בחירות 2021: הסקר התעדכן

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

למי תצביע בבחירות הבאות?

ליכוד
7
6%
תקווה חדשה
4
3%
יש עתיד
13
11%
ימינה
6
5%
הרשימה המשותפת
16
14%
ש״ס
0
אין הצבעות
יהדות התורה
1
1%
עבודה
15
13%
מר"צ
33
29%
ציונות הדתית
3
3%
ישראל ביתנו
7
6%
כחול לבן
7
6%
רע"מ
0
אין הצבעות
המפלגה הכלכלית של זליכה
3
3%

סך הכול הצבעות: 115
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 03 מרץ 2021, 17:12
מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:52 אבל כן יש כוונה שהמדינה הזאת תגן בראש וראשונה על העם היהודי , זה לא אומר שאזרחים שאינם יהודיים יזכו ליחס נחות.
כן זה כן by definition
לא בהכרח נכון, בסופו של דבר כתוצאה מההגנה על העם היהודי בישראל, כלל אזרחי ישראל מקבלים את אותו היחס ואותה ההגנה.
ראייה לכך, החיסונים כולם כולל כולם שמחזיקים באזרחות ישראלית היו זכאים אם הם בתווך הגיל המתאים.
אני מסכים שזה נוראי שהתשתיות בפזורה הבדואית בנגב מתחת לכל ביקורת או שאנשי עולם הפשע שולטים בערים וכפרים ערביות (אגב, גם בערים "יהודיות" עבריינים עושים מה שבא להם, המשטרה מצפה שאתה תעשה בשבילה את העבודה וכאות תודה תקבל על כך כלא), אבל כתוצאה מזה גם יהודים שגרים באיזור סובלים ולא רק המיעוטים.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

בני12 כתב: 03 מרץ 2021, 17:19
הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:06 כשאני אמרתי שהמשותפת מפלגה הומופובית שתו לי כאן את הדם, כשאיציק אומר זאת הוא מתקבל בכבוד ועוז על דעתו.
ולעניין אחר, ניצן הורוביץ תוקף את מרב מיכאלי שלא הסכימה לאיחודים, אני לא חושב שגם כחול לבן, מרצ ועבודה יעברו כולן את אחוז החסימה, מה דעתכם? הן יעברו כולן? אחת מהן תפרוש?
לא כל המשותפת הומופובית.
יש בה מפלגות שהן הומופוביות.
גם רע"ם כמובן, שכבר לא חלק מהמשותפת, מכיוון שהיא חרדית היא הומופובית בהגדרה.
הנה עוד פעם תוקפים אותי! גם אתה וגם רון.
אני אחזור לאירוע שקרה בחברה הערבית לפני כמה חודשים או שנה, חברת טחינה ערבית פרסמה על האריזות שלה תמיכה בקהילה הלהט"בית וכתוצאה מכך מכולות ושווקים בחברה הערבית זרקו את החבילות של הטחינה הזו.
היחידה שבאמת גינתה את זה, זו הח"כ המעט מבוגרת במשותפת, חנא אם אני לא טועה שמה, גם עודה הוציא איזה גינוי בדיחתי שיותר גינה בה את הכיבוש הישראלי במקום את אותם שווקים ומכולות שהחרימו את חברת הטחינה המדוברת.
תתפלאו לדעת לאילו מפלגות פונים הלהט"בים בחברה הערבית לקבלת עזרה.
וחלאס לטעון שטיבי אמר את זה כדי לשתות קולות מרע"מ, עוד שרע"מ היו חלק מהמשותפת הוא היה נגד הקהילה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:29
הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:06 כשאני אמרתי שהמשותפת מפלגה הומופובית שתו לי כאן את הדם, כשאיציק אומר זאת הוא מתקבל בכבוד ועוז על דעתו.
ולעניין אחר, ניצן הורוביץ תוקף את מרב מיכאלי שלא הסכימה לאיחודים, אני לא חושב שגם כחול לבן, מרצ ועבודה יעברו כולן את אחוז החסימה, מה דעתכם? הן יעברו כולן? אחת מהן תפרוש?
לא כל המשותפת הומופובית.
לא הבנתי, אם מישהו חושב אחרת ממך, או במקרה הזה מתקן טעות עובדתית, זה אומר שהוא תוקף אותך???
אמיתי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

אמה גולדמן כתב: 03 מרץ 2021, 17:18 כל כך מתסכל שיש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות שהם לא הצבעה לכנסת אבל כל האנרגיות הפוליטיות מנותבות לאקט הזה שלוקח בדיוק חצי שעה
תמונה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

its-sick כתב: 03 מרץ 2021, 11:55 תראה, זה שהערבים מיעוט נרדף לא נותן להם זכות מוסרית לרדוף מיעוטים נרדפים אחרים.
צריך להילחם בטיבי כאילו אין סמוטריץ ולהלחם בסמוטריץ כאילו אין טיבי.
מסכים איתך.
אבל תודה שסמוטריץ יחסית לאיש חשוך, מצא שם מרגש בשביל לנסות להוציא אותו פחות גזען וחשוך ממה שהוא עם השם "רווקות מאוחרת".
היה יכול להיות מרגש אם ד"ר טיבי היה אומר שהוא מתנגד לרווקות מאוחרת.
נערך לאחרונה על ידי הסבתא של הפועל ב 03 מרץ 2021, 17:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

