חנות מועדון רישמית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

לפי הבנתי הולכת להיפתח ליריבה העירונית שלנו מתחת לשער 13 חנות רישמית.
עכשיו השאלה הנישאלת האם הולך להיפתח לנו חנות רישמית גם בבלומפילד ? או שישארו עם הפחית על גלגלים שהם מביאים כל משחק ? אם לא יפתח לנו חנות מועדון זה יהיה ביזיון גדול
א. זה הופך להיות רישמית איצטדיון של מכבי
ב. זה יכול להכניס הרבה כסף להפועל מהאוהדים
ג. הגיע הזמן שתיהיה לנו חנות מועדון אמיתית ולא פחית על גלגלים קנית נסעת, בן אדם רוצה למדוד,להדפיס שם לקנות עוד מוצרים חוץ מחולצה ואין אפשרות כזו מקווה בשביל ההנהלה החובבנית הזאת שקיבלו שכל וכמו שלהם יש תהליך שיפוץ ופתיחה גם לנו יהיה חנות כי אם לא זה באמת יגיע לשיא שפל חדש של חובבנות וזריקה על האוהדים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםיפתח16
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה רק קצה הקרחון בחוסר היכולת וההבנה של הניסנובים בראיה שיווקית ובראיה עיסקית, בעיקר בחוסר תשוקה שלהם. הם פשוט משעממים.
שום חשיבה מחוץ לקופסא, באשר לאיך להביא ולעניין את הקהל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

נו באמת, מועדון שלא מסוגל לעבור בבקרה, לא מסוגל לסגור את בחירת החולצה לאוהדי הפועל בלבד... למה אתה בדיוק מצפה?
חוץ מזה שלדעתי כלכלית לא שווה לנו בכלל להשקיע בדבר כזה.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

לפי מה שאני זוכר זה לא משתלם כלכלית וגם מכב* סגרו את חלק מהחנויות שלהם בארץ. יכול להיות שפתיחה של חנות בבלומפילד תהיה משתלמת יותר אבל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זאת אחת הבעיות, שכל פעם בנאדם יחשוב קדימה מקסימום 3 צעדים על משתלם כלכלית או לא.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אני בטוח שחנות רישמית באיצטדיון תיכלל בשכירות שמשלמים לעיריית תל אביב או לפחות הנחה משמועתית , תחשבו עליכם בתור אוהדים האם תבזבזו כסף בחנות רישמית של המועדון? אני בטוח שרוב האנשים פה כן,זה הרבה יותר נוח להיכנס לחנות ממוזגת לבוא למדוד חולצה לבחור מספר אפילו שם להדפיס,אולי לקנות מוצרים לילדים, וכו׳ אני יכול להעיד על עצמי שאם תייה חנות כל שנה אני אוציא 600 שקל לפחות בחנות כי איזה חוויה זה לבוא לפעמים לפני משחקים ולהתחדש בחולצה של הפועל מבלי להדיחק בתור מול פחית על גלגלים ולהילחם על חולצה מבלי למדוד אותה ומבלי יותר מידי אפשרויות של שם ?
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

