בקרה\חובות חו"ל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לא מבין את הרעיון של ניסנוב.
מה זה "לא מוכנים לקחת אחריות על חובות עבר"?
אם הם רציניים בזה, אז אין להם שום דרך להעביר את הקבוצה בבקרה.
אם הם לא רציניים, אז מה הקטע סתם לפגוע בהכנות לעונה ואז בסוף להתקפל? הרי זה לא שהשופט בבית המשפט העליון בשווייץ יגיד "אהההה, ביולי שרון ניסנוב אמר שהחובות לא שלו, אז התמונה השתנתה לגמרי".

מה הם מקווים שיקרה? שיגידו להם "לא משנה, עזבו אותכם מכל העיקרון של בקרת תקציבים, הנה קיבלתם אישור"?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:לא מבין את הרעיון של ניסנוב.
מה זה "לא מוכנים לקחת אחריות על חובות עבר"?
אם הם רציניים בזה, אז אין להם שום דרך להעביר את הקבוצה בבקרה.
אם הם לא רציניים, אז מה הקטע סתם לפגוע בהכנות לעונה ואז בסוף להתקפל? הרי זה לא שהשופט בבית המשפט העליון בשווייץ יגיד "אהההה, ביולי שרון ניסנוב אמר שהחובות לא שלו, אז התמונה השתנתה לגמרי".

מה הם מקווים שיקרה? שיגידו להם "לא משנה, עזבו אותכם מכל העיקרון של בקרת תקציבים, הנה קיבלתם אישור"?
הבעלים רציניים.
בבקרה ילכו עם זה עד בית המשפט.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה הקשר בית משפט? מה יש לבקרה לחפש שם?
הבקרה היא איבר של ההתאחדות, ופועלת מכוח תקנוני ההתאחדות ועל פיהם.
אם מישהו לא מרוצה מהחלטות של הבקרה, *הוא* זה שצריך ללכת לבית משפט (נגיד הבקרה קובעת שאי אפשר לרשום שחקנים XYZ, אז ניסנוב ילכו לבית משפט ויבקשו שיחייב את הבקרה לאשר אותם או משהו).
והתקנונים האלה די ברורים. אתה רוצה לחתום חוזה עם שחקן, אתה צריך לשים בצד כסף כערובה לקיום החוזה מצדך. לא משהו מסובך שאפשר לשחק איתו יותר מדי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:מה הקשר בית משפט? מה יש לבקרה לחפש שם?
הבקרה היא איבר של ההתאחדות, ופועלת מכוח תקנוני ההתאחדות ועל פיהם.
אם מישהו לא מרוצה מהחלטות של הבקרה, *הוא* זה שצריך ללכת לבית משפט (נגיד הבקרה קובעת שאי אפשר לרשום שחקנים XYZ, אז ניסנוב ילכו לבית משפט ויבקשו שיחייב את הבקרה לאשר אותם או משהו).
והתקנונים האלה די ברורים. אתה רוצה לחתום חוזה עם שחקן, אתה צריך לשים בצד כסף כערובה לקיום החוזה מצדך. לא משהו מסובך שאפשר לשחק איתו יותר מדי.
כן , התכוונתי שהבעלים יפנו לבית משפט ישראלי
לא בטוח שזה יעזור להם
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אותי משגע שההנהלה משחקת את עצמה ילד בן 3. שהיא חושבת שאם היא תעצום עיניים ממש חזק אז בעיה תעלם.
איפה הם היו בשלושה חודשים האחרונים????????
באיזה עולם זה הגיוני ששנה אחרי שנה לקבוצה אין אפשרות אמיתית להתכונן לליגה???
את כל הדברים שהם מתכננים לעשות עכשיו היו צריכים לעשות לפני חודשים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NirogershonRed Ghost
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

