולדאי כאן? כי באמת לא הצלחתי להבין, גם בתוך קונטקסט של התקף מגלומניה של אדם סנילי, איך זה משרת אותו באיזושהי צורה
גם לי אין מושג. אני בכלל לא מצליח להבין למה הוא רץ. אולי פשוט משעמם לו.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הפועל כתב: 07 ינואר 2021, 19:06
פרימו לוי כתב: 07 ינואר 2021, 17:13
גם לי אין מושג. אני בכלל לא מצליח להבין למה הוא רץ. אולי פשוט משעמם לו.
לי הכי הגיוני שהוא לוקה בתסמונת "אני אציל את הצד השפוי (קרי חילוני וליברלי) של ישראל". נפוץ אצל גנרלים לשעבר ואנשי ציבור כאלה ואחרים.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

רוגל אלפר בטור דעה שקורא להצביע לסער אחרי שבשנתיים האחרונות הצביע למשותפת (ומניח שלפני זה למרצ/חדש).

וואט זה פאקינג פאק
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

תתאבד כבר כתב: 11 ינואר 2021, 09:52 רוגל אלפר בטור דעה שקורא להצביע לסער אחרי שבשנתיים האחרונות הצביע למשותפת (ומניח שלפני זה למרצ/חדש).

וואט זה פאקינג פאק
רוגל אלפר הוא טרול שלפני כתיבת כל טור מנסה למצוא אמירה כמה שיותר פרובוקטיבית שתביא לו כמה שיותר טראפיק.
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyהפועלNoam
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הוא מתפתח להיות בני ציפר.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

בוםתמונה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ברק כהן ביקש

דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מרים אדלסון יותר מוצלחת משלדון מאיזושהי בחינה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני לא בא לסנגר עליו אבל בתכלס מי שאשם הוא מי שלקח ממנו את הכספים
ומי שלא תפס אותו בשעת במעשה
עולם כמנהגו נוהג, לצפות מטייקונים לא להיות חזירים קפיטליסטים זה להלחם בתחנות רוח
נערך לאחרונה על ידי Giovanni Giorgio ב 12 ינואר 2021, 15:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שלדון הצליח בסוף לחבק את כדור הארץ עם שתי הידיים תוך כדי שהוא מחייך?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

איזה יום שמח לי היום,
איזה יום.
כל כך שמח לי היום.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

היה גם שוגר דדי של גדעון סער או רק של בנט וביבי?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בעיקר של טראמפ
האדום הצורר:
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בטראמפ הוא תמך רק אחרי הפריימריז, הוא הימר על תד קרוז בהתחלה.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

KingAlpaca כתב: 12 ינואר 2021, 16:09 איזה יום שמח לי היום,
איזה יום.
כל כך שמח לי היום.
גם לסניגורים של ביבי בתיק 2000.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

teknoboy כתב: 12 ינואר 2021, 15:25 מרים אדלסון יותר מוצלחת משלדון מאיזושהי בחינה?
זה באמת הנקודה החשובה. מעשית לא ישתנה כלום כנראה
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

יאללה שימון תורך

הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

לא מבין את המנהג הנאלח הזה של לשמוח ממישהו שמת, אפילו שיגיע זמנו של שימון (לא נזכה לזה, הוא יקבור את כולנו) אני לא אשמח מזה, כאילו לא אהיה עצוב אבל מכאן ועד לשמוח זה כמו שצבי שרף אוהב לומר "שפלות!".
אני לא יודע מה לבחור בסקר, כי גנץ ובנט ירוצו יחדיו, אז אבחר בשניהם.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

צריך לטבל בכמה כפיות הומור מה שנכתב כאן, כן?
באופן כללי, יש היגיון בלשמוח במותו של אדם אם אתה מרגיש שהוא הסב לך נזק (באופן ישיר או עקיף) או אם הוא סתם היה חרא בכללי.

מוכן לחתום שאף אחד מהמגיבים לא פתח שמפניה, וזה הפורום החברתי היחיד שבו היה אפשר לצחוק על זה (הנורמות בפורום שדים לא דומות לאף נורמות באף מעגל שאני נמצא בו, וזה סבבה ממש).

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אולי זה אומר משהו על החברים שלי\אנשים שאני עוקב אחריהם, אבל אני רואה לא מעט דאחקות ומעלה גם מחוץ לפורום
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

תתאבד כבר כתב: 12 ינואר 2021, 22:57 מוכן לחתום שאף אחד מהמגיבים לא פתח שמפניה
אהמ, אהמ.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 12 ינואר 2021, 22:43 לא מבין את המנהג הנאלח הזה של לשמוח ממישהו שמת, אפילו שיגיע זמנו של שימון (לא נזכה לזה, הוא יקבור את כולנו) אני לא אשמח מזה, כאילו לא אהיה עצוב אבל מכאן ועד לשמוח זה כמו שצבי שרף אוהב לומר "שפלות!".
המוות של דון שימון בהחלט ראוי לפתיחת שמפניות
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

its-sick כתב: 13 ינואר 2021, 01:12
הסבתא של הפועל כתב: 12 ינואר 2021, 22:43 לא מבין את המנהג הנאלח הזה של לשמוח ממישהו שמת, אפילו שיגיע זמנו של שימון (לא נזכה לזה, הוא יקבור את כולנו) אני לא אשמח מזה, כאילו לא אהיה עצוב אבל מכאן ועד לשמוח זה כמו שצבי שרף אוהב לומר "שפלות!".
המוות של דון שימון בהחלט ראוי לפתיחת שמפניות
שמפניה זה מגעיל אבל לבקבוק וויסקי בהחלט ראוי
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

שתי תגליות שהייתי בהן הודות לו.

זצ"ל
ת.נ.צ.ב.ה
שמור עלינו מלמעלה איש יקר
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

https://www.haaretz.co.il/magazine/blac ... -1.9449961

עופר שלח קורא את הטור הזה ועמוק בפנים חושב
יא אללה של המח שלי
Facepalm

שליחת תגובה