על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בוא נתעלם מזה שאתם בוחרים כמומחים רק את מי שמוצא חן בעיניכם.
איך אתה מסביר את זה שכמעט כל הרופאים בעולם המערבי(כ 97%) רצו רצו רצו להתחסן ראשונים?
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני בחרתי את הועדה המייעצת ל-FDA? אתה באמת בטוח שאני זה שהתחרפנתי?
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ה FDA אישר את החיסונים באמריקה כשרוב המומחים בועדה המייעצת חושבים שהחיסון מסוכן?
אתה באמת מחורפן לגמרי
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אם אתה מסכים עם רוב מה שהבחור כתב ללא ספק התחרפנת לחלוטין. הטקסט הראשון שעלה לי לראש בזמן הקריאה זה הפרוטוקולים של זקני ציון.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:16 וואו איך חשפת את ערוותי כשעשית סמיילים מתגלגלים בתגובה להודעה בה כתבתי כמה מחשבות. ממש פיצחת את כל מנגנון הנפש שלי. ולא, לא קראתי ככה לכל מי שלא מסכים איתי, רק לך (אחרי ששאלת אותי, כמובן, אם גם אני בהתקף מאניה).
לא לא, במקרה הזה עצם הציטוט של ההזוי הזה עם טקסט ההזיות שלו חושף את ערוותך. ולא כתבת בהודעה שלך שום מחשבות. (אם לציון העובדה שאתה מסכים איתו אתה קורא "כמה מחשבות" אז השערת דאנינג קרוגר ממש תופסת תאוצה)
להציג אותך באור שמגיע לך עשיתי הרבה פעמים קודם, כשהראיתי שאתה לא מבין על מה אתה מדבר, לא מכיר את הנתונים, לא מבין את ההיגיון של הדברים וכו'.
אתה יודע, כל הפעמים האלה שפתאום נעלמת מהדיון. אל תגיד לי שהדחקת את כולן.

לגבי סאחי מטומטם וכו': כתבת ש***אתה*** חושב כמו שאתה חושב כי אתה לא סאחי מטומטם וכו'.
אני שמח שירדת מהעץ הזה ושבמקום להעליב את כל מי שחושב אחרת ממך אתה בוחר עכשיו לנסות להעליב רק אותי.
ההבהרה במקום.
אגב, אתה יכול להמשיך מצדי. ממש מזיז. מבטיח גם לא לדווח עליך להנהלה :smoke:

עריכונת: לא אמרתי שאתה בהתקף מאניה. יצאתי מהנחה שבניגוד לאלון מזרחי אתה לא בהתקף כזה, ושאלתי מה התירוץ שלך להתעלמות מהמציאות. התשובה שלך כזכור הייתה לקלל את כל מי שלא חושב כמוך (אם כי אחר כך "הבהרת" שהקללות היו אישית אליי), מה שדווקא מעלה חשש שאתה כן בהתקף כזה, אבל לא נורא.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מנהיגי העולם המערבי צריכים ללמוד מקים לוקשנקו ובולסאנרו את הערך האנטי דיקטטורי של ההתכחשות ל קורונה. גם מנהיג טנזניה שמת מקורונה היה ראוי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:32
its-sick כתב: 22 ספטמבר 2021, 01:29 אנחנו לא רוצים שמטומטמים שלא התחסנו יפיצו את הנגיף שהורג בנו. המחלה הרבה יותר מסוכנת מהזריקה.
מי שלא מבין את העובדות (שמאז הוכחו בכל העולם, כשרוב העולם המערבי חוסן), הוא אכן מחורפן קשות. גם אתה.
מי שמחליט מה מסוכן לגוף שלנו זה הרופאים. 99% מהרופאים בעולם, כולל כל המומחים הכי גדולים, חושבים שהחיסון לא מסוכן.
זה שאתה חושב שאתה יותר חכם ויותר מבין ברפואה מהמומחים לרפואה זה מה שעושה אותך למחורפן על כל הראש.
16-2. 16 מתוך 18 מגדולי המומחים בעולם חושבים שמדובר בזריקה שאין עליה כרגע מספיק מידע בשביל לתת אותה לכלל האוכלוסייה. אז אני מחורפן או אתה?
הם קבעו שהתועלת השולית שצפויה מהמנה השלישית ***בארה"ב כרגע*** לא מספיק גדולה בהינתן הידע הנוכחי על בטיחות.
הם לא אמרו שום דבר על מקומות אחרים או על זמנים אחרים.
וכבר הסבירו לך את זה פה עשר פעמים לפחות, אגב התעלמות מהמציאות ואגב התעלמות ממה שכותבים לך.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

