על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אז טקנובוי, אתה כן זוכר את הדיון הקודם, אני רואה.
ותא מרבוטא, לא חייבו אף אחד להתחסן. מציע שתקרא על החצבת והפוליו (כדוגמאות) יותר לעומק (לא הבנתי למה רלוונטי אם זה היה דווקא ב40 השנים האחרונות או בשנות ה-50 וה-60).
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

עובדה היסטורית נחמדה: בשנות ה 40 עדיין לא ידענו מה זה DNA ומה זה mRNA.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

א. מדובר בשנות ה50 וה60. ב. מה זה קשור לדיון?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ההבנה שלנו את הכימיה של הוירוס היתה אפסית ביחס לידוע לנו היום.
אז לקח שנים להכין חיסון, ונסיונות חוזרים ונשנים עד שמצאו משהו יעיל ובטוח. היום יודעים לרצף את המבנה של וירוס, להבין את הכימיה של חלקים נכבדים ממנו ויודעים להכין חיסון יעיל ובטוח תוך זמן קצר מאד.
כבר ראינו שאתה לא מעריך מומחים (אתה זורק לפח את כל הממסד הרפואי כולו כי הוא ממליץ על החיסון) ולא מעריך ידע (אתה מתעלם מתוצאות ברורות של מחקרים ושל ידע ביולוגי ואפידמיולוגי מצטבר) אז ברור שמה שכתבתי לא יועד אליך.
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 29 נובמבר 2021, 19:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 14:58 החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
אז יש כמה אפשרויות -
1. תתקן את ההודעה הזו ותציין שמדובר בהגנה לאורך זמן( שכמובן כמעט ולא רלוונטית בהינתן בוסטר )
2. תביא נתונים שמגבים את ההודעה הזו( ואני אופתע אם תצליח כי הנתונים שהבאתי סותרים אותה )
3. תיעלם שוב ותחזור עוד כמה ימים עם הפייק הבא שתוציא מהמאורה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 18:49 אז טקנובוי, אתה כן זוכר את הדיון הקודם, אני רואה.
"דיון".
אני זוכר שהתפתלת קצת, אחר כך טיפה התחמקת, ואז עברת להתעלמות.
ואני רואה שאתה נשאר במנעד הזה ולא מתכוון לחרוג ממנו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

D&3 כתב: 29 נובמבר 2021, 19:41
האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 14:58 החלמה מעניקה חסינות טובה בהרבה מחיסון פייזר לפי הנתונים הקיימים היום.
אז יש כמה אפשרויות -
1. תתקן את ההודעה הזו ותציין שמדובר בהגנה לאורך זמן( שכמובן כמעט ולא רלוונטית בהינתן בוסטר )
2. תביא נתונים שמגבים את ההודעה הזו( ואני אופתע אם תצליח כי הנתונים שהבאתי סותרים אותה )
3. תיעלם שוב ותחזור עוד כמה ימים עם הפייק הבא שתוציא מהמאורה
"הנתונים שהבאתי". תרשה לי לפחפח.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

חחחחחחחחחחחחחחח

הייתי משקיע מזמני ומסביר איך הגעתי לחישוב אבל אתה ללא ספק לא שווה את זה, במיוחד שתתעלם כמו שהקפדת ב 70 העמודים הראשונים כל פעם שמישהו העמיד אותך על "טעותך".
אם טעיתי בחישוב זה בכלל מצחיק כי יכולת לתקן אותי, אבל בחרת שוב לצאת ליצן.

על סקלאת הליצן/שקרן/דביל אתה מכבב היום עם השניים הראשונים, לפחות היית מאתגר ומשקר שקרים שקשה לשים לב אליהם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אולי די עם הקללות? זה לא מוציא אותך חכם או צודק יותר.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ליצן זה לא קללה, שקרן זו לצערי עובדה, אם זה מעליב אותך אז ממליץ לדמיין שכולם פשוט מפחפחים בכל מה שאתה כותב.

