יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

לירן כתב: 16 מרץ 2021, 16:14
הגלמוד מלוד כתב: 15 מרץ 2021, 22:25
לירן כתב: 15 מרץ 2021, 17:22
כתבת שתעודת הביטחון של איראן כנגד תקיפה אמריקאית היא נשק גרעיני. אבל אין לאיראן נשק גרעיני כרגע והאמריקאים עדיין לא תקפו שם. אני לא מסכים איתך שהסיבה היא צבאית, אלא יותר מדינית. לאמריקאים אין סיכוי ליצור קואליציית תקיפה באיראן כרגע. בנוסף, לאיראן יש את רוסיה וסין
כמו שאמרתי, זה לא שהאמריקאים לא ניסו ולא מנסים לתקוף באיראן. אין הרי מדינה ב10 שנים האחרונות שהאמריקאים היו יותר קרובים לפרוץ במלחמה נגדם מאשר איראן (אולי חוץ מלוב).
מה שאתה אמרת לא סותר את מה שאמרתי - האמריקאים לא יכולים לתקוף לבדם באיראן כיוון שמכונת המלחמה שלהם לא משומנת, איראן חזקה יותר והלך הרוח ברחוב האמריקאי כבר לא פרו מלחמתי כל כך.
אבל זה לא אומר שזאת לא הסיבה שבגינתה איראן מחפשת נשק גרעיני - במוקדם או במאוחר, בלי נשק גרעיני, אמריקה תנסה לתקוף את איראן. זה המיינדסט הקולוניאליסטי.
תסלח לי אבל זה חתיכת קשקוש. גם ל"נעעשקקקק גרעאאיינייי" יש רמות. אם קפריסין מחר תייצר פצצה אז היא לא תהפוך בן לילה לאבו-עלי של העולם. אותו דבר איראן. זה לא מה שירתיע את ארה"ב
גגל לי בבקשה כמה פעמים ב40 שנים האחרונות האמריקאים תקפו מדינות עם נשק גרעיני, אחרי זה תשווה למדינות בלי כדי שגם נהנה מהדיון הזה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 16 מרץ 2021, 16:14
הגלמוד מלוד כתב: 16 מרץ 2021, 15:27 למה איראן, לטענתך, מהווה איום יותר גדול לישראל מאשר, לדוגמא, ערב הסעודית? אתה יודע, המדינה שהיא *באמת* מממנת הטרור האיסלאמי הגדולה בעולם (עד כמה שנתניהו רוצה לטעון שזה איראן). מדינה שהיא גם כן דיקטטורה תאוקרטית שמדכאת את אזרחיה, כזאת שהורגת עיתונאים בלי הרף, ואם כבר הזכרת את תימן ואת המעורבות האיראנית שם, רק ארצה לחדד ולהזכיר שאת רצח העם הכי גדול בעולם כיום עושה ערב הסעודית בתימן.
כל מה שאמרת נכון, לא טענתי אחרת
סעודיה היא ללא ספק אחת המדינות הקיצוניות יותר בהשקפותיה שממנה יצאו תנועות איסלמיסטיות מאוד קיצוניות והיא ממנת טרור והכל נכון, השאלה כלפי מי היא מפנה את האש
כרגע, לסעודיה אינטרס להגנה אמריקאית ושוב אנחנו במשחק המזרח תיכוני

האם זה הופך אותה למדינה מתונה? לא , האם זה הופך אותה לבעלת ברית ? לא בטוח.
מה שכן בטוח, שהיא כמו עוד מדינות סוניות למשל מצרים ומדינות המפרץ שביחד נותנות את הטון בעולם הסוני והערבי בכלל, בחרו בצד של ארה״ב מה שהופך אותן אוטומטית למדינות שיש להן אינטרס לא לפגוע בך ויש אפילו מדינות שהרחיקו והסכימו לכונן איתך יחסים או אפילו לעשות שלום
לצערנו, לא חסרות מדינות שמפרות זכויות אדם וממנות טרור, בין אם אלו מדינות ערב או אפילו סין שאנחנו מקיימים איתם יחסים, גם אנחנו חוטאים בזה, לא לפי זה נבחרות בעלות הברית שלנו אלא לפי מי יש לה אינטרס לתקוף אותך ולמי אין

