על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סומך כתב:
De Niro כתב:
סומך כתב: יש וירוסים הרבה יותר מדבקים והרבה יותר קטלניים...
ואף אחד לא הוכיח או טען שהיעלות של החיסון יורדת עם הזמן, רק שהוראינט הזה קצת יותר עמיד לחיסון.
יש מחקר גדול מאד שמתנהל בשיב"א על רמת הנוגדנים.
היו פרסומים בתקשורת השבוע בכתבות בטלוויזיה על חלק מהאנשים שקיבלו תשובה שלילית במסגרת המחקר, כלומר לא היו להם נוגדנים או היו מעט מידי.רובם התחסנו בחודש ינואר.
זה ללא קשר לווארינט הדלתא.
תוצאות המחקר יתפרסמו בקרוב.
איך אני אוהב שכולם נהיים מומחים
אתה יודע לומר על איזה נוגדנים מדובר? אלו תאי טי או בי? זה חשוב לי
אני לא יודע.
תצפה בכתבה:
https://mobile.mako.co.il/news-lifestyl ... a71027.htm
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

De Niro כתב:
סומך כתב:
De Niro כתב: יש מחקר גדול מאד שמתנהל בשיב"א על רמת הנוגדנים.
היו פרסומים בתקשורת השבוע בכתבות בטלוויזיה על חלק מהאנשים שקיבלו תשובה שלילית במסגרת המחקר, כלומר לא היו להם נוגדנים או היו מעט מידי.רובם התחסנו בחודש ינואר.
איך אני אוהב שכולם נהיים מומחים
אני לא יודע.
תצפה בכתבה:
לא מעוניין לצפות בכתבה, מעדיף לחכות לעדכון של דפנה ליאל בעניין
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סומך כתב:
De Niro כתב:
סומך כתב:איך אני אוהב שכולם נהיים מומחים
אני לא יודע.
תצפה בכתבה:
לא מעוניין לצפות בכתבה, מעדיף לחכות לעדכון של דפנה ליאל בעניין
תצפה ותרשום תובנות
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

תסכם לי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 10:56
סומך כתב:
De Niro כתב:
זה לא עוד חיסון.ולא עוד וירוס.
היעילות שלו ככל הנראה יורדת ככל שחולף הזמן.
הוירוס עצמו הוא לא עוד וירוס , כי הוא מדבק יותר וקטלני יותר מכל מה שהכרנו.לפחות בהיסטוריה המודרנית.
יש וירוסים הרבה יותר מדבקים והרבה יותר קטלניים...
ואף אחד לא הוכיח או טען שהיעלות של החיסון יורדת עם הזמן, רק שהוראינט הזה קצת יותר עמיד לחיסון.
אפשר לינק לתוצאות המחקר הגדול בשיב"א, שנוכל להתרשם?
בכתבה שהבאת גם מדובר על שיב"א, אבל כתוב במפורש שזה לא מחקר.
נדגיש: לא מדובר במחקר שיש לו תוקף מדעי, או מידע רפואי שעבר בקרה - זו היא בדיקה עיתונאית שנערכה עבור חדשות 12 למען הכתבה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
סומך כתב:
יש וירוסים הרבה יותר מדבקים והרבה יותר קטלניים...
נדגיש: לא מדובר במחקר שיש לו תוקף מדעי, או מידע רפואי שעבר בקרה - זו היא בדיקה עיתונאית שנערכה עבור חדשות 12 למען הכתבה
נכון , אבל מתנהל מחקר מדעי גדול בשיב"א.
זה גם הוזכר בכתבה וד"ר גילי רגב אף ציינה זאת.
אני ממליץ לצפות בוידיאו המלא בכתבה ולא רק במלל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 12:20
teknoboy כתב:

עורכים מחקר, יופי. אבל אין לו עדיין תוצאות, בטח לא כאלה שהתפרסמו איפשהו (הכוונה לפרסום מדעי, לא לכתבה בטלוויזיה שנועדה להכניס אותך ללחץ ולחשוב שזה "לא עוד וירוס"), ובניגוד למה שכתבת, שום דבר ממה שמדווח בכתבה הזאת לא קשור למחקר הזה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 10:56 יש מחקר גדול מאד שמתנהל בשיב"א על רמת הנוגדנים.
המרכז הרפואי זה שיבא, בלי מרכאות, על שם חיים (שיבר) שיבא.

