על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
76%
לא
17
14%
מתלבט
12
10%

סך הכול הצבעות: 119
האדום הצורר
קיבל.ה  348 לייקים

teknoboy כתב: 28 יוני 2022, 17:05 ולמי שלא יודע, אחוזים זה בדיוק אותו דבר, פשוט אחוז זה מספר המקרים לכל מאה פרטים באוכלוסייה (percent = לכל מאה).
ולמי שלא יודע 2, הסיבה שאנחנו מודדים דברים כמו עליות וירידות ושינויים בכלל באחוזים ולא במספרים מוחלטים (אני מקווה שכולנו יודעים מהי) היא בדיוק אותה סיבה שבגללה אנחנו מנרמלים הרבה מאוד גדלים אחרים.
אתה לא קורא את מה שאני כותב. לא הייתה לי בעיה עם המדידה למאה אלף, פשוט ציינתי שהמקום היחיד בו זה מכונה "נרמול" שאני מכיר הוא ישראל. זה עניין סמנטי ולא חשוב אבל אם אתה רוצה להמשיך אתה מוזמן.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  962 לייקים

האדום הצורר כתב: 28 יוני 2022, 19:59
teknoboy כתב: 28 יוני 2022, 17:05 ולמי שלא יודע, אחוזים זה בדיוק אותו דבר, פשוט אחוז זה מספר המקרים לכל מאה פרטים באוכלוסייה (percent = לכל מאה).
ולמי שלא יודע 2, הסיבה שאנחנו מודדים דברים כמו עליות וירידות ושינויים בכלל באחוזים ולא במספרים מוחלטים (אני מקווה שכולנו יודעים מהי) היא בדיוק אותה סיבה שבגללה אנחנו מנרמלים הרבה מאוד גדלים אחרים.
אתה לא קורא את מה שאני כותב. לא הייתה לי בעיה עם המדידה למאה אלף, פשוט ציינתי שהמקום היחיד בו זה מכונה "נרמול" שאני מכיר הוא ישראל. זה עניין סמנטי ולא חשוב אבל אם אתה רוצה להמשיך אתה מוזמן.
אין שום עניין כזה, זה הכול בראש שלך.
בדשבורד של משרד הבריאות לא תמצא את המילא "מנורמל". תמצא נתונים למאה אלף איש. בדיוק כמו בדשבורדים של כל הארצות האחרות.
אתה אישית נתקלת הרבה במילה "נירמול" כי אנשים פה ניסות בהמוניהם להסביר לך למה צריך לבדוק את שיעור המקרים באוכלוסיות השונות ולא את המספרים האבסולוטיים, ומה לעשות שהמילה "נירמול" על הטיותיה מן הסתם חזרה הרבה בהסברים הנואשים שלהם.
אני משער שאם היית מנסה ללמד את כולם שאין צורך לבדוק את המספרים ביחס לגודל האוכלוסייה אבל היית עושה את זה בפורום של ניוקאסל, אז עכשיו היית מתפלא למה רק באנגליה מדברים על נירמול ובשאר העולם פשוט נותנים את המספר למאה אלף.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  750 לייקים

משהו פה קצת לא נורמלי. בהחלט צריך נירמול.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
שליחת תגובה