בסופו של דבר כמו שאמרתי, יש פה כוחות גדולים הרבה יותר מישראל בסכסוך במזרח התיכון, אנחנו בסה״כ שלוחה של ארה״ב
אז אם אתה בעיקרון מסכים שמהות הסכסוך פה היא לא אידיאולוגית בהכרח אלא סתם כי "בחרנו צד" מה הופך את הצד השני (איראן ושות') ליותר או פחות מסוכן מהצד שלך (ארה"ב ישראל וסעודיה), חוץ מזה ש.. טוב, אתה בצד שלך?
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 16 מרץ 2021, 19:20
Giovanni Giorgio כתב: 16 מרץ 2021, 16:14
הגלמוד מלוד כתב: 16 מרץ 2021, 15:27 למה איראן, לטענתך, מהווה איום יותר גדול לישראל מאשר, לדוגמא, ערב הסעודית? אתה יודע, המדינה שהיא *באמת* מממנת הטרור האיסלאמי הגדולה בעולם (עד כמה שנתניהו רוצה לטעון שזה איראן). מדינה שהיא גם כן דיקטטורה תאוקרטית שמדכאת את אזרחיה, כזאת שהורגת עיתונאים בלי הרף, ואם כבר הזכרת את תימן ואת המעורבות האיראנית שם, רק ארצה לחדד ולהזכיר שאת רצח העם הכי גדול בעולם כיום עושה ערב הסעודית בתימן.
כל מה שאמרת נכון, לא טענתי אחרת
סעודיה היא ללא ספק אחת המדינות הקיצוניות יותר בהשקפותיה שממנה יצאו תנועות איסלמיסטיות מאוד קיצוניות והיא ממנת טרור והכל נכון, השאלה כלפי מי היא מפנה את האש
כרגע, לסעודיה אינטרס להגנה אמריקאית ושוב אנחנו במשחק המזרח תיכוני

האם זה הופך אותה למדינה מתונה? לא , האם זה הופך אותה לבעלת ברית ? לא בטוח.
מה שכן בטוח, שהיא כמו עוד מדינות סוניות למשל מצרים ומדינות המפרץ שביחד נותנות את הטון בעולם הסוני והערבי בכלל, בחרו בצד של ארה״ב מה שהופך אותן אוטומטית למדינות שיש להן אינטרס לא לפגוע בך ויש אפילו מדינות שהרחיקו והסכימו לכונן איתך יחסים או אפילו לעשות שלום
לצערנו, לא חסרות מדינות שמפרות זכויות אדם וממנות טרור, בין אם אלו מדינות ערב או אפילו סין שאנחנו מקיימים איתם יחסים, גם אנחנו חוטאים בזה, לא לפי זה נבחרות בעלות הברית שלנו אלא לפי מי יש לה אינטרס לתקוף אותך ולמי אין

בסופו של דבר כמו שאמרתי, יש פה כוחות גדולים הרבה יותר מישראל בסכסוך במזרח התיכון, אנחנו בסה״כ שלוחה של ארה״ב
אז אם אתה בעיקרון מסכים שמהות הסכסוך פה היא לא אידיאולוגית בהכרח אלא סתם כי "בחרנו צד" מה הופך את הצד השני (איראן ושות') ליותר או פחות מסוכן מהצד שלך (ארה"ב ישראל וסעודיה), חוץ מזה ש.. טוב, אתה בצד שלך?
זה בדיוק כל העניין, אין צד של הרעים או של הטובים
יכלנו להיות בצד של רוסיה סין ואיראן, השתלשלות החלטות ומקרים הובילה אותנו לצד השני
שני הצדדים מסוכנים, אין צד צודק וצד טועה
אבל יש צד שבעדך ויש שנגדך, או יותר נכון, יש צד שיש לו אינטרס חזק יותר לא לתקוף ולשתף איתך פעולה

כרגע בחרנו בצד החזק יותר, בעתיד דברים יכולים להשתנות ,האינטרס שלנו הוא שמאזן הכוחות ישאר בצד שלנו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 16 מרץ 2021, 19:17
לירן כתב: 16 מרץ 2021, 16:14
הגלמוד מלוד כתב: 15 מרץ 2021, 22:25

כמו שאמרתי, זה לא שהאמריקאים לא ניסו ולא מנסים לתקוף באיראן. אין הרי מדינה ב10 שנים האחרונות שהאמריקאים היו יותר קרובים לפרוץ במלחמה נגדם מאשר איראן (אולי חוץ מלוב).
מה שאתה אמרת לא סותר את מה שאמרתי - האמריקאים לא יכולים לתקוף לבדם באיראן כיוון שמכונת המלחמה שלהם לא משומנת, איראן חזקה יותר והלך הרוח ברחוב האמריקאי כבר לא פרו מלחמתי כל כך.
אבל זה לא אומר שזאת לא הסיבה שבגינתה איראן מחפשת נשק גרעיני - במוקדם או במאוחר, בלי נשק גרעיני, אמריקה תנסה לתקוף את איראן. זה המיינדסט הקולוניאליסטי.
תסלח לי אבל זה חתיכת קשקוש. גם ל"נעעשקקקק גרעאאיינייי" יש רמות. אם קפריסין מחר תייצר פצצה אז היא לא תהפוך בן לילה לאבו-עלי של העולם. אותו דבר איראן. זה לא מה שירתיע את ארה"ב
גגל לי בבקשה כמה פעמים ב40 שנים האחרונות האמריקאים תקפו מדינות עם נשק גרעיני, אחרי זה תשווה למדינות בלי כדי שגם נהנה מהדיון הזה
אני חושב שארה״ב הפגיזה מספר פעמים בפקיסטן, יכול להיות שזה היה בתיאום עמם. אין בינינו באמת ויכוח. אני רק אומר שיש מדינת גרעין ויש מדינת גרעין
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

תראה זה די ברור שבין לילה איראן לא תהפוך למעצמה מרתיעה אבל אתה לא יכול להעמיד פנים שאין קשר בין היותך מדינה בעלת נשק גרעיני לבין כמה שארה"ב מוכנה להתעסק איתך במישור הצבאי
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

1.לכאורה טק"א סורי נוחת בדימונה
2.פיצוץ גדול במפעל בטחוני במרכז, טוענים לפיצוץ מבוקר.

סך הכל אמין כמו קול הרע"ם מקהיר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

עובדיה כתב: 22 אפריל 2021, 13:39 1.לכאורה טק"א סורי נוחת בדימונה
2.פיצוץ גדול במפעל בטחוני במרכז, טוענים לפיצוץ מבוקר.

סך הכל אמין כמו קול הרע"ם מקהיר
יותר חשוב לתקשורת להתעסק בפדופיל שהתאבד
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

טיל סורי מסוג אושר דוידה
מתחמק מירוטים, טס טס ונופל מחוץ לרחבה(ואללה היתה לו רגל ימין, היה מגיע לכור)
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

המשטרה אלימה במיוחד בהר הבית עוד מהאירועים הראשונים בשער שכם, לא נותנים להתפלל באל אקצא, אין סיכוי שזה לא תכתיב מראש הממשלה היוצא על מנת ליזום מצב חירום נוסף אחרי שנגמרו לו כל הקלפים בקורונה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

עובדיה כתב: 10 מאי 2021, 11:26 המשטרה אלימה במיוחד בהר הבית עוד מהאירועים הראשונים בשער שכם, לא נותנים להתפלל באל אקצא, אין סיכוי שזה לא תכתיב מראש הממשלה היוצא על מנת ליזום מצב חירום נוסף אחרי שנגמרו לו כל הקלפים בקורונה.
שכחת להאשים אותו בקורונה אבל אופס...החיסונים :bang: :bang:
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אדום בבית כתב: 10 מאי 2021, 11:55
עובדיה כתב: 10 מאי 2021, 11:26 המשטרה אלימה במיוחד בהר הבית עוד מהאירועים הראשונים בשער שכם, לא נותנים להתפלל באל אקצא, אין סיכוי שזה לא תכתיב מראש הממשלה היוצא על מנת ליזום מצב חירום נוסף אחרי שנגמרו לו כל הקלפים בקורונה.
שכחת להאשים אותו בקורונה אבל אופס...החיסונים :bang: :bang:
ההתנהלות של ביבי בתקופת הקורונה אכן הייתה בזיונית וגרמה לתמותה גבוהה וסגרים מטורפים שלא נראו כמותם באף מדינה מערבית. באמת תודה שבישראל יש קופות חולים גדולות וחזקות שביבי לא הספיק עדיין להפריט ויכולות לחסן במהירות כל כך הרבה אנשים, בגרמניה החיסונים יושבים במקררים ומנסים לגייס בנרות עובדים למרכזי החיסונים (כי זה קצת קשה עם 4% אבטלה) או לאפשר למרפאות פרטיות לחסן.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

