אשכול הסדרות הרשמי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

מילפורד כתב: 28 פברואר 2021, 18:08
its-sick כתב:שבטי אירופה בנטפליקס היתה נחמדה מאד, בהחלט ראויה לצפייה, אבל מאכזבת אם אני משווה לרמת הציפיות שלי.
יש חורים בתיאור העולם הזה, אבל ייתכן ויתקנו בעונות עתידיות אם תהיינה.
כמובן שצריך שלא יהיה לכם אנטי נגד גרמנית.
ציון 7/10.
מה אחוז השימוש בשפות שונות שם?
זאת כרגע הרתיעה העיקרית שלי מהסידרה הזאת.
אחרי זה מטריד אותי שהיא מזכירה יותר מידי את the 100 שאני לא מצליח להביא את עצמי לסיים.
אם אתה רואה בנטפליקס, נכון לרגע זה גם יש שתי עונות ל- the 100 שעדיין אין בנטפליקס.
ולקסה מלכה. :heart:
רינגו סטאר המלך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

רק בטריילר היו כמה שפות. בתכלס היה 98 אחוז גרמנית, רק במפגשים בין שבטיים דיברו אנגלית.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

בעל(ת) האוב כתב:
מילפורד כתב: 28 פברואר 2021, 18:08
its-sick כתב:שבטי אירופה בנטפליקס היתה נחמדה מאד, בהחלט ראויה לצפייה, אבל מאכזבת אם אני משווה לרמת הציפיות שלי.
יש חורים בתיאור העולם הזה, אבל ייתכן ויתקנו בעונות עתידיות אם תהיינה.
כמובן שצריך שלא יהיה לכם אנטי נגד גרמנית.
ציון 7/10.
מה אחוז השימוש בשפות שונות שם?
זאת כרגע הרתיעה העיקרית שלי מהסידרה הזאת.
אחרי זה מטריד אותי שהיא מזכירה יותר מידי את the 100 שאני לא מצליח להביא את עצמי לסיים.
אם אתה רואה בנטפליקס, נכון לרגע זה גם יש שתי עונות ל- the 100 שעדיין אין בנטפליקס.
ולקסה מלכה. :heart:
אני בעיצומה של העונה החמישית , ממשיך בכוח , בכלל חזרתי לזה כי סיימתי דברים אחרים שראיתי.
ואם כבר, אני מחסידיה של אוקטביה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מישהו יודע משהו לגבי עונה שניה של הסדרה השבדית ח'ליפות?
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 13 פברואר 2021, 12:17
עידן סרור כתב: 13 פברואר 2021, 12:10 אוקיי, אמזון פריים - צ'ק
יש המלצות לסדרות משם?
התחלתי the boys
וראיתי שיש שם גם את "סטארטפ"
The Expanse
Good Omens
American Gods
The Marvelous Mrs. Maisel
Tales from the loop
אני גם אהבתי מאד את פליבאג, שהיא כמובן סגנון שונה לגמרי מהסדרות האלו (סטייל קומדיה רומנטית, אבל בוטה ומקורית ועם קאסט מעולה).
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

זה גם הסגנון של The Marvelous Mrs. Maisel שאתמול סיימנו את העונה השלישית (והאחרונה בינתיים) שלה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

פליבאג סדרה מעולה ממש
התחלנו לצפות בcall my agent, בינתיים ממש כיפית
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

The Marvelous Mrs. Maisel
סדרה נפלאה
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzybeny
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 02 מרץ 2021, 14:52 זה גם הסגנון של The Marvelous Mrs. Maisel שאתמול סיימנו את העונה השלישית (והאחרונה בינתיים) שלה
וואלה עוד לא יצא. אנסה.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

נועם שחם כתב: 02 מרץ 2021, 16:23
its-sick כתב: 02 מרץ 2021, 14:52 זה גם הסגנון של The Marvelous Mrs. Maisel שאתמול סיימנו את העונה השלישית (והאחרונה בינתיים) שלה
וואלה עוד לא יצא. אנסה.
רק כדאי שתקראו קודם כמה מילים על לני ברוס. הוא הדמות היחידה בסדרה שהיא דמות אמיתית מהתקופה (לא בטוח כמה הגילום מדוייק), למרות שזה תפקיד משני בסדרה הוא די עוגן חשוב.
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7 ... 7%95%D7%A1
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

ראינו באמזון את שתי העונות של ג'ק ריאן. היה בדיוק כמו הציפיות. לא מדהים ולא מאכזב, סתם סדרה סטנדרטית של בחור טוב מה CIA.
لا إله
מושקוביץ
קיבל.ה  15 לייקים

ראיתי וואנדהוויז'ן. לא לראות אם אתם לא ממש מושקעים ב-MCU
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

מושקוביץ כתב: 13 מרץ 2021, 21:46 ראיתי וואנדהוויז'ן. לא לראות אם אתם לא ממש מושקעים ב-MCU
ומי שכן מושקע, כמוני, ישמח לדעת שביום שישי מתחילה "הפלקון וחייל החורף" שתהיה סדרת אקשן.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

כבודו התחיל טוב והפך לאט לאט לפח זבל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ממליץ בחום על ״לבנון״ של כאן
מאוד רלוונטי אלינו ובלי קשר זה סופר מעניין
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 15 מרץ 2021, 18:39 ממליץ בחום על ״לבנון״ של כאן
סדרה מעולה ממש
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

ראינו את העונה השניה של מפוקסלים (dead pixels) הבריטית שצצה ב VOD של YES. רק שישה פרקים כרגיל אצל הבריטים, בינג' זריז ממש.
סדרה שתצחיק את מי שהינו או היה גיימר (ובעיקר מי שמכיר אונליין RPG סטייל WOW).
אני חשבתי שהעונה השניה היתה יותר טובה מהראשונה, אשתי חשבה את ההיפך. אז נניח שזו בערך אותה הרמה, למי שראה את הראשונה.
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7 ... 7%99%D7%9D

https://e.walla.co.il/item/3245482
لا إله
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  846 לייקים

"מותק בול באמצע" של כאן הסתיימה היום. ממליץ בחום, שילוב בין פולישוק(גם מאותו יוצר) לסדרת נוער קלילה
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

נמאס לי לעשות בינג'ים חוזרים של איך פגשתי את אמא
יש משהו מומלץ בסגנון של זה וסקראבס?
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  846 לייקים

Pumba כתב: 23 מרץ 2021, 14:33 נמאס לי לעשות בינג'ים חוזרים של איך פגשתי את אמא
אחרי הרבה מאמצים של אנשים טובים התחלתי את ברוקלין 99. לא ברמה של איך פגשתי את אמא אבל בינג' נחמד עם הרבה טוויסטים ועלילות טובות לפרקים בעונות המאוחרות
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

מניח שאת המפץ הגדול סיימת?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 23 מרץ 2021, 20:47 מניח שאת המפץ הגדול סיימת?
רואה לעתים, לא מתחבר כל כך. רק כשממש משעמם.
ההוא שאמרו לו כתב: 23 מרץ 2021, 15:00
אחרי הרבה מאמצים של אנשים טובים התחלתי את ברוקלין 99. לא ברמה של איך פגשתי את אמא אבל בינג' נחמד עם הרבה טוויסטים ועלילות טובות לפרקים בעונות המאוחרות
סיימתי את כל מה שיש בנטפליקס, העונות המאוחרות לא זמינות עדיין לצערי.
צריך באמת לבדוק אם באפליקציה של סדרות יש
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

תראה קומיוניטי אם לא ראית
זה הרבה יותר טוב מכל שאר הסיטקומס שצוינו פה
long live the zapta
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Giovanni Giorgio כתב: 24 מרץ 2021, 12:59 תראה קומיוניטי אם לא ראית
זה הרבה יותר טוב מכל שאר הסיטקומס שצוינו פה
ניסיתי, משמים לגמרי.
טוויטר זה השדים החדש
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא בדיוק אותו סגנון, אבל קומיוניטי אם לא ראית, מבריקה.

אני עכשיו גם רואה master of none, גם מעולה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

מה שבאמת חלש באמזון פריים ביחס לנטפליקס זה מערכות מיון התוכן והמלצות התוכן.
אם אתם זוכרים סדרה טובה מלפני שנתיים שלוש שכבר נשכחה ממסכי המיון שלהם, אשמח לשמוע.
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3796 לייקים

סומך כתב: 15 מרץ 2021, 19:32
סדרה מעולה ממש
מדכאת.
אלוהים ישמור.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

איך Apple TV ? יש משהו לראות שם?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

לירן כתב: 25 מרץ 2021, 16:24 איך Apple TV ? יש משהו לראות שם?
For All Mankind
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדלירן
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 מרץ 2021, 13:47
סומך כתב: 15 מרץ 2021, 19:32
סדרה מעולה ממש
מדכאת.
אלוהים ישמור.
מדכאת ממש, אבל מעולה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

איציק, בשבילך - invincible באמזון פריים. סדרת קומיקס חדשה. ראיתי בסופ"ש 3 פרקים, לא רע בכלל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

אני לרוב לא מתחבר למצויירים, הילדים שלי כן. איזה גיל מינימום היית נותן לזה?
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 29 מרץ 2021, 10:25 אני לרוב לא מתחבר למצויירים, הילדים שלי כן. איזה גיל מינימום היית נותן לזה?
אני מתלבט. רציתי לראות עם הבן שלי (בן 10 וחצי) אבל יש שם לא מעט אלימות ודם (בסגנון the boys, רק עם פחות הומור) והסדרה מוגדרת עבור גיל 18 ומעלה...

