על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

its-sick כתב: 18 ספטמבר 2021, 06:53
Yalla Hapoel כתב: 18 ספטמבר 2021, 02:33 חייב את עזרתכם בבקשה. אני בן 26, לא מעשן, בקושי שותה, פעיל מאוד מבחינה ספורטיבית ואדם מאוד בריא. עשיתי את שלושת החיסונים. אחריי חיסון 1 - לא הרגשתי כלום. אחריי חיסון 2 - חצי יום חום של 38 מעלות ויום למחרת כמו חדש. אחריי חיסון 3 - חצי יום חום 37.6 , ועוד יומיים שכאבים (סבירים) מתחת לבית השחי וקצת חולשה , אבל עכשיו בריא כמו חדש. אבל אני בלחץ! אני מפחד שאולי בעתיד דפקתי לעצמי את הגוף בגלל אולי תופעות לוואי עתידיות וזה ממש מלחיץ אותי *חשוב לי לציין שגם אחריי החיסון השני, המשכתי עם פעילות ספורטיבית והכל היה בסדר והכל טוב, לא הרגשתי משהו שונה בגוף שלי.
מי שמגיב קשה לחיסון זה מי שהיה מגיב קשה למחלה. אתה צריך לשמוח שהתחסנת, הקורונה היתה פוגעת בך קשה מאד, ותופעות הלוואי שלה הן לכל הפחות אותן התופעות רק הרבה יותר גרוע.
(חשוב לציין שגם מי שלא מגיב קשה לחיסון יכול להיות רגיש במיוחד למחלה. החיסון מחקה רק חלק קטן מהוירוס).
יש ביסוס לזה? הבנתי שזה בדיוק הפוך.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום כתב: 18 ספטמבר 2021, 18:06
Yalla Hapoel כתב: 18 ספטמבר 2021, 02:33 חייב את עזרתכם בבקשה. אני בן 26, לא מעשן, בקושי שותה, פעיל מאוד מבחינה ספורטיבית ואדם מאוד בריא. עשיתי את שלושת החיסונים. אחריי חיסון 1 - לא הרגשתי כלום. אחריי חיסון 2 - חצי יום חום של 38 מעלות ויום למחרת כמו חדש. אחריי חיסון 3 - חצי יום חום 37.6 , ועוד יומיים שכאבים (סבירים) מתחת לבית השחי וקצת חולשה , אבל עכשיו בריא כמו חדש. אבל אני בלחץ! אני מפחד שאולי בעתיד דפקתי לעצמי את הגוף בגלל אולי תופעות לוואי עתידיות וזה ממש מלחיץ אותי *חשוב לי לציין שגם אחריי החיסון השני, המשכתי עם פעילות ספורטיבית והכל היה בסדר והכל טוב, לא הרגשתי משהו שונה בגוף שלי.
מי שמגיב קשה לחיסון זה מי שהיה מגיב קשה למחלה. אתה צריך לשמוח שהתחסנת, הקורונה היתה פוגעת בך קשה מאד, ותופעות הלוואי שלה הן לכל הפחות אותן התופעות רק הרבה יותר גרוע.
(חשוב לציין שגם מי שלא מגיב קשה לחיסון יכול להיות רגיש במיוחד למחלה. החיסון מחקה רק חלק קטן מהוירוס).
אין שום דרך לבדוק דבר כזה.
אי אפשר לבדוק מה היה קורה לאדם ספציפי שקיבל חיסון אם הוא לא היה מקבל חיסון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

טוב, אולי עד עמוד 45
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מצחיק שאנשים מקשיבים למומחי ה fda כשזה נוח להם ומתעלמים כשלא, אבל כבר התרגלנו.
זה כבר רמה אחרת של שעשוע שאחד המצביעים נגד מסביר למה בארהב עדיין לא צריך לתת בוסטר אבל בישראל זו החלטה נכונה וממליץ לכולם להתחסן, ועדיין משתמשים בהצבעת נגד הזו כתעמולה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Nirokruviסומך
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

teknoboy כתב: 18 ספטמבר 2021, 18:19
מניח שאתה צודק, בגלל זה רציתי לדעת על מה הקביעה של its-sick מבוססת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אדום כתב: 19 ספטמבר 2021, 11:08
teknoboy כתב: 18 ספטמבר 2021, 18:19