כי עד ביבי לא היה כיבוש, אלימות משטרתית וכו'. אנשי רק לא ביבי איפה חייתם עד עכשיו?
אנטי ביתר לשעבר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

אמה גולדמן כתב: 10 מאי 2021, 14:19 כי עד ביבי לא היה כיבוש, אלימות משטרתית וכו'. אנשי רק לא ביבי איפה חייתם עד עכשיו?
היה אבל פה המשטרה מנסה בכוח לגרום לאינטיפדה ולגרום לכמה שיותר בלגאן, גם זה היה כבר, אבל הפעם זה כל כך שקוף.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אמה גולדמן כתב: 10 מאי 2021, 14:19 כי עד ביבי לא היה כיבוש, אלימות משטרתית וכו'. אנשי רק לא ביבי איפה חייתם עד עכשיו?
אין על מה לקצוף, אני מכיר את מצב הדברים ומבחינתי הכיבוש היה צריך להסתיים עוד אתמול. אבל המציאות כרגע היא שאנחנו דוחפים באופן אקטיבי את האינטיפאדה הקרובה, ויודע מה? אולי זה יטיב בסוף עם הפלסטינים ויגמור את הכיבוש. אני רק משקף לך מצב נתון שמבעירים את השטח בכוונה וללא שום חשיבה מה ההשלכות לדברים- אלא רק למען יזימת מצב חירום בעורף
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

החמאס יודעים שישראל לא יכולה להענות לאולטימטום העכשוי, לכן אם היה ווינר על רקטות עוד שעה שעתיים, הוא היה 1.20 לשיגורים
הפוסט קיבל לייק אחדעובדיה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

משווה ומעלה
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

dino כתב: 10 מאי 2021, 17:04 החמאס יודעים שישראל לא יכולה להענות לאולטימטום העכשוי, לכן אם היה ווינר על רקטות עוד שעה שעתיים, הוא היה 1.20 לשיגורים
נפלו לפח שביבי טמן להם
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

לא נפלו לכלום. לממשלה יש עניין שהשטח יבער, לחמאס יש עניין שביבי יישאר. חד וחלק
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

אשכולות ש'כן' צריכה להיות המילה היחידה בהם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא תהיה מלחמה במובן הרגלי של המילה , אבל כן יהיו כמה ימים של פינג פונג
יתכנו השלכות פוליטיות לעניין
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אזעקה ובומים חזקים פעם ראשונה בירושלים מ2014, כיף
אנטי ביתר לשעבר
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

תשעה ילדים נהרגו בעזה זה נחשב מלחמה?
אנטי ביתר לשעבר
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אני כנראה מנותק קצת אבל אשמח לתקציר האירועים בשבועות האחרונים.

ישראל עשו משהו חריג?
עוד פעם מדובר על תפילות היום השישי האחרון של הראמדן עם אמירות של כהני דת פאנטים שהם עושים ככה וככה?
מה באמת השתנה מתמול שלשלום...
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אמה גולדמן כתב: 10 מאי 2021, 22:12 תשעה ילדים נהרגו בעזה זה נחשב מלחמה?
רק לציין שהם נהרגו מתאונת עבודה של החמאס
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

הוא הולך לצאת למלחמה
איך כל השקדים מסתדרים לו במרק
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

El dudernio כתב: 10 מאי 2021, 22:29 אני כנראה מנותק קצת אבל אשמח לתקציר האירועים בשבועות האחרונים.

ישראל עשו משהו חריג?
עוד פעם מדובר על תפילות היום השישי האחרון של הראמדן עם אמירות של כהני דת פאנטים שהם עושים ככה וככה?
האמת שלא קרה באמת כלום. סתם ההתעלמות של ישראל מהסיפור המביש בשייח ג'ראח חוזרת אלינו בהפוכה פי מאה.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

El dudernio כתב:אני כנראה מנותק קצת אבל אשמח לתקציר האירועים בשבועות האחרונים.

ישראל עשו משהו חריג?
עצלן
הבחירות ברשות בוטלו
חודש הרמדאן
משטרת לואי דה פינס סוגרים לראשונה את שער שכם
דיון קריטי בעליון לגבי שייח ג'ראח
בן גביר מנצל חסינות ופותח "לשכה" במרכז השכונה
נתניהו לא מתפקד (כבר שנים...)
לילת אלקעדר, יום ירושלים ועיד אל פיטר עוד יומיים...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

גוש השינוי רוצה תקיפה חריפה יותר בעזה, אבל ביבי הוא הבעיה היחידה לנצח כן ברור
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש כאן מתנה לגוש הימין ימין מלא מלא , אבל לא בטוח שהיא תעזור להם.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

שמתי לב לאחרונה שציונים באינטרנט מאוד מתעצבנים כשאנשים מרחבי העולם אומרים להם לקפוץ להם. ה"תרבות" המערבית בשנים האחרונות הפכה להיות הרבה יותר פרוגרסיבית ו.. לא יודע, אנטי רצחי עם, והציונים וחיבתם הרבה לרצח עם קצת מתקשים להתקבל לעולם החדש. שלא תבינו לא נכון, התעמולה הישראלית היא עדיין בין החזקות ברשת, ולהבדיל מאחרים אני דווקא לא חושב שזה איזה מוסדניק או חוות טרולים או דברים כאלה, אלא פשוט מלמדים אותנו מגיל קטן שחובתנו להגן ולהצדיק כל פעולה ישראלית וזה בסוף מחלחל חזק. אבל אני כן שם לב לתסכול רב מחוסר ההצלחה של כוחותינו ברשתות. כמה חבל.
הפוסט קיבל לייק אחדff0000
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 11 מאי 2021, 01:09 שמתי לב לאחרונה שציונים באינטרנט מאוד מתעצבנים כשאנשים מרחבי העולם אומרים להם לקפוץ להם. ה"תרבות" המערבית בשנים האחרונות הפכה להיות הרבה יותר פרוגרסיבית ו.. לא יודע, אנטי רצחי עם, והציונים וחיבתם הרבה לרצח עם קצת מתקשים להתקבל לעולם החדש. שלא תבינו לא נכון, התעמולה הישראלית היא עדיין בין החזקות ברשת, ולהבדיל מאחרים אני דווקא לא חושב שזה איזה מוסדניק או חוות טרולים או דברים כאלה, אלא פשוט מלמדים אותנו מגיל קטן שחובתנו להגן ולהצדיק כל פעולה ישראלית וזה בסוף מחלחל חזק. אבל אני כן שם לב לתסכול רב מחוסר ההצלחה של כוחותינו ברשתות. כמה חבל.
לגמרי, והקטע הזה של ההסברה
מי צריך להסביר את עצמו כל הזמן אם הוא כל כך צודק?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אמה גולדמן כתב: 10 מאי 2021, 23:24 גוש השינוי רוצה תקיפה חריפה יותר בעזה, אבל ביבי הוא הבעיה היחידה לנצח כן ברור
הוא לא הבעיה היחידה. הוא הבעיה המרכזית.
כדי שיהיה פה טוב יש תנאי הכרחי שהוא יעזוב, תנאי הכרחי אבל לא מספיק.
כמעט כל הפוליטיקאים שלנו הם חדלי אישים ופופוליסטיים, ובכולם צריך לטפל, ולהעיף מעמדת מקבלי ההחלטות, אבל הוא בראש סדר העדיפויות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מעניין אותי מי הוא מחולל השמות למבצעים האלו

ועכשיו ברצינות, כמו תמיד היה אפשר להימנע מעימות, החמאס הוציא אותנו חלשים, תהיו בטוחים שלא ננוח במיוחד שיש אבדות בנפש בצד שלנו, מעכשיו הדם של כל הערבים מותר

מה שכן, שטיפת המוח היא גם חזק בצד שלהם, כל ההתפרעויות זה בטוח לא תורם, לא זוכר מתי ראיתי את ערביי ישראל ככה מעורבים
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 11 מאי 2021, 15:57 מעניין אותי מי הוא מחולל השמות למבצעים האלו

ועכשיו ברצינות, כמו תמיד היה אפשר להימנע מעימות, החמאס הוציא אותנו חלשים, תהיו בטוחים שלא ננוח במיוחד שיש אבדות בנפש בצד שלנו, מעכשיו הדם של כל הערבים מותר

מה שכן, שטיפת המוח היא גם חזק בצד שלהם, כל ההתפרעויות זה בטוח לא תורם, לא זוכר מתי ראיתי את ערביי ישראל ככה מעורבים
יש מצב שזה קשור לזה שאתה גם לא זוכר מתי לאחרונה זרקו רימונים בתוך אל אקצא, מתי לאחרונה התיזו מי בואש לתוך בתים וחנויות בליילת אל קדר, מתי לאחרונה עצרו אנשים מללכת להתפלל, מתי לאחרונה סגרו את הרחבה של שער שכם ברמדאן, וכו' וכו' (אתה גם לא אמור לזכור, כי הדברים האלה לא כל כך קרו בעבר).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 11 מאי 2021, 15:57 מעניין אותי מי הוא מחולל השמות למבצעים האלו

אעזור לך, מהומות אוקטובר ב2000
בכל מקרה המעורבות הגדולה של ערבי ישראל במהומות נובעת מהרקע הדתי של הסבב הזה. הוא במובהק עימות על רקע דתי
בשביל מוסלמי לראות רימוני הלם מתפוצצים בתוך אל אקצע, יהודים חוגגים בכותל מול אש ועשן על הר הבית מעורר סנטימנט שקשה לנו להבין אבל הוא חזק מאוד
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אשקלון אוכלים אותה גם בחורף בגשמים וגם ברקטות
כדי להגיע לנפגעים הם יודעים שמטחים כבדים על אשדוד ואשקלון, ישיגו המטרה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

סומך כתב: 11 מאי 2021, 16:41

בכל מקרה המעורבות הגדולה של ערבי ישראל במהומות נובעת מהרקע הדתי של הסבב הזה. הוא במובהק עימות על רקע דתי
בשביל מוסלמי לראות רימוני הלם מתפוצצים בתוך אל אקצע, יהודים חוגגים בכותל מול אש ועשן על הר הבית מעורר סנטימנט שקשה לנו להבין אבל הוא חזק מאוד
ממש לא רק על רקע דתי.
חברים שלי (חילונים לחלוטין) גם כן השתתפו במחאות על רקע הסיפור של שייח' ג'ראח.
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

אני לא מאמין שנתנו עוד פעם שם למבצע. אלוהים ישמור איזו מדינה מביכה
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 מאי 2021, 17:15
סומך כתב: 11 מאי 2021, 16:41

ממש לא רק על רקע דתי.
הסיפור על שייח ג’ראח הוא מ2009 ולא קשור לדת, משטרת אוחנה תקפה מתפללים, מנעה מערבים ישראלים להגיע לאל אקצה ועשתה כל מה שיכלה כדי להדליק את המהומות, זה ההבדל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךff0000
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Ron.T כתב:
הוקיץ' כתב: 11 מאי 2021, 17:15
סומך כתב: 11 מאי 2021, 16:41 אעזור לך, מהומות אוקטובר ב2000
ממש לא רק על רקע דתי.
הסיפור על שייח ג’ראח הוא מ2009 ולא קשור לדת, משטרת אוחנה תקפה מתפללים, מנעה מערבים ישראלים להגיע לאל אקצה ועשתה כל מה שיכלה כדי להדליק את המהומות, זה ההבדל.
מסכים וכחלק מהלהטת הרוחות, משטרת אוחנה הציתה אלמנט דתי לאירועים-עם הכניסה הברוטלית לאל אקצע, עם מניעת העלייה של האוטובוסים להר הבית וכו'.
זאת שריפה שנתניהו ואוחנה ליבו במכוון
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה