בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

בוקר טוב, ח"כ מיכל שיר, מיקי חיימוביץ' ואסף זמיר הפכו את הצבעתם הצפוייה והצביעו לפי מצפונם/לא הצביעו כלל. הכנסת תתפזר ובחירות יתקיימו בעוד כ90 ימים.

סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

הקלסרים על סער מוכנים כבר כמעט 10 שנים, מה שגנץ עבר זה פיקניק לעומת מה שסער יעבור, אבל למי אכפת הוא חלאה לא פחות מביבי. חוץ מזה שכולם בערך יודעים על הקטינה במועדון.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

בלטו בהיעדרם: דרעי וגפני
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אותי דווקא מעניין לדעת אם יהיו אוהדי הפועל שיצביעו לחולדה אם יקים מפלגה מקווה מאוד שלא
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

ofri כתב: 22 דצמבר 2020, 01:54 אותי דווקא מעניין לדעת אם יהיו אוהדי הפועל שיצביעו לחולדה אם יקים מפלגה מקווה מאוד שלא
אני אישית לא הייתי מצביע לו גם בלי קשר לאוסישקין, אבל אם הוא עוזב את העירייה יש אפשרות שראש העיר הבא יתמוך יותר בספורט. להזיק לנו זה לא יכול.
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

עובדיה כתב: 22 דצמבר 2020, 01:33 בוקר טוב, ח"כ מיכל שיר, מיקי חיימוביץ' ואסף זמיר הפכו את הצבעתם הצפוייה והצביעו לפי מצפונם/לא הצביעו כלל. הכנסת תתפזר ובחירות יתקיימו בעוד כ90 ימים.
ורם שפע.
מבין כולם, שכחת דווקא את האוהד הפועל.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

מביך ממש
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

red in blood כתב: 22 דצמבר 2020, 02:48
עובדיה כתב: 22 דצמבר 2020, 01:33 בוקר טוב, ח"כ מיכל שיר, מיקי חיימוביץ' ואסף זמיר הפכו את הצבעתם הצפוייה והצביעו לפי מצפונם/לא הצביעו כלל. הכנסת תתפזר ובחירות יתקיימו בעוד כ90 ימים.
ורם שפע.
מבין כולם, שכחת דווקא את האוהד הפועל.
לא שזה הופך אותו לצדיק גדול. כל בן אדם שישב בכמעט שנה הזו בקואליציה בשוויון נפש הוא פושע לא פחות מחולדאי.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אגב גם מיקי חיימוביץ' אוהדת
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כמו בכל מערכות הבחירות הקודמות, מה שהיה הוא שיהיה
ומבחינתי האישית אין שום מפלגה שתואמת את השקפותיי, כל הבחירות פה מתקיימות על ספינים וחארטות, למה ההוא לא טוב ולמה ההם בוגדים, אף אחד לא מדבר על כלכלה, על חינוך, על סביבה
long live the zapta
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

כרגיל, רק מפלגת אחת היא אנטי ציונית אז הדילמה היא אם להצביע לה או לא להצביע
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 22 דצמבר 2020, 10:50 כמו בכל מערכות הבחירות הקודמות, מה שהיה הוא שיהיה
ומבחינתי האישית אין שום מפלגה שתואמת את השקפותיי, כל הבחירות פה מתקיימות על ספינים וחארטות, למה ההוא לא טוב ולמה ההם בוגדים, אף אחד לא מדבר על כלכלה, על חינוך, על סביבה
דוקא יש אחת כזאת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עובדיה כתב: 22 דצמבר 2020, 08:37 אגב גם מיקי חיימוביץ' אוהדת
אבל היא לא אוהד
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מילפורד כתב: 22 דצמבר 2020, 11:32
Giovanni Giorgio כתב: 22 דצמבר 2020, 10:50 כמו בכל מערכות הבחירות הקודמות, מה שהיה הוא שיהיה
דוקא יש אחת כזאת.
במר"צ אין מנהיגות, לא אצביע להם כי זה חסר תוחלת. המצע שלהם יכול להיות פיקס וזה לא משנה כלום כשניצן הורביץ עסוק בללכת על ביצים כל הזמן
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

תוהה אולי בסבב הזה נקבל מפלגה שבאמת מקדמת שותפות יהודית-ערבית. מפלגת שמאל אמיתית, משהו בסגנון איחוד מרצ וחד"ש- קיוויתי שיציאה של רע"מ מהמשותפת תוביל לכיוון הזה, אבל כרגע זה לא נראה באופק.
אז התלבטות בין מרצ למשותפת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מרצ לא בכיוון של איחוד עם כלום. וממילא המשותפת לא תתפרק. עם כל הדם הרע אף אחד שם לא ייקח את הסיכון שלא יעברו את אחוז החסימה, ובחד"ש לא רוצים בכלל להתאחד עם מרצ. יחרקו שיניים, ויקבלו 10-11 מנדטים.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הפועל כתב: 22 דצמבר 2020, 12:50 מרצ לא בכיוון של איחוד עם כלום. וממילא המשותפת לא תתפרק. עם כל הדם הרע אף אחד שם לא ייקח את הסיכון שלא יעברו את אחוז החסימה, ובחד"ש לא רוצים בכלל להתאחד עם מרצ. יחרקו שיניים, ויקבלו 10-11 מנדטים.
להבנתי ההסכם של רע"ם עם הביב כולל הורדת אחוז החסימה כדי שיוכלו לרוץ לבד
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מסתמן שאצביע ליש עתיד, אם כי לא בלי צורך בכדורים נגד בחילה. אם מישהו פה במקרה הצביע להם (או לכחול לבן) והיום חתך שמאלה ומתכנן להצביע למשותפת, שידבר איתי. אני מחפש קיזוז.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

Noam כתב: 22 דצמבר 2020, 13:09 מסתמן שאצביע ליש עתיד, אם כי לא בלי צורך בכדורים נגד בחילה. אם מישהו פה במקרה הצביע להם (או לכחול לבן) והיום חתך שמאלה ומתכנן להצביע למשותפת, שידבר איתי. אני מחפש קיזוז.
מה הרציונל, אם מותר לשאול?

הצבעתי פעם אחרונה ב2015. בכל הסבבים האחרונים לא הייתי, מתרגש להעניק ל(כנראה) מרצ או אם אקום סמולן ביום הבחירות, לרשימה את הקול שנבצר מהם במערכות האחרונות
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני לא אהיה מסוגל להצביע למפלגה מימין למרצ בלי לסבול מסיוטים ומבחילות איומות. אעשה את זה בלית ברירה, אבל אם יש מישהו שמוכן לשים את הפתק במקומי ואני אשים ודעם זה עדיף.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ברווזן שימייל גמבשי כתב: 22 דצמבר 2020, 01:44 הקלסרים על סער מוכנים כבר כמעט 10 שנים, מה שגנץ עבר זה פיקניק לעומת מה שסער יעבור, אבל למי אכפת הוא חלאה לא פחות מביבי. חוץ מזה שכולם בערך יודעים על הקטינה במועדון.
הבת שלו הזדיינה עם ערבי.
אין יותר גרוע מזה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

האמת שהסכסוך הפלסטיני - ישראלי פחות רלוונטי עבורי
מעבר לגישה המדינית, אין לי שום הסכמה עם הרעיונות שמיוחסים למפלגות מהצד השמאלי של המפה, בטח שלא בנושאי הכלכלה
כאילו איכשהו זה תמיד הנושא הכי חם בכל מערכת בחירות אבל כל ממשלה שלא תקום תמשיך לנהוג באותו הקו, אני לא רואה שינוי במדיניות שלנו כלפיי הרשות והרצועה לא משנה מי יעלה לשלטון
אולי הגיע הזמן שתקום מפלגה שתשים דגש יותר על מדיניות הפנים של ישראל
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
ברווזן שימייל גמבשי

Giovanni Giorgio כתב: 22 דצמבר 2020, 13:53 האמת שהסכסוך הפלסטיני - ישראלי פחות רלוונטי עבורי
מעבר לגישה המדינית, אין לי שום הסכמה עם הרעיונות שמיוחסים למפלגות מהצד השמאלי של המפה, בטח שלא בנושאי הכלכלה
כאילו איכשהו זה תמיד הנושא הכי חם בכל מערכת בחירות אבל כל ממשלה שלא תקום תמשיך לנהוג באותו הקו, אני לא רואה שינוי במדיניות שלנו כלפיי הרשות והרצועה לא משנה מי יעלה לשלטון
אולי הגיע הזמן שתקום מפלגה שתשים דגש יותר על מדיניות הפנים של ישראל
אני הצבעתי מרצ בכל מערכת בחירות פחות או יותר, אני מתכוון להצביע ליש עתיד. כשחצי מדינה מורכבת ממונגולאידים שמצביעים 'דווקא" ובמיוחד כשזה יצורים שחיים על בט"ל והכי נדפקים מה"דווקא" המפגר הזה אין שום הצדקה להצביע למפלגת שמאל חברתי, שלא לדבר על זה שהמשותפת משת"פים ובעלי ברית של החרדים ולא מעט פעמים של ביבי ולכן הציבור שלהם לא מעניין בשיט.
חוץ מזה שמרצ היא עלה התאנה של ישראל בעולם, לא יקרה כלום אם ייעלמו או לא ייכנסו לכנסת והפרצוף האמיתי של המדינה ייחשף + אין "שמואלנים" שאפשר להאשים בכל דבר אפשרי.