מניח שאתה צודק, בגלל זה רציתי לדעת על מה הקביעה של its-sick מבוססת.
היא מתבססת על כך שכל תופעות הלוואי של החיסון הם תופעות לוואי של הקורונה.
אבל כנראה שחיסון בכמה מנות, להבדיל מהדבקה בודדת, גורם להתעוררות מהירה וחזקה של מערכת החיסון בפעמים החוזרות. אני לא רופא (אם זה לא ברור), אז לא חשבתי על התסריט השני.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://www.zman.co.il/249358/

מקווה שאנשים חושבים יתחילו לפקוח את העיניים, במיוחד לגבי מה שמכונה "התו הירוק". יש לנו זכויות וזכותנו לדרוש אותן.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה הקשר לתו הירוק? היום יש ממשלה מגוונת והתו הירוק עדיין שולט בגאון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה פתאום, איציק, זה הכול בגלל ביבי.
אגב, זה יותר חמור. גם באיחוד האירופי יש תו ירוק כחלק מהמזימה הכללית להשאיר את ביבי בשלטון.

חוץ מזה, אין דבר שיותר רלוונטי למדיניות התו הירוק של הממשלה הנוכחית היום מדו"ח שנכתב על משהו שקרה לפני שנתיים, בממשלה שהממשלה החדשה נשבעה להחליף בגלל השחיתות ודרדור הדמוקרטיה, על נושאים שלא קשורים בכלל לתו ירוק.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הסגנון סביב הקורונה והחרדה ממנה נמשך, גם אם הדמויות התחלפו.
אשמח אם המשתמש טקנובוי יספר לנו אם גם בבריטניה, מדינה עם קצב התחסנות דומה לזה של ישראל, ימנעו כניסה למקומות ציבוריים מאנשים עם שני חיסונים מה-1.10, והאם להחלטה הזו יש תקדים בעולם כולו. תודה רבה.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 ספטמבר 2021, 12:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

רוב תאונות הדרכים קורות לנהגים פיקחים, אבל אסור לשיכורים לנהוג? דיקטטורה בכבישים.
ובכללי כמות הדיקטטורות שנולדו בשנתיים האחרונות מרשימה.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 12:50 הסגנון סביב הקורונה והחרדה ממנה נמשך, גם אם הדמויות התחלפו.
אשמח אם המשתמש טקנובוי יספר לנו אם גם בבריטניה, מדינה עם קצב התחסנות דומה לזה של ישראל, ימנעו כניסה למקומות ציבוריים מאנשים עם שני חיסונים מה-1.10, והאם להחלטה הזו יש תקדים בעולם כולו. תודה רבה.
* אזהרת פופוליזם ומניפולציה *
כותב ההודעה יודע שאין תקדים למדינה שחיסנה בתחילת במבצע בקצב ובכמויות של ישראל ובוחר במודע להתעלם מזה.
שמחתי לתת שירות לציבור
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אנא שימו לב בקטע המצורף להתייחסות הFDA להשפעות מעבר 6 חודשים מאז המנה השנייה:

אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 19 ספטמבר 2021, 12:55
האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 12:50 הסגנון סביב הקורונה והחרדה ממנה נמשך, גם אם הדמויות התחלפו.
* אזהרת פופוליזם ומניפולציה *
כותב ההודעה יודע שאין תקדים למדינה שחיסנה בתחילת במבצע בקצב ובכמויות של ישראל ובוחר במודע להתעלם מזה.
שמחתי לתת שירות לציבור
עד שלא תביא כאן את הנתון החסר שהיית כה נחרץ לגביו, אני מציע להיות פחות נחרץ בציונים שאתה מחלק לאנשים (אני הייתי בשוק כשראיתי שבניגוד לטענה שלך הנתון עוד לא התעדכן במהלך סוף השבוע).
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 ספטמבר 2021, 13:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