בדיווחים השונים נכתב שהניסנובים העבירו את כל החוזים בבקרה.
הנקודה הבעייתית היא נטו הדרישה של הבקרה להעמיד ערבויות לחובות הפוטנציאליים (!), שאף אחד לא יודע בדיוק מתי תהיה הפסיקה בעניין.
יש לי המון ביקורת על הניסנובים, אך בנושא הזה הבקרה עושה שרירים בעיקר כי מדובר בגביע הטוטו. אני מניח שהם יתקפלו בדיוק כפי שהיה בעונה שעברה לקראת פתיחת הליגה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אונישנקו כתב:בדיווחים השונים נכתב שהניסנובים העבירו את כל החוזים בבקרה.
הנקודה הבעייתית היא נטו הדרישה של הבקרה להעמיד ערבויות לחובות הפוטנציאליים (!), שאף אחד לא יודע בדיוק מתי תהיה הפסיקה בעניין.
יש לי המון ביקורת על הניסנובים, אך בנושא הזה הבקרה עושה שרירים בעיקר כי מדובר בגביע הטוטו. אני מניח שהם יתקפלו בדיוק כפי שהיה בעונה שעברה לקראת פתיחת הליגה.
לא חושב שהפעם יתקפלו.
כדי שזה יקרה הפועל צריכה להוכיח שפסק הדין הסופי לא יהיה העונה , ואין וכנראה לא תהיה להם שום יכולת כזו.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

יכלו כבר מזמן לסגור את כל התביעות האלו. היו מפרישים כל שנה מיליון שקל מהתקציב לטובת הדבר הזה, במקום לבזבז אותם על הזרים הכושלים והשחקנים מליגה א' שהם הביאו.
ניהול מופתי.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני לא חושב שהם יכולים להכיר בחובות אלה ולהתעלם מיתר החובות בארץ.
ומשהו השתנה עכשיו מהשנים הקודמות?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 01 אוגוסט 2021, 13:45 משהו השתנה עכשיו מהשנים הקודמות?
בעיקר זה שמה שפעם היה בעתיד הרחוק והלא ברור נמצא עכשיו בעתיד הממש נראה לעין.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בעונה שעברה, אותה סאגה בדיוק
נמשכה שבועות
(מוזמנים לאשכול המלפפונים לראות לינקס)

ואותה הסאגה העונה(מספורט 1):

הבקרה דורשת מהאדומים בטוחות של 7.5 מיליון שקל על חובות העבר לשחקנים. מבחינת ראשי הפועל, לא מדובר בחוב שלהם והם העמידו בטוחות לכל תקציב הקבוצה לעונה הקרובה, כולל שחקני הרכש. בבקרה רוצים בטוחות למקרה שהאדומים יפסידו בדיון המתקיים ב-CAS, כאשר בתחילה הבקרה דרשה ערבויות של מעל 15 מיליון שקל וירדה כעת למחצית מהסכום. ביום רביעי הקרוב תיערך פגישה בין ראשי האדומים לבקרת התקציבים ואם לא יימצא פיתרון, גם למשחק נגד בית"ר ירושלים ביום שבת תופיע הקבוצה עם שחקני נוער רבים.

גורם בהפועל תל אביב אמר הבוקר: "אנחנו מטפלים בנושא שנה אחרי שנה ומשוכנעים שבסוף החובות הללו לא יפלו עלינו. לא ניקח אחריות ולא ניתן ערבויות לחובות האלה, לא משנה מה ידרשו, גם אם זה יגיע לבית המשפט".

למעשה, ההתאחדות עשויה לקחת את האדומים לבית משפט אם לא יסופקו בטוחות לחובות העבר, בטענה להעדפת נושים. הנושא סבוך כרגע, אך האדומים מקווים שעד תחילת העונה הוא ייפתר.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

dino כתב: 01 אוגוסט 2021, 14:01 בעונה שעברה, אותה סאגה בדיוק
נמשכה שבועות

הבקרה דורשת מהאדומים בטוחות של 7.5 מיליון שקל על חובות העבר לשחקנים. מבחינת ראשי הפועל, לא מדובר בחוב שלהם והם העמידו בטוחות לכל תקציב הקבוצה לעונה הקרובה, כולל שחקני הרכש. בבקרה רוצים בטוחות למקרה שהאדומים יפסידו בדיון המתקיים ב-CAS, כאשר בתחילה הבקרה דרשה ערבויות של מעל 15 מיליון שקל וירדה כעת למחצית מהסכום. ביום רביעי הקרוב תיערך פגישה בין ראשי האדומים לבקרת התקציבים ואם לא יימצא פיתרון, גם למשחק נגד בית"ר ירושלים ביום שבת תופיע הקבוצה עם שחקני נוער רבים.