ליברליות וכו' יקדמו גם ביש עתיד, גם זה שלפיד כלבה של חברות התרופות כבר לא רלוונטי, לגליזציה תהיה איתו ובלעדיו.

במישור המדיני תהיה התקדמות עם הפלסטינים כשארה"ב תחליט שתהיה התקדמות, גם אם בן גביר היה ראש ממשלה.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

its-sick כתב: 22 דצמבר 2020, 13:00
הפועל כתב: 22 דצמבר 2020, 12:50 מרצ לא בכיוון של איחוד עם כלום. וממילא המשותפת לא תתפרק. עם כל הדם הרע אף אחד שם לא ייקח את הסיכון שלא יעברו את אחוז החסימה, ובחד"ש לא רוצים בכלל להתאחד עם מרצ. יחרקו שיניים, ויקבלו 10-11 מנדטים.
להבנתי ההסכם של רע"ם עם הביב כולל הורדת אחוז החסימה כדי שיוכלו לרוץ לבד
לא רק שלא הייתי קונה עם הבטחות של נתניהו טרנזיסטור משומש, ולא רק שה"הסכם" לא קיים רשמית ולכן בר-הכחשה לחלוטין, גם בסוף לא יצא לביבי כלום מהדיל עם רע"מ. אז בכלל אין שום סיבה לתת להם שום דבר. וממילא אני לא בטוח שיש רוב, וגם אם כן, הכנסת עוד שניה תתפזר לא מאמין שזה יעבור.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הסקר התאפס כי הוספתי את ש"ס. מחילה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

גם את בעלה של גאולה שכחת
لا إله
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

ofri כתב: 22 דצמבר 2020, 01:54 אותי דווקא מעניין לדעת אם יהיו אוהדי הפועל שיצביעו לחולדה אם יקים מפלגה מקווה מאוד שלא
אני מעריך שיהיו אוהדי הפועל שירוצו עם החולדה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

red in blood כתב: 22 דצמבר 2020, 16:52
אם ננתק רגע את אוסשקין, האם חולדאי יהיה פולטיקאי רע לישראלים?
אני באמת שואל
בתור אחד שלא חיי כל חייו בתל אביב אלא רק את השנים האחרונות, אני אישית מרגיש שהעיר הזאת מתפקדת יחסית טוב, בטח בהשוואה לאחרות
אני לא מבין בפרטים, לא יודע מה התקציבים ואיך מנצלים אותם
כל המסקנות שלי הוסקו מחיי כאן והאמת שיש פה הרבה דברים טובים, העיר הזאת מוצלחת בשורה התחתונה והשאלה שלי היא מה החלק של חולדאי , והאם ההצלחה הזאת היא רק למראית עין
מה ההשקפות שלו בכלל?
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אם הייתי יכול, הייתי מצביע למשותפת. אין קל מזה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Giovanni Giorgio כתב: 22 דצמבר 2020, 19:49
אני באמת שואל
בתור אחד שלא חיי כל חייו בתל אביב אלא רק את השנים האחרונות, אני אישית מרגיש שהעיר הזאת מתפקדת יחסית טוב, בטח בהשוואה לאחרות
כל המסקנות שלי הוסקו מחיי כאן והאמת שיש פה הרבה דברים טובים, העיר הזאת מוצלחת בשורה התחתונה והשאלה שלי היא מה החלק של חולדאי , והאם ההצלחה הזאת היא רק למראית עין
מה ההשקפות שלו בכלל?
אני חושב שהמשפט שהדגשתי הוא משפט המפתח. תל אביב מתפקדת יחסית טוב, אבל זה באמת בהשוואה לשממה הנוראית שהיא השלטון המקומי בישראל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני באמת שואל
מה ההשקפות שלו בכלל?
אני שם את השנאה התל-אביבית לחולדאי בצד. מה הוא מציע ששונה מכל מה שהיה עד עכשיו? ממה שראיתי עד היום הוא ליברל ישראלי קלאסי, כלומר מתנגד לייט לכיבוש, תומך בזכויות להט"ב ומאמין שהשוק החופשי עם קצת רגולציה יספק את הסחורה. הוא איש צבא ושונא כשאנשים לא מסכימים איתו. הוא לא מביא שום חידוש, שום שינוי. הוא כמו כל המפא"יניקים המזדקנים שיכולים להיות בעבודה או ביש עתיד (או במה שלא תהיה ההתגלגלות הנוכחית של מפלגת המרכז), וזה יראה סביר והגיוני.
לגבי ניהולו את תל-אביב: היא מוצלחת ביחס לשאר ישראל (אבל זה תמיד היה נכון) ורק לחלק מסויים באוכלוסיה: אם אתה לא יכול להרשות שכ"ד מפוצץ או שההורים שלך מחזיקים דירה במרחק סביר ממרכז העיר, אין לך ממש מה לחפש שם. וזה נכון גם אם המשפחה שלך גרה בשטח במשך דורות. בעצם, אם המשפחה שלך גרה בדרום העיר ו/או יפו כמה דורות, יותר סביר שחולדאי - במקרה הטוב - עשה ג'נטריפיקציה לשכונה שלך (היופימיזם הוא " להביא אוכלוסיות חזקות"), ובמקרה הרע כמו כל שאר המנגנון שם זין עליה בכל אספקט אפשרי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אני באמת שואל
מה ההשקפות שלו בכלל?
אם לשפוט על פי המעשים שלו בתל אביב - הוא לא שונה מהותית מיאיר לפיד. הוא ליברל, אבל רק על הדברים שיש לו תמיכה רחבה עליהם, ולא יפעל לעשות משהו מהפכני, הוא לא דמוקרט גדול ומתעקש לקבל את ההחלטות לבד תוך כדי שהוא בטוח שהוא יודע יותר טוב מהשאר, הוא ידאג לפעול בצורה לא רעה בתחומים בולטים לעין, אבל יזניח לחלוטין כל מה שלא תופס כותרות וכו׳.
בקיצור - הוא לא מדהים, והוא לא ישנה את המפה הפוליטית.