ומסכים לגמרי שדעתי עליך לא הופכת אותי לצודק יותר, זה שכולם פה מפריכים ומוצאים סתירות בכל הודעה שנייה שלך לגמרי כן.

וחכמה לא קשור לנושא בשום צורה כמובן
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 נובמבר 2021, 18:49 אז טקנובוי, אתה כן זוכר את הדיון הקודם, אני רואה.
ותא מרבוטא, לא חייבו אף אחד להתחסן. מציע שתקרא על החצבת והפוליו (כדוגמאות) יותר לעומק (לא הבנתי למה רלוונטי אם זה היה דווקא ב40 השנים האחרונות או בשנות ה-50 וה-60).
מה שמדהים צורר ש1. אתה מתעלם מהדוגמאות שלי ואז שולח אותי לקרוא. אתה קראת? ביררת? כי פקודת העם בהחלט מגדירה חובה. וחובת חיסונים הייתה קיימת בלא מעט מדינות שנים רבות מאד.
2. ששוב לא ענית מה הנתונים שישכנעו אותך לשנות עמדתך. אחכ אל תתלונן שקוראים לך בשמות גנאי כי לבחור על מה נוח לענות ולהתעלם ממה שלא, ולהתעלם מנתונים מבוססים שלא נוחים לך ממש מזמין את הזלזול בך. חבל
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

להקיא עליהם
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ראוי בעיניי לקריאה, במיוחד לחובבי הקילולים כלפי מי שמחזיק בעמדה שונה מהם.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תא מרבוטא כתב: 30 נובמבר 2021, 08:22
מה שמדהים צורר ש1. אתה מתעלם מהדוגמאות שלי ואז שולח אותי לקרוא. אתה קראת? ביררת? כי פקודת העם בהחלט מגדירה חובה. וחובת חיסונים הייתה קיימת בלא מעט מדינות שנים רבות מאד.
2. ששוב לא ענית מה הנתונים שישכנעו אותך לשנות עמדתך. אחכ אל תתלונן שקוראים לך בשמות גנאי כי לבחור על מה נוח לענות ולהתעלם ממה שלא, ולהתעלם מנתונים מבוססים שלא נוחים לך ממש מזמין את הזלזול בך. חבל
אני לא יודע לענות מה הנתונים שישנו את עמדתי. מה הנתונים שישנו את עמדתך? אני יודע שבמרץ 2020 הייתי הנתין המצטיין והמסתגר מספר 1, פשוט קרו עוד המון דברים בדרך שבהדרגה שינו את האופן בו ראיתי את הדברים (ובין השאר גם קראתי המון על כל מה שקשור להגבלת החופש שלנו בתקופה הנוכחית ועל הקשר בין הגבלות חופש בעבר להתפשטות של נגיפים נשימתיים). D3 חוזר על המנטרה לפיה אם נתניהו לא היה מביא את החיסונים העמדה שלי הייתה שונה, אותי מעניין מה היה קורה אם הקורונה הייתה מתפרצת בזמן שביידן ולא טראמפ בשלטון, ואם עמדת... בוא נקרא לזה אנשי השמאל, ברחבי העולם, לא הייתה שונה בעקבות זאת.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

קראתי והזדעזעתי.
אין ספק שהכותבת במצב נפשי קשה, שבין היתר גורם לזה לזנוח כל אתיקה מדעית ורפואית.
אבל, יש לה את הכלים והידע להבין, וחשוב מזה, יש עליה אחריות.
ועל כן אני בעיקר מזועזע שהרופאה המתועבת הזו עוד לא גורשה בבושת פינים מכל מוסד או התאגדות מקצועית שהיא חברה בו.
כנל עבור כל חברי מחצ הרופאים /אקדמאים, שיפתרו את בעיות האנטגוניזם שלהם עם עצמם ויפסיקו לחרב. ואם יש צדק בעולם שגם יעמדו למשפט אחרי שהסערה תעבור.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://m.ynet.co.il/articles/2836353

הרב יוסף גרליצקי, חבר עמותת פיקוח נפש, אמר ל-ynet: "במקום שהיועץ המשפטי יורה להעמיד לדין את הסוכנים והבוגדים שהלכו ללא אישור ממשלה להעביר את שטחי הארץ לידי האויב, מורה היועץ המשפטי לממשלה לחקור רבנים. זה נשמע אבסורד". 

