אשכול הסדרות הרשמי

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
נועם שחם
קיבל.ה  18 לייקים

Lion Den כתב: 10 דצמבר 2020, 12:06
נועם שחם כתב: 06 דצמבר 2020, 13:07 ושאלה - האם "המזימה נגד אמריקה" שווה את ההשקעה? ראיתי פרק וחצי ולא התקדמתי, אבל יש שם פוטנציאל.
כתיבה ומשחק ברמה הכי גבוהה שיש, גם כל העניין התקופתי מאוד יפה שם. אישית התחברתי מאוד לעניין ההיסטוריה האלטרנטיבית אבל זה לחובבי הז'אנר.
אבל היא בעיקר הופכת את הבטן, יצירה טלוויזיונית אדירה שממחישה בצורה מדויקת את משל הצפרדע המתבשלת. לא עונה בשום צורה להגדרה של "צפייה מהנה".
פרק הסיום מופתי.
סיימתי לצפות. הוסמכת מבחינתי כמבקר טלויזיה בכיר. מה שכתבת פשוט קולע בול למהות של הסדרה.
dino
קיבל.ה  58 לייקים

אפשר לשאול פה, בתור אחד שעבר ליס, איפה ובאיזה דרך אני יכול לצפות בעונות הגומורה(היה לי בהוט)?
רצוי תרגום כי אני לא יודע נאפוליטנית.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  29 לייקים

סיימתי חזרות, יופי של סדרה מצטרף להמלצות החמות. עדיף שכאן יתרכזו בדברים שכאלה ולא בשטויות כמו שעת נעילה.

מישהו ראה פה את הדבר הזה שנקרא הויקינגים? האם שווה לנסות להיכנס לזה? בזמנו שזה רק התחיל ראיתי את העונה הראשונה, לא עפתי ולא המשכתי עם האירוע הזה.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  20 לייקים

רדפוקס כתב: 15 ינואר 2021, 15:30 מישהו ראה פה את הדבר הזה שנקרא הויקינגים? האם שווה לנסות להיכנס לזה? בזמנו שזה רק התחיל ראיתי את העונה הראשונה, לא עפתי ולא המשכתי עם האירוע הזה.
לא יודע.. לא התחברתי
ליידנר טוב בהתקפה, גרופר טוב בהגנה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  29 לייקים

רדפוקס כתב: 15 ינואר 2021, 15:30מישהו ראה פה את הדבר הזה שנקרא הויקינגים? האם שווה לנסות להיכנס לזה? בזמנו שזה רק התחיל ראיתי את העונה הראשונה, לא עפתי ולא המשכתי עם האירוע הזה.
ראינו שלוש עונות, והרגשנו שמתדרדר ופרשנו. בעיקרון זה כן סגנון שאני אוהב, אבל משהו הפריע לי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום
קיבל.ה  6 לייקים

מישהו יכול לשלוח לי בבקשה ערוץ טלגרם טוב לצפייה ישירה?
מודה לכם מראש
שליחת תגובה