kruvi כתב: 19 ספטמבר 2021, 09:37
סתם תזכורת לאלו שמתעלמים ושלא ממש אכפת להם מחיי אדם
חשוב לציין שאם מנרמלים את הקבוצות ביחס לגודלן אז ההבדלים עוד יותר מדהימים, אבל אז צריך לדעת חשבון כדי להבין, וזה לא קיים אצל כולם
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 13:10
kruvi כתב: 19 ספטמבר 2021, 09:37
סתם תזכורת לאלו שמתעלמים ושלא ממש אכפת להם מחיי אדם
חשוב לציין שאם מנרמלים את הקבוצות ביחס לגודלן אז ההבדלים עוד יותר מדהימים, אבל אז צריך לדעת חשבון כדי להבין, וזה לא קיים אצל כולם
12-60? מעניין מאוד החתך הזה. ואם מנרמלים, יש סיכוי שיראו שביחס למספר האנשים שחלו במחלה, מתחת לגיל 50 לאנשים ללא מחלות רקע הסיכוי להגיע למצב קשה הוא אפסי?
וזה חישוב עם מחלות רקע ועם הכל (נעשה בעזרת הנתונים בדשבורד, שמתייחסים לחולים בחודש האחרון ביחס לחולים קשה פעילים כיום - זה חישוב לא מדויק אבל כזה שנותן סדר גודל כללי):
מתחת לגיל 60 כיום - ללא חיסון, פחות מ1 ל1000 מהחולים הפעילים ביחס לחולים בחודש האחרון הם במצב קשה.
1 מ-5000 מהחולים הפעילים עם שני חיסונים במצב קשה ביחס לחולים בחודש האחרון.
ללא חלוקה על פי חיסון:
119 מהחולים קשה הם בין גיל 50 ל-60.
88 הם בין גיל 40 ל-50.
71 כיום מגיעים מקבוצת האוכלוסייה מתחת לגיל 40, הכוללת 191 אלף אנשים בחודש האחרון. 62 מתוכם כיום לא מחוסנים, וזה עוד כשאין שום שקלול של מחלות רקע.
אבל העיקר שהצייצן מואיז הקטן עושה גרף אחיד של 12 עד 60, ושרצים לחסן את כולם במנה שלישית עם התנגדות של ה-FDA.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 ספטמבר 2021, 14:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רק בישראל מחסנים ביותר משתי מנות, לכן רק בישראל יש סיכוי כלשהו שידרשו דבר כזה.
בבקשה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כמות המאומתים הכוללת כרגע נמוכה בזכות החיסון, רק בגלל זה יש רושם כאילו הסיכוי להיות במצב קשה נמוך.
בלי החיסון כמות המאומתים והמתים היתה מטורפת ממש.
זה הסטנדרט של התנגדות לחיסונים: אם כמעט כולם מחוסנים אז הסיכוי שלי לחלות קטן יחסית אז על הזין שלי להיות חלק מהציבור.
סוציומטים כל הדרך.

רק שזאת מחלה כל כך מדבקת, שלמרות החיסונים היא ממשיכה לפרוח. הרוב המוחלט של המתים מהיום והלאה יהיה של הלא מחוסנים, מה שאנשים קוראים בבדיחות הדעת "ברירה טבעית".
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 19 ספטמבר 2021, 14:10, נערך 3 פעמים בסך הכל.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 13:14 רצים לחסן את כולם במנה שלישית עם התנגדות של ה-FDA.
הFDA לא מתנגד לשום דבר.
הFDA (או הוועדה המייעצת או מה שזה לא יהיה) קבע שכרגע אין צורך במנה שלישית לכלל האוכלוסיה אלא רק למבוגרים, קבוצות סיכון ואנשים בחשיפה גבוהה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אגב, צורר, אני עדיין מחכה שתציע לי רעיון יותר טוב מחיסון כדי להגשים את היעד שאתה קבעת - צמצום היחס בין חולים קשים\מתים לבין מספר המאומתים.
ההתעלמות שלך מעלה חשד שאין לך כזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

