על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 12:17
KingAlpaca כתב: 19 נובמבר 2021, 12:09 אני מציע לשלוח תפילות ומחשבות, ככה בטוח נפתור את זה.
וול זה לא שהדרך שאתה דוגל בה עובדת כרגע. אין חסינות עדר בדרך וזה לא שמתו פחות אנשים בממוצע מאז שהתחילו לחסן ביחס לזמן המקביל לפני זה.
התחילו לחסן בשיא המגיפה והתמותה, ולקח זמן לחיסון להוריד התחלואה. אולי ניקח נקודת זמן יותר מאוחרת בכמה חודשים, ואז נראה ירידה עצומה בכמות המתים הממוצעת?
לבחור נקודת זמן שתתאים לך היא דוגמא איך משקרים עם מספרים אמיתיים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

כבר יש ירידה עצומה
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אמרתי שלא? קרא שוב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

אני אומר שאפילו אם הוא משחק עם הזמנים, אי אפשר להתחמק מזה, כי זה כל כך מובהק.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

הוא לא אמר מאיפה לקח את הנתון, נתתי לו את הקרדיט שהנתון אמיתי (אם כי גם אני ספקן בענין).
لا إله
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

הבעיה זה חוסר יכולת לקרוא גרפים? מחשבה שכל העולם משקר? סתם שקרנות פתולוגית? אחוזי התמותה בגל הדלתא ירדו משמעותית בכל המדינות המחוסמות ביחס לגלים הקודמים, ועלו במדינות לא מחוסנות.

ועוד מנפלאות הכת, מספרים היום שאין בהכרח סיבה להתחסן כי לא בטוח שאנשים יידבקו בכלל, הסבירו לנו שנה שאסור לעשות סגרים כי גם ככה כולם ידבקו בסוף.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

KingAlpaca כתב: 19 נובמבר 2021, 12:18 1. מה הדרך שלי?
2. איך זה טיעון רלוונטי?
3. אתה מסוגל לכתוב הודעה אחת בלי לשקר?
1.הנחתי שאתה תומך במדיניות הקיימת. גם אני אשמח לשמוע מה אתה חושב שצריך לעשות ולא לראות ממך בעיקר קללות וציניות דוחה לכל מה שאני כותב.
2.זה טיעון רלוונטי כי דרך הפעולה הנוכחית לא ממש פותרת את בעיית הקורונה וכוללת בתוכה עוד הרבה פגיעות אחרות בחברה.
3. אשמח אם תהיה מסוגל לקיים איתי דיון בלי להניח שאני משקר כל פעם כשאני כותב. אין לך מושג מי אני מה אני חושב ומה הכוונות שלי.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

מזל שכולכם חושבים שאני שייך לאיזושהי כת כשאני בערך רק רק רוצה להמשיך לחיות את החיים שלי בשקט
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

אבל שיקרת( או טעית, מה שאתה מעדיף ) פה כמה וכמה פעמים, אי אפשר לקיים דיון עם מי שחי במציאות אלטרנטיבית
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךKingAlpacaNoam
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  859 לייקים

דל פיירו כתב:מזל שכולכם חושבים שאני שייך לאיזושהי כת כשאני בערך רק רק רוצה להמשיך לחיות את החיים שלי בשקט
אתה מסלף נתונים וממציא עובדות שיתאימו לאג'נדה שלך.
בשביל "לחיות בשקט את החיים שלך"
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

וחברים זה שאנשים אחרים מפרשים את הנתונים בשונה מכם לא הופך אותם לשקרנים. במדע ובניתוח קורלציות ובהסקת מסקנות תמיד יש יכולת לפרש את הנתונים לכמה כיוונים. לדוגמא לטעון שקורונה מסוכנת לילדים כשרק 11 נפטרו ממנה בישראל כשהיו להם מחלות רקע, מתוך 3 מיליון ילדים זו קצת הגזמה לדעתי.
זה שיש מומחים ורופאים שחושבים אחרת ממשרד הבריאות לא הופך אותם למומחים דמיקולו. אני בוחר לצדד בעמדה של מח"ץ כי הם משכנעים אותי לחיוב ואתם אני מניח בוחרים לצדד בעמדת משרד הבריאות זה הכל. לא יזיק לכם מידה קלה של צניעות והנחה שהאמת לא נמצאת בוודאות רק בצד אחד. בטח בנושא ותחום שאנחנו כל הזמן רק נחשפים אליו מחדש ולומדים אותו תוך כדי תנועה.
בנוסף אין לי מושג איך אני שם פה תמונות בדיון.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

סומך כתב: 19 נובמבר 2021, 13:09
דל פיירו כתב:מזל שכולכם חושבים שאני שייך לאיזושהי כת כשאני בערך רק רק רוצה להמשיך לחיות את החיים שלי בשקט
וול לטעמי אתם עושים בדיוק את אותו הדבר
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:06 אבל שיקרת( או טעית, מה שאתה מעדיף ) פה כמה וכמה פעמים, אי אפשר לקיים דיון עם מי שחי במציאות אלטרנטיבית
ככה זה בדמוקרטיה עם דעות שונות. כל אחד חי כנראה במציאות האלטרנטיבית שלו ומשקר וטועה כשהוא מנסה לשכנע את האחר
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

לא לא, הדוגמא שלך מדברת על הסקת מסקנות שונה מנתונים, אתה לעומת זאת פעם אחר פעם מספק פה נתונים שעובדתית לא נכונים.
כמו שמחצ אומרים ש "הקורונה לא מסוכנות לילדים", זה שקר עובדתי. יש להם גם פעמים שהם מסיקים מסקנות אידיוטיות, אבל יש מלא מקרים שהם פשוט משקרים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:18 לא לא, הדוגמא שלך מדברת על הסקת מסקנות שונה מנתונים, אתה לעומת זאת פעם אחר פעם מספק פה נתונים שעובדתית לא נכונים.
כמו שמחצ אומרים ש "הקורונה לא מסוכנות לילדים", זה שקר עובדתי. יש להם גם פעמים שהם מסיקים מסקנות אידיוטיות, אבל יש מלא מקרים שהם פשוט משקרים.
החברים במחצ רופאים. מה האינטרס שלהם לשקר?
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

יש אנשים שחושבים שכדור הארץ שטוח, יש כאלה שחושבים שאין היום עננים והכל זו הנדסת אקלים, יש אנשים שחושבים שחיסון לחצבת גורם לאוטיזם, יש אנשים שחושבים שהאילןמינטי שולטים בעולם, ויש אנשים שחושבים שחיסוני הקורונה לא עובדים.
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 13:23
D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:18 לא לא, הדוגמא שלך מדברת על הסקת מסקנות שונה מנתונים, אתה לעומת זאת פעם אחר פעם מספק פה נתונים שעובדתית לא נכונים.
1. הם מושקעים יותר מידי באנטגוניזם בכל מה שקשור ל קורונה, ימות העולם הם לא יודו בטעות שלהם.
2. יש לזה קהל מעריצים.
3. אנשים אוהבים להרגיש שונים ומיוחדים.
4. אנשים הם חרא.

אני גם חושב שביבי באמת מאמין שהוא היצור הכי נרדף עלי האדמות, שנים של שכנוע עצמי עושות את העבודה
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:26
1. הם מושקעים יותר מידי באנטגוניזם בכל מה שקשור ל קורונה, ימות העולם הם לא יודו בטעות שלהם.
2. יש לזה קהל מעריצים.
4. אנשים הם חרא.

אני גם חושב שביבי באמת מאמין שהוא היצור הכי נרדף עלי האדמות, שנים של שכנוע עצמי עושות את העבודה
שרון פרייס היא בכלל היצור הכי נרדף עלי אדמות אולי כדאי להשקיע בעוד קצת כספי ציבור לפרוס תמונות שלה באיילון כי אנשים מקללים אותה בטוויטר.
אז הם משקרים כי הם רוצים תשומת לב... אוקי אני מאמין שמשרד הבריאות מגזימים ומסלפים נתונים כדי שחברות פרטיות יעשו המון המון כסף זה נראה לי גורם הרבה יותר משכנע מהרצון של כמה רופאים להיות שונים ומיוחדים
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

לא לא, אתה מאמין שכל משרדי הבריאות בעולם מסלפים נתונים בצורה מושלמת ביחד. זה מטורלל
ואתה גם בטח חושב שמשרד הבריאות מקטין בכוונה את נתוני דלקת שריר הלב, אפילו שאצלנו שהם הכי גבוהים בעולם בערך.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:31 לא לא, אתה מאמין שכל משרדי הבריאות בעולם מסלפים נתונים בצורה מושלמת ביחד. זה מטורלל
לא אני חושב שאנשים ברב העולם שבויים בקונספציה מוטעית ביחד, לא שהם יושבים ביחד בשולחן של זקני ציון וזוממים מזימות
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 13:14
סומך כתב: 19 נובמבר 2021, 13:09
וול לטעמי אתם עושים בדיוק את אותו הדבר
זאת לא שאלה של טעם, אלא שאלה אמפירית, ויש דרך לבדוק מי צודק.
דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 13:15 ככה זה בדמוקרטיה עם דעות שונות. כל אחד חי כנראה במציאות האלטרנטיבית שלו ומשקר וטועה כשהוא מנסה לשכנע את האחר
שוב, זאת לא שאלה של דעה אלא שאלה אמפירית, ויש דרך לבדוק מי צודק.

