קולו

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Charlie
קיבל.ה  442 לייקים

האדס כתב:עוד חוזה שנחסך ברגע האחרון.
אהבתי את הסיפור של עזב בזעם ומדובר בבחור רגיש.
לא אופתע אם בקרוב נשמע על פשרה על התרת חוזה שתטיב עם שני הצדדים.
״לא יכולנו להשאיר שחקן שלא רוצה להיות פה״
בדיוק. הוא ורוסה לא יהיו פה בפלייאוף ואם ניתן היה - הייתי שמח לחתוך עוד כמה חוזים דוגמת זה של עידן ורד למשל.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

שלא יחזור

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

הבעלים איציק ניסנוב: ״הבלם סיאנדה קולו עשה דבר שלא ייעשה. הוא הפקיר את הקבוצה רגע לפני אחד המשחקים החשובים שלה העונה ועזב על דעת עצמו. חזרה שלו כלל לא עומדת על הפרק. הוא סיים את דרכו בהפועל תל אביב״.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לירון האדום כתב:הבעלים איציק ניסנוב: ״הבלם סיאנדה קולו עשה דבר שלא ייעשה. הוא הפקיר את הקבוצה רגע לפני אחד המשחקים החשובים שלה העונה ועזב על דעת עצמו. חזרה שלו כלל לא עומדת על הפרק. הוא סיים את דרכו בהפועל תל אביב״.

תביעה הבאה בדרך. העיקר הניהול שפוי ואחראי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

לירון האדום כתב: 26 פברואר 2022, 21:25 הבעלים איציק ניסנוב: ״הבלם סיאנדה קולו עשה דבר שלא ייעשה. הוא הפקיר את הקבוצה רגע לפני אחד המשחקים החשובים שלה העונה ועזב על דעת עצמו. חזרה שלו כלל לא עומדת על הפרק. הוא סיים את דרכו בהפועל תל אביב״.

מוזר להסכים עם איציק ניסנוב, עולה לי קצת קיא.
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

Chegi כתב: 26 פברואר 2022, 21:26
לירון האדום כתב:הבעלים איציק ניסנוב: ״הבלם סיאנדה קולו עשה דבר שלא ייעשה. הוא הפקיר את הקבוצה רגע לפני אחד המשחקים החשובים שלה העונה ועזב על דעת עצמו. חזרה שלו כלל לא עומדת על הפרק. הוא סיים את דרכו בהפועל תל אביב״.

תביעה הבאה בדרך. העיקר הניהול שפוי ואחראי.
הסוכן שלא מצוטט כמי שמקבל את זה מראש ומאשים את קולו
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

הכל מתוזמן ומתוכנן.
לא הייתה שום דרך שהקהל היה מקבל את השחרור הזה בלי הסצנה הכל כך לא אמינה הזו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

האדס כתב:הכל מתוזמן ומתוכנן.
נו באמת

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

האדס כתב: 26 פברואר 2022, 22:57 הכל מתוזמן ומתוכנן.
טחח. אתה נותן לשני הסתומים הרבה יותר מדי קרדיט, הם לא כאלה מתוחכמים כמו שאתה חושב.
אבל בסדר תמיד לקחת צעד אחד קדימה את השנאה המוצדקת לניסנובים למקומות הזויים וקונספירטיביים.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

בוא נראה איך זה יגמר, בתביעה בפיפא או בהתרת חוזה מוסכמת בין שני הצדדים.
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

זה לא פשוט כמו שאיציק ניסנוב מתאר
אני מבין שהוא רגיל להתייחס לשחקן כמו לעגבניה שהרקיבה בבסטה, אבל לעבוד עם בני אדם זה שונה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

לא חושב שלניסנובים יש יד מכוונת לדבר, אני כן בטוח שיש סיבה שהדברים האלה תמיד אבל תמיד קורים אצלנו ולא אצל מכבי חיפה, מכבי תל אביב ולמעשה לא אצל רוב הקבוצות בליגה.

עוד רובד לניהול הכושל של המועדון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoאדום
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אין ספק שזה לא מכוון ע"י הניסנובים, אבל הם כמובן יקפצו על ההזדמנות להיפטר מעוד חוזה.
אז נכון שקולו בלם חלש מאוד, אבל המחליף של הוא ברמת ליגת חובבים ופה הבעיה המרכזית שלנו בכל הסיטואציה.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

"באמצעותי ובאמצעות הפועל תל אביב אנו מגבשים הסכם סיום התקשרות שיהיה לשביעות רצון הצדדים. ראוי לציין שסיאנדה מוקיר ומעריך את מועדון הפועל תל אביב, לרבות הבעלים, העובדים, השחקנים והאוהדים ואני מאמין שזה הדדי. את תחושותיי על ההחלטה של השחקן לעזוב באופן מיידי ביום שישי הודעתי לשחקן ואני מעדיף שזה יישאר ביני לבינו. רק אגיד שיש לשפוט ביתר רגישות שחקן זר שנמצא כבר שנתיים רחוק ממשפחתו וכמובן שהיו גם סיבות אישיות ומשפחתיות שהשפיעו על החלטתו".

הסכם סיום קשר. מה קרה לתביעה?
קהל של מטומטמים. לא פלא שהאנשים האלו הם הבעלים שלנו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Mario
קיבל.ה  298 לייקים

פשוט הזוי מה שקורה, שיחררו את קולו ועכשיו נדפקנו עם טרואה החסר ביטחון הזה שיודע גם שהמאמן לא תופס ממנו עד סוף העונה ועם אחי מרדכי.
בזיון השחרור של קולו לא שהוא עילוי אבל עדין סביר לעומת אלה.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

Mario כתב: 27 פברואר 2022, 23:01 פשוט הזוי מה שקורה, שיחררו את קולו ועכשיו נדפקנו עם טרואה החסר ביטחון הזה שיודע גם שהמאמן לא תופס ממנו עד סוף העונה ועם אחי מרדכי.
ישראלוב יפתח ברגע שיחזור מהפציעה.
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

kruvi כתב:אין ספק שזה לא מכוון ע"י הניסנובים, אבל הם כמובן יקפצו על ההזדמנות להיפטר מעוד חוזה.
אז נכון שקולו בלם חלש מאוד, אבל המחליף של הוא ברמת ליגת חובבים ופה הבעיה המרכזית שלנו בכל הסיטואציה.
איזה אינטרס יש לשחקן לעשות את זה? זה עושה לו שם רע של שחקן שבורח משום מקום באמצע החוזה והוא לא יכול לשחק באף קבוצה אחרת בלי השחרור של הפועל.
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

Mario כתב: 27 פברואר 2022, 23:01 פשוט הזוי מה שקורה, שיחררו את קולו ועכשיו נדפקנו עם טרואה החסר ביטחון הזה שיודע גם שהמאמן לא תופס ממנו עד סוף העונה ועם אחי מרדכי.
הוא ברח מהארץ בלי להודיע, שום סיכוי שהוא היה משחק אחרי דבר כזה.
זה לא ששחררו אותו ואז הוא עזב את הארץ.
הסיכום איתו זה כדי לא להגיע לתביעות חו"ל שגם ככה המועדון מוצף בחרא שלהן מעל הראש.

כל החרא הזה זה אם מתעלמים לרגע שהוא בלם מזעזע, בכל מקרה כבר עדיף לתת למישהו מהנוער.
לטראורה אין מושג, היו צריכים להשאיל אותו או משהו ולהביא בלם נורמלי בינואר במקום להחזיר את אחי מרדכי, אבל ניסנובס.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

רדפוקס כתב:
שיחק בשבת בנוער

שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

סלחו לי שאני קונספירטיבי, אבל בואו..שחקן פתאום עוזב באמצע חוזה בלי שום הודעה מוקדמת ואפילו לא נתבע?
תוסיפו לזה את ההחתמה של אחי מרדכי ברגע האחרון של חלון ההעברות, נראה כמו עוד תרגיל מתוכנן מראש של הניסנובים שכנראה החליטו ביחד עם השחקן על פרידה וגם שמחו להפטר מעול של כמה משכורות אחרונות.
אולי אני טועה, אבל זה נשמע מאוד מוזר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

שחר כתב:סלחו לי שאני קונספירטיבי, אבל בואו..שחקן פתאום עוזב באמצע חוזה בלי שום הודעה מוקדמת ואפילו לא נתבע?
תוסיפו לזה את ההחתמה של אחי מרדכי ברגע האחרון של חלון ההעברות, נראה כמו עוד תרגיל מתוכנן מראש של הניסנובים שכנראה החליטו ביחד עם השחקן על פרידה וגם שמחו להפטר מעול של כמה משכורות אחרונות.
די נו
מילא היה בורח מיד בסיום הליגה הסדירה אבל עכשיו?

BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

שחר כתב: 28 פברואר 2022, 00:21 סלחו לי שאני קונספירטיבי, אבל בואו..שחקן פתאום עוזב באמצע חוזה בלי שום הודעה מוקדמת ואפילו לא נתבע?
זה לא נשמע מוזר זה נשמע הזוי ששחקן עושה דין לעצמו ופשוט עוזב ועולה על טיסה.
לדעתי אתה לא טועה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3697 לייקים

לירון האדום כתב: 27 פברואר 2022, 23:58
רדפוקס כתב:
שיחק בשבת בנוער

אשכרה? אז לא ברור למה הוא לא מועדף על טראורה.
תוסיפו לזה את ההחתמה של אחי מרדכי ברגע האחרון של חלון ההעברות
לגבי זה, הוא הגיע להחליף את גורג' דיבה ששוחרר לאשדוד ומככב שם בתבוסות.
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

לירון האדום כתב: 28 פברואר 2022, 00:46
שחר כתב:סלחו לי שאני קונספירטיבי, אבל בואו..שחקן פתאום עוזב באמצע חוזה בלי שום הודעה מוקדמת ואפילו לא נתבע?
די נו

בסוף העונה הסדירה ממילא מסתיים לו החוזה. מה יש לו לברוח?
אולי חיכו אחרי המשחקים של מכבי חיפה והדרבי? כמו שרוסה עוזב בסוף העונה הסדירה. אני לא מצליח להבין שום היגיון של שחקן שממילא מסתיים לו החוזה בעוד חודשיים קם ועוזב מסתכן בתביעה רצינית (שבאופן תמוה ויתרו עליה) ,ועזוב את זה שצריך לארוז , יש עניינים טכנים כמו דירות,רכב כמובן משפחה וכאלה, זה לא משהו שמחליטים עליו מהיום למחר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBRUNO CONTIסומך
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

שחר כתב: 28 פברואר 2022, 01:14
די נו

אולי חיכו אחרי המשחקים של מכבי חיפה והדרבי? כמו שרוסה עוזב בסוף העונה הסדירה. אני לא מצליח להבין שום היגיון של שחקן שממילא מסתיים לו החוזה בעוד חודשיים קם ועוזב מסתכן בתביעה רצינית (שבאופן תמוה ויתרו עליה) ,ועזוב את זה שצריך לארוז , יש עניינים טכנים כמו דירות,רכב כמובן משפחה וכאלה, זה לא משהו שמחליטים עליו מהיום למחר.
לפי הפירסומים הוא ויתר על משכורת פברואר ולא ישלמו לי את שכורות מרץ - אפריל - מאי. אז לפחות לפי הפירסומים החוזה שלו עד סוף העונה ולא סוף העונה הסדירה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מישהו מוכן לאמלק מה נסגר עת הסיפור הזה בסווף
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

כפיר אדום כתב: 27 פברואר 2022, 23:49
kruvi כתב:אין ספק שזה לא מכוון ע"י הניסנובים, אבל הם כמובן יקפצו על ההזדמנות להיפטר מעוד חוזה.
איזה אינטרס יש לשחקן לעשות את זה? זה עושה לו שם רע של שחקן שבורח משום מקום באמצע החוזה והוא לא יכול לשחק באף קבוצה אחרת בלי השחרור של הפועל.
לא הייתי מתחיל לחשוב פה על אינטרס, עושה רושם שהוא לא ממש קיבל פה החלטה רציונלית.
מאוד מטומטם מבחינתו, אבל זה מה שהוא עשה.
הניסנובים כבר הראו בעבר שהם לא מאוד יצירתיים בכל הנוגע להתחמקות מחוזים, קשה לי מאוד להאמין שהם רקחו את המהלך הזה.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כן כן.
בכל מועדון בעולם, כששחקן לא מתורגל בהרכב הוא עולה על מטוס למדינה שממנו הוא בא.
הוא לא הולך למקלחות באמצע אימון, הוא לא טורק את דלת מתקן האימונים ונוסע לביתו, הוא לא משאיר הודעה שהוא יעדר בשבוע הקרוב בגלל מחלה.
הוא לוקח טיסה לפאקינג דרום אפריקה כי התייחסו אליו לא בכבוד.
דקה אח״כ הסוכן שלו מודיע בתקשורת שהוא לא מבין מה קרה, שלוש שעות אח״כ הפועל מאיימים בתביעה כדי לרצות את הקהל, ויום אח״כ כבר מדברים על הסכם התרת חוזה דו צדדי.

אתם לא רואים את התרגיל המסריח שעשו על הגב שלנו השנה?
התפוצצות של מינויים וכרטיסים מצד אחד, שחרור מאסיבי של שחקנים בינואר מצד שני.
כתבות וספינים על התביעות של בוזגלו ועאבד שבגינם אי אפשר להחתים שחקנים, כתבות וספינים על חבר קרוב שהזרים כסף כדי להציל את המועדון.
שום דבר לא יגרום לקהל הזה להתעורר. פשוט שום דבר.
ייאוש.
הפוסט קיבל לייק אחדXavi
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

עשה להם טובה לניסנובים
נדמה שחוזה שמתבטל מביא אותם לשפיכה מוקדמת
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

בהצלחה לך בוקסה
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

תמים מי שחושב שכל זה לא היה מתוסרט.
Xavi
קיבל.ה  669 לייקים

האדס כתב: 28 פברואר 2022, 09:02 כן כן.
בכל מועדון בעולם, כששחקן לא מתורגל בהרכב הוא עולה על מטוס למדינה שממנו הוא בא.
הוא לא הולך למקלחות באמצע אימון, הוא לא טורק את דלת מתקן האימונים ונוסע לביתו, הוא לא משאיר הודעה שהוא יעדר בשבוע הקרוב בגלל מחלה.
הוא לוקח טיסה לפאקינג דרום אפריקה כי התייחסו אליו לא בכבוד.
דקה אח״כ הסוכן שלו מודיע בתקשורת שהוא לא מבין מה קרה, שלוש שעות אח״כ הפועל מאיימים בתביעה כדי לרצות את הקהל, ויום אח״כ כבר מדברים על הסכם התרת חוזה דו צדדי.

אתם לא רואים את התרגיל המסריח שעשו על הגב שלנו השנה?
התפוצצות של מינויים וכרטיסים מצד אחד, שחרור מאסיבי של שחקנים בינואר מצד שני.
כתבות וספינים על התביעות של בוזגלו ועאבד שבגינם אי אפשר להחתים שחקנים, כתבות וספינים על חבר קרוב שהזרים כסף כדי להציל את המועדון.
שום דבר לא יגרום לקהל הזה להתעורר. פשוט שום דבר.
ייאוש.
תיקח צפרדע ותכניס לסיר עם מים רותחים - היא תקפוץ ישר החוצה
תיקח צרפדע, תכניס לסיר עם מים קרים ותחמם- היא תתבשל למוות
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני באמת לא אוהב מלא מהלכים של האחים אבל אני באמת לא מבין את התלונות בנושא הזה.
אני את האמת שמח אם היו מתנהגים לכולם כ״שחקני נוער״ שהמקום שלהם לא מובטח בהרכב והם צריכים להוכיח את עצמם כל שבוע מחדש. (מי שזוכר את המריבה של הרוש בבאר שבע שהוא רצה הבטחה שהוא שוער ראשון)
סיאנדה קולו צריך להיתבע על מיליוני שקלים ואיסור על לשחק בכל קבוצה אחרת עד שהוא לא מסדיר את התשלום. אם לא נגיע לפלייאוף אז לתבוע אותו על סכום משוער שהיינו אמורים לקבל בין אם זה באשמתו ובין אם לא, בסופו של יום הוא היה שחקן הרכב בהפועל שהחליט יום אחד לקום וללכת. אין על זה מחילה. וכמו שכל שחקן שני תובע אותנו גם אנחנו יכולים לתבוע אותם.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

שחר כתב: 28 פברואר 2022, 01:14
די נו

הכוונה לפני הפלייאוף.
לניסנוב חשוב מאד לסיים בפלייאוף העליון, ככה שאם כבר הם היו מעדיפים שיהיה עד תום הליגה הסדירה (כולה 3 משחקים) ואז "שיברח".
לא היה להם שום אינטרס שיברח עכשיו.
שליחת תגובה