חובבי פלאפונים לכאן (אשכול הפלאפונים הגדול)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

כמיטב המסורת,
גם בפורום החדש חייב אשכול מהסוג הזה, אז מנצל את פתיחתו לעזרה.

אני מחפש לרכוש פלאפון חדש, אחרי שהפוקופון שלי התחיל כבר להתעייף לאיטו.
מוכן להשקיע עד 2,500 ש"ח, והדברים המהותיים ביותר עבורי בטלפון הם חיי סוללה טובים, זיכרון רחב (כדאי 256GB) ושלא יהיה גדול ומגושם מדי.
HELP?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

שמעתי דברים טובים על מותג חדש שנקרא
OPPO
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אף פעם לא אבין אנשים שמוציאים אלפי שקלים על טלפון. כאילו מה, לא שמעתם על שיאומי?
קניתי עכשיו לאשתי את הטלפון הכי יקר שקניתי אי פעם, 900 שקל. poco x3 256GB
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

its-sick כתב: 14 ספטמבר 2021, 10:31 אף פעם לא אבין אנשים שמוציאים אלפי שקלים על טלפון. כאילו מה, לא שמעתם על שיאומי?
למה? זה סוג של תחביב{כמובן למי שיש ויכול להרשות לעצמו ולא איזה ערס קטן שרוצה את הפלאפון "הכי טוב שיש בארץ"}
מה גם שהוא ממלא פונקציות נוספות מלבד שיחות בלבד-ובמוצרי הפרימיום יש לא מעט יתרונות במסביב{מצלמה,זכרון,סוללה,מעבד חזק וכו וכו}
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

its-sick כתב: 14 ספטמבר 2021, 10:31 אף פעם לא אבין אנשים שמוציאים אלפי שקלים על טלפון. כאילו מה, לא שמעתם על שיאומי?
יש לי פוקופון כרגע והוא מעולה, אבל בא לי טלפון עם מצלמה חזקה יותר ומהיר יותר
לכן אין לי בעיה לשלם על טלפון עד 2500₪, כי אני במילא לא מתכנן להחליף אותו ל3 שנים הקרובות
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בז'רנו כתב: 14 ספטמבר 2021, 17:58
למה? זה סוג של תחביב{כמובן למי שיש ויכול להרשות לעצמו ולא איזה ערס קטן שרוצה את הפלאפון "הכי טוב שיש בארץ"}
מה גם שהוא ממלא פונקציות נוספות מלבד שיחות בלבד-ובמוצרי הפרימיום יש לא מעט יתרונות במסביב{מצלמה,זכרון,סוללה,מעבד חזק וכו וכו}
אין יתרון בסוללה ובזכרון כלל וכלל. מעבד לא באמת צריך יותר מהיר, זה קשקוש. היתרון היחיד הוא במצלמה, אבל מבחינת רוב האנשים גם זה מיותר לגמרי. בטוח שמבחינתי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

עקבתי במשך חודשים אחרי ההשקה של poco f3 וכבר תכננתי לקנות אותו ישר כשהוא יגיע לארץ, אבל דחיתי את העניין בגלל התארכות חיים מפתיעה של הרדמי הזקן שלי ועכשיו תשומת הלב שלי עברה לפיקסל 5A שמקבל ביקורות ראשונות מעולות. אם תרצה, אפרט קצת על השיקולים.

אדום
קיבל.ה  736 לייקים

Noam כתב: 14 ספטמבר 2021, 23:04 עקבתי במשך חודשים אחרי ההשקה של poco f3 וכבר תכננתי לקנות אותו ישר כשהוא יגיע לארץ, אבל דחיתי את העניין בגלל התארכות חיים מפתיעה של הרדמי הזקן שלי ועכשיו תשומת הלב שלי עברה לפיקסל 5A שמקבל ביקורות ראשונות מעולות. אם תרצה, אפרט קצת על השיקולים.
מוזמן לפרט
r200
קיבל.ה  20 לייקים

סדרה פוקו מעבדים טובים קירור טוב נכון בלי מערך צילום מטורף וחומרים פחות איכותיים אבל תמורה טובה למחיר
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

לי בתור אבא לילדים הכי חשובה המצלמה
לאיזה מכשיר יש מצלמה איכותית מספיק (חיישנים ועדשות) במחיר סביר?
(מעבר לסמסונג ואייפון)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

סומך כתב:לי בתור אבא לילדים הכי חשובה המצלמה
לאיזה מכשיר יש מצלמה איכותית מספיק (חיישנים ועדשות) במחיר סביר?
(מעבר לסמסונג ואייפון)
Oneplus

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אדום כתב: 15 ספטמבר 2021, 12:12
Noam כתב: 14 ספטמבר 2021, 23:04 עקבתי במשך חודשים אחרי ההשקה של poco f3 וכבר תכננתי לקנות אותו ישר כשהוא יגיע לארץ, אבל דחיתי את העניין בגלל התארכות חיים מפתיעה של הרדמי הזקן שלי ועכשיו תשומת הלב שלי עברה לפיקסל 5A שמקבל ביקורות ראשונות מעולות. אם תרצה, אפרט קצת על השיקולים.
מוזמן לפרט
שכחתי מקיומו של האשכול, מקווה שזה עוד רלוונטי.
בגדול השיקולים שלי לא מאוד מורכבים - קראתי קצת ביקורות על הפוקו כשהוא יצא והקו העיקרי של רובן היה שמדובר במכשיר עם חומרה מעולה (סנאפדראגון עם כל מיני מספרים שלא אומרים לי כלום אבל עשו על אנשים רושם רציני) ותוכנה קצת מבאסת. בסופו של דבר אני חושב שאני מעדיף טלפון עם תוכנה טובה וחומרה בינונית על ההפך, שכן השימוש שלי הוא די בסיסי ולכן אני לא מחפש טלפונים עם ביצועים SOTA. לראיה, הטלפון הנוכחי שלי כבר תכף בן 3 ורוב הבעיות שלי איתו הן בעיות פיזיות - שקע שבדרך להידפק, שריטות על המסך, רמקול וסוללה שכבר לא עובדים כתמול שלשום. מבחינת ביצועים הוא פועל יותר טוב משאני יכול לבקש.
הפיקסל, לעומת זאת, הוא טלפון שהיתרונות שלו הם דווקא היתרונות שלי. הטלפונים של שיאומי מצוינים, אבל העבודה מול הממשקים שלהם וההתעסקות עם כל התוכנות שמותקנות מעל האנדרואיד סתם יוצרות לי בלגאן והרעיון של לעבוד על אנדרואיד נקי בלי כל התוספות המיותרות די אטרקטיבי בעיניי. מלבד זה הפיקסל קיבל בכמה ביקורות שקראתי מחמאות רציניות על ממשק פשוט ונוח, מבחינה טכנית הוא כנראה נמצא בערך בממוצע של מכשירי המיד ריינג' והפער במחיר לא משמעותי. מבחינתי זה מספיק.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

אפרופו גוגל פיקסל - קניתי לפני שנה ו10 חודשים גוגל פיקסל 3, לפני שבוע הטאץ' של המסך שלו הפסיק לגמרי לעבוד, עכשיו צריך להחליף מסך ב650 שקל(או בקיצור לקנות פלאפון חדש).

חוץ מהעניין הזה הייתי מאוד מרוצה מהפיקסל וחשבתי לקנות את ה5a, אבל קראתי קצת באינטרנט שיש למכשירים של גוגל היסטוריה של בעיות שצצות אחרי שנה-שנתיים ובפרט בעיות שקשורות למסך. אז מישהו יודע שמבין יודע כמה זה אמיתי או שאלו דברים שיכולים לקרות באותה סבירות עם כל מכשיר, וסתם היה לי נאחס?

עריכה:
מעוד קצת קריאה בנושא יש 2 בעיות נפוצות עם הגוגל פיקסל 5 - מן גוון ירוק שמופיע על רקעים כהים(חפשו pixel green tint בגוגל למעוניינים), והתחממות יתר. מישהו שיש לו את המכשיר ויודע להעיד?
שליחת תגובה