גרליצקי אמר את הדברים בתגובה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה להורות לפרקליטות לבדוק את ההיבטים הפליליים בהתבטאות של הרבנים שכינו את יוזמי הבנות ז'נווה - בוגדים.  
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 נובמבר 2021, 15:04
תא מרבוטא כתב: 30 נובמבר 2021, 08:22
אני לא יודע לענות מה הנתונים שישנו את עמדתי. מה הנתונים שישנו את עמדתך? אני יודע שבמרץ 2020 הייתי הנתין המצטיין והמסתגר מספר 1, פשוט קרו עוד המון דברים בדרך שבהדרגה שינו את האופן בו ראיתי את הדברים (ובין השאר גם קראתי המון על כל מה שקשור להגבלת החופש שלנו בתקופה הנוכחית ועל הקשר בין הגבלות חופש בעבר להתפשטות של נגיפים נשימתיים). D3 חוזר על המנטרה לפיה אם נתניהו לא היה מביא את החיסונים העמדה שלי הייתה שונה, אותי מעניין מה היה קורה אם הקורונה הייתה מתפרצת בזמן שביידן ולא טראמפ בשלטון, ואם עמדת... בוא נקרא לזה אנשי השמאל, ברחבי העולם, לא הייתה שונה בעקבות זאת.
אין לי ספק שאם טראמפ היה נשאר נשיא ולוקח את נושא החיסונים כמו שביבי לקח תמונת הקובידיוטים בארהב הייתה משתנה.

להתייחס לנושא מסוים מפוזיציה x זו לא נחלתם של איזושהי קבוצה מסוימת באוכלוסיה בלבד, שמאלנים עושים את זה מלא( ובטוח שגם אני ) וכשאני שם לב לזה זה מרגיז אותי.

העניין הוא שמתנגדי החיסון לקורונה הם בקורלציה מפחידה עם מתנגדי מדיניות הקורונה, מה שגורם לי "לחשוד" שההתנגדות לחיסונים היא מפוזיציה של אנטגוניזם, ולא מדעית.
זה שהדעה הזו לא מגובה מדעית, ומלווה פעם אחרי פעם בפייק ושקרים מאשש את העניין.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

Today, CDC is strengthening its recommendation on booster doses for individuals who are 18 years and older. Everyone ages 18 and older should get a booster shot either when they are 6 months after their initial Pfizer or Moderna series or 2 months after their initial J&J vaccine.

The recent emergence of the Omicron variant (B.1.1.529) further emphasizes the importance of vaccination, boosters, and prevention efforts needed to protect against COVID-19.

כל מה שאנשי מחצ אומרים, מומלץ לעשות הפוך, זה לא אני אומר, זה כל המומחים הגדולים בעולם שאחראים על הבריאות שלנו.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כי הואריאנט זה אומיקרון
ואותו לא מחליפים

(יש לקרוא עם פתח מתחת לו' ולי' בואריאנט)
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

איזה נודניק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לחובבים: שרשור ארוך ומפורט (ופה ושם קצת טכני לטעמי, אבל מי שלא מומחה לביו-סטטיסטיקה יכול לדלג כמו שאני עשיתי) על אומיקרון, מה שידוע עליו ומה זה אולי אומר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

כנראה המחקר המקיף ביותר שנעשה על הדבקה חוזרת אחרי החלמה. מצאו שבאיזור ה-1 ל-300 ממי שחלו נדבקו מחדש, ושהסיכוי לחלות במחלה קשה בהדבקה מחדש הוא מאית מהסיכוי לחלות בה בהדבקה ראשונה, לכלל האוכלוסייה. מציעים מכך שבמידה ובדומה לוירוסים קורונאיים אחרים אחרים, החלמה מספקת הגנה טובה ממחלה קשה, יש בכך להגדיל את הסיכוי להפיכת המחלה לאנדמית.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 01 דצמבר 2021, 15:40 https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

כנראה המחקר המקיף ביותר שנעשה על הדבקה חוזרת אחרי החלמה. מצאו שבאיזור ה-1 ל-300 ממי שחלו נדבקו מחדש, ושהסיכוי לחלות במחלה קשה בהדבקה מחדש הוא מאית מהסיכוי לחלות בה בהדבקה ראשונה, לכלל האוכלוסייה. מציעים מכך שבמידה ובדומה לוירוסים קורונאיים אחרים אחרים, החלמה מספקת הגנה טובה ממחלה קשה, יש בכך להגדיל את הסיכוי להפיכת המחלה לאנדמית.
נו שיט שרלוק.

איך זה קשור לסוגיית החיסון?
אלא אם כן אתה אשכרה טוען שהדרך העדיפה ליצירת חסינות באוכלוסיה (שזה האמצעי למניעת תחלואה) היא לגרום לכל האוכלוסייה לחלות.

יודע מה, זה אפילו לא מצדיק התנגדות להגבלות, מסכה וכו' וכו'.
גם אם אתה מניח שבסוף כולם יידבקו, יש לך אינטרס להאט את קצב ההדבקה (עומס בבתי החולים וכו' וכו').

בקיצור, הטענה הדי בנאלית שמחלה מחסנת יותר טוב מהחיסון לא באמת קשורה לאף אחד מהסוגיות שעל הפרק, מה שאולי מסביר למה אתה מקפיד להתחמק מלהסביר למה אתה מעלה אותה שוב ושוב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ההגנה הכי טובה נגד המחלה היא מוות. אדם שתוציא אותו להרוג, כבר לא יחלה ולא ידביק, 100% הצלחה.
למתקשים: אני משווה להגנה באמצעות הדבקה שגם הורגת חלק נכבד מהנדבקים.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 01 דצמבר 2021, 15:48
האדום הצורר כתב: 01 דצמבר 2021, 15:40 https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

נו שיט שרלוק.

אלא אם כן אתה אשכרה טוען שהדרך העדיפה ליצירת חסינות באוכלוסיה (שזה האמצעי למניעת תחלואה) היא לגרום לכל האוכלוסייה לחלות.

גם אם אתה מניח שבסוף כולם יידבקו, יש לך אינטרס להאט את קצב ההדבקה (עומס בבתי החולים וכו' וכו').

בקיצור, הטענה הדי בנאלית שמחלה מחסנת יותר טוב מהחיסון לא באמת קשורה לאף אחד מהסוגיות שעל הפרק, מה שאולי מסביר למה אתה מקפיד להתחמק מלהסביר למה אתה מעלה אותה שוב ושוב.
חברי הכת מניחים שבסוף כולם יידבקו בשביל לנגח סגרים תווים ירוקים ונוספים, ומניחים שכמעט אף אחד לא יידבק בשביל לנגח חיסונים.

ולך תדע, אולי נגלה שככל שהמחלה הייתה קשה יותר ככה ההגנה הייתה טובה יותר, בטוח שיהיו לזה מסקנות מופלאות. זה גם הגיוני אם ההגנה היא רציפה וכמו שאיציק אמר, למות מגן ב 100%.

ויותר מזה, לא מצאתי במאמר השוואה לכל אוכלוסיה אחרת, אז אני בכלל לא מבין מה אני אמור לעשות איתו.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 16:50
teknoboy כתב: 01 דצמבר 2021, 15:48

נו שיט שרלוק.

חברי הכת מניחים שבסוף כולם יידבקו בשביל לנגח סגרים תווים ירוקים ונוספים, ומניחים שכמעט אף אחד לא יידבק בשביל לנגח חיסונים.

ולך תדע, אולי נגלה שככל שהמחלה הייתה קשה יותר ככה ההגנה הייתה טובה יותר, בטוח שיהיו לזה מסקנות מופלאות. זה גם הגיוני אם ההגנה היא רציפה וכמו שאיציק אמר, למות מגן ב 100%.

