אז מכבי או ביתר?

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אני יודע שחלק מהאוהדים פה יראו את עצם פתיחת האשכול הזה כהזוי אבל עדיין לדעתי מדובר בתחרות לא מבוטלת בכלל על מי הקבוצה השנואה על אוהדי הפועל, לי מה שמפריע בביתר (בייחוד בפלג הקיצוני והלה פמייליה) היא השנאה של אוהדיה את אוהדי הפועל שזה כבר הרבה הרבה מעבר למשהו ספורטיבי אז... מי הקבוצה השנואה עלייכם?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני שונא את בית יער יותר, כי בבלומפילד במשחקים מולם הרגשתי בסכנה בדרך למגרש, מה שלא היה אף פעם נגד ההם.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

ברור שמכבי יותר שנואים. על משחק מול ביתר לא הייתי מוותר, על דרבי כן רק שייתאדו כבר המכביזם הגועל הזה. מה עוד שאני יכול להבין בחלקיק של חלקיק איך אפשר לאהוד ביתר, איך אפשר לאהוד מכבי תא לא ברור לי..
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

יש לי יותר סימפטיה, אם אפשר לקרוא לזה ככה, לאוהדי בית"ר. הם כעיקרון כביכול הימין הקיצוני, אבל בתכלס בעיקר מדובר בקהל שמגיע מ-, ובמידה מסויימת גם מייצג, שכבות בתחתית ההיררכיה החברתית בקרב היהודים בישראל. ויש פה הרבה מה לומר סוציאולוגית על זה שבמערכת מאד היררכית, כשאתה נחשב לאזרח סוג ב' - אחת הדרכים הכי ברורות להתקדם היא לדרוך על מי שנחשב אזרח סוג ג' (וגם אם זה לא בדיוק המצב היום, ומזרחים הם לא בדיוק אזרחים סוג ב' - זה לחלוטין היה ככה בעשורים הראשונים למדינה, ומן הסתם התודעה האתנית והתפישה העצמית של הרבה אנשים עדיין מושפעת מזה).

מכבי לעומת זאת? תמיד הקבוצה הכי מוצלחת, תמיד הכי הרבה כסף, הכי מלב האליטה הכלכלית - גם אם לא השלטונית עד "המהפך". כל המהות של הקבוצה הזו הוא שילוב דוחה של לאומנות וקפיטליזם, של דריסת האחר בכל מחיר. מחליא אותי ברמות. לא רק שאני רוצה לנצח אותם בכל הזדמנות אפשרית (ומאמין שעוד תגיע תקופה רעה שלהם) - אני מעוניין בזה שהם יעלמו כקבוצת ספורט. שלא תהיה יותר קבוצה בשם "מכבי תל אביב", שהיא תקרוס לליגות הנמוכות ותתאייד לה. ומן הסתם פי 1000 ככה כלפי מועדון הכדורסל שלהם. זה לא ריאלי, ובחיים לא יקרה - אבל עד כדי כך אני שונא את המותג הזה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

:rofl:
בית"ר זה סתם פח זבל מסריח. מכב* זה רוע טהור שלא ברא השטן.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ברור ששונא את בית"ר יותר. האוהדים המכביסטים היהירים והרמאים בדרך כלל לא מזיקים. בבית"ר כן.
אם מכבי הם שתן, בית"ר הם (תשלימו לבד)
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לשנוא את בית"ר יותר כי אוהדי בית"ר שונאים אותנו יותר זה די משונה בעיני.

וההרגשה שיש לפני ובזמן דרבי זה עולם אחר ממה שיש נגד בית"ר.
אז אמנם רציונלית אני מבין למה" צריך " לשנוא את בית"ר יותר, אבל דרבי אחרי דרבי ברור לי שזה ממש לא עניין רציונלי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotיפתח16
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מכבי וביתר זה שתי ואריאציות של הרוב היהודי בישראל - אחת של האשכנאזיאדה הגזענית והשנייה של המזרחיות הגזענית, שגם טורחת להכתיר למנהיגים את האשכנזים הגזעניים ביותר מהקבוצה הראשונה. כבודן של שתיהן במקומו מונח, בוא נאמר (לא שאני טוען שהפועל חפה מגזענות, ולראיה שני אשכולות מעציבים בראש העמוד הזה).
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

לדעתי היה הדיון הזה בעבר כמה פעמים. מעניין מה ענו אז וההשוואה להיום. נראה לי אז הרוב היו יותר אנטי מכבי

לשאלתך- אני ממש אשמח אם פעם אחת מכבי ירדו ליגה, כדי שהאף יירד להם קצת. אבל שהם יעלמו לגמרי? בלי דרבי אף פעם? זה מזכיר את השנים בכדורסל בליגות נמוכות. כל ניצחון, גדול ככל שיהיה היה עדיין רק המתנה לדבר האמיתי. אין כמו ניצחון בדרבי.
ביתר אין ספק שיש להם קהל גזעני ודוחה, אבל תכלס הם אנטי כל מי בערך שמשחק מולם- הם הרביצו לאוהדי כפר סבא, ורעננה, ואיימו בסכין על אוהדי נתניה..וזה בלי לדבר על קבוצות מהמגזר (ממש לא רק סכנין). בפועל הדרבי שלהם חזר להיות אקטואלי, שיתמקדו בו. אני אשמח לנצח אותם אבל דברי זה דרבי. מה שכן, אני אשמח שהאוהדים הגזענים והאלימים שלהם יישבו סופסוף בכלא
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

ספורטיבית מכבי, פרסונלית בית"ר
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

100% אנטי מכבי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אין דבר יותר שנוא ממכבי תל אביב
זה תמצית הגועל נפש
מישהו כתב כאן שהוא רוצה שהם יתפרקו, אני מעדיף שהם פשוט יהפכו להיות גרועים, לראות אותם דועכים ואת היציעים שלהם מתרוקנים מכל האוהדי הצלחות שלהם
כל מה ששונא עלי בקבוצות ספורט בריכוז מאוד גבוה, זאת ההגדרה
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

זה כמו לשאול את מי אתה אוהב יותר, אבא או אמא. אבל בכל זאת, ביתר לדעתי מייצגים ערכים דוחים יותר ומסוכנים יותר מבחינה חברתית ואנושית, שבאים לידי ביטוי גם באלימות בתוך ומחוץ למגרש.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

בגלל מכבי, מהמון סיבות אנתרופולוגיות מרתקות- יש בית"ר. אוהדי בית"ר לא אשמים שהם הפכו להיות מה שהם, הם מפוזיציה חלשה בהרבה.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

האם באמת קיים אוהד הפועל ששמח בניצחון מכב* על בית"ר? מסופקני
שער 5 זה הלב
שליחת תגובה