ומסתבר שהבחור מטריד אנשים שמפרסמים על יקיריהם שמתו מקורונה עם "איזו עוד מחלות היו לו?", לחברי הכת לא רק שאין מח גם אין לב.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

@Erez Tikolsker
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני באמת לא מבין משהו. הצורר התחסן פעמיים אבל מתנגד לחיסון שלישי, ולכן גם תומך בכל המתנגדים להתחסן כולל פעם ראשונה?
או שהוא לא התחסן פעמיים אבל היות ונתלה ב FDA אז החליט להצהיר שהוא לא מתנגד יותר לחיסונים הראשונים (אבל לא מתחסן)?
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

או שאני פאשיסט כי אני שואל נשמה חופשית ואנטי סאחית אם היא התחסנה?
لا إله
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני מבין שבסוף לא התעייפת, אה?
לגבי הטענה שלך שמי שמתחסן עושה זאת מתוך איזה תופעת עדר, אז אני תצפית שאני שם לב אליה יותר ויותר.
מי שמתחסן לרוב דואג לחקור ולקרוא את הטיעונים והמחקרים בעד ונגד והסוף בוחר בעד.
מי שלא מתחסן בדרך כלל דואג לקרוא ולחקור הרבה יותר, אבל רק את הצד שנגד החיסונים.
במילים אחרות, זה דוקא המתנגדים שפועלים באיזשהי תופעת עדר משל עצמם.

ועוד דבר, את הספין שהfda לא אישר את הבוסטר תשאיר לתקשורת שמנסה להעלות רייטינג , הfda אישר את הבוסטר למעל גיל 65 , צוותים רפואיים ואוכלוסיה בסיכון, בדיוק כמו שהיה אצלינו בהתחלה ואני (וחכמים ממני) בטוח שהfda עוד יוריד בהדרגה את הגיל הזה , בדיוק כמו שעשו אצלינו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

רוב האמריקאים מתחת לגיל 65 עדיין לא מחוסנים יותר מחצי שנה ולכן אין להם מה לקבל בוסטר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviKingAlpaca
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

במאמר הוא לא כותב כלום על כך שהחיסון לא בטוח או לא יעיל אלא שההפחדה נותנת לשלטון אמצעי לצבירת כח אז למה דוחפים את החיסונים? הרי הם מקטינים את הדבקות וכך מקטינים את יכולת השלטון להטיל עוד מגבלות על הציבור. ואם מדובר על מלחמת מעמדות הרי שכל מה שמעמד הלא מתחסנים צריך לעשות זה להצטרף למעמד המתחסנים ולדפוק את השלטון.
דרך אגב, הניסיון להציג את כל עובדי המדינה כפריבילגים עם תיק השקעות שרק מרוויחים מהמשבר הוא מצחיק.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

