אשכול ארצות הברית של אמריקה

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  89 לייקים

זה לא רק 488 אלף? מאיפה הנתון על 500 אלף?
(לא מפקפק, באמת מתעניין)
Nie wieder Makkabi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  60 לייקים

its-sick כתב:ארצות הברית של אמריקה חצתה היום את סף חצי מיליון המתים מקורונה. הממוצע השבועי ירד ל 2500 מתים ביום וממשיך לרדת לאט.
המיילסטון הבא של מלחמת האזרחים הוא 620 אלף.
לא סיכמנו שהמדד להשוואה הוא כמות מתים למליון?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  177 לייקים

אפשר בבקשה צילום של החתימה שלי על הסיכום הזה?
ביקשו ונתתי ניתוח שכזה לבקשתם. זה אכן ניתוח אפשרי של הנתונים, אבל אין הכרח להעדיף דווקא אותו.
האם אתה רוצה גם למדוד אירועי טרור בישראל לפי הרוגים פר מיליון? גם הרוגי מלחמות?
לא נראה לי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  56 לייקים

למה לא?
יש היום פי X>1 אנשים משחיו במלחמת העולם השניה,
וכמות המתים מקורונה קטנה מאותו נתון,
סימן שבאופן יחסי הקורונה הרגה פחות ממלחמת העולם השניה. לא שזה סיכום מעניין במיוחד, אבל אני שם לב שזה ממש מוטיב חוזר בעמודים האחרונים, להראות כמה הקורונה קטלנית יותר ממלחמות..

ומתבקש, כשמציגים נתונים סטטיסטיים, להתייחס ליחס.
היתה פה דוגמא אולי עם מדינה הזויה כמו איי סיישל נראה לי (או שאני משלב ויכוח עם חבר), אז בוודאי שצריך להשתמש במספרים גדולים, ובמלחמת העולם השניה עדיין היו מספיק אנשים

מוזר שאדם שמבין את המשמעות של המספרים יבחר להתעלם מהם כדי להעביר את הטיעון, אם הוא כל כך בטוח שהם לא סותרים את הטיעון
כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  177 לייקים

כן, אני מבין במספרים. ואני יודע שלכל מטרה יש דרך אחרת להסתכל. יש משמעות לכל מספר, והשאלה היא איזו משמעות אתה מחפש.
אם הייתי מדבר על הסיכוי של מישהו למות מסרטן הייתי מנרמל בגודל האוכלוסייה. אם הייתי רוצה להעניש רוצח סדרתי, לא הייתי מנרמל. אם רצחת 20 איש זה לא כאילו רצחת איש אחד לפני מאתיים שנה.
להבדיל מסרטן שהוא סיבת מוות קבועה ולכן יש הגיון לנרמל בגודל האוכלוסייה, אירוע מוות המוני הוא "חד פעמי" כמו אירוע טרור. אירועים חד פעמיים נוהגים למדוד במספר המתים ולא ביחס לאוכלוסייה.
למשל, האחריות של טרמאפ למאות אלפי מתים לא פחותה בגלל שארצות הברית יותר גדולה. הוא בחזקת רוצח סדרתי.
אני לא שולל את הגישה של יחס לאוכלוסייה, אני פשוט פחות מתחבר אליה בשלב הזה של הקורונה.
אם הקורונה תהפוך לרוצח שנתי קבוע כמו שפעת אז בהחלט המדד יהיה תמיד התמותה ביחס לאוכלוסייה. אולי אפילו יהיה יותר נכון יהיה למדוד ביחס לאוכלוסייה מעל גיל מסויים, בהתאם לגילאי המתים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךff0000
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  177 לייקים

כאילו שעובדות משנות למישהו בימינו. גם עם הוכחות ברורות לא היו מדיחים אותו
https://news.yahoo.com/cellphone-record ... 44724.html
Cellphone records tie Proud Boys member to someone in Trump White House, NYT reports
https://news.yahoo.com/fbi-finds-contac ... 58120.html
FBI Finds Contact Between Proud Boys Member and Trump Associate Before Riot
لا إله
שליחת תגובה