גם לא התנגדתי, מתחילת הדיון, לשימוש בפני עצמו בחיסון. התנגדתי להיעדר השיח לגבי הסיכון מול התועלת שבשימוש בו, ולכפייה שלו על האוכלוסייה. כיום, נראה שחיסון האוכלוסייה לא בסיכון בשתי מנות אכן עזר להקטנה משמעותית של הסיכוי הקטן מלכתחילה לפתח מחלה קשה, אם כי נראה שהיה עוזר יותר להגן על יותר אנשים בסיכון דרך הדבקה והחלמה של אוכלוסיות לא בסיכון. גם החיסון השלישי לאוכלוסיות בסיכון (על כל בעיותיו בפני עצמו) תורם להורדת היחס. מתוך אלו, אני לא מבין למה דוחפים לחיסון שלישי של כל האוכלוסייה.
אינתי עומרי, הפועל.
מתן
קיבל.ה  82 לייקים

teknoboy כתב: 19 ספטמבר 2021, 14:08 הFDA לא מתנגד לשום דבר.
לא מדויק. ה-FDA מתנגד לביצי קינדר, לבמבה, ולביצים כפי שנמכרות בישראל וברוב העולם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 14:24 1. גם לא התנגדתי, מתחילת הדיון, לשימוש בפני עצמו בחיסון. התנגדתי להיעדר השיח לגבי הסיכון מול התועלת שבשימוש בו, ולכפייה שלו על האוכלוסייה.
2. כיום, נראה שחיסון האוכלוסייה לא בסיכון בשתי מנות אכן עזר להקטנה משמעותית של הסיכוי הקטן מלכתחילה לפתח מחלה קשה, אם כי נראה שהיה עוזר יותר להגן על יותר אנשים בסיכון דרך הדבקה והחלמה של אוכלוסיות לא בסיכון.
3. גם החיסון השלישי לאוכלוסיות בסיכון (על כל בעיותיו בפני עצמו) תורם להורדת היחס. מתוך אלו, אני לא מבין למה דוחפים לחיסון שלישי של כל האוכלוסייה.
1. כל מילה שכתבת באשכול הזה הייתה נגד חיסונים.
2. כלומר אתה חושב שהדרך להגן על האוכלוסיה מפני הדבקה היא להדביק את האוכלוסייה? באמת מעניין איך אף אחד לא חשב על זה.
3. למה רק לאנשים מבוגרים מגיע שיצילו אותם ממחלה קשה וממוות? לבחור בן עשרים לא מגיע?

והכי חשוב, כל עוד אין לך אלטרנטיבה עדיפה, אתה אמור להיות בעד הדבר (היחיד כרגע) שמקדם אותך לעבר היעד שלך.
במקום זה אתה מתנגד לו לכל אורך הדרך.
קצת מוזר הייתי אומר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אבל הוא לא מקדם אותי בכלל האוכלוסייה, ביחס הסיכון תועלת שלו. הוא כן מקדם באוכלוסיה בסיכון, למיטב הבנתי (והבנת אחרים). בכל מקרה, החיסונים והכפייה שלהם הם חלק מתמונה רחבה יותר, בה כחברה הגורם המניע הפך להיות חרדה ומקרי הקצה במקום חשיבה מושכלת שמטרתה לאפשר חיים בעלי ערך. זה מה שמעסיק אותי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה שמצחיק במה שכתבת עכשיו , שכל האשכול הזה מלא באנשים ודוגמאות שבחרו בחשיבה מושכלת שמטרתה חיים בעלי ערך , המסקנה שלהם (בדרך מושכלת ביותר) היא שהכי חשוב כרגע זה החיסון , ומשום מה אתה טוען שהם בחרו בזה מתוך חרדה?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 14:51 1. אבל הוא לא מקדם אותי בכלל האוכלוסייה, ביחס הסיכון תועלת שלו. הוא כן מקדם באוכלוסיה בסיכון, למיטב הבנתי (והבנת אחרים).
2. בכל מקרה, החיסונים והכפייה שלהם הם חלק מתמונה רחבה יותר, בה כחברה הגורם המניע הפך להיות חרדה ומקרי הקצה במקום חשיבה מושכלת שמטרתה לאפשר חיים בעלי ערך. זה מה שמעסיק אותי.
1. אבל אתה לגמרי טועה (וגם האחרים שאתה נסמך עליהם), והוא בהחלט מקדם את היעד הזה בכל קבוצת אוכלוסייה שלא תבחר, על פי כל המחקרים. חלקם אפילו הובאו פה.
2.זה שאתה קורא לניסיון להציל חיים של אנשים "חרדה" זה קצת מדאיג.
ולגבי כפייה: איפה בעולם מזריקים לאנשים חיסון בניגוד לרצונם?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מילפורד כתב: 19 ספטמבר 2021, 14:54 מה שמצחיק במה שכתבת עכשיו , שכל האשכול הזה מלא באנשים ודוגמאות שבחרו בחשיבה מושכלת שמטרתה חיים בעלי ערך , המסקנה שלהם (בדרך מושכלת ביותר) היא שהכי חשוב כרגע זה החיסון , ומשום מה אתה טוען שהם בחרו בזה מתוך חרדה?
אם זו דרך מושכלת ביותר למה גם לאחר צפייה בכל הנתונים מישראל ה-FDA החליט לדחות את האפשרות לחסן בפעם השלישית את כלל האוכלוסייה? ולמה הלכו פה לחיסון של מליונים למרות שיודעים שלשתי המנות יש השפעה משמעותית על הקטנת מספר החולים במחלה קשה? ולמה מוסיפים על זה כפייה של חיסונים לאותה אוכלוסייה למרות שיודעים את כל זה? מה מושכל בזה בדיוק? זה לא פעולות של חרדה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כי באמריקה החיסון השני עוד לא מתקרב לשישה חודשי ותק, ובישראל הוא כבר עבר. מה לא ברור לך בזה?
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