Pegasus כתב: 02 אוגוסט 2021, 23:54 אני בטוח שחנות רישמית באיצטדיון תיכלל בשכירות שמשלמים לעיריית תל אביב או לפחות הנחה משמועתית , תחשבו עליכם בתור אוהדים האם תבזבזו כסף בחנות רישמית של המועדון? אני בטוח שרוב האנשים פה כן,זה הרבה יותר נוח להיכנס לחנות ממוזגת לבוא למדוד חולצה לבחור מספר אפילו שם להדפיס,אולי לקנות מוצרים לילדים, וכו׳ אני יכול להעיד על עצמי שאם תייה חנות כל שנה אני אוציא 600 שקל לפחות בחנות כי איזה חוויה זה לבוא לפעמים לפני משחקים ולהתחדש בחולצה של הפועל מבלי להדיחק בתור מול פחית על גלגלים ולהילחם על חולצה מבלי למדוד אותה ומבלי יותר מידי אפשרויות של שם ?
הבעיה שהקהל נורא מצומצם בארץ בשביל הדברים האלה וגם עם הנחה בשכירות יש סיכוי שזה לא יהיה משתלם. בתחילת 2020 הייתי בלונדון והייתי גם באיצטדיון של טוטנהאם וגם בסלהארסט פארק של קריסטל פאלאס וגם בימים ללא משחקים יש אנשים בחנויות האלה, אמנם מעטים אבל יש כאלה. השאלה היא האם בשביל המעטים האלה שווה לפתוח חנות ולשלם עליה כסף רק כדי שבימים של משחקים האוהדים ידעו שיש את האפשרות הקיימת הזאת לקנייה של מוצרים
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 03 אוגוסט 2021, 00:01
Pegasus כתב: 02 אוגוסט 2021, 23:54 אני בטוח שחנות רישמית באיצטדיון תיכלל בשכירות שמשלמים לעיריית תל אביב או לפחות הנחה משמועתית , תחשבו עליכם בתור אוהדים האם תבזבזו כסף בחנות רישמית של המועדון? אני בטוח שרוב האנשים פה כן,זה הרבה יותר נוח להיכנס לחנות ממוזגת לבוא למדוד חולצה לבחור מספר אפילו שם להדפיס,אולי לקנות מוצרים לילדים, וכו׳ אני יכול להעיד על עצמי שאם תייה חנות כל שנה אני אוציא 600 שקל לפחות בחנות כי איזה חוויה זה לבוא לפעמים לפני משחקים ולהתחדש בחולצה של הפועל מבלי להדיחק בתור מול פחית על גלגלים ולהילחם על חולצה מבלי למדוד אותה ומבלי יותר מידי אפשרויות של שם ?
הבעיה שהקהל נורא מצומצם בארץ בשביל הדברים האלה וגם עם הנחה בשכירות יש סיכוי שזה לא יהיה משתלם. בתחילת 2020 הייתי בלונדון והייתי גם באיצטדיון של טוטנהאם וגם בסלהארסט פארק של קריסטל פאלאס וגם בימים ללא משחקים יש אנשים בחנויות האלה, אמנם מעטים אבל יש כאלה. השאלה היא האם בשביל המעטים האלה שווה לפתוח חנות ולשלם עליה כסף רק כדי שבימים של משחקים האוהדים ידעו שיש את האפשרות הקיימת הזאת לקנייה של מוצרים
אם אין לך כמעט הוצאות על שכירות חשמל וכו׳ על איזה עוד הוצאות יש ? עובדים וזהו בעיקרון..
לא יודע בעיני כל קבוצה שיכולה להחשיב את עצמה כ״גדולה״ חייבת חנות מוצרים
לא יכול להיות שלמכבי תל אביב יהיה חנות מוצרים בבלומפילד ולהפועל לא.
גם אני הייתי בחנויות בחול ( יותר מידי חחח) ומבין מה שאתה אומר אבל אני לא מצפה לחנות כמו של ריאל או בארסה למי שהיה חנות של 3 קומות אלא חנות קטנה עם מזגן עם 2 תאי מדידה עם אפשרות הדפסה שמית ומספרית ומוצרים נלווים לחולצות. אני בטוח שגם מכבי לא פותחים חנות מפלצתית אלא חנות שתכניס עוד כסף למועדון.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

dino כתב: 02 אוגוסט 2021, 23:42 שום חשיבה מחוץ לקופסא
חנות רשמית זה הכי בתוך הקופסה שיש וגם לזה אף אחד שם לא מתקרב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

האמת עניין של חנות רשמית ממש זועק לשמים. יש בזה גם אימרה ולדעתי מחבר הרבה יותר את קהל האוהדים הצעיר לקבוצה.
אני בכיף אגיע למקום כזה עם הבן שלי, גם לא בימי משחקים איזה פעמיים-שלוש בשנה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

teknoboy כתב: 03 אוגוסט 2021, 00:20
לגמרי, הבסיס של הבסיס
מדכא שלהם יש חנות בבלומפילד ולנו לא
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

כרובית כתב: 03 אוגוסט 2021, 11:24
teknoboy כתב: 03 אוגוסט 2021, 00:20
לגמרי, הבסיס של הבסיס
מדכא שלהם יש חנות בבלומפילד ולנו לא
מסכים. מעצבן לראות את זה. יש להפועל בסיס אוהדים כל כך גדול ובחוכמה שיווקית אפשר לעשות את בלומפילד מבצר אדום, אבל העיקר למכור מנויים ולא מעבר.

כמובן שהם עושים חנות והיא תבוא על חשבון החנות שלהם במתחם האימונים ויהיה להם רק חנות אחת, אבל שיווקית חנות באצטדיון שלך עולה על הכל.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
yos
קיבל.ה  65 לייקים

חנות מועדון בין שערים חמש ושבע היא חלום.
ולא צריך עלויות כבדות. בימות החול - עובד אחד או שניים מחזיקים את החנות בין 10 בבוקר לשש בערב, וגם מטפלים בהזמנות אינטרנט.
בימי משחקים מתגברים את כוח האדם ואולי גם מוציאים שולחנות מכירה החוצה לפריטים בסיסיים.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אם הם פתחו חנות מתחת לשער 13 אני מאמין שהבסיס לחנות זה מתחת לשער 2.
כואב הלב לראות את החנות שלהם ויהיה יותר כואב לבוא לבלומפילד ולהרגיש אורח שאראה באחת הכניסות חנות גדולה שלהם.
כמו שבם עושים עם המינויים ובמקום למלא את כל שער 7 למטה וככה זה יותר ירגיש ביתי הם כרגיל לא חושבים אלא הולכים ישר מבלי להסתכל בצדדים אייי הניסנוב שמישהו כבר ישחרר אתכם מאיתנו!!!
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

צריך לפמפם לאודליה וחבריה כבר מעכשיו שלכבוד ה100 שנה למועדון יהיה ראוי להקים חנות מועדון רשמית במקדש
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לכבוד העונה רציתי להתחדש במוצרים של הפועל והחנות באינטרנט מתחת לכל ביקורת, איזה מוצרים זוועה
הכי ביזיון זה שאין לרכוש את החולצות של העונה