גורם בהפועל תל אביב אמר הבוקר: "אנחנו מטפלים בנושא שנה אחרי שנה ומשוכנעים שבסוף החובות הללו לא יפלו עלינו. לא ניקח אחריות ולא ניתן ערבויות לחובות האלה, לא משנה מה ידרשו, גם אם זה יגיע לבית המשפט".

למעשה, ההתאחדות עשויה לקחת את האדומים לבית משפט אם לא יסופקו בטוחות לחובות העבר, בטענה להעדפת נושים. הנושא סבוך כרגע, אך האדומים מקווים שעד תחילת העונה הוא ייפתר.
בעונה שעברה, אחרי ששטקוס לא שיחק 3-4 משחקים, אם אני זוכר נכון, איכשהו השתכנעו בבקרה שלא תהיה דרישת תשלום במהלך העונה והעבירו (https://sports.walla.co.il/item/3381071) אין לי מושג אם הם יכולים להשתכנע שוב לגבי העונה הקרובה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

נכון, האין מושג הזה באמת מדאיג ומשותף לרוב.
אז הייתי מצפה שבמקום מסודר(בערך) כמו הפועל, יבואו הדובר או מי מהבעלים ובאופן רשמי, ללא גורם פה ושם, יסבירו בשקיפות לאוהדים מה קורה עם העניין הזה, כי בכל זאת זה מביך, לא תקין מקצועית, מעלה שאלות רבות.
שיסבירו את עצמם ואת המצב באופן גלוי ושקוף.
לא חכמה להראות רק מה שנוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed GhostShacham
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

האדס כתב:יכלו כבר מזמן לסגור את כל התביעות האלו. היו מפרישים כל שנה מיליון שקל מהתקציב לטובת הדבר הזה, במקום לבזבז אותם על הזרים הכושלים והשחקנים מליגה א' שהם הביאו.
ניהול מופתי.
לפי מה שזכור לי, היה דיבור שחמישה אחוזים מהתקציב הולך לקופת הנאמן, לא יודעת מה קורה עם זה והאם הדבר הזה קורה אבל זוכרת משהו בסגנון
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Red Ghost כתב: 01 אוגוסט 2021, 14:07
נמשכה שבועות

בעונה שעברה, אחרי ששטקוס לא שיחק 3-4 משחקים, אם אני זוכר נכון, איכשהו השתכנעו בבקרה שלא תהיה דרישת תשלום במהלך העונה והעבירו (https://sports.walla.co.il/item/3381071) אין לי מושג אם הם יכולים להשתכנע שוב לגבי העונה הקרובה.
אם אני זוכר נכון היה בעונה שעברה דיון בשוויץ בעניין הערעור על החובות והדרישה נדחתה עד שבית המשפט יקבל החלטה. השאלה היא מה קורה עם זה נכון להיום, האם יהיה עוד דיון או שההחלטה בדרך.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כרובית כתב: 01 אוגוסט 2021, 15:17
האדס כתב:יכלו כבר מזמן לסגור את כל התביעות האלו. היו מפרישים כל שנה מיליון שקל מהתקציב לטובת הדבר הזה, במקום לבזבז אותם על הזרים הכושלים והשחקנים מליגה א' שהם הביאו.
ניהול מופתי.
לפי מה שזכור לי, היה דיבור שחמישה אחוזים מהתקציב הולך לקופת הנאמן, לא יודעת מה קורה עם זה והאם הדבר הזה קורה אבל זוכרת משהו בסגנון
לדעתי 2%.

אבל זה לא קשור. הם משחקים על העדפת נושים. טוענים שאם הם ישלמו את מלוא החוב לקבוצה מחול/שחקן מחול מדובר על העדפת נושים כלפי אנשים בארץ שלא קיבלו דבר.
אני ממש לא בטוח שבית המשפט בארץ יזרוק אותם מהמדרגות כי החוק בארץ מאוד פשוט. הבעיה של ההתאחדות היא שאם הפועל פונים לבית המשפט בארץ זה מכניס את האיגוד לברוך רציני כי יש שני גופים הוא כפוף עליהם שאסור להם להתדיין ויש להם חוקים שונים.