אבל, הכל בסופו של דבר זה שאלה של אופציות. אם האופציות יהיו ביבי או חולדאי לראשות הממשלה (ואלו לא יהיו האופציות, אבל לשם הדיון), אני אעדיף את חולדאי בפער.
בול כמו שאם זה יהיה ביבי או איתמר בן גביר, אני אעדיף את ביבי, עם כל השנאה כלפיו.

אז אתה שואל האם הוא יהיה פוליטיקאי רע? ביחס להרבה אחרים, כנראה שלא. אבל האם הוא יהיה טוב, האם הוא יביא איזו בשורה חדשה, איזה שינוי? גם כנראה שלא.
- עומר חרמש ז״ל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

למדינה נורמלית אין תוחלת אם היא מבוססת על עליונות גזע על בסיס דתי. אם היא לא תהיה מדינת כל אזרחיה, היא תתפורר ותירקב לחלוטין, או שתיהפך טוטאליטרית.
לכן צריך להוציא את הציונות לגמלאות. עד שזה לא יקרה, אם בכלל, הקריסה תימשך. כל מי שתומך בציונות, כולל מרץ, מסייע לקריסה.
(למי שגדל על "ערכי הציונות" קשה להבחין בזה, זה הנורמלי שלו, כמו שעבדות הייתה נורמלית לשוחרי החוקה האמריקאים, או כמו שקלוניאליזם ודיכוי ילידים בעולם היה נורמלי לאירופאים הנאורים).
לא מכיר מספיק את מרכיבי המשותפת כדי לדעת את משמעות ההצבעה לה.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

לא חושב שאצביע. אם כן זה יהיה למשותפת כבחירה הכי פחות גרועה.
אנטי ביתר לשעבר
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

או מרצ או יש עתיד. אף אחת מהן לא מדליקה אותי במיוחד.

לא מבין למה מישהו שמתנגד לשלטון הנוכחי מעוניין בכלל להצביע לכחול לבן או למפלגת העבודה. חבל על הקול.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אמה גולדמן כתב: 23 דצמבר 2020, 00:55 לא חושב שאצביע. אם כן זה יהיה למשותפת כבחירה הכי פחות גרועה.
לגיטימי לנסות לשכנע אותך שראוי וחשוב להצביע להם?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

pelegs כתב: 23 דצמבר 2020, 14:54
אמה גולדמן כתב: 23 דצמבר 2020, 00:55 לא חושב שאצביע. אם כן זה יהיה למשותפת כבחירה הכי פחות גרועה.
אשמח שתנסה לשכנע אותי
אני לא באמת מצליח להבין מה הם ומה העמדות שלהם והאם הם ראויים
שוב, אם נניח לרגע את סוגיית הסכסוך בצד ונתמקד יותר בפאן הפנים ישראלי
long live the zapta
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 23 דצמבר 2020, 15:13
אשמח שתנסה לשכנע אותי
אני לא באמת מצליח להבין מה הם ומה העמדות שלהם והאם הם ראויים
שוב, אם נניח לרגע את סוגיית הסכסוך בצד ונתמקד יותר בפאן הפנים ישראלי
קח:
על יוזמות: http://hadash.org.il/75-rules/
על בלמים: http://hadash.org.il/laws-stopped/

בהצלחה עם כל מה שתחליט
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

השותף שלי הוא מזכיר סניף חד"ש בירושלים, בהצלחה😋
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

גנץ טען עכשיו בישיבת ממשלה שהוא אוהד הפועל.
הוא לא נצפה כבר בהמון משחקי מכבי?
- עומר חרמש ז״ל
שליחת תגובה