באמת שמישהו יקח שם אחריות, זה כבר לא עניין של כסף זה פשוט בדיחה החנות הזאת
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם החנות היתה כישרון עולה מהלאומית, כבר מזמן היתה מושקעת
הם לא רואים פה את הפוטנציאל
צריך לפנות לאודליה בעניין כזה.
yos
קיבל.ה  65 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 29 אוגוסט 2021, 10:56 לכבוד העונה רציתי להתחדש במוצרים של הפועל והחנות באינטרנט מתחת לכל ביקורת, איזה מוצרים זוועה
הכי ביזיון זה שאין לרכוש את החולצות של העונה

באמת שמישהו יקח שם אחריות, זה כבר לא עניין של כסף זה פשוט בדיחה החנות הזאת
גם בחנות הפיזית אתמול לא היו החולצות של העונה החדשה. כנראה שהם מחכים למשלוח שיגיע.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

חייב להפסיק עם כל המוצרים העלובים האלו כמו עט מעאפן מפלסטיק או פד לעכבר שאף אחד לא יקנה בחיים

לא חסר מוצרים של הפועל שהייתי רוכש, מעבר לפוטנציאל הרווח יש פה קהל שלא נותנים לו להתחבר לקבוצה שלו

המוצרים כרגע מביכים והאתר פועל בצורה שחובבנות זאת מחמאה עבורו
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Wolfיפתח16
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

dino כתב: 29 אוגוסט 2021, 11:00 אם החנות היתה כישרון עולה מהלאומית, כבר מזמן היתה מושקעת
אתה צודק ודיברתי איתה לפני המשחק. אמרתי לה שזאת חובבנות שאין לתאר שאין את החולצות החדשות. היא אמרה שאני צודק והם תלויים במשלוח שיגיע מחו"ל. עניתי לה שלא יתכן שאצל כל הקבוצות, במיוחד אצל "ההם", אין כל בעיות ורק אצלנו החולצות לא הגיעו. היא הסתכלה עליי ואמרה שאני צודק.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

מוזיאון עם חנות!
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 30 אוגוסט 2021, 19:30
dino כתב: 29 אוגוסט 2021, 11:00 אם החנות היתה כישרון עולה מהלאומית, כבר מזמן היתה מושקעת
אתה צודק ודיברתי איתה לפני המשחק. אמרתי לה שזאת חובבנות שאין לתאר שאין את החולצות החדשות. היא אמרה שאני צודק והם תלויים במשלוח שיגיע מחו"ל. עניתי לה שלא יתכן שאצל כל הקבוצות, במיוחד אצל "ההם", אין כל בעיות ורק אצלנו החולצות לא הגיעו. היא הסתכלה עליי ואמרה שאני צודק.
"תלויים במשלוח שיגיע מחו"ל"....
איזה חלם
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

משלוח מסין.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

עובדיה כתב: 30 אוגוסט 2021, 21:04 מוזיאון עם חנות!
רעיון מצויין לדעתי..
אפשר לשלב גם שחקן עבר שישב שם לפניי משחקים לתמונות עם אוהדים וכאלה..
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

אין מה להשוות למכבי. לא רק מבחינה תקציבית אלא שיש להם קרוב ל-20 אלף מנויים ובנוסף אליהם יש עוד אלפים שרוכשים כרטיסים למשחקים. קהל גדול שבא לעודד קבוצה שב-7-8 שנים האחרונות לקחה פה חצי מהאליפויות ובשאר העונות היתה סגנית + אירופה וגביעים.

זה סיפור אחר לגמרי.

הפועל בתקופה הזו הספיקה לרדת ליגה והיא בעיקר בפליי אוף התחתון. היא משעממת, פחות עניין וקהל. אפס הישגים. תקציב שהינו רבע משל מכבי. זה לא בר השוואה ואנחנו לא "באותה הליגה".
לכן לא להסתכל מה מכבי עושה או לא.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Charlie כתב:אין מה להשוות למכבי. לא רק מבחינה תקציבית אלא שיש להם קרוב ל-20 אלף מנויים ובנוסף אליהם יש עוד אלפים שרוכשים כרטיסים למשחקים. קהל גדול שבא לעודד קבוצה שב-7-8 שנים האחרונות לקחה פה חצי מהאליפויות ובשאר העונות היתה סגנית + אירופה וגביעים.

זה סיפור אחר לגמרי.

הפועל בתקופה הזו הספיקה לרדת ליגה והיא בעיקר בפליי אוף התחתון. היא משעממת, פחות עניין וקהל. אפס הישגים. תקציב שהינו רבע משל מכבי. זה לא בר השוואה ואנחנו לא "באותה הליגה".
לכן לא להסתכל מה מכבי עושה או לא.

Sent from my HD1903 using Tapatalk
תיקון קטן:יש להם 1,000 עד 2,500 רוכשי כרטיסים במשחקים שהם לא מול הגדולות.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מישהו יודע אם מוכרים היום במגרש חולצה רישמית של הקבוצ?ה
שליחת תגובה