עיינתי קצת בטקסט של אלון מזרחי עם הקפה של הבוקר.
אלון מזרחי חושב ש"הקורונה כתופעה רפואית – הייתה ונשארה לא מאוד חמורה, והייתה לה השפעה זניחה יחסית של מספרי המתים בשנה נתונה", כלומר הוא לא מודאג ממנה.
ולמה הוא לא מודאג? כי יש לו את הפריביליגיה להיות אדם צעיר, בריא ומסודר כלכלית, כך שהוא חושב שהוא לא ימות ובזה נגמר מבחינתו הסיפור.
עומס על מערכת הבריאות, לונג קוביד, סתם אשפוז קשה של שבועות - בואו נתעלם, למה לא? מה שלא ברור לי זה אם הוא מתעלם כי זה פוגע לו בטיעון, או כי זה ירסק את המבנה הנפשי שבוא בנה לעצמו, שבו הוא כביכול לא בשום סכנה.
ולמה כל העולם נלחץ מהקורונה, לשיטת אלון מזרחי? כי למואיז הקטן וחבריו יש גישה לתוכנות שמציירות גרפים יפים.
מה עם "בתי החולים עומדים לקרוס. הרופאים נופלים מהרגליים. הצוותים הרפואיים לא עומדים בעומס. סיפורה קורע הלב של אחות טיפול נמרץ ורופאה במחלקה המיוחדת לקורונה."? כל אלה הם כמובן "נרטיבים תקשורתיים", כי מה שאלון מזרחי לא מאמין בו או לא חווה על בשרו בכלל לא קיים במציאות, ואם מישהו מדבר על זה, זה רק כי הוא מנסה לייצר נרטיב שיעצבן את אלון מזרחי.
דווקא אחד המשפטים הראשונים מסכם היטב את הגישה שלו. מההתחלה הוא "ידע" שהמסכות "לא יצילו אותו מהאפוקליפסה". היה ידוע אז, וידוע גם היום, שהמסכות מצמצמות הדבקה ואפילו הידבקות. אבל הוא ידע את ההיפך. איך זה מסתדר? במקום לשאול את השאלה הרלוונטית הוא מציב איש קש, ואז מתחרע עליו, אז יוצא לו שהוא צודק והוא יכול להרים לעצמו כמו שהוא עושה לכל אורך הדרך.
הבנאדם כל כך עף על עצמו שיש כאלה שנסחפים איתו ברוח שהוא יוצר סביבו.
מה שכן הוא כותב יפה, אז מי שלא טורח לחשוב בעצמו יכול בקלות ליפול בפח.
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 22 ספטמבר 2021, 12:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםkruviסומךNoam
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

תראו מה זה, כרגע קראתי שהכניסו לשימוש בישראל את קוקטייל הנוגדנים היוקרתי רג'נרון (כל מנה עולה כמו שישים חיסונים).
אלון מזרחי חושש לדיקטטורה סטייל צפ"ק\סין כי הוא חש שיש "קריאה להנמכת הסטנדרטים הרפואיים לטיפול בבלתי מחוסנים, בשלב הזה, ואולי אף פרקפטיקה כזו בפועל".
לעומת זאת, במציאות: הטיפול המאוד יקר הזה יינתן למי שמצוי בסיכון גבוה להתדרדרות. מה הפקטורים שנכנסים לחישוב של הסיכון הזה? כל הצפויים, כולל מצב חיסוני, כלומר למי שאינו מחוסן יש סיכוי יותר גבוה להתדרדר ולכן הוא יקבל רג'נרון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.mako.co.il/tv-morning-news/ ... c71027.htm
מנכ"ל רמב"ם: "העומס על המערכת מאוד קשה, 90% מהמחוברים לאקמו הם צעירים לא מחוסנים"
מספר חולי הקורונה שמצבם קשה ממשיך להיות גבוה ועומד על כ-710, מתוכם 187 מונשמים. מנהלי בתי החולים מתריעים על מחסור חמור במכונות הנשמה ובצוות רפואי שמיומן לתפעל אותן.
ד"ר מיקי הלברטל תיאר הבוקר (רביעי) את העומסים הכבדים ברמב"ם וקרא למשרד הבריאות לפעול באופן מיידי
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין כלל מחסור במכונות הנשמה, ונראה שגם לא במכונות אקמו. מה שיש מחסור בו זה כוח אדם מיומן, מצב הצבירה התמידי של מערכת הבריאות שמחריף בעתות משבר. אולי במקום לבזבז מיליארדים על חיסונים לא יעילים מספיק ישקיעו יותר כסף בהכשרה של כוח אדם (עוד כתבה שהיא על גבול הפייק ניוז אבל העיקר הקליקים).
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

במקום למנוע הגעה למצב קשה, בואו נתפעל יותר מכונות הנשמה. הגיוני בסך הכל.
لا إله
הפוסט קיבל 7 לייקיםkruviteknoboyGaudiKingAlpacaאדוםסומךNoam
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לפחות ירדנו מ"חיסונים לא מונעים הדבקה" ל"חיסונים לא יעילים מספיק".
אולי הצורר יספר לנו יום אחד מה זה חיסון "מספיק יעיל" בשבילו, ובאיזה רמה הוא צריך להיות כדי שהצורר יפסיק להתנגד לו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הצורך בעוד בתי חולים , מיתות אישפוז וכוח אדם ידוע ומוכר.
עוד תולדה של שלטון שבשני העשורים האחרונים לא עשה כלום בנידון...

ועדיין , אם יש דרך למנוע מחלק מהאנשים להגיע למצב שהם זקוקים לציוד ו/או לכוח אדם הנ"ל , אז חשוב מאוד , גם לטובת אותם אנשים שיכולים להימנע מהדבר הזה לעשות הכל לצמצם למינימום את ההדבקה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Gaudi
קיבל.ה  41 לייקים

אי אפשר להכשיר צוותים רפואיים בקצב מעריכי
הפוסט קיבל 5 לייקיםteknoboyits-sickKingAlpacakruviסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

זה דווקא סרטון בשבילכם.
ומי שלחה לי? בת הדודה הרופאה שיצרה קשר אחרי הרבה זמן.
אמרתי לה שתהום אידיאולוגית נפערה ביננו.
בעצם היא בת דוד...
https://www.ynet.co.il/entertainment/article/hkpfgsoxt
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זה מאוד ארוך וממש לא מדעי, אתה יכול לכוונן אותי לחלק בסרט הזה שבו מוכח שמשהו ממה שקרה למישהו בסרטון הזה קשור לחיסון?

יש לך סרט עדויות כזה על כל האנשים שחוו דברים כאלה עוד הרבה לפני שהקורונה היתה במחוזותינו? יש לך את המידע של כמה הדברים האלה יותר או פחות שכיחים אחרי החיסון?

הסרט הזה ניזון מהפחד של אנשים כמוך…
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 16:28 זה דווקא סרטון בשבילכם.
ומי שלחה לי? בת הדודה הרופאה שיצרה קשר אחרי הרבה זמן.
אמרתי לה שתהום אידיאולוגית נפערה ביננו.
בעצם היא בת דוד...
https://www.ynet.co.il/entertainment/article/hkpfgsoxt
נו? פאמילי גאי שיכנע אותך?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

חס ושלום שכנעה.
אמנם אני כבר לא מתאמן ומעט רופס אבל הגוף שלי עדיין קדוש.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מילפורד כתב: 22 ספטמבר 2021, 16:52
זה מאוד ארוך וממש לא מדעי, אתה יכול לכוונן אותי לחלק בסרט הזה שבו מוכח שמשהו ממה שקרה למישהו בסרטון הזה קשור לחיסון?

יש לך סרט עדויות כזה על כל האנשים שחוו דברים כאלה עוד הרבה לפני שהקורונה היתה במחוזותינו? יש לך את המידע של כמה הדברים האלה יותר או פחות שכיחים אחרי החיסון?

הסרט הזה ניזון מהפחד של אנשים כמוך…
ניזון מהפחד שלהם, וסומך על זה שהם לא יודעים חשבון
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 4 לייקיםits-sickסומךkruviKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

עדויות של אנשים שקרו להם דברים ''בעקבות'' החיסון - אמין
עדויות של רופאים וחולי קורונה מתוך בתי חולים + עדויות של חולים עם לונג קוביד - לא אמין

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךRon.Tits-sickteknoboyKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ככה זה כשאתה בוחר מה אמין לפי מה שרצית מראש שיהיה אמין.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 16:55 חס ושלום שכנעה.
אם הגוף שלך עדיין קדוש, איך זה שהנתון שהרבה יותר אנשים (בפער אדיר) סובלים מפגיעות גופניות לא פשוטות בעקבות הידבקות בקורונה לא יותר מפחיד אותך מהמעט יחסית אנשים שחוו פגיעות הרבה יותר קלות מהחיסון?

בעצם , אני חושב שאני יודע מה התשובה, היא בהודעה הקודמת שלי, לדעתי, את ההחלטה לגבי החיסון אתה קיבלת עוד לפני שעשית בירור בנושא…
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךkruvi
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

לא מאמין לאף פקיד בריאות וגם לא לסטטיסטיקה שלהם.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

אתה חושב שפרופסור אש ודומיו הם דמויות ליגיטימיות.
לדעתי הם צריכים למצוא את עצמם בנירנברג על דוכן הנאשמים בעוון פשעים נגד האנושות.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בוחן מציאות לא משהו, הייתי אומר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

מילפורד כתב: 22 ספטמבר 2021, 20:21
נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 16:55 חס ושלום שכנעה.
אם הגוף שלך עדיין קדוש, איך זה שהנתון שהרבה יותר אנשים (בפער אדיר) סובלים מפגיעות גופניות לא פשוטות בעקבות הידבקות בקורונה לא יותר מפחיד אותך מהמעט יחסית אנשים שחוו פגיעות הרבה יותר קלות מהחיסון?

בעצם , אני חושב שאני יודע מה התשובה, היא בהודעה הקודמת שלי, לדעתי, את ההחלטה לגבי החיסון אתה קיבלת עוד לפני שעשית בירור בנושא…
זה גם נכון.
המקרר שלי מלא בקלמנטינות, רימונים ונקטרינות.
סומך על הגוף שלי, לפחות פיזית אני בריא.
גם לא עשיתי חיסון שפעת מעולם.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עזוב אותי מנחמן אש, בת דוד שלך מנסה להסביר לך את זה, היא רואה את זה ביום יום שלה, תן לה צ’אנס להסביר לך על מה מדובר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הנה , קח את זה:
https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2 ... c71027.htm

לפני שתקפוץ שאתה לא מאמין לחדשות , דיברתי עם קרובת משפחה שעובדת שם, הכל אמת בכתבה הזאת.

אתה חושב שימצאו לסיפור הזה מקום בסרט עדויות המדוייק עובדתית שלך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickסומך
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  28 לייקים

התקשורת מסתירה: 50 אחוז מהנפטרים קיבלו זריקה שניה, האמנם?https://actualic.co.il/%D7%94%D7%A0%D7% ... %A0%D7%A4/
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 23:45 התקשורת מסתירה: 50 אחוז מהנפטרים קיבלו זריקה שניה, האמנם?https://actualic.co.il/%D7%94%D7%A0%D7% ... %A0%D7%A4/
לא יודע מאיפה הביא את הנתונים, אבל אכן יש ירידה ביעילות החיסון ולכן הוחלט על מנה שלישית.

למה לא תביא את הנתונים שמראים איך בזכות המנה השלישית כ80% מהחולים במצב קשה כרגע הם לא מחוסנים?
האחוזים האלה עולים מיום ליום , כשגם כמות המאושפזים במצב קשה עולה מיום ליום, כלומר יותר ויותר לא מחוסנים מגיעים למצב קשה, מצב שממנו רבים ימותו.

גם מבית חולים מאיר הערב, בן אדם מת בזמן שלא מצאו מכונת אקמו פנוייה לחבר אותו אליה.
כמה לא מחוסנים יש עכשיו שמחוברים למכונות האלה? אל תאמין לאף אחד, תבדוק בעצמך, נראה אותך…
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 22 ספטמבר 2021, 23:45 התקשורת מסתירה: 50 אחוז מהנפטרים קיבלו זריקה שניה, האמנם?https://actualic.co.il/%D7%94%D7%A0%D7% ... %A0%D7%A4/
חמישים אחוז מהנפטרים אבל שישים אחוז מהאוכלוסיה, ובגילאים של רוב הנפטרים זה אחוז הרבה הרבה יותר גבוה.
מה זה אומר לך?
רמז: החמישים אחוז השניים של הנפטרים היו מהארבעים אחוז שלא מחוסנים (בגילאים זה רוב הנפטרים זה הרבה פחות מארבעים אחוז)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה