כדורגל שפל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
הצטרף: 13 נובמבר 2020, 18:56
קיבל.ה  517 לייקים

(אם לדעתכן/ם האשכול יותר מתאים לקנסו אני אזיז אותו לשם)

אתמול הזדמן לי לצפות במשחק המרגש בין TSV Nieder-Ramstadt (ט.ס.וו. זה ר"ת של "עמותת אתלטיקה וספורט") ו-SG Arheilgen II (ס.ג. זה "קהילת ספורט", השתיים בסמוך לשם מעיד שזוהי קבוצת בת של המועדון). המשחק התקיים במגרש הביתי של נידר-ראמשטאדט, שנמצא בחלקו הצפוני של אחד היערות הגדולים בגרמניה - האודנוואלד (Odenwald). הליגה במסגרתה הקבוצות שיחקו היא הקרייסליגה דארמשטאטד ב' - ליגה עשירית במערכת הגרמנית.

נידר-ראמשטאדט (ירוקים-לבנים) הגיעו מהמקום הרביעי, כאשר הם למעשה סיימו את העונה: אין להם שום סיכוי סביר לסיים ראשונים ולעלות ליגה או לנשור לליגה נמוכה יותר, הם נמצאים 21 נקודות מאחורי מובילת הטבלה, כשנותרו כשבעה מחזורים לסיום העונה. ארהיילגן 2 (כחולים-אפורים/סגולים) במקום השישי, ובהתאם הם ישחקו בליגה הזו גם בעונה הבאה.

רוב הקבוצות בליגה הן קבוצות בנות של מועדונים שמשחקים בליגות ברמה 5-9. השאר הן קבוצות של שכונות ויישובים קטנים באיזור דארמשטאדט - ספציפית המארחת נידר-ראמשטאדט היא המרכז המנהלי של המועצה האיזורית מילטאל (Mühltal), בה שוכנת בין השאר טירת פראנקנשטיין (ושעל שמה המדען מהסיפור המפורסם של מרי שלי). ארהיילגן היא שכונה בצפון-מזרח העיר דארמשטאדט.

המשחק נגמר 3:0 לטובת נידר-ראמשטאדט הביתיים. כבשו: אלסנדרו אלי (9'), תום שננאגל (49') ו-יונא אורפלס (84'). דרך אגב, משמעות השם שננאגל ( Schönnagel) הוא "ציפורן יפה" (אבל יכול להיות גם "מסמר יפה"). האם היה גול יפה? לא יודע - את ההבקעה הזו דווקא פיספסתי.

מספר תמונות מהמשחק
עד המוות :hapoel:
-- הלאה הציונות -- צה"ל הוא ארגון טרור -- חופש לפלסטין 🇵🇸 --
(לא מסכים? בוא להתדיין בנושא בוולטון או שלח לי הודעה פרטית)
שליחת תגובה