teknoboy כתב: 03 מרץ 2021, 17:34

לא כל המשותפת הומופובית.
לא הבנתי, אם מישהו חושב אחרת ממך, או במקרה הזה מתקן טעות עובדתית, זה אומר שהוא תוקף אותך???
אמיתי?
אתה תקפת אותי עכשיו.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:20
מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:52 אבל כן יש כוונה שהמדינה הזאת תגן בראש וראשונה על העם היהודי , זה לא אומר שאזרחים שאינם יהודיים יזכו ליחס נחות.
כן זה כן by definition
לא בהכרח נכון, בסופו של דבר כתוצאה מההגנה על העם היהודי בישראל, כלל אזרחי ישראל מקבלים את אותו היחס ואותה ההגנה.
ראייה לכך, החיסונים כולם כולל כולם שמחזיקים באזרחות ישראלית היו זכאים אם הם בתווך הגיל המתאים.
אני מסכים שזה נוראי שהתשתיות בפזורה הבדואית בנגב מתחת לכל ביקורת או שאנשי עולם הפשע שולטים בערים וכפרים ערביות (אגב, גם בערים "יהודיות" עבריינים עושים מה שבא להם, המשטרה מצפה שאתה תעשה בשבילה את העבודה וכאות תודה תקבל על כך כלא), אבל כתוצאה מזה גם יהודים שגרים באיזור סובלים ולא רק המיעוטים.
כל אזרחי ישראל. אבל לא מיליוני הערבושים שאתה שם עליו משטר צבאי וכיבוש וגירשת אותם מהבתים שלהם כי הם ערבושים

אותו יחס, סך הכל!
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:41
teknoboy כתב: 03 מרץ 2021, 17:34

אמיתי?
אתה תקפת אותי עכשיו.
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
הטרלת השנה אתה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 03 מרץ 2021, 17:42

כן זה כן by definition
כל אזרחי ישראל. אבל לא מיליוני הערבושים שאתה שם עליו משטר צבאי וכיבוש וגירשת אותם מהבתים שלהם כי הם ערבושים

אותו יחס, סך הכל!
למה אתה משתמש במילת גנאי לערבים? אגב, טכנית אם אני גירשתי אותם מבתיהם אז גם אתה אם אתה חי פה.
עד כמה שידוע לי הם רכשו חיסונים של ספוטניק ברשות לא? מי שצריך לבוא אליו באשמה על כך זה אבו מאזן.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

אדום מטלי כתב: 03 מרץ 2021, 15:44
תתאבד כבר כתב: 03 מרץ 2021, 15:16 לשים בסדר העדיפויות את המאבק בכיבוש זה טוב ויפה אבל גם מאוד פריוויליגי, כי עם כל הכבוד למרצ או המשותפת, לא נראה לי שהכיבוש חהעליונות היהודית הולכים להיעלם בקרוב,
לעומת זאת, נושאים חברתיים הם הרבה יותר ברי שינוי. אז אולי כסטרייטים אשכנזים משכילים ובעלי דרכון זר לא דחוף לכם זכויות להטבים, נכים וכו' אבל כמי שגר כאן, מעדיף אקטיביזם בנושא הזה ובנושאים כמו שמירה על איכות הסביבה, כל אלה מרצ מקדמים ללא משוא פנים,
מאשר איזה נקודה עקרונית במצע של מפלגה.

להצביע כיום לטיבי מקרב את סיום הכיבוש ב0.000001% אבל פוגע בזכויות להטבים ושאר מיעוטים שלא באים לו בטוב ב2% (נתונים פרי הדמיון, כמובן),
אז המתמטיקה די פשוטה. טיבי בעיני, ברמה המהותית, כיום יביא יותר נזק מאשר תועלת. מרצ בדיוק הפוך.

ומי ישמע אגב
"העליונות היהודית". איזה ביטוי מפוצץ. כאילו שבאיזשהו תסריט, אי פעם, מדינת ישראל תחדל מלהיות מוגדרת המולדת של כל יהודי באשר הוא. ממש למשותפת יש כח לשנות את זה
תסלח לי תתאבד כבר, תגובה עלובה, ואני ממש נזהר.
(ייתכן ולא הבנתי אותך נכון, ואז אקח את דברי חזרה).

איך אדם יהודי במדינת ישראל יכול לכתוב "ומי ישמע אגב, 'העליונות היהודית' איזה ביטוי מפוצץ", ועוד לקרוא לאחרים פרווילגים? אתה כנראה לא באמת מבין מה זה להיות פלסטיני במדינת ישראל, ובודאי שלא מה זה להיות פלסטיני מחוץ למדינת ישראל בשטחים שישראל כובשת. וכן, הכל כתוצאה מאותה 'עליונות יהודית' בבסיס הציונות.
אין דבר יותר פריוולגי מלכתוב את זה, ואתה, בהפוך על הפוך, עוד כותב שמי ששם את המאבק בכיבוש בראש סדר העדיפויות הוא פריווילגי. זה מגוחך, ומגעיל.

אם אתה צריך עזרה בלפתוח את העיניים ולראות את הזוועות שקורות יום-יום, כך בפירוש, בשטחים על ידי המתנחלים ועוזריהם (מאחרון החיילים ועד שופטי בתי המשפט הצבאיים), אני מוכן לעזור לך, בהרבה מאד מקורות שונים. אני מניח שאתה, כמו רוב אזרחי מדינת ישראל, לא ממש רוצים לדעת את זה (יש לזה גם הסבר, זה נקרא "דיסוננס קוגניטבי").

אני בטוח שהיו כאלה שלא נלחמו בעבדות בארה"ב (כאילו שמישהו מאמין שאי פעם בעלי האחוזות יוותרו על העבדים שלהם), והרבה שלא התאמצו להילחם באפרטהייד בדרום אפריקה (כאילו שמישהו מאמין שאי פעם יתנו לשחורים זכות בחירה כאן). אתה מוזמן לא להילחם בעליונות היהודית, אבל אל תפחית בחשיבות של המלחמה הזו.
שקלתי אם להשאיר את הכולה הזה בסוף,
מודה שחשבתי שתהיו חזקים יותר ותתעלו על העלבון, ואשכרה יהיה נסיון להתמודד עם שאר הטענות בתגובה (או סתם להתעלם ממנה)
לא נורא :evil-grin:

*הוו, היה BIGGER ELSEWHERE עכשיו אני רואה
הדברים פה מתקדמים בקצב מהיר מאז שדה נירו הפסיק לשאול לדעת הפורום אודות כמיהותיו של בני גנץ.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:כשאני אמרתי שהמשותפת מפלגה הומופובית שתו לי כאן את הדם, כשאיציק אומר זאת הוא מתקבל בכבוד ועוז על דעתו.
אתה צודק.
לפחות אחת מהן לא תעבור.
אני סקפטי שאחת מהן תפרוש.
סיכוי קטן אולי שכחול לבן תפרוש.
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

דעתי בנושא - אני לא מצביע למשותפת, אני מצביע לחד"ש.

אם הציונים (כולל הלהט"ב הציונים, כמובן) לא היו מעלים את אחוז החסימה במטרה מוצהרת למנוע יצוג ערבי בכנסת, הקול שלי לא היה הולך גם למפלגות ערביות.

מצד שני, אם הציונים לא היו גזענים, המצב פה היה אחר לגמרי, ואולי גם יכולתי לשקול להצביע למפלגה שקוראת לעצמה ציונית.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  144 לייקים

גם מצביעי מרצ בחירות קודמות לא הצביעו לאורלי לוי אבקסיס
עבד להם טוב :)
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

תתאבד כבר כתב:תמונה

בדרך כלל אני נגד אאוטינג אבל דה נירו זה היה מתבקש.
תמונה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

הצבעתי למרצ אבל אני שוקל בחיוב להצביע ללפיד רק בשביל הסיכוי הנמוך שהוא יצליח להקים ממשלה בלי חרדים ובלי נתניהו.
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

חד"ש צריכה להיות חלק מהמשותפת בגלל גזענות של ציונים, מצליחה לגרום למשותפת להמליץ על גנרל שפתח את קמפיין הבחירות שלו בספירת גופות של ערבים(ושותפו שכשנכנס לפוליטיקה והמדגמים הראו שהוא יוכל להקים ממשלה הכריז שלא ינסה לבנות אפילו גוש חוסם איתם, ובמקום זה הקים בלוק עם בנט), ובסוף למרות שיהיו 61 עם המנדטים של המשותפת הוחלט שלא רוצים להקים את הממשלה הזאת כי הציונים גזענים מדי בשביל לספור 20% מהאוכלוסיה של הדמוקרטיה היחידה בגלקסיה כקולות לגיטימיים(וזה אחרי שהם מנעו מבערך שליש מהנתינים של השלטון הזה את הזכות להצביע, גם בפתק שייחשב ללא לגיטימי למשחקי הקואליציה).
אז הצבעה למשותפת, מעבר לכך שהיא הצבעה למפלגה עם הרקורד הכי טוב בכנסת. היא הצבעה לזה שמי שמתיימר להיות אלטרנטיבה, יצטרך לספור את כל האזרחים.
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1015 לייקים
יצירת קשר:

רדפוקס כתב: 03 מרץ 2021, 21:39 הצבעתי למרצ אבל אני שוקל בחיוב להצביע ללפיד רק בשביל הסיכוי הנמוך שהוא יצליח להקים ממשלה בלי חרדים ובלי נתניהו.
אפס זה לא סיכוי "נמוך". זה אפס. רק אומר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 03 מרץ 2021, 17:52
הגלמוד מלוד כתב: 03 מרץ 2021, 17:42

אותו יחס, סך הכל!
למה אתה משתמש במילת גנאי לערבים? אגב, טכנית אם אני גירשתי אותם מבתיהם אז גם אתה אם אתה חי פה.
עד כמה שידוע לי הם רכשו חיסונים של ספוטניק ברשות לא? מי שצריך לבוא אליו באשמה על כך זה אבו מאזן.
נכון גם אני. וגם אתה. זה הקונספט של לחיות במדינת ישראל. לא הבנתי איזה נקודה אתה מנסה להוכיח פה.

ואיזה כיף שרשות פלסטינית שאין לה שום אפשרות לריבונות כי היא נמצאת תחת שלטון צבאי צריכה לבוא באשמה לעצמה, וחס וחלילה לא לכובש שמונע ממנה את הריבונות הזאת
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

ff0000 כתב: 03 מרץ 2021, 21:40 חד"ש צריכה להיות חלק מהמשותפת בגלל גזענות של ציונים, מצליחה לגרום למשותפת להמליץ על גנרל שפתח את קמפיין הבחירות שלו בספירת גופות של ערבים(ושותפו שכשנכנס לפוליטיקה והמדגמים הראו שהוא יוכל להקים ממשלה הכריז שלא ינסה לבנות אפילו גוש חוסם איתם, ובמקום זה הקים בלוק עם בנט), ובסוף למרות שיהיו 61 עם המנדטים של המשותפת הוחלט שלא רוצים להקים את הממשלה הזאת כי הציונים גזענים מדי בשביל לספור 20% מהאוכלוסיה של הדמוקרטיה היחידה בגלקסיה כקולות לגיטימיים(וזה אחרי שהם מנעו מבערך שליש מהנתינים של השלטון הזה את הזכות להצביע, גם בפתק שייחשב ללא לגיטימי למשחקי הקואליציה).
אז הצבעה למשותפת, מעבר לכך שהיא הצבעה למפלגה עם הרקורד הכי טוב בכנסת. היא הצבעה לזה שמי שמתיימר להיות אלטרנטיבה, יצטרך לספור את כל האזרחים.
אז לא הבנתי למה בשביל לספור את כל האזרחים צריך לשים זין על להט"בים ולהט"בים ערבים בפרט. לא הבנתי למה צריך להגיד חרטא כמו "אני לא מכבדת את יום השואה כי הציונים משתמשים בו כדי להצדיק את הכיבוש". לדבר על ה"תופעה הלהט"בית". איזה מין צדק חברתי זה? איזה מין ספירת כל האזרחים זה?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 03 מרץ 2021, 21:59
ff0000 כתב: 03 מרץ 2021, 21:40 חד"ש צריכה להיות חלק מהמשותפת בגלל גזענות של ציונים, מצליחה לגרום למשותפת להמליץ על גנרל שפתח את קמפיין הבחירות שלו בספירת גופות של ערבים(ושותפו שכשנכנס לפוליטיקה והמדגמים הראו שהוא יוכל להקים ממשלה הכריז שלא ינסה לבנות אפילו גוש חוסם איתם, ובמקום זה הקים בלוק עם בנט), ובסוף למרות שיהיו 61 עם המנדטים של המשותפת הוחלט שלא רוצים להקים את הממשלה הזאת כי הציונים גזענים מדי בשביל לספור 20% מהאוכלוסיה של הדמוקרטיה היחידה בגלקסיה כקולות לגיטימיים(וזה אחרי שהם מנעו מבערך שליש מהנתינים של השלטון הזה את הזכות להצביע, גם בפתק שייחשב ללא לגיטימי למשחקי הקואליציה).
אז לא הבנתי למה בשביל לספור את כל האזרחים צריך לשים זין על להט"בים ולהט"בים ערבים בפרט. לא הבנתי למה צריך להגיד חרטא כמו "אני לא מכבדת את יום השואה כי הציונים משתמשים בו כדי להצדיק את הכיבוש". לדבר על ה"תופעה הלהט"בית". איזה מין צדק חברתי זה? איזה מין ספירת כל האזרחים זה?
כל מי שחושב ש-"המפלגות הערביות" שמות זין על להט"ב בכלל ולהט"בים פלסטינים בפרט צריך לעשות גמילה מהתקשורת בעברית, ולקרוא קצת על הפעילות של חד"ש בכנסת וברחוב.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  318 לייקים

אבל פלג, חד״ש לא רצה בבחירות. בכנסת אין את חד״ש, יש את המשותפת.
שלא תבין לא נכון - המפלגה שהכי קרובה לדעותי זו חד״ש, ואני חושב שיותר נכון להם לרוץ יחד בתור המשותפת בסיטואציה הפוליטית הנוכחית,
אבל צריך גם להפנים את זה שבכנסת הם סיעה אחד, ״הרשימה המשותפת״ ולא חד״ש. את הפעילות שלהם צריך למדוד לא בתור מאיזה גוף פוליטי מגיע כל ח״כ, אלא איך פועלת סיעת המשותפת.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickהגלמוד מלוד
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

pelegs כתב: 03 מרץ 2021, 23:13
כל מי שחושב ש-"המפלגות הערביות" שמות זין על להט"ב בכלל ולהט"בים פלסטינים בפרט צריך לעשות גמילה מהתקשורת בעברית, ולקרוא קצת על הפעילות של חד"ש בכנסת וברחוב.
אני לא הבן אדם שאתה חושב שקורא תקשורת בעברית
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

העיתונאי יאסר עוקבי בטוויטר:
‏סקר סטט-נט בעניין ההצבעה של החברה הערבית:
המשותפת - 7.8 מנדטים, רע"מ- 4 מנדטים; הליכוד- 2 מנדטים
שיעור ההצבעה-59%
75% מהציבור הערבי לא מאמין להבטחות ‎@netanyahu;
41.6% מהציבור הערבי: אפשר להמליץ על ‎@yairlapid לראשות הממשלה לעומת 52% שמתנגדים להמלצה עליו.
(פורסם בערב48)
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:52 אני לא חושב שמרצ מדברת על עליונות יהודית , זאת ממש לא הכוונה.
אבל כן יש כוונה שהמדינה הזאת תגן בראש וראשונה על העם היהודי , זה לא אומר שאזרחים שאינם יהודיים יזכו ליחס נחות.

