על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

teknoboy כתב: 23 ספטמבר 2021, 00:27
נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 23:45 התקשורת מסתירה: 50 אחוז מהנפטרים קיבלו זריקה שניה, האמנם?https://actualic.co.il/%D7%94%D7%A0%D7% ... %A0%D7%A4/
חמישים אחוז מהנפטרים אבל שישים אחוז מהאוכלוסיה, ובגילאים של רוב הנפטרים זה אחוז הרבה הרבה יותר גבוה.
מה זה אומר לך?
רמז: החמישים אחוז השניים של הנפטרים היו מהארבעים אחוז שלא מחוסנים (בגילאים זה רוב הנפטרים זה הרבה פחות מארבעים אחוז)
אתה ציפית ממנו עכשיו לאינטואיציה מתמטית לגבי איזה חילוק נותן תוצאה יותר גדולה?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מתוך נפטרי תאונות הדרכים יש הרבה יותר כאלה שהיו חגורים מכאלה שהיו שיכורים. מהלוגיקה של מתנגדי החיסונים ניתן להבין שיותר בטוח לנהוג שיכור מלחגור חגורה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםits-sickkruviתא מרבוטאKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

teknoboy כתב: 22 ספטמבר 2021, 02:05
האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:32
its-sick כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:29 אנחנו לא רוצים שמטומטמים שלא התחסנו יפיצו את הנגיף שהורג בנו. המחלה הרבה יותר מסוכנת מהזריקה.
מי שלא מבין את העובדות (שמאז הוכחו בכל העולם, כשרוב העולם המערבי חוסן), הוא אכן מחורפן קשות. גם אתה.
מי שמחליט מה מסוכן לגוף שלנו זה הרופאים. 99% מהרופאים בעולם, כולל כל המומחים הכי גדולים, חושבים שהחיסון לא מסוכן.
זה שאתה חושב שאתה יותר חכם ויותר מבין ברפואה מהמומחים לרפואה זה מה שעושה אותך למחורפן על כל הראש.
16-2. 16 מתוך 18 מגדולי המומחים בעולם חושבים שמדובר בזריקה שאין עליה כרגע מספיק מידע בשביל לתת אותה לכלל האוכלוסייה. אז אני מחורפן או אתה?
הם קבעו שהתועלת השולית שצפויה מהמנה השלישית ***בארה"ב כרגע*** לא מספיק גדולה בהינתן הידע הנוכחי על בטיחות.
הם לא אמרו שום דבר על מקומות אחרים או על זמנים אחרים.
וכבר הסבירו לך את זה פה עשר פעמים לפחות, אגב התעלמות מהמציאות ואגב התעלמות ממה שכותבים לך.
הזריקה השלישית בארצות הברית לא אושרה רק לזקנים ולחולים במחלות סיכון, אלא גם לכל הצוותים הרפואיים שנחשפים לחולי קורונה.
אני חושד שזו מזימה של ה FDA להרוג רופאים כדי להעלות את ערכם של הנותרים.
لا إله
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אני ובת הדוד הרופאה מחזקים מחדש קשרים.
היא לא מוותרת עלי כבן הדוד המועדף וזו התשובה שהיא נתנה לי על כל מיני ספקות שלי לגבי משרד הבריאות ואתרים ממסדיים כמו ynet:
"גם אם, ועל זה אין שום הוכחות, אנשים מתים מהחיסונים, זה בשיעור נמוך פי כמה וכמה מהתחלואה והתמותה שקשורה אליה.
באשר לאמון באתרים כאלו או אחרים- אתה מוזמן לסיור ברמבם. המספרים אמיתיים לגמרי, לצערי."
סאחי הוא אויב
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 14:02 אני ובת הדוד הרופאה מחזקים מחדש קשרים.
היא לא מוותרת עלי כבן הדוד המועדף וזו התשובה שהיא נתנה לי על כל מיני ספקות שלי לגבי משרד הבריאות ואתרים ממסדיים כמו ynet:
"גם אם, ועל זה אין שום הוכחות, אנשים מתים מהחיסונים, זה בשיעור נמוך פי כמה וכמה מהתחלואה והתמותה שקשורה אליה.
באשר לאמון באתרים כאלו או אחרים- אתה מוזמן לסיור ברמבם. המספרים אמיתיים לגמרי, לצערי."
מתי הסיור ?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 14:20
נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 14:02 אני ובת הדוד הרופאה מחזקים מחדש קשרים.
מתי הסיור ?
מי יתן לי להכנס לשם בלי תו שחור?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אז אתה מתחיל להקשיב למה שהיא אומרת או לא? לא הבנתי...
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מילפורד כתב: 23 ספטמבר 2021, 14:41 אז אתה מתחיל להקשיב למה שהיא אומרת או לא? לא הבנתי...
היא ניסתה עכשיו לשכנע אותי והציעה שתבוא איתי.
זה באמת מדאגה כי אם היא חושבת שהיא תוכל לשכנע אותי היא די טועה.
העיקר ששמרתי על מעמדי אצל הנכדה הכי מוצלחת של סבא גרישא זצ"ל.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ניתוח ראשוני מאוד (ברמת ציוץ, לא ברמת מחקר שמתפרסם אחרי ביקורת עמיתים) של המצב אצל מי שחזרו מאומן מעלה שמחלימים *פחות* מוגנים ממחוסנים בשתי מנות.
שתי מנות חיסון מעניקות הגנה של לפחות 54%. אצל המחלימים הוותיקים (שהחלימו לפני יותר מחצי שנה) רק 40%.

(הנתונים שציטטתי נמצאים בהמשך השרשור שם, לא בציוץ הראשון)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 15:02
מילפורד כתב: 23 ספטמבר 2021, 14:41 אז אתה מתחיל להקשיב למה שהיא אומרת או לא? לא הבנתי...
זה באמת מדאגה כי אם היא חושבת שהיא תוכל לשכנע אותי היא די טועה.
מה בעצם אמרת כאן? שלא משנה מה תראה ומה יוצג לפניך, אתה לא תשנה את דעתך? כלומר, אתה מראש יודע
את האמת, והעובדות לא יבלבלו אותך?
מה בעצם ההבדל בינך לבין אדם דתי או מי שנמנה על איזו כת מחורבנת?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

למה זה מפתיע אותך? לא היה לך ברור מלחתחילה שדעתו בנושא נקבעה מראש בלי שום קשר לעובדות כאלו ואחרות וששום דבר לא ישנה את דעתו?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 23 ספטמבר 2021, 15:17 ניתוח ראשוני מאוד (ברמת ציוץ, לא ברמת מחקר שמתפרסם אחרי ביקורת עמיתים) של המצב אצל מי שחזרו מאומן מעלה שמחלימים *פחות* מוגנים ממחוסנים בשתי מנות.
שתי מנות חיסון מעניקות הגנה של לפחות 54%. אצל המחלימים הוותיקים (שהחלימו לפני יותר מחצי שנה) רק 40%.

אלא אם יש טעות בטבלה קצת לא הגיוני שמחוסנים של מעל חצי שנה פחות נדבקים ממחוסנים של מתחת לחצי שנה.
אמור להיות הפוך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אתם צודקים.
לי זריקה יתנו רק בכפייה.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 16:07
teknoboy כתב: 23 ספטמבר 2021, 15:17 ניתוח ראשוני מאוד (ברמת ציוץ, לא ברמת מחקר שמתפרסם אחרי ביקורת עמיתים) של המצב אצל מי שחזרו מאומן מעלה שמחלימים *פחות* מוגנים ממחוסנים בשתי מנות.

אלא אם יש טעות בטבלה קצת לא הגיוני שמחוסנים של מעל חצי שנה פחות נדבקים ממחוסנים של מתחת לחצי שנה.
אמור להיות הפוך
נכון וגם הכותב שואל על זה.
מישהי הציעה שם שאולי המחוסנים "הטריים" בשתי מנות בעצם התחסנו רק רק לפני הטיסה לצורך קבלת התעודה, ולכן החיסון עדיין לא עבד טוב.
יש גם סיכוי שאחת מהקבוצות פשוט קטנה, ולכן הסטייה גדולה.
בכל מקרה, מהניתוח הזה יוצא ששני חיסונים מגנים על המחוסן ב-54% או יותר, והחלמה "לא טרייה" ב-40%, איך שלא נסובב את זה.

כדי להסיק מזה מסקנות אופרטיביות ברמת המערכת, צריך כמובן ניתוח קצת יותר אמיתי ורציני ממה שהוא עשה ועל קבוצה יותר הטרוגנית, אבל זה מעניין בכל זאת (ולא מפתיע, נדמה לי שכבר שותפו פה מחקר או שניים קצת יותר רציניים שהראו את אותו דבר, אבל משום מה הטיעון שמחלה מגנה יותר מחיסון שב ועולה פה מכיוונים מסוימים).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מה שרואים בבירור זה שהקומבינציה הכי טובה זה מחלים+חיסון
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 17:28 מה שרואים בבירור זה שהקומבינציה הכי טובה זה מחלים+חיסון
נכון.
ואם אנחנו יוצאים מהנחה שכולם עוד יידבקו במחלה, אז האסטרטגיה הכי הגיונית היא להתחסן קודם (ככה מרוויחים סיכוי טוב יותר לעבור את המחלה בשלום).
הרי בסוף כולם יחלו, ואז השאלה תהיה אם אתה במחלימים או במחלימים+מחוסנים, וברור שעדיף פי כמה וכמה להיות בקבוצה השנייה.
ואם במקרה לא נדבקת (או טרם נדבקת), אז ודאי שעדיף לך להיות מחוסן ומוגן (גם אם לא בהגנה הכי חזקה שיש) מאשר חשוף לגמרי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

הקומבינציה הכי טובה זה מיץ תפוזים, שמש וחיבוקים.
מעבר לזה שאני פוחד פחד מוות ממזרקים, אני סומך על הגוף שלי שבלי חיסון שפעת לא מקבל את המחלה כמעט, למעט יום אחד של חום פעם ב-10 שנים.
למה את הפילים לא מחסנים?
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 17:43 הקומבינציה הכי טובה זה מיץ תפוזים, שמש וחיבוקים.
מעבר לזה שאני פוחד פחד מוות ממזרקים, אני סומך על הגוף שלי שבלי חיסון שפעת לא מקבל את המחלה כמעט, למעט יום אחד של חום פעם ב-10 שנים.
למה את הפילים לא מחסנים?
איך אתה יודע שעדיף תפוזים מלימונים?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 16:18 אתם צודקים.
לי זריקה יתנו רק בכפייה.
ומטוש? או שגם בדיקה בכפייה?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מטוש דחפתי פעם אחת כי אבא שלי הכריח אותי לעשות אותה בגלל שאמא שלי התמודדה עם לוקמיה ובאותו שבוע השתעלתי כמו משאית.
יצאתי שלילי לצערי.
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נפלתי לצפות בחדשות 13 שהעלו לריאיון מורה סרבן חיסונים, זה המטרוללים שצורר תומך בהם- כל הנתונים שקריים, החיסון לא עושה כלום, כל מי שתומך בחיסון מקבל כסף מפייזר, כל מי שבעד הגבלות מקבל השוואות לנאצים ועוזריהם. מורה בישראל.
היגיון בריא ומחצ הם הרוח הגבית של מאות אלפי מטורפים בישראל שפשוט איבדו את עצמם לדעת, הם הרודי ג'יוליאניז של הקורונה והקהל מעריצים שלהם זה הגרסת קורונה של תומכי qanon
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 23 ספטמבר 2021, 18:11 מטוש דחפתי פעם אחת כי אבא שלי הכריח אותי לעשות אותה בגלל שאמא שלי התמודדה עם לוקמיה ובאותו שבוע השתעלתי כמו משאית.
יצאתי שלילי לצערי.
אם במצב הזה היו צריכים להכריח אותך לעבור בדיקה אני הייתי מציע בתור התחלה לא לקרוא יותר על שום דבר שקשור ל קורונה כי הנזק כבר חמור
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

D&3 כתב: 23 ספטמבר 2021, 18:17 נפלתי לצפות בחדשות 13 שהעלו לריאיון מורה סרבן חיסונים, זה המטרוללים שצורר תומך בהם- כל הנתונים שקריים, החיסון לא עושה כלום, כל מי שתומך בחיסון מקבל כסף מפייזר, כל מי שבעד הגבלות מקבל השוואות לנאצים ועוזריהם. מורה בישראל.
היגיון בריא ומחצ הם הרוח הגבית של מאות אלפי מטורפים בישראל שפשוט איבדו את עצמם לדעת, הם הרודי ג'יוליאניז של הקורונה והקהל מעריצים שלהם זה הגרסת קורונה של תומכי qanon
אם מומחה תומך באופן כללי בחיסונים, איך יודעים איזו חברה צריכה לשלם לו ?
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 18 ספטמבר 2021, 02:33 חייב את עזרתכם בבקשה. אני בן 26, לא מעשן, בקושי שותה, פעיל מאוד מבחינה ספורטיבית ואדם מאוד בריא. עשיתי את שלושת החיסונים. אחריי חיסון 1 - לא הרגשתי כלום. אחריי חיסון 2 - חצי יום חום של 38 מעלות ויום למחרת כמו חדש. אחריי חיסון 3 - חצי יום חום 37.6 , ועוד יומיים שכאבים (סבירים) מתחת לבית השחי וקצת חולשה , אבל עכשיו בריא כמו חדש. אבל אני בלחץ! אני מפחד שאולי בעתיד דפקתי לעצמי את הגוף בגלל אולי תופעות לוואי עתידיות וזה ממש מלחיץ אותי *חשוב לי לציין שגם אחריי החיסון השני, המשכתי עם פעילות ספורטיבית והכל היה בסדר והכל טוב, לא הרגשתי משהו שונה בגוף שלי.
https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2 ... b71026.htm
מחקר: תופעות הלוואי של החיסון מעידות על רמת נוגדנים גבוהה
חום, חולשה, כאבים - רבים מהמתחסנים במנת הבוסטר לקורונה העידו על תופעות גופניות קצרות טווח לאחר החיסון • כעת מתברר שעשוי להיות לכך יתרון ממשי •
לפי מחקר חדש שנערך בבית החולים לניאדו, בגופם של מחוסנים שחוו תופעות לוואי נמצאו יותר נוגדנים מאשר אצל אלו שלא חוו
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

והיום בפינתנו, דעתו של איש אקראי כלשהו על נושא כלשהו שהוא לא מבין בו כלום.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickKingAlpacaסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

כל עוד הלא מתחסנים מתחייבים למות בשקט בבית ולא להגיע לבית חולים בשום מצב שיעשו מה שבא להם
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 23 ספטמבר 2021, 22:18 והיום בפינתנו, דעתו של איש אקראי כלשהו על נושא כלשהו שהוא לא מבין בו כלום.
מה שמצחיק זה שהוא מדבר על הפחדה ולא מפסיק להפחיד מבעלי אינטרסים עלומים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 22:35 כל עוד הלא מתחסנים מתחייבים למות בשקט בבית ולא להגיע לבית חולים בשום מצב שיעשו מה שבא להם
לא, הם יכולים עדיין להדביק הרבה אנשים אחרים. יש כאלו שלא יכולים להתחסן וגם מי שמחוסן יכול בסיכוי קטן יותר להידבק.
הם צריכים לשבת בבית כל הזמן, לא רק כשהם גוססים.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 22:36
teknoboy כתב: 23 ספטמבר 2021, 22:18 והיום בפינתנו, דעתו של איש אקראי כלשהו על נושא כלשהו שהוא לא מבין בו כלום.
מה שמצחיק זה שהוא מדבר על הפחדה ולא מפסיק להפחיד מבעלי אינטרסים עלומים
גם "מועצת החירום הציבורית למשבר הקורונה" זה שם די היסטרי לחבורה שכל קיומה מתבסס על ההיסטריה המוגזמת לשיטתם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Ron.T כתב: 21 ספטמבר 2021, 12:59
Shacham כתב: 21 ספטמבר 2021, 10:26
או שהיו מעבירים את החיסונים לפלסטינאים
מצויין.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 16:55 הגוף שלי עדיין קדוש.
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח..

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 20:36 אתה חושב שפרופסור אש ודומיו הם דמויות ליגיטימיות.
לדעתי הם צריכים למצוא את עצמם בנירנברג על דוכן הנאשמים בעוון פשעים נגד האנושות.
לפחות!
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הנה רעיון,
אולי תקשיב לה?

אני לא מתכוון שתשנה את ה"דיעה" שלך פתאום, ברור לי שזה לא יקרה,
אלא שתלך איתה לאיזה חצי יום לסיור בבית חולים שלה.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

טוב, עד עמוד 50.
אבל הפעם אני בטוח.
אין סיכוי שהם יצטרכו מעבר לזה.
האדום הצורר:
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אלפקוש 💖💖💖
סאחי הוא אויב
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אז התעדכן מתישהו בדשבורד נפטר גבר 20-29 בחודש האחרון, ייתכן והבחור שצורר ציין שמשפחתו טוענת שלא נפטר מקורונה, וכשאמרתי שהעדכון לוקח זמן לפעמים נעניתי בביטול ובזלזול, באמת נפטר בקורונה ובאמת לקח זמן להתעדכן?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 24 ספטמבר 2021, 01:01 אז התעדכן מתישהו בדשבורד נפטר גבר 20-29 בחודש האחרון, ייתכן והבחור שצורר ציין שמשפחתו טוענת שלא נפטר מקורונה, וכשאמרתי שהעדכון לוקח זמן לפעמים נעניתי בביטול ובזלזול, באמת נפטר בקורונה ובאמת לקח זמן להתעדכן?
כן, ברור, לוקח 12 ימים לעדכן. הגיוני סך הכל, בטוח מדובר באותו מקרה.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני לא יודע אם מדובר באותו מקרה וזה גם לא מאוד רלוונטי, אבל הרבה פעמים נפטרים מתעדכנים לא מעט זמן אחרי, מוזמן להסתכל בטבלת הנפטרים לפי ימים ולראות במידי פעם בין העדכונים מתעדכנות גם עמודות לא רק של היום האחרון.
אצל פלורידה אגב זה ממש סטנדרט :whome:
שליחת תגובה