הפועל שנה שעברה דחתה את הדרישה מאחר וטענה שגם אם הקאס יפסוק נגדנו זה יהיה רק במרץ/אפריל ואנחנו נערער ככה שלא נצטרך לשלם בשנה הזאת.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

לא קראתי את התגובות - אבל בקצרה זה ניסיון של הבקרה שבסוף מבינה שהיא טועה יאז היא מתקפלת

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Red Ghost כתב:
נמשכה שבועות

באחת הכתבות היום זה בדיוק מה שפורסם, שפועל מחזיקה בחוות דעת שגם השנה לא צפויה פסיקה בנושא

יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

נמשכה שבועות

הבעיה שמול המפרק הם לקחו גם לקחו אחריות על החובות:
קבוצת ניסנוב לקחה על עצמה כאמור את הטיפול והאחריות בנוגע לפסקי הדין והתביעות בחו"ל, ואילו בהצעת קבוצת עמרני האחריות לחובות והדרישות בגין תביעות חו"ל תחול על קופת הפירוק וכאמור בסעיף 3ז' להצעת קבוצת ניסנוב. עניין זה הינו מהותי ביותר שכן משקף נטילת התחייבות אפשרית בעשרות מיליוני שקלים.
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

El dudernio כתב: 01 אוגוסט 2021, 15:45
כרובית כתב: 01 אוגוסט 2021, 15:17
ניהול מופתי.
לדעתי 2%.

אבל זה לא קשור. הם משחקים על העדפת נושים. טוענים שאם הם ישלמו את מלוא החוב לקבוצה מחול/שחקן מחול מדובר על העדפת נושים כלפי אנשים בארץ שלא קיבלו דבר.
אני ממש לא בטוח שבית המשפט בארץ יזרוק אותם מהמדרגות כי החוק בארץ מאוד פשוט. הבעיה של ההתאחדות היא שאם הפועל פונים לבית המשפט בארץ זה מכניס את האיגוד לברוך רציני כי יש שני גופים הוא כפוף עליהם שאסור להם להתדיין ויש להם חוקים שונים.

הפועל שנה שעברה דחתה את הדרישה מאחר וטענה שגם אם הקאס יפסוק נגדנו זה יהיה רק במרץ/אפריל ואנחנו נערער ככה שלא נצטרך לשלם בשנה הזאת.
חושב שהקונפליקט יבוא לידי ביטוי אם וכאשר אופא תדרוש סנקציות נגד הפועל אחרי שהקאס יפסוק. ספציפית לגבי מעבר בבקרה אני מאמין שזה עניין פנימי של ההתאחדות והבקרה שקובעים את הקריטריונים. לא נראה לי שאת אופא זה מעניין יותר מדי אבל אולי אני טועה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ברגע שזה יהיה פסק דין חלוט הם יהיו חייבים לשלם.
כרגע הם מנסים למנוע את זה אבל לדעתי אם הם ישלמו לא יהיה בית דין אחד בישראל שיפסוק נגד ויקבע שמדובר בהעדפת נושים. אבל גם לא יהיה אחד שיחייב אותם לשלם.

הם כרגע מושכים את הזמן, לא ברור לי למה, ולדעתי כל שנה הם שמים מאות אלפים אם לא יותר על היעוץ המשפטי. אבל זה הקו שלהם
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

מעניין לעניין באותו עניין,
הפועל תפצה את גראפי בשלוש משכורות בלבד וזאת לאחר שגראפי תבע יותר מ3.3 מיליון שקל עקב סיכול החוזה בשל משבר הקורונה.
הבורר קבע כי ביטול ההסכם נעשה כדין.
מעניין מאד
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:ברגע שזה יהיה פסק דין חלוט הם יהיו חייבים לשלם.
כרגע הם מנסים למנוע את זה אבל לדעתי אם הם ישלמו לא יהיה בית דין אחד בישראל שיפסוק נגד ויקבע שמדובר בהעדפת נושים. אבל גם לא יהיה אחד שיחייב אותם לשלם.

הם כרגע מושכים את הזמן, לא ברור לי למה, ולדעתי כל שנה הם שמים מאות אלפים אם לא יותר על היעוץ המשפטי. אבל זה הקו שלהם
באמת לא ברור לך מדוע הם מושכים את הזמן?
איזה אינטרס יש להם שיקבעו שהם אלו שצריכים לשלם את החובות?

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2021, 22:20

אופא לא תקבע אף פעם שהם לא צריכים לשלם את החובות.
אני מאמין שגם בפסיקה הקרובה יוחלט שצריך ואז הם יפנו שוב לבתי המשפט כדי להראות שאסור להם לפי הדין בארץ...

אופ"א להבנתי לא יכולה ממש להחליט כי ברור לה שיש משהו באמירה של המועדון שהוא כפוף גם לחוקים בארץ אבל, לכן ת החוב הם ימשיכו לדרוש, ובגלל זה מושכים את הזמן שני הצדדים.

האמירה שלא ברור לי למה הם מושכים את הזמן, היא כי משיכת הזמן הזאת עולה לא מעט כסף, לדעתי כמה מליונים בשנה. ולדעתי יכלו כבר לסגור חלק גדול מהחוב בהתנהלות נכונה ומושכלת יותר.

בשורה התחתונה לדעתי שני הצדדים מקווים שהקבוצה תמכר למישהו שיסכים לסגור את החובות האלו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2021, 22:20

אופא לא תקבע אף פעם שהם לא צריכים לשלם את החובות.
אני מאמין שגם בפסיקה הקרובה יוחלט שצריך ואז הם יפנו שוב לבתי המשפט כדי להראות שאסור להם לפי הדין בארץ...

אופ"א להבנתי לא יכולה ממש להחליט כי ברור לה שיש משהו באמירה של המועדון שהוא כפוף גם לחוקים בארץ אבל, לכן ת החוב הם ימשיכו לדרוש, ובגלל זה מושכים את הזמן שני הצדדים.

האמירה שלא ברור לי למה הם מושכים את הזמן, היא כי משיכת הזמן הזאת עולה לא מעט כסף, לדעתי כמה מליונים בשנה. ולדעתי יכלו כבר לסגור חלק גדול מהחוב בהתנהלות נכונה ומושכלת יותר.

בשורה התחתונה לדעתי שני הצדדים מקווים שהקבוצה תמכר למישהו שיסכים לסגור את החובות האלו.
הם דוחים את הקץ ונהנים כרגע.
ברגע שתהיה פסיקה והם יהיו עם הגב לקיר יכולת המיקוח שלהם במכירת המועדון תרד ל 0.

Money
קיבל.ה  564 לייקים

מחר הדיון, מעניין אותי באמת מה הם הולכים להגיד.. כי אין להם את זה בלהיות משכנעים.
חייבים לעלות עם סגל מלא בשבת
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Money כתב:מחר הדיון, מעניין אותי באמת מה הם הולכים להגיד.. כי אין להם את זה בלהיות משכנעים.
יגידו שלא צפויה פסיקה השנה ולכן אין צורך בערבויות

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 12:58
Money כתב:מחר הדיון, מעניין אותי באמת מה הם הולכים להגיד.. כי אין להם את זה בלהיות משכנעים.

אבל כן צפויה השנה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

dino כתב: 03 אוגוסט 2021, 13:30
לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 12:58

אבל כן צפויה השנה
מאיפה הבאת את זה?
פורסם שהפועל מחזיקה בחוות דעת שלא תהיה פסיקה השנה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 14:50
dino כתב: 03 אוגוסט 2021, 13:30
לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 12:58 יגידו שלא צפויה פסיקה השנה ולכן אין צורך בערבויות

אבל כן צפויה השנה
מאיפה הבאת את זה?
גם אם תהיה פסיקה הם צפויים לערער ולכן לא תהיה דרישה לכסף כבר השנה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 14:50
dino כתב: 03 אוגוסט 2021, 13:30 אבל כן צפויה השנה
מאיפה הבאת את זה?
לא הכי מדויק.
גם את יש ערעור זה לא אומר בוודאות שיהיה עיכוב ביצוע, במיוחד כשמדובר בעניין כספי.

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לירון האדום כתב:
El dudernio כתב:
לירון האדום כתב: 03 אוגוסט 2021, 14:50 מאיפה הבאת את זה?
לא הכי מדויק.
גם את יש ערעור זה לא אומר בוודאות שיהיה עיכוב ביצוע, במיוחד כשמדובר בעניין כספי.