דחה את חיסון כלל האוכלוסייה במנה שלישית ב*ארה"ב *.
אחד המצביעים נגד הסביר למה בארץ זה דווקא הדבר הנכון והמליץ לעשות אותו.
זכית באזהרת מניפולציה נוספת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:07
מילפורד כתב: 19 ספטמבר 2021, 14:54 מה שמצחיק במה שכתבת עכשיו , שכל האשכול הזה מלא באנשים ודוגמאות שבחרו בחשיבה מושכלת שמטרתה חיים בעלי ערך , המסקנה שלהם (בדרך מושכלת ביותר) היא שהכי חשוב כרגע זה החיסון , ומשום מה אתה טוען שהם בחרו בזה מתוך חרדה?
1. אם זו דרך מושכלת ביותר למה גם לאחר צפייה בכל הנתונים מישראל ה-FDA החליט לדחות את האפשרות לחסן בפעם השלישית את כלל האוכלוסייה?
2. ולמה הלכו פה לחיסון של מליונים למרות שיודעים שלשתי המנות יש השפעה משמעותית על הקטנת מספר החולים במחלה קשה?
3. ולמה מוסיפים על זה כפייה של חיסונים לאותה אוכלוסייה למרות שיודעים את כל זה?
4. מה מושכל בזה בדיוק?
5. זה לא פעולות של חרדה?
1. כי הFDA מחליט עבור ארה"ב לפני הנתונים בארה"ב.
2. כי יודעים שלשלוש יש עוד יותר השפעה.
3. איפה זה המקום הזה שמזריקים בו לאנשים חיסונים בניגוד לרצונם? נשמע מחריד.
4. החלטות שהתקבלו אחרי שיקול רציונלי על סמך נתונים אמפיריים ואחרים זה די ההגדרה של "החלטה מושכלת", לא?
5. לא, אלה פעולות שנועדו להציל חיים, למנוע נזקים ממחלה ולשמר את רמת הטיפול הרפואי שכולם מקבלים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:11 כי באמריקה החיסון השני עוד לא מתקרב לשישה חודשי ותק, ובישראל הוא כבר עבר. מה לא ברור לך בזה?
כבר הגבתי לכך למעלה והסברתי לך שזו לא הסיבה שהFDA דחה את ההחלטה בשלב זה, אלא כפועל יוצא מחוסר הסכמה עם אופן קבלת ההחלטות בישראל סביב הנושא. מוזמן לצפות בדיון בקישור שצירפתי כאן.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 19 ספטמבר 2021, 15:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.mako.co.il/health-illnesses ... b71027.htm
חיסון חדש לקורונה תוצרת הודו: ללא מחט והראשון בעולם שמבוסס DNA
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:18
its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:11 כי באמריקה החיסון השני עוד לא מתקרב לשישה חודשי ותק, ובישראל הוא כבר עבר. מה לא ברור לך בזה?
כבר הגבתי לכך למעלה והסברתי לך שזו לא הסיבה שהFDA דחה את ההחלטה בשלב זה, אלא כפועל יוצא מחוסר הסכמה עם אופן קבלת ההחלטות בישראל סביב הנושא. מוזמן לצפות בדיון בקישור שצירפתי כאן.
אתה מתכוון לפוסט של דף מתנגדי החיסונים? אני לא קורא שקרנים. תן לינק למקור יותר אמין.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:20
אתה מתכוון לפוסט של דף מתנגדי החיסונים? אני לא קורא שקרנים. תן לינק למקור יותר אמין.
זה לא פוסט של מתנגדי חיסונים. יש שם לינק לדיון של ה-FDA.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הלינק הוא ליוטיוב של 8 שעות. אני יודע שזה לפעמים לא נראה ככה, אבל נשבע לך שיש לי חיים.
لا إله
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הFDA אישר כרגע מנה שלישית רק מגיל 65 מעלה? וואלה? מעניין מאיפה זה מוכר לי?
אה , גם אצלינו התחילו ככה את המנה השלישית... בוא נדבר אחרי שהFDA יאשר לתת מנה שלישית גם לאוכלוסיה יותר צעירה אחרי שמעל גיל 65 הם יהיו מרוצים מאחוז/קצב המתחסנים.
עוד פעם , איזה קטע , בדיוק כמו שזה עבד פה...
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אתה חושב שהFDA החליט מה שהחליט כדי להביע את דעתו על אופן קבלת ההחלטות בישראל או משהו כזה?
אם כן, באיזה דקה בדיון זה נאמר? אם לא, אנא תקן אותי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מילפורד כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:40 הFDA אישר כרגע מנה שלישית רק מגיל 65 מעלה? וואלה? מעניין מאיפה זה מוכר לי?
אה , גם אצלינו התחילו ככה את המנה השלישית... בוא נדבר אחרי שהFDA יאשר לתת מנה שלישית גם לאוכלוסיה יותר צעירה אחרי שמעל גיל 65 הם יהיו מרוצים מאחוז/קצב המתחסנים.
כשתזכיר לו אז את טענותיו מהיום הוא פשוט יתעלם. כבר קרה מספיק פעמים כדי שנכיר את הדפוס.
لا إله
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךKingAlpacateknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:41
מילפורד כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:40 הFDA אישר כרגע מנה שלישית רק מגיל 65 מעלה? וואלה? מעניין מאיפה זה מוכר לי?
כשתזכיר לו אז את טענותיו מהיום הוא פשוט יתעלם. כבר קרה מספיק פעמים כדי שנכיר את הדפוס.
צריך אבל להעריך את זה שהתקדמנו והיום לדעתו הבעיה היחידה זה הבוסטר לכלל האוכלוסייה, וכל שאר מנות החיסון חשובות ונכונות
שליחת תגובה