עכשיו נחש מה? בדקו. מה יצא? שאתה טועה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacakruvi
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

שוב כמה מדבר על הסקת מסקנות, אני מדבר על הנתונים עצמם שטענת שמסלפים
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  859 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 13:26
2. יש לזה קהל מעריצים.
4. אנשים הם חרא.

בדיוק, בנוסף, חלקם גם מרוויחים מזה כספית כי הם מספקים שירותים אלטרנטיביים
דל פיירו, אין פה ויכוח של דעות, אתה מביא פה מדי פעם 'עובדות' שקריות. פשוט שקרים, לא עניין של פרשנות
אני נותן לך את הקרדיט שאתה לא משקר ביודעין אלא מעביר את הדברים שאתה שומע/קורא ממניפולטורים שמספרים לך שאלה עובדות
אבל אלו עדיין שקרים מסוכנים ומרושעים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

אתה טוען ש 99% מהרופאים בעולם משקרים ומטעים, אבל שואל מה האינטרס לשקר של הרופאים הבודדים שאומרים את ההיפך?
لا إله
הפוסט קיבל 4 לייקיםKingAlpacaסומךGaudikruvi
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

its-sick כתב: 19 נובמבר 2021, 14:05
אתה טוען ש 99% מהרופאים בעולם משקרים ומטעים, אבל שואל מה האינטרס לשקר של הרופאים הבודדים שאומרים את ההיפך?
למה אתה ממתיימר להאמין מה אני טוען?
אני חושב שהמון רופאים הם אנשים רגילים כמוני וכמוך, רובם לא אפידמיולוגים, הרבה מהם לא בודקים וחושבים על הנושא לעומק, הרבה מהם עושים את מה שאומרים להם לעשות. הרבה מפחדים לאבד את מקום העבודה שלהם, הרבה מפחדים להיות דחויים מבחינה חברתית ולא להיות חלק מהחברה או שיתפסו אותם כהזויים. חלק כבר משלמים מחיר כבד על השמעת עמדה שונה. תראה אנשים מאבדים את מקומות העבודה שלהם גם רופאים וגם לא רופאים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

רבים ורבים ורבים מסתכם לאחוזים בודדים. אם הרופאים היו חושבים שהחיסון מסוכן לא היו 97% מהם מתחסנים, ולא היו מחסנים את בני משפחותיהם.
99% ומעלה מהאפידמולוגים חד משמעיים בתמיכתם בחיסון.
ואותי מצחיק שאתה נותן סיבות למה רופאים משקרים אבל שואל למה ש"רופאים ישקרו". אצל המחצצה רופאים זה תואר כבוד מבחינתך, אצל כל השאר לא ממש.
لا إله
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךGaudiKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

יש לך פה באשכול מתנגד חיסונים קולני במיוחד שדודתו רופאה שלחצה עליו להתחסן. אתה חושב שרופאה מהצפון לחצה על אחיין שלה מהדרום להתחסן כי היא חוששת שיפטרו אותה? או שיותר הגיוני שהיא חוששת לחייו ורוצה להציל אותו?
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1630 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 14:17 אני חושב שהמון רופאים הם אנשים רגילים כמוני וכמוך, רובם לא אפידמיולוגים, הרבה מהם לא בודקים וחושבים על הנושא לעומק, הרבה מהם עושים את מה שאומרים להם לעשות.
הרופאים שהם לא אפידמיולוגים מודעים לזה שהם לא אפידמיולוגים, ולכן בשאלות אפידמיולוגיות הם מקשיבים לאפידמיולוגים (לידיעתך, התייעצות עם מומחים היא אחת מאבני היסוד של הרפואה המודרנית).
לעומת זאת הרופאים של מח"צ - גם הם לא אפידמיולוגים, כלומר לא מבינים בתחום, אבל מה, יש להם מספיק אגו כדי לחשוב שהם מבינים יותר מהמומחים, ומסתבר שיש להם גם מספיק כריזמה כדי להטעות כמה כבשים כמוך וכמו נחמן.

עכשיו תלך לבדוק מה אומרים האפידמיולוגים, כלומר היחידים שיודעים על מה הם מדברים, ואז תחזור אלינו עם תשובה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

https://m.yediot.co.il/Articles/6032363

על אנשים שנשאבו למאורת הארנב של מחצ ושרדו כדי לספר.
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

KingAlpaca כתב: 19 נובמבר 2021, 12:31 פשוט מאוד, כל אחד צריך להחליט אם הוא חלק מהחברה האנושית או לא,
מי שלא, שמח בשבילו, אפשר לעשות כמו האינואיטים, לשים אותו על רפסודה עם מצרכים לשבוע ולשלוח אותו לקרחונים, אני מאמין בו.
ומה בדיוק הקריטריונים להיות חלק מהחברה, בהקשר ישיר לתורת החיסונים ?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

לקבל אותם?
האדום הצורר:
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

its-sick כתב: 19 נובמבר 2021, 14:24 רבים ורבים ורבים מסתכם לאחוזים בודדים. אם הרופאים היו חושבים שהחיסון מסוכן לא היו 97% מהם מתחסנים, ולא היו מחסנים את בני משפחותיהם.
ואותי מצחיק שאתה נותן סיבות למה רופאים משקרים אבל שואל למה ש"רופאים ישקרו". אצל המחצצה רופאים זה תואר כבוד מבחינתך, אצל כל השאר לא ממש.
נתון ארצי או כלל עולמי ? ואם אפשר לינק. תודה!
לא נכנס לויכוח, סתם מחפש חומר קריאה ולעמת עם העובדה שפה אחס הדיונים האחרונים היה לחייב חלק מהמגזרים להתחסן. אחד מהם היה המגזר הרפואי
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

KingAlpaca כתב: 19 נובמבר 2021, 16:29 לקבל אותם?
אתה רשאי להרחיב ולא לנהל דיון בקצרנות
בלומי האדום
קיבל.ה  61 לייקים

יש לכבודו זמן. אני יוצא להביא את הילדה מהגן ולסידורים!
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1100 לייקים

מה יש להרחיב?
צריך להתחסן.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1231 לייקים

בלומי האדום כתב: 19 נובמבר 2021, 16:34
its-sick כתב: 19 נובמבר 2021, 14:24 רבים ורבים ורבים מסתכם לאחוזים בודדים. אם הרופאים היו חושבים שהחיסון מסוכן לא היו 97% מהם מתחסנים, ולא היו מחסנים את בני משפחותיהם.
נתון ארצי או כלל עולמי ? ואם אפשר לינק. תודה!
לא נכנס לויכוח, סתם מחפש חומר קריאה ולעמת עם העובדה שפה אחס הדיונים האחרונים היה לחייב חלק מהמגזרים להתחסן. אחד מהם היה המגזר הרפואי
בישראל יש חובת חיסון לרופאים, אז זה לא מפתיע שכמעט כולם מחוסנים.

בארצות הברית אין חובת חיסון לרופאים, אבל לפני חצי שנה כבר היו 96% מהם מחוסנים
https://www.ama-assn.org/press-center/p ... t-covid-19

אני מתקשה כרגע למצוא נתונים ממדינות אחרות, מבטיח לנסות שוב מאוחר יותר.
لا إله
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co ... 215282.amp

ב nhs יש 90% ובקרוב תיכנס חובת התחסנות
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 15:18 https://m.yediot.co.il/Articles/6032363

לפחות מאורת ארנב שלא משחירה דפים מסיבה לא ידועה לציבור
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

גם בשירותי הבריאות של ניו זילנד ואוסטרליה יש חובת התחסנות.
כנל בצרפת.
גם באיטליה, והיא מגדילה לעשות וכנראה תדרוש בקרוב גם בוסטר.
בספרד נראה שפשוט אין צורך כי האחוז גם ככה קרוב למאה.
בסוף יוני 94% מהרופאים באירלנד היו מחוסנים.
בסוף ספטמבר 97% מהרופאים בנורבגיה היו מחוסנים.
D&3
קיבל.ה  820 לייקים

דל פיירו כתב: 19 נובמבר 2021, 17:10
D&3 כתב: 19 נובמבר 2021, 15:18 https://m.yediot.co.il/Articles/6032363

לפחות מאורת ארנב שלא משחירה דפים מסיבה לא ידועה לציבור
הודעה מושלמת, מדגימה בול שדרך החשיבה שלך היא קונספרטיבית נטו וכל קשר בינה לבין עובדות מקרי בהחלט.
ושוב נזכיר שקרוב ל90% מההסכם לא מושחר ומפורסם לציבור.
וחשוב מכך, אין שום קשר בין השחרת חלק קטן ההסכם לבערך כל מה שנאמר פה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaסומך
שליחת תגובה