ויותר מזה, לא מצאתי במאמר השוואה לכל אוכלוסיה אחרת, אז אני בכלל לא מבין מה אני אמור לעשות איתו.
איזה חברי כת? זאת שאתה שייך אליה? כי אני לא לדוגמא לא מניח ככה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ומה כבודו חושב?
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D&3 כתב: 01 דצמבר 2021, 19:54 ומה כבודו חושב?
אתה יודע כל מיני דברים
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מעולה
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

https://www.nytimes.com/2021/11/09/worl ... covid.html

איך פספסתי את זה, סינגפור הפסיקה לספק את הכיסוי לטיפול בקורונה ללא מחוסנים מבחירה, והם ייאלצו לשלם מכיסם.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

D&3 כתב: 03 דצמבר 2021, 23:18 https://www.nytimes.com/2021/11/09/worl ... covid.html

איך פספסתי את זה, סינגפור הפסיקה לספק את הכיסוי לטיפול בקורונה ללא מחוסנים מבחירה, והם ייאלצו לשלם מכיסם.
שאפו
עכשיו נותר לקוות שיתר המדינות ילכו בעקבות סינגפור
שער 5 זה הלב
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

D red imperia כתב: 04 דצמבר 2021, 22:00
D&3 כתב: 03 דצמבר 2021, 23:18 https://www.nytimes.com/2021/11/09/worl ... covid.html

שאפו
אי אפשר לחכות!
יאללה שתהיה כבר בישראל מערכת בריאות שמובססת לפי כמה בריא כל אחד. מעשן או לא? כמה כולסטרול הוא צורך? ולפי זה הוא ישלם יותר או פחות.
בכלל הלוואי שיהיה בכל העולם דירוג חברתי כזה כמו בסין או כמו בפרק הזה של מראה שחורה. ככה ככל שבן האדם יותר מחוסן, יותר צייתן ויותר אהוב חברתית הוא יקבל יותר, ישלם פחות ויהיה לו יותר חופש!!! פשוט לא?
אמן אמן שיגיע כבר לפה!
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

דל פיירו כתב: 05 דצמבר 2021, 01:43

שאפו
אי אפשר לחכות!
יאללה שתהיה כבר בישראל מערכת בריאות שמובססת לפי כמה בריא כל אחד. מעשן או לא? כמה כולסטרול הוא צורך? ולפי זה הוא ישלם יותר או פחות.
בכלל הלוואי שיהיה בכל העולם דירוג חברתי כזה כמו בסין או כמו בפרק הזה של מראה שחורה. ככה ככל שבן האדם יותר מחוסן, יותר צייתן ויותר אהוב חברתית הוא יקבל יותר, ישלם פחות ויהיה לו יותר חופש!!! פשוט לא?
אמן אמן שיגיע כבר לפה!
למה שחברות ביטוח יספגו החצנות? מה הם מיזם פילנתרופי?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 05 דצמבר 2021, 01:43

שאפו
אי אפשר לחכות!
אמן אמן שיגיע כבר לפה!
לא כמה כל אחד יותר בריא אל תקשקש. כמה כל אחד מסתכן. ואגב זה כבר קיים היום. ביטוח חו"ל למי שמצהיר על השתתפות בספורט אקסטרים, וביטוח בריאות למעשנים יותר יקר. זה לא קשור למצב הבריאותי. זה קשור לקבלת ההחלטות שלהם. למה שאחרים ישאו בנטל של קבלת ההחלטות שלך?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בנוגע לקבלת החלטות ונשיאה בנטל:

1 ל2700 מהמתבגרים בהונג קונג סבלו מדלקת שריר הלב לאחר החיסון של פייזר, לפי המחקר הבא:

https://academic.oup.com/cid/advance-ar ... 45179?s=09
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 05 דצמבר 2021, 11:05 בנוגע לקבלת החלטות ונשיאה בנטל:

1 ל2700 מהמתבגרים בהונג קונג סבלו מדלקת שריר הלב לאחר החיסון של פייזר, לפי המחקר הבא:

https://academic.oup.com/cid/advance-ar ... 45179?s=09
אל תשאל, מסתבר שחגורות בטיחות יכולות להזיק לבריאות
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK470262/
בוא נבטל חובת חגירה ונאפשר רק למי שבא לו
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

בינתיים פינלנד אוסרת חיסוני ילדים שלא בסיכון
ובגרמניה ראש מערך החיסונים מתנגד לחיסוני ילדים

לנושא השיחה הקודם- במאה אולי שנה האחרונות ביטוח הבריאות אכן היה משהו פילטרופי. הגנה סוציאלית שקיבלת מהמדינה מעצם היותך אדם ואזרח. זו לא חברת ביטוח פרטית.
נכון ואפשר עכשיו לדפוק את הלא מחוסנים כדי להרגיש שאתם פחות פרייארים, אבל זה מדרון חלקלק שבסוף ידפוק גם אתכם במקומות שאתם לא ילדים מספיק טובים לפי העיניים של מישהו.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

חשוב לציין כמה דברים-
1. מדובר ממש במתבגרים, לא במתבגרות, אם משקללים גם אותן הנתון נחתך בחצי. Smooth
2. להבנתי מדובר בכמות כללית של מקרים ולא ב"תוספת מהחיסון" ככה שהנתון האמיתי קטן יותר.
3. והכי חשוב, כל המקרים היו קלים.
4. מדובר על סה"כ של 33 מקרים, סטיית התקן די גדולה.
5. אהבתי את המעבר ממקרים ל 100000 ל1 מתוך x( שאתה ביצעת, במאמר מובא הנתון הסטנדרטי ), שיהיה קשה להבין שמדובר בסיכוי של סה"כ פי 2.7 ממה שחושב בכללית, ואם מתייחסים לסעיף 2 ו 4 כנראה שההפרש מהנתונים בארץ מתקרב לזניח.

מרגש ממש איך 29 מקרים של מחלה קלה בנערים בהונג קונג מדאיגים אותך כל כך, הייתי חושב שאתה ממש דואג לחיי אדם ונערים בפרט אם לא הייתי יודע שאתה מתייחס בביטול לסיכון שגדול ב 2 סדרי גודל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 05 דצמבר 2021, 12:00 בינתיים פינלנד אוסרת חיסוני ילדים שלא בסיכון
ובגרמניה ראש מערך החיסונים מתנגד לחיסוני ילדים

לנושא השיחה הקודם- במאה אולי שנה האחרונות ביטוח הבריאות אכן היה משהו פילטרופי. הגנה סוציאלית שקיבלת מהמדינה מעצם היותך אדם ואזרח. זו לא חברת ביטוח פרטית.
נכון ואפשר עכשיו לדפוק את הלא מחוסנים כדי להרגיש שאתם פחות פרייארים, אבל זה מדרון חלקלק שבסוף ידפוק גם אתכם במקומות שאתם לא ילדים מספיק טובים לפי העיניים של מישהו.
אנחנו כבר לא מספיק טובים בעיניים של מישהו... של סרבני חיסונים.
מצד חלקם היו גם הצהרות שמי שבסיכון כולל כאלו שלא מסוגלים להתחסן בריאותית, ישב כל הזמן בבית, העיקר שהם יוכלו לעשות מה שבא להם
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

דל פיירו כתב: 05 דצמבר 2021, 12:00 לנושא השיחה הקודם- במאה אולי שנה האחרונות ביטוח הבריאות אכן היה משהו פילטרופי. הגנה סוציאלית שקיבלת מהמדינה מעצם היותך אדם ואזרח. זו לא חברת ביטוח פרטית.
אני דווקא מסכים עם זה. ממש לא כדאי למנוע כיסוי רפואי ממי שלא מתחסן. לכן, האופציה הברורה היא להתחיל בסנקציות אחרות, למשל קנס רציני על כל שבוע שלא מתחסנים. אם זה לא יעבוד צריך לשקול כליאה או חיסון בכח.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
שליחת תגובה