מאחר ולדעתי הטענה שלהם היא שהפסיקה מנוגדת לחוק בארץ. ועם כל הכבוד לאופא הפועל הוא אירגון שעובד תחת חוקי מדינת ישראל אני די משוכנע שלא ידרשו מהם לשלם.

Sent from my SM-N981B using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זאת שאלה של תקדימי עבר בין השאר
מתאר לי שהיו מקרים דומים להפועל, לא? של מועדונים שטענו שהם כפופים לחוק במדינתם ולכן נבצר מהם לשלם
או שאנחנו היחידים שהתפרקו וחזרו
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כמה כמה בפגישה? הרוש הודף?
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

עתידות:
לא עוברים בבקרה וקלינגר מתפטר ומוציא החוצה לתקשורת טינופים על האחים, מה שמוביל לכך שכל המעורבים מקבלים (סוף סוף) דמות בבובה.
את הסם הכי גדול
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה יקח זמן. זה לא יגמר היום, אין מה לצפות
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אחד המפתחות המרכזיים להחלטה הוא בידיים של עו"ד עמית פינס, היועץ המשפטי של ההתאחדות. פינס העריך בעונה שעברה כי הפסיקה של ה-CAS לא תהיה במהלך העונה כך שלא צריך לקחת את הבטוחות בחשבון לאותה עונה. פינס כתב לבית הדין שהוא לא יכול לנבא ולהעריך מה יהיה הפעם, כך שלמעשה הפעם הוא לא יוכל להיות "המציל" של הפועל תל אביב.

הנהלת המועדון תצטרך לשכנע את יו"ר הבקרה מדוע להעביר את התקציב ללא בטוחות בזמן שה-CAS יכולים להכריע בכל רגע נתון וזאת תהיה הדרמה הגדולה. כזכור, עו"ד פינס צדק בהחלטתו בעונה שעברה, השאלה מה תהיה החלטתו והחלטת יו"ר הבקרה סיגי צייג הפעם, מאחר וה-CAS צפוי לפרסם בכל רגע נתון את החלטתו בנוגע לכל התביעות

עו"ד יוסי גייר, בעלי הפועל תל אביב האחים ניסנוב והמנכל"ית אודליה פרידמן הם אלו שינסו כאמור להשפיע על החלטתו של עו"ד פינס, שתהיה כאמור מכרעת ולכך יהיו השלכות מרחיקות לכת לגבי הדרישות של הבקרה התקציבית בראשות סיגי צייג, יו"ר הבקרה. צייג עד כה הראתה שהיא פועלת בנושאים מן הסוג הזה ביד תקיפה וללא פשרות.

בנוסף, צריך להזכיר, מבחינת עו"ד פינס, אין בידיו את הכלים לנבא את מה שיקרה גם הפעם. במהלך כל השנים האחרונות הוא טוען כי הסיכוי להחלטה רעה או לטובה הוא 50:50 ולכן אי אפשר להעריך את הסיכויים והיועץ המשפטי של ההתאחדות לא ייקח זאת על עצמו הפעם. אין ספק שמבחינת הפועל תל אביב מדובר בדרמה גדולה ויום קריטי לקראת הפגישה

מתוך one
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

מה קורה במצב שלא עוברים בבקרה?
שיש התעקשות של הבקרה על הפקדת הכספים והמועדון מסרב להעמיד אותם...

מה קורה עם הקאס מחליט שהפועל תריכה לשלם והמועדון מסרב?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אדום בבית כתב: 04 אוגוסט 2021, 11:23 מה קורה במצב שלא עוברים בבקרה?

לגבי הקאס, פיפא לאחר מכן יכולים להורות להתאחדות להוריד אותנו ליגה או שניים או יותר. יש מניח עונשים במדרגות.
יגישו בודאי ערעור לכל חור תחת של פרה בשוויץ
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אדום בבית כתב: 04 אוגוסט 2021, 11:23 מה קורה במצב שלא עוברים בבקרה?

במצב שלא עוברים בבקרה אפשר להוריד את המועדון ליגה כמו איכסאל העונה שכרגע הורידו אותה ליגה במקום הפועל פ"ת כי הם לא העמידו תקציב
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שליחת תגובה