על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

עייפתי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Lol
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

D&3 כתב: 19 ספטמבר 2021, 16:09
its-sick כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:41
מילפורד כתב: 19 ספטמבר 2021, 15:40 הFDA אישר כרגע מנה שלישית רק מגיל 65 מעלה? וואלה? מעניין מאיפה זה מוכר לי?
אה , גם אצלינו התחילו ככה את המנה השלישית... בוא נדבר אחרי שהFDA יאשר לתת מנה שלישית גם לאוכלוסיה יותר צעירה אחרי שמעל גיל 65 הם יהיו מרוצים מאחוז/קצב המתחסנים.
עוד פעם , איזה קטע , בדיוק כמו שזה עבד פה...
כשתזכיר לו אז את טענותיו מהיום הוא פשוט יתעלם. כבר קרה מספיק פעמים כדי שנכיר את הדפוס.
צריך אבל להעריך את זה שהתקדמנו והיום לדעתו הבעיה היחידה זה הבוסטר לכלל האוכלוסייה, וכל שאר מנות החיסון חשובות ונכונות
אני לא רואה מה בדיוק מחייב אותו בהמשך להסכים או להתייחס בכלל למשהו שהוא כתב היום. לכל יום חדש יש טיעון מופרך חדש שמנותק לגמרי מכל עובדה או משהו מוסכם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אפשר גם לתהות מתי בכלל כתבתי את מה שהבחור כתב, או שכתבתי שאני מתנגד לרעיון החיסון לקורונה. אני מבין שרעיונות מורכבים יותר זה לא מעניין, אבל עדיין אפשר לנסות להתייחס אליהם בכבוד.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא כתבת שאתה מתנגד לחיסון (אפילו טענת שאתה לא מתנגד), פשוט כל מילה שכתבת באשכול הייתה נגד חיסונים בצורה כזאת או אחרת.
רק אומר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני מאוד מכבד את זה שלקחת לתשומת לבך שטיעונך בעבר נגד החיסון היו מטופשים ומניפולטיבים ועשית תשובה, ישר כח!
אם אכן תכיר בזה מבטיח להתייחס ברצינות לטיעונים על המנה השלישית ואולי אפילו להסכים לפעמים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

האדום הצורר כתב: 19 ספטמבר 2021, 16:12 עייפתי.
כבר קיוויתי שבזה הדיון הזה נגמר
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בנט בקבינט הקורונה : ''אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני, שהמחוסנים יפעילו לחצים על הלא מחוסנים"

רמה גבוהה של מנהיגות. כל הכבוד.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

שימליץ על אלימות. זה מתאים בול לישראל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בתור תומך בממשלה באופן כללי , מדובר בזלזול נוראי ומקומם בחיי אדם.בלתי מתקבל על הדעת.
גרוע מכך , הזלזול הזה כבר מזמן קיים בחברה שלנו בכל תחומי החיים , וזה הדבר הכי עצוב כאן.
חיי אדם לא שווים הרבה בישראל.
בכל תחומי החיים ובכל הגילאים.

אדום
קיבל.ה  736 לייקים

גם כשמנסים להציל חיי אדם ולהסביר לאנשים מסוימים שהחיסונים הם הכרחיים זה לא מספיק טוב לכם. אז בואו נחזיר את ביבי.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

תשמעו, אפשר לזין את השכל על חיסונים מפה ועד הודעה חדשה. אבל זה מצב נתון שהרבה אנשים לא רוצים להתחסן, והיה צריך להתנהל בהתאם. מה שהולך פה עכשיו זה כישלון קולוסאלי, ברמה שאנשים צריכים להתפטר. מספר נדבקים וחולים קשים מהגבוהים בעולם. הגענו למצב של איטליה, שנותנים לקשישים ומבוגרים מעל גיל 65 למות כי אין ציוד ואנשים שיטפלו בהם.
בושה וחרפה לכל מי שמעורב בזה, ושהתעקש לעשות הופעות של עומר אדם גם במחיר של מאות מתים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 5 לייקיםits-sickteknoboyRon.TDe NiroKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האם הבעיה היא ההופעות של עומר אדם? האם אין בעיה עם המנה השלישית? האם היא באמת אפקטיבית מספיק כדי לעצור עלייה בתחלואה? אולי היה עדיף למקד את מאמצי החיסון באוכלוסיות בסיכון במקום בכלל האוכלוסייה?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:03 האם הבעיה היא ההופעות של עומר אדם? האם אין בעיה עם המנה השלישית? האם היא באמת אפקטיבית מספיק כדי לעצור עלייה בתחלואה? אולי היה עדיף למקד את מאמצי החיסון באוכלוסיות בסיכון במקום בכלל האוכלוסייה?
גם, אין, כן, לא
لا إله
הפוסט קיבל 4 לייקיםteknoboyKingAlpacaNoamיפתח16
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל מה שהיה צריך זה חקיקה שתקבע חל"ת בכפייה לכל מי שמותר לו רפואית להתחסן והוא מסרב מבחירה.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בעצם עד מתי נמשיך להגיד כמה לא חשוב זה "הופעות של עומר אדם"? מה בעצם התכנון לטווח ארוך, לחיות את שארית חיינו ביציאה וכניסה לסגר מתמשך, מול מחלה שהסיכוי למות ממנה לאוכלוסיות לא בסיכון הוא אפסי (בחצי השנה האחרונה מתו מקורונה 1 ל7500 אנשים שחלו בה מתחת לגיל 50, וזה כולל מחלות רקע)?
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 20 ספטמבר 2021, 13:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

זהו שאין תכנון לטווח ארוך. אין כלום. שום דבר. התוכנית היחידה היא לקוות שכולם יתחסנו כמה שיותר.
למרבה הצער תקווה היא לא תוכנית פעולה.
וכן, הופעות של עומר אדם זה לא יותר חשוב מלתת לסבא למות. ונמשיך להגיד את זה כל עוד אנחנו בני אדם נורמליים שמעדיפים שסבא יחיה גם אם זה אומר שלא נראה את עומר אדם
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:09 בעצם עד מתי נמשיך להגיד כמה לא חשוב זה "הופעות של עומר אדם"? מה בעצם התכנון לטווח ארוך, לחיות את שארית חיינו ביציאה וכניסה לסגר מתמשך, מול מחלה שהסיכוי למות ממנה לאוכלוסיות לא בסיכון הוא אפסי (בחצי השנה האחרונה מתו מקורונה 1 ל7500 אנשים שחלו בה מתחת לגיל 50, וזה כולל מחלות רקע)?
הסיכוי הוא לא אפסי. הסיכוי קטן יחסית רק אם כל האוכלוסייה מחוסנת, וגם זה בתנאי שהחיסון יתעדכן כשיגיעו ואריאנטים חדשים.
אתה מתעקש להסתכל על ישראל המחוסנת ברובה כדי לטעון שהסיכון נמוך. בלי חיסונים הסיכון גבוה והתמותה או תופעות הלוואי המתמשכות יהיו גבוהים גם באוכלוסיה צעירה.
חיי אדם יותר חשובים מכל קונצרט מוזיקלי. הרבה יותר. ממש הרבה הרבה יותר.
אבל כבר הבנתי שחיי אדם פחות חשובים בעיניך. אנחנו לא עם אותו סט ערכים, אז זה שיח של חרשים.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אבל זה לא הופעות של עומר אדם. זה חיים בעלי משמעות, ביטחון וערך. במקצוע שלי אני רואה את ההשפעות הנפשיות הנוראיות שיש לחווית הטרור המתמשכת מול מחלה שעבור רובם הגדול מאוד של האנשים היא מחלה חולפת. המחיר הוא עצום, ולאורך זמן החברה לא תוכל להמשיך לשלם אותו (כולנו נשתגע בדרכנו). בסוף נצטרך לבחור לחיות, תוך שמירה מירבית על מי שהוא חלק מאוכלוסייה בסיכון (ואת זה לפחות החיסונים עושים) אין ברירה אחרת.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אולי יש חווית טרור לסגמנט מסויים באוכלוסיה, אותו סגמנט סוציומטי שמצהיר שלא אכפת לו מחיי בני אדם.
גם עזרא מתבכיין פה על שאני בז לו. אז מה? יש אנשים שמגיע להם בוז. אתה לא יכול גם להיות סוציומט ולסכן חיי אנשים סביבך וגם לצפות שהם לא יכעסו עליך.
גם אלו שכועסים הם בני אדם. גם הרגשות שלי נפגעים ממתנגדי החיסונים שמסכנים את חיי היקרים לי.
אתה חושב שאני נהנה לכעוס? ממש לא. אני אוהב לחשוב על דברים אחרים לגמרי.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

למה אתה בז לי? יש לך מניות בגוף שלי?
זכותי לא לדחוף לו כלום.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש כאן כשל מוסרי , מנהיגותי וערכי קולוסאלי.
הבעיה היא עצומה , כי הכושלים לכאורה אינם מבינים את הכשל של עצמם.
מעבר לקורונה , ישראל היא מדינה עם חברה (בחלקה) והנהגה בעלות אפס מודעות , חוסר אכפתיות וזלזול בקדושת חיי אדם מכל הגילאים , וזו כבר באמת בעיה מייאשת , שגורמת לי לפחות , באמת רצון לעזוב את הארץ , ולא לחזור לכאן יותר.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 20 ספטמבר 2021, 13:33, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:09 בעצם עד מתי נמשיך להגיד כמה לא חשוב זה "הופעות של עומר אדם"? מה בעצם התכנון לטווח ארוך, לחיות את שארית חיינו ביציאה וכניסה לסגר מתמשך, מול מחלה שהסיכוי למות ממנה לאוכלוסיות לא בסיכון הוא אפסי (בחצי השנה האחרונה מתו מקורונה 1 ל7500 אנשים שחלו בה מתחת לגיל 50, וזה כולל מחלות רקע)?
חיסונים - לא
סגר - כמובן שלא
מגבלות כלשהן - גם לא

אתה באמת לא מתנגד חיסונים, אתה פשוט בעד נגיפים.
מבחינתך לתת לחלשים למות, העיקר שלא יבקשו ממך שום דבר שמצריך איזה שינוי או סטייה ממה שבדיוק בא לך.

וכל זה למה? כי אתה לא מסוגל לעכל את העובדה שזה קצת מסוכן לך.
בנית מבנה שלם בניסיון להגן על האמונה הזאת, עד כדי כך שוויתרת על עצם הקונספט של קהילה\חברה\סולידריות.
כל כך קשה לך להודות בזה שאתה לא בן אלמוות ושלפעמים החיים קצת נדפקים ומשתבשים?
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 20 ספטמבר 2021, 13:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroKingAlpacakruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מתי אמרתי חיסונים לא? למה לשקר?
בכל מקרה, בריאות זה לא רק להדבק או לא להדבק בקורונה. זה גם לחיות חיים בתחושת ביטחון ועם משמעות. נראה שבלחץ הנוראי שקיים סביבנו זה קצת נדחק לשוליים.
נערך לאחרונה על ידי האדום הצורר ב 20 ספטמבר 2021, 13:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:35 מתי אמרתי חיסונים לא? למה לשקר?
כל מילה שכתבת פה על חיסונים הייתה נגדם.

אה, סליחה, הסכמת שהחלשים ביותר צריכים לקבל הגנה כלשהי (כל עוד זה לא מערב אותךולא מחייב אותך לכלום), אז אין לך התנגדות לחיסון של אנשים מעל גיל שישים. טעות שלי מצטער.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 20 ספטמבר 2021, 13:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:29 למה אתה בז לי? יש לך מניות בגוף שלי?
זכותי לא לדחוף לו כלום.
אני בז לך משתי סיבות: האחת ממש בקטנה, שאתה טיפש מכדי להבין מה יותר מסוכן מבין החיסון והמחלה, וכבר הבנתי שאין מה להסביר לך כי אתה לא מסוגל לקלוט עובדות מספריות.
אבל יש הרבה אנשים "טפשים" שלא מסוגלים להבין את זה וכן מתחסנים, כי יש להם בגרות רגשית שלך אין, והם מבינים שצריך להקשיב לרופאים ולמומחים.
אתה חושב שגם דודה שלך הרופאה הבכירה רוצה לפגוע בך, כי אתה ממש אדיוט.

השניה, שהיא העיקרית, היא שאתה מזלזל בחיי אנשים אחרים ומטיף לאי התחסנות.
יש "טפשים" שאכן פשוט מפחדים מהחיסון, אבל הם לא צועקים על אחרים שלא יתחסנו.
כי אצלך, לא רק הגוף שלך מפריע לך, אתה צועק על כל מי שכן התחסן, וממש מטיף נגד מה שיציל חיי אדם.
אתה בחזקת רוצח, כי בגלל אנשים כמוך התמותה תגדל בוודאות. ומאז ומעולם בזתי לרוצחים.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

teknoboy כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:36

אה, סליחה, הסכמת שהחלשים ביותר צריכים לקבל הגנה כלשהי (כל עוד זה לא מערב אותךולא מחייב אותך לכלום), אז אין לך התנגדות לחיסון של אנשים מעל גיל שישים. טעות שלי מצטער.
א. זה שקר שכל מילה שכתבתי פה על חיסונים הייתה נגדם, וזה שקר מהרגע הראשון שהשתתפתי בדיון.
ב. מתי כתבתי על עצמי בהקשר של התחסנות?
אינתי עומרי, הפועל.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מי שמנסה לכפות עלי לדחוף לעצמי חומר מסוכן, הוא פאשיסט.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:42 מי שמנסה לכפות עלי לדחוף לעצמי חומר מסוכן, הוא פאשיסט.
כשאני מנסה לשכנע אנשים להתחסן אני רוצה להציל חיי אדם.
כשאתה עושה את אותו הדבר בכיוון ההפוך, מה המוטיבציה שלך? כנראה שימותו יותר אנשים.

אתה חושב שהחיסון מסוכן רק בגלל שאתה מטומטם, אבל זה לא פשע.
כשאתה גורם לאחרים לא להתחסן אתה כן בחזקת פושע.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:41
teknoboy כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:36

א. זה שקר שכל מילה שכתבתי פה על חיסונים הייתה נגדם, וזה שקר מהרגע הראשון שהשתתפתי בדיון.
ב. מתי כתבתי על עצמי בהקשר של התחסנות?
א. לא זה לא. השקר פה הוא השקר שאתה משקר לעצמך כשאתה אומר לעצמך שאתה לא נגד החיסון הזה.
ב. אוקיי, אני טועה והסיבה שבגללה בנית לעצמך מבנה נפשי שמתעלם מהמציאות ושולל את האפשרות לסולידריות בין בני אדם היא אחרת.
זה לא כזה קריטי לי. סליחה על החודרנות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אתה חושב שהמחלה מסוכנת.
אני חושב שהחיסון יותר.
זה שאתה בוחר לקרוא לאנשים האלה שנפגעו ו/או מתו בעקבות החיסונים-שקרנים, זו הבעיה שלך.
600 חולים קשה כביכול ע"פ משרד הבריאות שטוף השקרים, זו לא מגיפה.
זכותי להחליט שהמחלה פחות מסוכנת לי מהחיסון.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:54 אתה חושב שהמחלה מסוכנת.
אני חושב שהחיסון יותר.
זה שאתה בוחר לקרוא לאנשים האלה שנפגעו ו/או מתו בעקבות החיסונים-שקרנים, זו הבעיה שלך.
600 חולים קשה כביכול ע"פ משרד הבריאות שטוף השקרים, זו לא מגיפה.
זכותי להחליט שהמחלה פחות מסוכנת לי מהחיסון.
תגדיר מה זה מגפה בשבילך.
:whome: :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

100 אלף איש בסכנת חיים מיידית, יש פה?
600 זה לא מספרים ובוודאי לא מגיפה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הדיעה שלך לא חשובה. אין לך שום השכלה רלוונטית. יש קונצנזוס גורף בקרב הרופאים שזו מגיפה ושהיא הרבה יותר מסוכנת מהחיסון.
מספר החולים קשה ירד בזכות החיסון שאתה מטיף נגדו משום מה.

תחשוב רגע על דודה שלך הרופאה מרמב"ם. יש לה הרבה יותר השכלה רלוונטית מאשר לך, ובתור קרובת משפחה קרובה שלך אין לה שום אינטרס לפגוע בך.
לך אליה, נהל איתה שיחה שבה אתה באמת מקשיב לה ולידע שלה. ותזכור תוך כדי השיחה, שיש לה הרבה יותר ידע והבנה רפואית מאשר לך.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 13:56 100 אלף איש בסכנת חיים מיידית, יש פה?
600 זה לא מספרים ובוודאי לא מגיפה.
מה שאתה מדמיין (100,000 איש במצב קריטי בכל רגע נתון) זאת המגפה הכי קשה וקטלנית בהיסטוריה האנושית, שלא לדבר על זה שדבר כזה יביא להתמוטטות מיידית של החברה ואז לא היינו יכולים לקשקש פה באינטרנט.

ההגדרה של מגפה היא אחרת לגמרי. למשל, מוויקיפדיה (אתה יכול לבדוק במילון אחר אם יש לך העדפות בתחום): "מגפה או אפידמיה (מיוונית: אפי (ἐπί) - על, דמוֹס (δῆμος) - עַם; כלומר מגפה הפוגעת בעם) היא התפשטות מהירה של מחלה בקרב אוכלוסייה. ... מגפה עשויה להיות מקומית או בעלת תפוצה רחבה. מגפה עשויה להיות מוגדרת כפנדמיה (מגפה רבתי, מגפה כללית) כשהיא בתפוצה רחבה וללא שליטה."
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אז זה בדימיון שלך המספרים החולניים האלה.
לא רואה פה גופות מתגלגלות ברחובות.
600 חולים קשה בהנחה שגם כאן הם לא משקרים.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 ספטמבר 2021, 14:01 אז זה בדימיון שלך המספרים החולניים האלה.
לא רואה פה גופות מתגלגלות ברחובות.
600 חולים קשה בהנחה שגם כאן הם לא משקרים.
איזה מספרים בדמיון שלי? המאה אלף שאתה דמיינת?
לא סיפרתי לך על הדמיונות שלי, הסברתי לך למה אתה טועה בהגדרה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לך תסביר גם לדודה שלך מה היא לא מבינה
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

https://www.facebook.com/groups/2426825 ... ?ref=share
אם אתה מז"לז"ל באנשים האלו, אז מבחינתי אתה פה הרוצח.
סאחי הוא אויב
שליחת תגובה