לגבי זה שיש יהודים בהרבה מקומות בעולם כיום שמרגישים בטוחים , זה טוב ויפה , אני מבטיח לך שכל המשפחה של סבתא שלי שבחרה להישאר בפולין הרגישו מאוד בטוחים כשאמרו לסבתא שלי שהם לא מצטרפים לשיגעון שלה לעלות לארץ ישראל.
דוגמה רחוקה מידי? סבבה , יש לי גם את הצד הדרום אפריקאי של המשפחה שלי , אלו שהיו מאוד עמידים , מצליחים ובטוחים בעצמם לאורך קרוב למאה שנה עד לפני 25 שנה בערך אז הם או שברחו על נפשם חסרי כול להתחיל את החיים מחדש במקומות אחרים בעולם או שהתאבדו שם ארחי שהבינו שהברירה שלהם היא לברוח חסרי כל.

כל הנושא הזה מלא במילים מפוצצות, כן? זה לא דיון ברמה היומיומית , זה נושא מהותי גדול ומפוצץ...
מרץ לא מדברת על עליונות יהודית, אבל זו המדיניות שלה, וגם שלך. למה שהמדינה הזו תגן בראש ובראשונה על היהודים, יותר מאשר על כל בני הארץ הזו? תושב סכנין דור 20 כאן זכאי לפחות הגנה מסבתא שלך שבאה לפני 70 שנה מפולין? אוסטרליה לא מכריזה שהיא תגן קודם כל על הקתולים, כל בני הדתות במעמד שווה לחלוטין ( למעשה, המדינה בכלל לא יודעת וזה גם לא עניינה מה הדת של כל אדם).
אתם יכולים לבטל את זה כסמנטיקה בלבד, אבל זה בגלל שאתם יהודים פריווילגים. זה מהותי מאד, ועד שהדבר הזה לא יחלחל וישתנה, הארץ הזו לא תשקוט.

לגבי הבטחון - אני מרגיש בטוח מאד באוסטרליה, יותר בטוח מבישראל. זה יכול אולי להשתנות. אז אולי ניאלץ לנדוד. אבל גם בישראל הבטחון האישי שלך יכול להשתנות. ב-50 שנה האחרונות בישראל נפלו טילים ממקורות שונים, התפוצצו בה אוטובוסים. בהיסטריה היותר רחוקה היהודים עצמם הרגו אחד את השני, והביאו לחורבן הממלכות שלהם. זה לא דמיוני. לא מבין למה העובדה שיהודים שולטים בה בהכרח מקנה בטחון גבוה יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
סמל אישי של משתמש
ff0000
קיבל.ה  48 לייקים

אני לא חושב שמישהו מהשמאל שמתכוון להצביע למשותפת משמאל מצדיק את טיבי, או שזה לא מאוד מפריע מאוד מפריע לו.
בשבילי השאלה זה האם להצביע לחד"ש למרות שהכריחו אותם לרוץ עם טיבי; או לתת יד לכך שהאלטרנטיבה לממשלת כהנא חי שמנסים להקים פה, תהיה ממשלה טהורה לעד.
אתה באמת צריך הסבר איך זה שמפלגות שלא מסכימות על דברים(והמון בין חלק מהן), מתאחדות למרות הפערים בינהן כדי להתגבר על נסיון מחיקה שלהן על כלל בוחריהן, עוזר לספור את כל האזרחים?
ולא שזה רלוונטי למשהו, אבל אתה באמת לא רואה איך המשלה עושה ניצול ציני בשואה כדי להצדיק את עצמה, לבטל כל ביקורת עליה, ולהצדיק את הכיבוש והאפרטהייד?
החתול של שרדינגר לשעבר, ולא לשעבר
לא מלך! לא מלכה! לא לורד! לא אדון!
לא ישטו בנו שוב!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אדום מטלי כתב:
מילפורד כתב: 03 מרץ 2021, 15:52 אני לא חושב שמרצ מדברת על עליונות יהודית , זאת ממש לא הכוונה.
אבל כן יש כוונה שהמדינה הזאת תגן בראש וראשונה על העם היהודי , זה לא אומר שאזרחים שאינם יהודיים יזכו ליחס נחות.

לגבי זה שיש יהודים בהרבה מקומות בעולם כיום שמרגישים בטוחים , זה טוב ויפה , אני מבטיח לך שכל המשפחה של סבתא שלי שבחרה להישאר בפולין הרגישו מאוד בטוחים כשאמרו לסבתא שלי שהם לא מצטרפים לשיגעון שלה לעלות לארץ ישראל.
דוגמה רחוקה מידי? סבבה , יש לי גם את הצד הדרום אפריקאי של המשפחה שלי , אלו שהיו מאוד עמידים , מצליחים ובטוחים בעצמם לאורך קרוב למאה שנה עד לפני 25 שנה בערך אז הם או שברחו על נפשם חסרי כול להתחיל את החיים מחדש במקומות אחרים בעולם או שהתאבדו שם ארחי שהבינו שהברירה שלהם היא לברוח חסרי כל.