אתה זה שיב"א - שוחר ידיעות באינטרנט / שואל ידידים באינטרנט (מורשת חרמש :rose: )
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe NiroNoambigi37KingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 12:20
teknoboy כתב: אפשר לינק לתוצאות המחקר הגדול בשיב"א, שנוכל להתרשם?
עורכים מחקר, יופי. אבל אין לו עדיין תוצאות, בטח לא כאלה שהתפרסמו איפשהו (הכוונה לפרסום מדעי, לא לכתבה בטלוויזיה שנועדה להכניס אותך ללחץ ולחשוב שזה "לא עוד וירוס"), ובניגוד למה שכתבת, שום דבר ממה שמדווח בכתבה הזאת לא קשור למחקר הזה.
היה וידיאו אחר שכן מראה שחלק מהמשתתפים בכתבה השתתפו גם במחקר.
אשתדל למצוא אותו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 12:28
teknoboy כתב:
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 12:20 נכון , אבל מתנהל מחקר מדעי גדול בשיב"א.
היה וידיאו אחר שכן מראה שחלק מהמשתתפים בכתבה השתתפו גם במחקר.
אשתדל למצוא אותו.
אז חלק מהשמונה האלה הם גם נסיינים במחקר שאתה מדבר עליו. באמת יופי.
אני מקווה מאוד שאתה לא מסיק מזה שתוצאות המחקר האמיתי יהיו דומות לזה של המדגם הזעיר שנבדק עבור חדשות ערוץ 12.
ועם כל הכבוד, סרטונים מהחדשות זה לא הדבר הכי אינפורמטיבי. מי שמתבסס על דברים כאלה בטח עדיין בטח שאין סיבוי שביבי לא יהיה רה"מ כי ככה עמית סגל אמר.
אם יש תוצאות של מחקר מדעי, תאמין לי שיש את זה גם בכתב ולא רק את החוקרת מתראיינת לחדשות ערוץ הפח.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מצאתי.
הוידיאו למעלה מעל הכותרת:
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בגדול, אני לא מבין למה אתה חושב שלדברים שנאמרים בעל פה מול מצלמה יש איזה משקל מדעי או קשר לאמת.
יש לי בשבילך שתי מילים: עמית, סגל.

אבל אני מוכן לזרום איתך לרגע.
בווידאו שלך אומרים שמה שכתוב בטקסט של הכתבה הוא לא נכון?
בווידאו מדברים על תוצאות המחקר הגדול משיבא?
בווידאו מצטטים מספרים למיניהם שלא מופיעים טקסט?
תחסוך לי ותסביר לי את הדברים שהווידאו היה מוסיף לי אם הייתי צופה בו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:בגדול, אני לא מבין למה אתה חושב שלדברים שנאמרים בעל פה מול מצלמה יש איזה משקל מדעי או קשר לאמת.

יש מחקר בשיבא.נמתין לתוצאות.
זה לא אומר שאסור לעשות או להציג בדיקה עיתונאית.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 17 יולי 2021, 12:49
teknoboy כתב:בגדול, אני לא מבין למה אתה חושב שלדברים שנאמרים בעל פה מול מצלמה יש איזה משקל מדעי או קשר לאמת.

יש מחקר בשיבא.נמתין לתוצאות.
זה לא אומר שאסור לעשות או להציג בדיקה עיתונאית.
יפה, בוא נמתין לתוצאות ולא ניפול לפח של העמית סגלים ונשתף כל פייק ניוז (וזה פייק ניוז, כי הם רומזים שיש קשר בין הבדיקה שלהם למחקר האמיתי) שהם מפליצים מהפה.
ובוא גם לא ניפול להיסטריה שהם משווקים ("זה לא עוד וירוס").
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לצטט כתבה חדשותית שבה בין היתר מדברים על מחקר שמבוצע ועוד לא פורסם ולהסיק ממנה על נושא שרצוי תואר ראשון בביולוגיה / רפואה כדי להסיק ממנו מסקנות( אלא אם אנחנו רוצים מסקנות בסגנון של נוגדנים = טוב) זה אחלה לדיון בפורום, אבל אני מאוד מקווה שזה נגמר במסגרת של הגיגים בפורום, לצערי לאנשי תקשורת הרצון לרייטינג גובר על הרצון לייצר תוכן איכותי.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 17 יולי 2021, 12:57לצערי לאנשי תקשורת הרצון לרייטינג גובר על הרצון לייצר תוכן איכותי.
זה נקרא קפיטליזם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירןאמה גולדמן
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

רועי גווארה כתב: 17 יולי 2021, 12:27
De Niro כתב: 17 יולי 2021, 10:56 יש מחקר גדול מאד שמתנהל בשיב"א על רמת הנוגדנים.
המרכז הרפואי זה שיבא, בלי מרכאות, על שם חיים (שיבר) שיבא.

אתה זה שיב"א - שוחר ידיעות באינטרנט / שואל ידידים באינטרנט (מורשת חרמש :rose: )
:heart: :heart: :heart:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הודעת השנה שלי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

סומך כתב: 27 יוני 2021, 14:35
אדום מטלי כתב: 27 יוני 2021, 12:56
סומך כתב: 26 יוני 2021, 18:22 לא עקבתי ממש באדיקות אחרי הקורה באוסטרליה, אבל לעניות דעתי הלא מלומדת
הם פועלים באופן היסטרי ומקריבים כל דבר בשם המרדף (האבוד) אחרי 0 הדבקות
כבר שנתיים מספרים לי איך האוסטרלים הגאונים נלחמים בנגיף וסוגרים הכל כי הם יותר חכמים מכולנו
ובינתיים זה יותר נראה כמו מדינה שאיבדה את עצמה לדעת. כולם יושבים בבית ומחכים שהקורונה תיכחד
במה זה מתבטא שהיא איבדה את עצמה לדעת? איך זה נראה בפרקטיקה היומיומית?
תראה, אני מדבר מזוית הראייה המאוד מצומצמת וחלקית שלי, אתה, מן הסתם, יודע הרבה יותר טוב ממני....
אבל מאיפה שאני נמצא זה נראה כאילו מקריבים את החופש האישי, נסגרים בבתים לתקופות ממשוכות ממש, מונעים מאנשים להפגש ואפילו להיפרד מהיקרים להם מכל. וכל זה בשם המרדף אחרי אפס הדבקות. לדעתי זה יעד לא ריאלי, ושהמחיר להשגתו עולה על הרווח.

https://9now.nine.com.au/today/coronavi ... 3f701df228
סה"כ התנהלות שפוייה של מדינה שפוייה...

פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

סומך כתב:
סומך כתב: 27 יוני 2021, 14:35
אדום מטלי כתב: 27 יוני 2021, 12:56

במה זה מתבטא שהיא איבדה את עצמה לדעת? איך זה נראה בפרקטיקה היומיומית?
תראה, אני מדבר מזוית הראייה המאוד מצומצמת וחלקית שלי, אתה, מן הסתם, יודע הרבה יותר טוב ממני....
אבל מאיפה שאני נמצא זה נראה כאילו מקריבים את החופש האישי, נסגרים בבתים לתקופות ממשוכות ממש, מונעים מאנשים להפגש ואפילו להיפרד מהיקרים להם מכל. וכל זה בשם המרדף אחרי אפס הדבקות. לדעתי זה יעד לא ריאלי, ושהמחיר להשגתו עולה על הרווח.

https://9now.nine.com.au/today/coronavi ... 3f701df228
סה"כ התנהלות שפוייה של מדינה שפוייה...