לטעמי היא סבבה לגמרי לבני נוער בגילאי 14 + שאוהבים קומיקס.

אני גם לא ממש צופה בסדרות מד"ב מצויירות בד"כ, אבל לא מפריע לי פה בכלל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

אני לא מגביל אלימות בכלל, רק סקס.
עקרונית זה הפוך למה שהייתי רוצה, אני חושב שאלימות זה רע וסקס זה לא רע, אבל מנסיוני כהורה לילדים שגדלו בחברה שלנו, אני יודע שהאלימות בכלל לא מפריעה לילדים והסקס מאד מאד.
אם לא היה סקס בדה בויז הייתי נותן להם לראות בלי בעיה.
لا إله
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

its-sick כתב: 29 מרץ 2021, 10:40 אני לא מגביל אלימות בכלל, רק סקס.
עקרונית זה הפוך למה שהייתי רוצה, אני חושב שאלימות זה רע וסקס זה לא רע, אבל מנסיוני כהורה לילדים שגדלו בחברה שלנו, אני יודע שהאלימות בכלל לא מפריעה לילדים והסקס מאד מאד.
אם לא היה סקס בדה בויז הייתי נותן להם לראות בלי בעיה.
אני בעיקר צופה בזה בעצמי, את הילדים זה פחות מעניין, ואין לי בעיה לא עם הסקס ולא עם האלימות :sh-grin:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מותק בול באמצע של כאן 11
סדרה קלילה ומהנה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

Mythic quest שנמצאת בapple tv מדברת על חברה שמייצרת משחק. לדעתי נורא מצחיק עם אחלה קאסט
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

לירן כתב: 04 אפריל 2021, 22:35 Mythic quest שנמצאת בapple tv מדברת על חברה שמייצרת משחק. לדעתי נורא מצחיק עם אחלה קאסט
ראיתי אותה אתמול ב IPTV smarters שהתחברתי אליו בעזרת הפורום לפני כחודש לצורך משחקי הפועל, וחשבתי לבדוק אותה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

נועם שחם כתב: 29 מרץ 2021, 10:13 איציק, בשבילך - invincible באמזון פריים. סדרת קומיקס חדשה. ראיתי בסופ"ש 3 פרקים, לא רע בכלל.
https://www.haaretz.co.il/gallery/telev ... -1.9682410

אם תמשיך כך, "בלתי מנוצח" תצדיק את המינוי לאמזון פריים
מאת חן חדד

סיפור התבגרות בעל עומק פסיכולוגי, אלימות גרפית, נבחרת מסחררת של מדבבים וטוויסט מפתיע. סדרת האנימציה "בלתי מנוצח" מאתגרת את ז'אנר גיבורי־העל הממוחזר
סדרת האנימציה "בלתי מנוצח" (Invincible) נראית כמו הסדרות המצויירות של ימי שבת בבוקר בשנות ה–90. הדבר הראשון שבולט לעין הוא שאין בה את החזות האפלה שמאפיינת כל כך הרבה סדרות גיבורי־על מודרניות, אלא צבעים בהירים ומוארים. מתחת לטון הקלאסי־נוסטלגי ולמה שנדמה בתחילה כמו סיפור גיבורי־על סטנדרטי — מתגלה אחת מסדרות האנימציה המרעננת של הזמן האחרון.
אמזון, שכבר ב"הבנים" הצליחה לאתגר את ז'אנר גיבורי־העל הממוחזר לעייפה, עושה זאת שוב עם הסדרה המבוססת על קומיקס אהוד של יוצר "המתים המהלכים" רוברט קירקמן והאמן קורי ווקר. העלילה, שגיבורה הוא תיכוניסט שמפתח כוחות על ומתבגר בצלו של אביו, משלבת בין סיפור התבגרות בעל עומק פסיכולוגי מבטיח, אלימות גרפית (שקורצת בהנאה ל"הבנים") וטוויסט מפתיע שרק מוסיף חשק להמשך העונה.
"בלתי מנוצח" משכה את תשומת הלב עוד לפני שנראה פריים אחד ממנה, בזכות נבחרת מסחררת של שחקנים שנהרו לדבב את אנסמבל הדמויות. את שני הגיבורים מדבבים סטיבן יאון (גלן ב"המתים המהלכים") וג'יי קיי סימונס ("אוז", "מקביל"). אליהם הצטרפו גם מארק האמיל ("מלחמת הכוכבים"), ג'ון האם ("מד מן"), סנדרה או ("האנטומיה של גריי", "להרוג את איב"), ג'יליאן ג'ייקובס ("קומיוניטי"), זאזי ביטס ("אטלנטה"), מהרשלה עלי ("בלש אמיתי"), זאקרי קווינטו ("סטארטרק") וסת רוגן שגם מפיק עם אוון גולדברג ("סופרבאד", "פיוצ'ר מן"). כל אלה ועוד מספקים דיבוב נהדר, וגם משחק ניחושים שמלווה את הצפייה בשאלה "מהיכן הקול הזה כל כך מוכר לי?".
את העלילה המרכזית מוביל נער צעיר בשם מארק גרייסון שמתמודד עם תלאות התיכון הרגילות. הוא מעט מגושם, נבוך וחסר ביטחון, בעיקר בכל הקשור לדייטים. אביו נולאן הוא אומני־מן, גיבור־העל החזק והאהוד ביותר ביקום, אבל מעמדו לא באמת משפיע על חיי המשפחה. אמו, דבי, לא באמת מתרגשת מעוד ערב שבו בעלה מציל את האומה האמריקאית, וגם התרגלה לקבל משלוחים לארוחת ערב מאיטליה או ברלין.
בפתח הסדרה, מארק מתחיל סוף סוף לפתח כוחות על ונמצא בדרכו להבין שעולם גיבורי־העל הוא לא בדיוק מה שחשב. כחלק מניסיונו למצוא את עצמו בין הסגידה לאביו ובין הרצון לעמוד בזכות עצמו, הוא מתחבר לגיבורי־על הנחשבים למגנים הרשמיים של כדור הארץ. יוצרי הסדרה מפגינים להטטנות מרשימה בין סיפור התבגרות, אקשן קולח, אלימות מחרידה, בדיחות לא רעות וגם כמה הפתעות. גם אם הסדרה לא תמיד שומרת בהצלחה על מעמדה כאנימציה למבוגרים וגולשת לעתים לאקשן מעט ילדותי, הסיפור נע קדימה באופן פקחי, כיפי ומעניין.
בעיקר, ניכרת הקפדה על ריאליזם פסיכולוגי וכתיבה מצוינת של מערכות יחסים. העלילה מתעכבת על הניואנסים של הקשר בין מארק ובין האב ועל אנושיותה של האם, שלא ניחנה ביכולת־על טבעית. בסצינה קטנה אבל משמעותית, מארק מתרגל מדי לשיכרון הכוח שמגיע עם יכולותיו החדשות. כשאמו מבקשת ממנו לחזור הביתה הוא עונה "תכריחי אותי". התשובה שלה מזכירה לו שלעובדה שיש לו יותר כוח פיזי ממנה לא צריכה להיות משמעות לעולם. בכל פעם שהיא מופיעה על המסך, מתברר עד כמה מדובר בדמות אסרטיבית ומעניינת.
הסדרה יצאה במודל מיני־בינג'. הנוסחה, שמציעה טעימה של שלושה פרקים ראשונים ואז פרק בשבוע (ימי שישי), לא תמיד אפקטיבית. אלא שבמקרה של אמזון פריים מדובר דווקא בהחלטה מוצלחת. לפלטפורמת הסטרימינג של התאגיד אין את אותה הנוכחות, החשיפה וכמות התוכן של נטפליקס או דיסני. פרט למקרים יוצאי דופן ("הבנים","גברת מייזל המופלאה"), רבות מהסדרות הטובות שלה, בהן "סניקי פיט", "רד אוקס", "אפלוד" ו"הפטריוט", נוטות לעבור מפה לאוזן באיחור רק אחרי שמספיק צופים גילו אותן. אם "בלתי מנוצח" תמשיך להפתיע, היא עשויה לספק לאמזון עוד סדרה שמצדיקה את המינוי.

"בלתי מנוצח" (Invincible), אמזון פריים. הדירוג מתייחס לארבעת הפרקים הראשונים
لا إله
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

the society חביבה למדי. מזכירה מאוד את העונה הראשונה של the 100.
למרבה הצער רק עונה אחת (לפחות בינתיים).
רינגו סטאר המלך
שליחת תגובה