כל הנושא הזה מלא במילים מפוצצות, כן? זה לא דיון ברמה היומיומית , זה נושא מהותי גדול ומפוצץ...
מרץ לא מדברת על עליונות יהודית, אבל זו המדיניות שלה, וגם שלך. למה שהמדינה הזו תגן בראש ובראשונה על היהודים, יותר מאשר על כל בני הארץ הזו? תושב סכנין דור 20 כאן זכאי לפחות הגנה מסבתא שלך שבאה לפני 70 שנה מפולין? אוסטרליה לא מכריזה שהיא תגן קודם כל על הקתולים, כל בני הדתות במעמד שווה לחלוטין ( למעשה, המדינה בכלל לא יודעת וזה גם לא עניינה מה הדת של כל אדם).
אתם יכולים לבטל את זה כסמנטיקה בלבד, אבל זה בגלל שאתם יהודים פריווילגים. זה מהותי מאד, ועד שהדבר הזה לא יחלחל וישתנה, הארץ הזו לא תשקוט.

לגבי הבטחון - אני מרגיש בטוח מאד באוסטרליה, יותר בטוח מבישראל. זה יכול אולי להשתנות. אז אולי ניאלץ לנדוד. אבל גם בישראל הבטחון האישי שלך יכול להשתנות. ב-50 שנה האחרונות בישראל נפלו טילים ממקורות שונים, התפוצצו בה אוטובוסים. בהיסטריה היותר רחוקה היהודים עצמם הרגו אחד את השני, והביאו לחורבן הממלכות שלהם. זה לא דמיוני. לא מבין למה העובדה שיהודים שולטים בה בהכרח מקנה בטחון גבוה יותר.
לא חושב שהבנת אותי.

המדינה לא אמורה להגן יותר על יהודים מאשר על אזרחיה הלא יהודים , זאת לא הכוונה של מרצ ו/או שלי.
ממש לא, אפילו נהפוך הוא.

השאלה היא, האם יהודי יזכה כאן להגנה (במובן מאוד רחב כרגע, בוא לא נרד לפרטים הקטנים) רק בהיותו יהודי (כן גם עם הוא עבריין, שיבוא להיות פה בכלא , ברמת העיקרון).
נכון להיום , ישראל היא המדינה היחידה שנושא ה״בית״ ללאום היהודי הוא נושא עקרוני בה שבו, עדיין נכון להיום, יהודי יכול לסמוך על זה שפה הוא לא יירדף עקב היותו יהודי , יותר מזה, יש פה צבא שיילחם על חירותו וזכות קיומו של העם היהודי (מה שלא קיים בשום מקום אחר בעולם).

באותו מסע לפולין שדיברתי עליו, התובנה שלי היתה פשוטה - אני , במשמרת שלי , אלחם במידה ומישהו ינסה שוב להשמיד את העם היהודי.

לשם כך חשובה לי (עדיין נכון להיום) מדינת ישראל כהגדרתה כמדינת העם היהודי.

אין זה אומר שאני חושב שהמדינה הזאת צריכה להיות גזענית ולהתעמר באזרחיה הלא יהודים.
אני אפילו חושב שחוק השבות לפלסטינאים שברחו מהמלחמות פה הוא הוגן.

ברור, שבכל רגע נתון אפשר למצוא מקום בגלובוס שבאותו הרגע יהיה יותר בטוח מפה כאינדיבידואל , אני מדבר על מקום שבו כלאום נוכל להיות בטוחים בפעם הבאה שמישהו יחליט שנמאס לו מהיהודים.
מקום כזה, גם אם הוא לא רלוונטי בזה הרגע, לא יקום בן רגע כשיהיה בו צורך, ועל כן צריך ״לתחזק״ אותו באופן קבוע, גם כשקשה ולא נעים פה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני לא נכנס לשאלה אם יש בכלל דבר כזה לאום יהודי (היהדות זו דת, שאנשיה היו מפוזרים בכל העולם, ולא חשבו על לאום או על מדינה עד לפני 120 שנה. גם כשהתחילו לחשוב על זה, רוב יהודי העולם התנגדו לרעיון הזה).
אני גם לא נכנס לשאלה למה שמישהו ירצה להרוג יהודים (יותר למשל מאשר להרוג שחורים, או הומואים, נניח).
אני אומר שמדינה צריכה להגן על כל אזרחיה, תהא דתם אשר תהא.
אני חוזר לאוסטרליה רגע - אוסטרליה הגנה בשנה האחרונה על יהודיה מפני הקורונה, הרבה יותר טוב מאשר מדינת ישראל. גם במלחמה היא תגן על אזרחיה, כי הם אזרחיה. היא אפילו לא יודעת מי הינדי, מוסלמי או יהודי, במדינה דמוקרטית זה בכלל לא אמור לשנות.
אתה אומר שזה עלול להשתנות והיא תפקיר את היהודים שבה? אולי. זה לא יותר סביר מאשר נהרות דם בישראל, או בגלל אויב חיצוני, או בגלל מלחמות יהודים אחד בשני.

לגבי מרצ - היו"ר שלה תומך באי שינוי ההמנון של המדינה. איך יכול אזרח שאינו בן הדת היהודית לשיר את המנון מדינתו? איך הוא אמור להרגיש שייך בכלל?
למרצ יש נציגות בקקל - ארגון שכל מהותו העברת אדמות מערבים ליהודים. מה זה אם לא עליונות יהודית? איך מפלגה שתומכת בשוויון אמיתי יכולה בכלל להסכים לקיום של מוסד כזה?
אני חוזר בפעם השלישית באשכול הזה, עד שלא תימחק הציונות במובן המהותי שלה, והמונח מדינה יהודית יעבור מן העולם - לא יהיה שם שקט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםff0000הגלמוד מלוד
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

האמנים האלה ממש אוהדי הפועל

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

היו בסקר כאן 5 הצבעות נוספות אתמול והיום
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

ff0000 כתב: 04 מרץ 2021, 01:38 אני לא חושב שמישהו מהשמאל שמתכוון להצביע למשותפת משמאל מצדיק את טיבי, או שזה לא מאוד מפריע מאוד מפריע לו.
בשבילי השאלה זה האם להצביע לחד"ש למרות שהכריחו אותם לרוץ עם טיבי; או לתת יד לכך שהאלטרנטיבה לממשלת כהנא חי שמנסים להקים פה, תהיה ממשלה טהורה לעד.
אתה באמת צריך הסבר איך זה שמפלגות שלא מסכימות על דברים(והמון בין חלק מהן), מתאחדות למרות הפערים בינהן כדי להתגבר על נסיון מחיקה שלהן על כלל בוחריהן, עוזר לספור את כל האזרחים?
ולא שזה רלוונטי למשהו, אבל אתה באמת לא רואה איך המשלה עושה ניצול ציני בשואה כדי להצדיק את עצמה, לבטל כל ביקורת עליה, ולהצדיק את הכיבוש והאפרטהייד?
קודם כל, זה סופר רלוונטי. זה ש"הממשלה" עושה משהו, לא הופך את יום השואה ללא לגיטימי, ולא הופך את זה לבסדר לבזות את מיליוני הנספים בגלל זה. למען האמת, אם מדברים כבר על ניצול ציני - זה ניצול ציני מצד חברת המשותפת בכיבוש כדי להצדיק למה זה בסדר לשים זין על קורבנות השואה.

ואני לא מבין למה אתה מנסה להשתיק ביקורת לגיטימית כלפי המפלגה על החרטא שהיא מוציאה. האם הם האופציה הכי טובה? לחלוטין, מעצם העובדה שהם המפלגה הלא ציונית היחידה. האם היא אופציה טובה? לא, לא ממש. שכל אחד יבחר לעצמו האם להצביע לה או לא להצביע בכלל.
בני12
קיבל.ה  844 לייקים

המשותפת היא לא המפלגה הלא ציונית היחידה
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

זליכה מצייץ:
‏סיפרתי אתמול בערב להילה קורח בחדשות 13 על סקר ענק שערכנו: 300 אלף משתתפים (לא 500 כמו במדגמי הטלוויזיה) העניקו לנו 5 מנדטים.
כן, אנחנו עוברים בגדול את אחוז החסימה. אנחנו הפתעת הבחירות.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

בני12 כתב: 04 מרץ 2021, 11:23 המשותפת היא לא המפלגה הלא ציונית היחידה
אוקיי טוב אני רץ להצביע לאגודת ישראל
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  400 לייקים

De Niro כתב: 04 מרץ 2021, 11:31 זליכה מצייץ:
‏סיפרתי אתמול בערב להילה קורח בחדשות 13 על סקר ענק שערכנו: 300 אלף משתתפים (לא 500 כמו במדגמי הטלוויזיה) העניקו לנו 5 מנדטים.
אוי זה כל כך מטומטם. אי אפשר לערוך "סקר" של 300 אלף משתתפים מבלי להשקיע עשרות מיליוני שקלים כי הוא בחיים לא יעמוד בסטנדרטים מדעיים שהופכים אותו למעניין סטטיסטית. אל תגידו לי, הם שלחו מיילים לאנשים/עשו סקר טוויטר או משהו מטופש בסגנון
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:
De Niro כתב: 04 מרץ 2021, 11:31 זליכה מצייץ:
אוי זה כל כך מטומטם. אי אפשר לערוך "סקר" של 300 אלף משתתפים מבלי להשקיע עשרות מיליוני שקלים כי הוא בחיים לא יעמוד בסטנדרטים מדעיים שהופכים אותו למעניין סטטיסטית. אל תגידו לי, הם שלחו מיילים לאנשים/עשו סקר טוויטר או משהו מטופש בסגנון
כן.זה לא באמת סקר מדעי.
אני מניח שזה לכאורה מבוסס על תחושות במטה.
אבל מה שזה כן אומר , אם הוא רץ עד הסוף, ולדעתי הוא לא ישנה דעתו בקלות , זה בזבוז קולות משמעותי לגוש שנגד רה"מ.
זה נכון גם לגבי מרצ וכחול לבן , מבחינתי גם הן צריכות לפרוש.שתיהן.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

מילפורד כתב: 04 מרץ 2021, 07:08 השאלה היא, האם יהודי יזכה כאן להגנה (במובן מאוד רחב כרגע, בוא לא נרד לפרטים הקטנים) רק בהיותו יהודי (כן גם עם הוא עבריין, שיבוא להיות פה בכלא , ברמת העיקרון).
נכון להיום , ישראל היא המדינה היחידה שנושא ה״בית״ ללאום היהודי הוא נושא עקרוני בה שבו, עדיין נכון להיום, יהודי יכול לסמוך על זה שפה הוא לא יירדף עקב היותו יהודי , יותר מזה, יש פה צבא שיילחם על חירותו וזכות קיומו של העם היהודי (מה שלא קיים בשום מקום אחר בעולם).
אבל הפרטים הקטנים זה מה שחשוב (כידוע, אלוהים נמצא בדיוק בהם).
בלי הפרטים הקטנים אנחנו נשארים רק עם ביטויים מפוצצים אבל נטולי משמעות.

כמו כן, לגבי המשפט שהדגשתי - אתה מוזמן לשאול על הנושא את חברי הקהילות הרפורמיות, את נשות הכותל וכו' וכו'.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בהנחה שכחול לבן עוברת את אחוז החסימה, ובהנחה שגנץ עצמו לא יחבור לרה"מ.
מי "העריקים" לכאורה מכחול לבן , שעשויים לעבור לגוש הנגדי?
האם יש כאלו?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

כולם מועמדים לעבור לביב, כולל גנץ. אם אתה שואל בלי גנץ, עדיין כולם מועמדים.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

אדום מטלי כתב: 04 מרץ 2021, 08:00 אני לא נכנס לשאלה אם יש בכלל דבר כזה לאום יהודי (היהדות זו דת, שאנשיה היו מפוזרים בכל העולם, ולא חשבו על לאום או על מדינה עד לפני 120 שנה. גם כשהתחילו לחשוב על זה, רוב יהודי העולם התנגדו לרעיון הזה).
אני גם לא נכנס לשאלה למה שמישהו ירצה להרוג יהודים (יותר למשל מאשר להרוג שחורים, או הומואים, נניח).
אני אומר שמדינה צריכה להגן על כל אזרחיה, תהא דתם אשר תהא.
אני חוזר לאוסטרליה רגע - אוסטרליה הגנה בשנה האחרונה על יהודיה מפני הקורונה, הרבה יותר טוב מאשר מדינת ישראל. גם במלחמה היא תגן על אזרחיה, כי הם אזרחיה. היא אפילו לא יודעת מי הינדי, מוסלמי או יהודי, במדינה דמוקרטית זה בכלל לא אמור לשנות.
אתה אומר שזה עלול להשתנות והיא תפקיר את היהודים שבה? אולי. זה לא יותר סביר מאשר נהרות דם בישראל, או בגלל אויב חיצוני, או בגלל מלחמות יהודים אחד בשני.

לגבי מרצ - היו"ר שלה תומך באי שינוי ההמנון של המדינה. איך יכול אזרח שאינו בן הדת היהודית לשיר את המנון מדינתו? איך הוא אמור להרגיש שייך בכלל?
למרצ יש נציגות בקקל - ארגון שכל מהותו העברת אדמות מערבים ליהודים. מה זה אם לא עליונות יהודית? איך מפלגה שתומכת בשוויון אמיתי יכולה בכלל להסכים לקיום של מוסד כזה?
אני חוזר בפעם השלישית באשכול הזה, עד שלא תימחק הציונות במובן המהותי שלה, והמונח מדינה יהודית יעבור מן העולם - לא יהיה שם שקט.
מטלי אין סיבה שיתקפו שחורים יותר מאשר הומואים ויותר מאשר יהודי. יש צורך בהגנה המקסמיאלית על של כל מיעוט או מוחלש בעולם הזה. ייתכן שאוסטרליה היא מדינה בא כל אזרחיה מרגישים מוגנים ללא הפליות, אבל אוסטרליה לא תסכים ובצדק לקלבל את כל היהודים/ הומואים אשר ירצו לחיות בה כי לתפיסתם שם הם מוגנים יותר.

לכן אוסטרליה כמדינה אולי מהווה פתרון נקודתי אבל לא פתרון כולל.

במציאות היום יומית ובזאת הנראת לעיין
יש אי אלו מדינות בהן נוצרי יכול להרגיש בטוח (ויש גם מקומות שלא, למשל הרשות הפלסטינאית).
יש אי אלו מדינות בהן מוסלמי ירגיש בטוח (תלוי לאיזה זרם הוא משתייך אבל לכל זם יש מספר מדינות).
יש אי אלו מדינות ששחורים בהם ירגישו בטוח (או לפחות לא מופלים לרע בשל היותם שחורים)

לעומת זאת ליהודים אין מדינה מלבד ישראל.
אני לא אומר שהזהות הלאומית היא חשובה או דבר שצריך להלל, אבל כאשר לא מסתכלים דרך מיקרסקופ על מדינת ישראל אלא מבטים על התמונה הדמוגרפית הכוללת, "המיעוט הנרדף", הפליט, זה לא המוסלמי הערבי אלא היהודי.

בשביל לא להבין לא נכון אני לרגע לא תומך בקיפוח ואפליה מתקנת, אני חושב שכל אפליה היא רעה, אבל יש לבחון באמת מתי ישנה אפליה ומתי יש סמנטיקה.

לשיר נפש יהודי הומיה זה לא מפלא אף אחד, זה אולי לא מייצג, ובינינו זה פאקינג שיר מטופש שנועד לעורר אמוציות לאומיות, את מי זה מעניין.
שליחת תגובה