לא , אנחנו כאן בארץ מה זה שפויים
אנגליה הטיפשה נחתה בישראל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

DON’T TALK TO YOUR FRIENDS. DON’T BE FRIENDLY
נשמעת כמו עצה טובה תמיד.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

סומך, מה אתה לומד מזה על ההתנהלות של המדינה?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בקבינט הקורונה אומרים: "מוקדם מדי" להגבלות. הם ימשיכו לומר כך — עד שיהיה מאוחר מדי

נדב איל

21.07.21

http://m.yediot.co.il/Articles/5967952
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש מאמרים שסותרים כמה סוגיות מכאן?

https://publichealth.doctorsonly.co.il/2021/01/217315/
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

dino כתב: 22 יולי 2021, 11:13 יש מאמרים שסותרים כמה סוגיות מכאן?

חפש ד״ר מיכל הרן בגוגל ותענה לעצמך על השאלה. היא לא מדייקת במה שהיא כותבת בלשון הממש מעטה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בוא נתחיל מזה שהיא תציג משהו שתומך בשטויות שהיא פולטת מהמקלדת שלה.
כל אחד יכול להפליץ את החרא הזה. עכשיו כל העולם צריך לחפש מאמרים כדי להסביר לכולם למה היא מדברת שטויות? שהיא תגבה את מה שהיא אומרת במקום לזרוק דברים לאוויר.

על פניו מדובר באישה שגילתה בערך אתמול איך בודקים יעילות ובטיחות של חיסונים, למדי, וכמו ישראלית טובה יש לה הרבה מאוד מה להגיד בנושא שהיא גילתה לפני עשר דקות וכמובן שהיא כבר מבינה בו יותר מאנשים שהקדישו לו את כל חייהם.

עריכה: גם הטענות העובדתיות שלה לא נכונות (היא מעולם לא שמעה על מאמר מדעי שהתפרסם על ידי עובד של חברה מסחרית? אולי כדאי שתנסה לפתוח פעם כתב עת מדעי מהתחום שלה או בכלל. צפויה לה הפתעה מרעישה) וגם הנחות היסוד שלה לא קשורות למציאות (חיסון נועד למנוע הדבקה של אנשים אחרים? ממתי? מאז שזה נוח לגברת ועוזר לה לעורר רושם טיפה יותר אמין עם ההזיות שלה?).

עריכה 2: מרוב שהיה לי מוזר שהיא לא ראתה בחיים מאמר מדעי מאת מישהו שעובד בחברה מסחרית, הלכתי לבדוק. על ההתחלה מצאתי מחקר מ-2009, שמנתח את הפערים בין התוצאות שחוקרים מציגים במאמרים שלהם לתוצאות שמדווחות במסמכים פנימיים. כלומר יש מספיק מחקרים מהסוג שהיא אמרה שאין כדי שיהיה אפשר לנתח אותם כקבוצה בפני עצמה.
אגב, במאמר שמצאתי מתוארות כמה וכמה בעיות במחקרים שמפרסמים חוקרים מחברות מסחריות. הפלא ופלא, המחקר של פייזר נבנה בדיוק כדי להימנע מהבעיות האלה, ובדיוק על הפתרונות לאותן בעיות הגברת הנכבדה "מתריעה".
למשל, למרבה האירוניה, לא מתאים לה שבודקים פרמטר מצומצם ומוגדר היטב (למרות שנמצא שהבעיה העיקרית בפרסומים מהסוג שהגברת טוענת שאין הוא שהפרמטרים לא מוגדרים היטב וכך מתאפשר למפרסם לשחק עם המספרים). היא אשכרה טוענת שהגדרות מדויקות (ולכן מצומצמות מעצם טבען) הן מדויקות ומצומצמות מדי.

זהו, שחררתי.
(עד עכשיו רק שמעתי את השם שלה, פעם ראשונה שאני מנסה לבדוק אם יש שם משהו ולצערי יש שם בעיקר ואקום)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 5 לייקיםRon.TDe NiroסומךdinoKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

במקום שיש כת( מתנגדי החיסונים שקיבלו חיזוק וספין אוף ב קורונה) כל מה שצריך כדי שירעיפו עלייך אהבה זה לתת קצת במה לרעיונות שלה, כל ניסיון למצוא בסיס מדעי למחבקי הכת ייגמר בכישלון
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

teknoboy כתב: 22 יולי 2021, 12:09

כל אחד יכול להפליץ את החרא הזה. עכשיו כל העולם צריך לחפש מאמרים כדי להסביר לכולם למה היא מדברת שטויות? שהיא תגבה את מה שהיא אומרת במקום לזרוק דברים לאוויר.

על פניו מדובר באישה שגילתה בערך אתמול איך בודקים יעילות ובטיחות של חיסונים, למדי, וכמו ישראלית טובה יש לה הרבה מאוד מה להגיד בנושא שהיא גילתה לפני עשר דקות וכמובן שהיא כבר מבינה בו יותר מאנשים שהקדישו לו את כל חייהם.

עריכה: גם הטענות העובדתיות שלה לא נכונות (היא מעולם לא שמעה על מאמר מדעי שהתפרסם על ידי עובד של חברה מסחרית? אולי כדאי שתנסה לפתוח פעם כתב עת מדעי מהתחום שלה או בכלל. צפויה לה הפתעה מרעישה) וגם הנחות היסוד שלה לא קשורות למציאות (חיסון נועד למנוע הדבקה של אנשים אחרים? ממתי? מאז שזה נוח לגברת ועוזר לה לעורר רושם טיפה יותר אמין עם ההזיות שלה?).

עריכה 2: מרוב שהיה לי מוזר שהיא לא ראתה בחיים מאמר מדעי מאת מישהו שעובד בחברה מסחרית, הלכתי לבדוק. על ההתחלה מצאתי מחקר מ-2009, שמנתח את הפערים בין התוצאות שחוקרים מציגים במאמרים שלהם לתוצאות שמדווחות במסמכים פנימיים. כלומר יש מספיק מחקרים מהסוג שהיא אמרה שאין כדי שיהיה אפשר לנתח אותם כקבוצה בפני עצמה.
אגב, במאמר שמצאתי מתוארות כמה וכמה בעיות במחקרים שמפרסמים חוקרים מחברות מסחריות. הפלא ופלא, המחקר של פייזר נבנה בדיוק כדי להימנע מהבעיות האלה, ובדיוק על הפתרונות לאותן בעיות הגברת הנכבדה "מתריעה".
למשל, למרבה האירוניה, לא מתאים לה שבודקים פרמטר מצומצם ומוגדר היטב (למרות שנמצא שהבעיה העיקרית בפרסומים מהסוג שהגברת טוענת שאין הוא שהפרמטרים לא מוגדרים היטב וכך מתאפשר למפרסם לשחק עם המספרים). היא אשכרה טוענת שהגדרות מדויקות (ולכן מצומצמות מעצם טבען) הן מדויקות ומצומצמות מדי.

זהו, שחררתי.
(עד עכשיו רק שמעתי את השם שלה, פעם ראשונה שאני מנסה לבדוק אם יש שם משהו ולצערי יש שם בעיקר ואקום)
תודה על ההשקעה בנאדם
אגב, אולי כרופאה, מבחינת ההיגיון הרפואי שהיא למדה, היא מעלה חששות לגבי איך הדברים עובדים בתיאוריה מול הכבד והתא.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ואגב, בלי קשר בכלל, יש מקום בעולם שהתחילו לחסן במודרנה, מתחילת קבלת האישורים? האם בארה״ב בעיקר חיסנו עד כה בפייזר?
כרגע בארץ מה שמבוגר מעל 18 יכול לקבל זה רק מודרנה שקרובים לסיום התוקף שלהם, עד שחיסוני פייזר יגיעו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

dino כתב: 22 יולי 2021, 17:27

זהו, שחררתי.
תודה על ההשקעה בנאדם
אגב, אולי כרופאה, מבחינת ההיגיון הרפואי שהיא למדה, היא מעלה חששות לגבי איך הדברים עובדים בתיאוריה מול הכבד והתא.
באמת יכול להיות שהיא היחידה בעולם שעלתה על זה, ושהיא מבינה פי אלף מכל האנשים בפייזר, בFDA, בכתבי העת ובעולם המדעי בכלל, ובפרט מכל המומחים בתחום (שהוא לא התחום שלה), אבל גם יכול להיות שלא.
בוא נגיד שאני יודע איפה הייתי שם את הכסף שלי (אם כי זה כנראה לא יהיה הימור ביחס מוצלח במיוחד).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:ואגב, בלי קשר בכלל, יש מקום בעולם שהתחילו לחסן במודרנה, מתחילת קבלת האישורים? האם בארה״ב בעיקר חיסנו עד כה בפייזר?
כרגע בארץ מה שמבוגר מעל 18 יכול לקבל זה רק מודרנה שקרובים לסיום התוקף שלהם, עד שחיסוני פייזר יגיעו.
בארה"ב 40% מהמחוסנים קיבלו מודרנה ו-55% קיבלו פייזר. בשוויץ כ-70% קיבלו מודרנה ו-30% קיבלו פייזר. בכל שאר אירופה - כ-10% בלבד קיבלו מודרנה".
https://m.ynet.co.il/Articles/59682220
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

dino כתב: 22 יולי 2021, 17:27

זהו, שחררתי.
תודה על ההשקעה בנאדם
אין שום בעיה עם זה שהיא מעלה חששות - ההפך, זה מבורך לחלוטין.
על זה בנוי המדע - על הטלת ספק ולא לקחת הכל כמובן מאליו.
יש לה חששות מבחינת ההיגיון הרפואי שלמדה? מעולה. כאשת מדע, יש לה את הכלים לחקור את הנושא, ואז להציג את תוצאות המחקר שלה.
עד אז - נתייחס לממצאים הקיימים.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

"בקרב האוכלוסייה הערבית 39% מהמאובחנים הם אנשים שחזרו מחו"ל"
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

שאלה, מה הסיבה שנדרש אישור FDA למנה שלישית, בהנחה ומדובר באותו תרכיב חיסון?
האם גם חיסוני שפעת מאושרים כל שנה מחדש? או שזה בגלל שהחיסון הזה קיבל אישור חירום לשתי מנות בלבד?
כמו כן, האם מישהו פה יודע האם מתבצע ניסוי במתן מנה שלישית כנגד זן הדלתא?
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

kruvi כתב: 28 יולי 2021, 09:49 שאלה, מה הסיבה שנדרש אישור FDA למנה שלישית, בהנחה ומדובר באותו תרכיב חיסון?
האם גם חיסוני שפעת מאושרים כל שנה מחדש? או שזה בגלל שהחיסון הזה קיבל אישור חירום לשתי מנות בלבד?
כמו כן, האם מישהו פה יודע האם מתבצע ניסוי במתן מנה שלישית כנגד זן הדלתא?
הFDA דורש אישור כי היעילות של זה מוטלת בספק גדול
אין לי מושג לגבי פרוצדורות של חיסונים אחרים, צריך לזכור שזוהי טכנולוגיה שונה ובהמשך לזה, לפי המחקרים היעילות של החיסון הנוכחי נמוכה משמעותית אל מול הדלתא וזה כבר מגובה במספרים אך באותה נשימה היעילות כנגד מחלה קשה גבוהה והסיכוי יורד משמעותית אז אני מניח שזה הרציונל, רוצים שאנישים לא יחלו באופן קשה
לגבי הדלתא פשוט מפתחים חיסון חדש, בגלל אופי הטכנולוגיה של החיסון לבצע התאמות הוא הליך יחסית פשוט
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מישהו יודע מה קורה עם החיסון של המכון הביולוגי?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

El dudernio כתב:מישהו יודע מה קורה עם החיסון של המכון הביולוגי?
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001377918

https://www.doctors.co.il/medical-articles/269598/
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

מחכים להגיע ל10,000 ביום בשביל להתחיל הגבלות?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:מחכים להגיע ל10,000 ביום בשביל להתחיל הגבלות?
גם אז לא בטוח
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

השאלה אם יש איזשהו צפי לכך שזה יעצר מעצמו לבד, לפני איבוד יכולת הספיקה של בתי החולים
כי אם לא יכולים להכיל אי ספיקה ואין צפי לעצירה במאומתים והקשים, אז למה לדחות את הקץ? יש לזה רק השלכות של הגבלות יותר קשות
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה