משאל הקפטנים 21-22 איכביר ע"ש לירון האדום

פורום אוהדי הפועל תל אביב

נו מי צריך להיות??

בן ביטון
19
20%
דן אאינבינדר
16
17%
שי אליאס
14
15%
עומרי אלטמן
16
17%
אדי גוטליב
29
31%

סך הכול הצבעות: 94
לחמן
קיבל.ה  8 לייקים

לא נתנתי אפשרות של 'אחר' כי איןןן עוד אחרתתתת

:hammersickle:
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

אלטמן ישחק בקבוצה אחרת ויהיה אצלנו קפטן, זה חתיכת תקדים
סימרוטיץ' סבסטיאן
קיבל.ה  10 לייקים

אדי גוטליב צריך להיות הקפטן לדעתי.
פותח עונה שישית בהפועל,
עבר פה הכל, מעימות עם אוהדים יום לפני משחק ירידה וגול במשחק דרך ליגה לאומית ועלייה לצד מלחמה על המגרש בכל השנים בלי קשר לחרא שאכל מחלק קטן מהקהל ומההנהלה המוכשרת שלנו. מקצוען אמיתי! כזה קפטן ראוי להיות במועדון כמו הפועל תל אביב.
אוהבים אותך כולם :hapoel:
הפוסט קיבל 8 לייקיםMoneyRaiziDe NirogershonTenacious DRed Wolfתומאביהסבתא של הפועל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

סימרוטיץ' סבסטיאן כתב:אדי גוטליב צריך להיות הקפטן לדעתי.
פותח עונה שישית בהפועל,
עבר פה הכל, מעימות עם אוהדים יום לפני משחק ירידה וגול במשחק דרך ליגה לאומית ועלייה לצד מלחמה על המגרש בכל השנים בלי קשר לחרא שאכל מחלק קטן מהקהל ומההנהלה המוכשרת שלנו. מקצוען אמיתי! כזה קפטן ראוי להיות במועדון כמו הפועל תל אביב.
ושום מילה על הסבואטז שעשה? שביים פציעה?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדעל הכיפאק
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בן ביטון יחד עם אליאס

קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

רק דן עזריה הסמל
את הסם הכי גדול
סימרוטיץ' סבסטיאן
קיבל.ה  10 לייקים

לירון האדום כתב: 24 יולי 2021, 23:38
פותח עונה שישית בהפועל,

משהו מוכח? פספסתי משהו? באמת שואל.
אוהבים אותך כולם :hapoel:
red_boy
קיבל.ה  32 לייקים

סימרוטיץ' סבסטיאן כתב: 24 יולי 2021, 23:43
לירון האדום כתב: 24 יולי 2021, 23:38
פותח עונה שישית בהפועל,

משהו מוכח? פספסתי משהו? באמת שואל.
נצפה מבלה בחרמון ביום של משחק כשהיה ״פצוע״ בעונת הירידה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איך אלטמן, אחרי מה שעשה לנו? דפק חיוך עם קשת בשיער
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

גוטליב. קל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

לדעתי שי צעיר מדי וגם לא מניה בטוחה כרגע בהרכב אז זה קצת מוזר לשים אותו קפטן.
אדי גם מאד מתאים אבל חייב להיות יותר יציב כדי אשכרה לשחק .
דן מנהיג מלידה. מתאים לו אלא אם....עמרי כמובן.
יאללה להחתים.
יהיה טוב הפועל!
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

האמת תוצאות מפתיעות .. רוב לגוטליב בנתיים.. הצבעתי לאליאס אבל וואלה אני בעד
הפוסט קיבל 18 לב אדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

גוטליב
לא הכל חלק במערכת יחסים של גוטליב והפועל אבל למרות הרבה מכשולים ורגעי משבר הזיווג הזה קורה כבר 6 שנים. למרות הכל 2 הצדדים לא הסכימו לוותר אחד על השני ובאמת שזה ראוי להערכה

הפועל צריכה לשלוף טבעת או יותר נכון סרט
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםMoneyסימרוטיץ' סבסטיאן
Money
קיבל.ה  564 לייקים

רק אדי ראוי באמת.
אייבינדר וורד הם המנהיגים. אבל אדי הוא המנהיג השקט של הקבוצה.
לצערי, ההנהלה מפחדים מקומץ האנשים שנגדו והוא בחיים לא יקבל את סרט הקפטן.
אדי גוטליב ❤️
הפוסט קיבל לייק אחדסימרוטיץ' סבסטיאן
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

בקיצור אין הכרעה ויהיו חמישה קפטנים העונה
הפוסט קיבל 18 לב אדום
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

רק אדי, גם כי הוא ראוי,
ואפילו יותר כדי שיהיה ברור שיחסי ההנהלה אוהדים, או לפחות קומץ אוהדים, הם לא כמו בכדורסל
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

בן ביטון חד וחלק, מנהיג על המגרש, נסיון ותארים, גדל בנוער, אוהד הפועל.
לקהל של הפועל יש את הזכרון הכי קצר, אנשים כאילו שכחו למה התחיל הריב של הקהל עם גוטליב, אחרי שהחרא הזה החליט לא לשחק בשלבים המכריעים של עונת הירידה. זה מי שאתם רוצים שיהיה קפטן?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

כן
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדBen
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

KingAlpaca כתב: 28 יולי 2021, 04:37כן
אם אלפקה אומר שזה מי שהוא רוצה בתור קפטן, אז עכשיו אני יודע שאני צודק.
אוהד הפועל אמיתי לא יסכים בחיים שדמות שלילית כמו גוטליב יהיה קפטן.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

ברור שגוטליב, חבל שבגלל קומץ של כמה דביליים שאוהדים יותר את אולטרס הפועל מאשר את הפועל זה לא יקרה.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

jonati כתב: 27 יולי 2021, 23:56 בן ביטון חד וחלק, מנהיג על המגרש, נסיון ותארים, גדל בנוער, אוהד הפועל.
לקהל של הפועל יש את הזכרון הכי קצר, אנשים כאילו שכחו למה התחיל הריב של הקהל עם גוטליב, אחרי שהחרא הזה החליט לא לשחק בשלבים המכריעים של עונת הירידה. זה מי שאתם רוצים שיהיה קפטן?
החרא הזה היה מבין היחידים שבאמת נלחמו עד הסוף במשחק הירידה, ספקולציות ללא ביסוס תשמור לעצמך.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

jonati כתב: 27 יולי 2021, 23:56 בן ביטון חד וחלק, מנהיג על המגרש, נסיון ותארים, גדל בנוער, אוהד הפועל.
מדויק !
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כבר שכחתם שגוטליב החרים אימונים? תבע את הפועל בבוררות והפסיד?
טען שהוא פצוע והלך לבלות בחרמון ?
זה הקפטן שאתם רוצים?
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 28 יולי 2021, 11:36 ברור שגוטליב, חבל שבגלל קומץ של כמה דביליים שאוהדים יותר את אולטרס הפועל מאשר את הפועל זה לא יקרה.
היחיד שעושה פה ספוקצליות חסרות ביסוס זה אתה, אני לא אוהד אולטראס ורק הפועל מעניינת אותי.
אדי גוטליב הוא האשם המרכזי בירידת הליגה (מבין השחקנים ששיחקו באותה עונה, לא הנהלה התאחדות וכו'), השביתה האיטלקית שהוא עשה, החרים אימונים, ניסה לבטל את החוזה בכל דרך אפשרית והחמיץ לא מעט משחקים מכריעים (היה הבלם המוביל שלנו באותה עונה) חודשיים שלמים שבהם שיחקנו נגד היריבות לתחתית לפני הפלייאוף התחתון, הוא החליט שהוא לא משחק, בשלב מסויים אמרו לו שהוא לא יכול לא לכבד חוזה אז הוא אמר שהוא פצוע ואז שם תמונות באינסטגרם שלו בחרמון להתריס.
ספוקלציות חסרות ביסוס.
דרך אגב התגובה שלו לאולטראס נראית לי לא סבירה, ששחקן יזרוק בקבוקי מים על הקהל שבא לדחוף את הקבוצה לקראת המשחק המכריע ולקלל אותו על כל מה שהוא עשה בשנה הזו, עד השלב הזה האולטראס לא היו בסכסוך אישי איתו על מה שהוא עשה לאוהד, הם פשוט ראו שחקן שלא מתאמץ ושאחראי ישיר לסכנת הירידה.
מרגע שנכנסו למגרש ללכת איתו מכות, נראה לי לגיטימי לגמרי להגן על עצמך מה שגוטליב עשה.

אני לא מגן על האולטראס ולא כלום, אבל גוטליב הוא השחקן היחיד שהירידה רשומה עליו. כל השאר אשכרה ניסו נתנו נלחמו היו גרועים ולא הצליחו. הוא פשוט זיין אותנו מהיציע חודשיים
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 28 יולי 2021, 11:38
החרא הזה היה מבין היחידים שבאמת נלחמו עד הסוף במשחק הירידה, ספקולציות ללא ביסוס תשמור לעצמך.
החרא הזה גם במשחק הראשון שלו אחרי חודשיים של שביתה איטלקית(למרות שהחוזה שלו כובד) ניסה לתת לקריית שמונה את המשחק, אז מה?
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

jonati כתב: 28 יולי 2021, 19:00
הסבתא של הפועל כתב: 28 יולי 2021, 11:38
החרא הזה גם במשחק הראשון שלו אחרי חודשיים של שביתה איטלקית(למרות שהחוזה שלו כובד) ניסה לתת לקריית שמונה את המשחק, אז מה?
אתה פסול עדות.
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

מופתע שיש רוב לגוטליב.
רחוק בעייני מהתשוקה שהייתה אצל באדיר אבוקסיס או קפטנים שהיו והשיגו משהו עם המועדון.

אפילו בגמר גביע בדרבי הוא הפגין חולמניות
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

"החוזה שלו כובד"
ממש ביקורות הגונה
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

D&3 כתב: 28 יולי 2021, 22:04 "החוזה שלו כובד"
ממש ביקורות הגונה
לעומת איזו ביקורת? הוא התאמץ במשחק האחרון?
בגלל קומץ של כמה דביליים שאוהדים יותר את אולטרס הפועל מאשר את הפועל זה לא יקרה?

מה הופך את גוטליב לראוי להיות קפטן? חוץ מלשים אצבע בעין של האולטראס? זה שהוא חתום בהפועל מלא שנים וכשהוא משחק (כשבא לו) אז הוא שחקן טוב אפילו טוב מאוד?
הוא אישיות ראויה? מחוייבת? מנהיג כמו אייבינדר וביטון?
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

אבוקסיס היה בביתר וחזר להיות קפטן בהפועל
ידין עזב בצורה מכוערת למכבי חיפה וחזר להיות קפטן בהפועל
הרוש עודף סמל ביתרי היה קפטן בהפועל
גילי עם כריזמה של סנדלי מזודה היה קפטן בהפועל
ניקוליץ ופינטלי שהוזכרו פה וגדלו ביפו על בירכיו של משה סיני היו קפטנים בהפועל
פאקינג בוזגלו היה קפטן לתקופה...
להמשיך.?? כי זה רק בעשור האחרון פלוס מינוס
אז יאללה תתקדמו, עלאק כועסים לי על אדי יפחים.
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

jonati כתב:
הסבתא של הפועל כתב: 28 יולי 2021, 11:36 ברור שגוטליב, חבל שבגלל קומץ של כמה דביליים שאוהדים יותר את אולטרס הפועל מאשר את הפועל זה לא יקרה.
היחיד שעושה פה ספוקצליות חסרות ביסוס זה אתה, אני לא אוהד אולטראס ורק הפועל מעניינת אותי.
אדי גוטליב הוא האשם המרכזי בירידת הליגה (מבין השחקנים ששיחקו באותה עונה, לא הנהלה התאחדות וכו'), השביתה האיטלקית שהוא עשה, החרים אימונים, ניסה לבטל את החוזה בכל דרך אפשרית והחמיץ לא מעט משחקים מכריעים (היה הבלם המוביל שלנו באותה עונה) חודשיים שלמים שבהם שיחקנו נגד היריבות לתחתית לפני הפלייאוף התחתון, הוא החליט שהוא לא משחק, בשלב מסויים אמרו לו שהוא לא יכול לא לכבד חוזה אז הוא אמר שהוא פצוע ואז שם תמונות באינסטגרם שלו בחרמון להתריס.
ספוקלציות חסרות ביסוס.
דרך אגב התגובה שלו לאולטראס נראית לי לא סבירה, ששחקן יזרוק בקבוקי מים על הקהל שבא לדחוף את הקבוצה לקראת המשחק המכריע ולקלל אותו על כל מה שהוא עשה בשנה הזו, עד השלב הזה האולטראס לא היו בסכסוך אישי איתו על מה שהוא עשה לאוהד, הם פשוט ראו שחקן שלא מתאמץ ושאחראי ישיר לסכנת הירידה.
מרגע שנכנסו למגרש ללכת איתו מכות, נראה לי לגיטימי לגמרי להגן על עצמך מה שגוטליב עשה.

אני לא מגן על האולטראס ולא כלום, אבל גוטליב הוא השחקן היחיד שהירידה רשומה עליו. כל השאר אשכרה ניסו נתנו נלחמו היו גרועים ולא הצליחו. הוא פשוט זיין אותנו מהיציע חודשיים
כל מילה

jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Ben כתב: 28 יולי 2021, 23:21 אבוקסיס היה בביתר וחזר להיות קפטן בהפועל
ידין עזב בצורה מכוערת למכבי חיפה וחזר להיות קפטן בהפועל
הרוש עודף סמל ביתרי היה קפטן בהפועל
גילי עם כריזמה של סנדלי מזודה היה קפטן בהפועל
ניקוליץ ופינטלי שהוזכרו פה וגדלו ביפו על בירכיו של משה סיני היו קפטנים בהפועל
פאקינג בוזגלו היה קפטן לתקופה...
להמשיך.?? כי זה רק בעשור האחרון פלוס מינוס
אז יאללה תתקדמו, עלאק כועסים לי על אדי יפחים.

קודם כל אתה צודק שיש זילות של הקפטן בהפועל.
הרבה מהם נבחרו כי הם הרבה זמן בקבוצה, או שהראו מנהיגות, או שפשוט היו הכי סבירים בקבוצה חלשה במיוחד.
בן ביטון אחלה מנהיג, גדל בהפועל, צועק על הדשא, מכוון, יש לו נסיון, נתן תרומה משמעותית להישרדות בעונה שעברה.
מה גורם לאנשים שאוהדים את הקבוצה וראו שחקן פוגע בה במכוון כשהוא תחת חוזה בקבוצה, להעדיף אותו על בן ביטון? אני לא כועס על גוטליב, אני אפילו כבר לא מקלל אותו ורוצה שיבריא ושישחק כמה שיותר כי הוא הבלם הכי טוב שלנו, אבל מי מעדיף את השחקן הזה שהירידה שלנו קשורה ישירות לשביתה שלו, על קפטן נורמלי כשסוף סוף יש לנו אופציה כזו? זה באמת משגע אותי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

כמדומני , הוא לא היה היחיד שקשור לנשירה ללאומית.
היה עוד שחקן שאחר כך היה גם קפטן ועליו לא מדברים.
אחרי מה שגוטליב עבר , ובכל זאת הראה נאמנות מוחלטת אחר כך לאורך שנים כולל בליגה הלאומית (למרות שהיה בהליך משפטי מול ההנהלה) , והתמודד מול מצבים לא פשוטים הוא בהחלט ראוי לתפקיד.
לעומת זאת , המועמדים האחרים משחקים פחות שנים במועדון , ולכן גם פחות ראויים.

D&3
קיבל.ה  818 לייקים

jonati כתב: 28 יולי 2021, 22:50
ממש ביקורות הגונה

מה הופך את גוטליב לראוי להיות קפטן? חוץ מלשים אצבע בעין של האולטראס? זה שהוא חתום בהפועל מלא שנים וכשהוא משחק (כשבא לו) אז הוא שחקן טוב אפילו טוב מאוד?
ביקורת לא הגונה בפני עצמה, בלי להשוות לכלום.
ביקורת הגונה זה להתייחס להתעמרות השיטתית של הפועל בעובדים שלה שהגיעה לשיא בפירוק הביזיוני.

ואני יכול לתת סיבות טובות למה אייבינדר וביטון גם לא מתאימים, זה די ברור שאין אף מועמד שהוא קפטיין מטירייל בלי אף חיסרון, ובמקרה הזה לשים אצבע בעין של עלאק אוהדים שחושבים שהם מעל הקבוצה זה הכרחי. אלא אם אתה רוצה להפוך לכדורסל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

De Niro כתב: 29 יולי 2021, 05:09 כמדומני , הוא לא היה היחיד שקשור לנשירה ללאומית.
היה עוד שחקן שאחר כך היה גם קפטן ועליו לא מדברים.
אחרי מה שגוטליב עבר , ובכל זאת הראה נאמנות מוחלטת אחר כך לאורך שנים כולל בליגה הלאומית (למרות שהיה בהליך משפטי מול ההנהלה) , והתמודד מול מצבים לא פשוטים הוא בהחלט ראוי לתפקיד.
לעומת זאת , המועמדים האחרים משחקים פחות שנים במועדון , ולכן גם פחות ראויים.
זה שאלטמן חזר להפועל אחרי פנאתנייקוס, זו כבר הייתה טעות ערכית ומקצועית בעיניי, זה שהוא הפך לקפטן זו בכלל בדיחה עצובה. זה שאנשים בוחרים בו פה בכזו כמות כשהוא אפילו לא בסגל, מראה לך מה המטרייה פה. הראה נאמנות מוחלטת? ניסה לעזוב בכל הזדמנות, הצליח לעזוב ואם לא היה נפצע בצורה קשה, היה אוסף טובלרון והכפלת שכר ועובר למכבי/חיפה. אנחנו היחידים שמוכנים עדיין להתעסק עם הפריך הזה, אל תהפוך אותו לדמארי. שנה שעברה אף אחד לא רצה אותו חוץ מאיתנו, השנה אותו כנל, ואיכשהו הוא הצליח להפצע שוב.
לא ראיתי אותו באף משחק, דוחף ומארגן, אחרי טעויות אתה לא רואה אותו מסביר לשחקן שטעה בצורה רגועה ומביא מהנסיון העשיר שלו בטעויות קריטיות (במיוחד בדרבים).
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

D&3 כתב: 29 יולי 2021, 08:45
jonati כתב: 28 יולי 2021, 22:50
ממש ביקורות הגונה

ביקורת לא הגונה בפני עצמה, בלי להשוות לכלום.
ביקורת הגונה זה להתייחס להתעמרות השיטתית של הפועל בעובדים שלה שהגיעה לשיא בפירוק הביזיוני.

ואני יכול לתת סיבות טובות למה אייבינדר וביטון גם לא מתאימים, זה די ברור שאין אף מועמד שהוא קפטיין מטירייל בלי אף חיסרון, ובמקרה הזה לשים אצבע בעין של עלאק אוהדים שחושבים שהם מעל הקבוצה זה הכרחי. אלא אם אתה רוצה להפוך לכדורסל.
אם אתה רוצה לשמוע מילים טובות על ההנהלה לא תשמע אותן ממני, ההתעמרות של ההנהלה היא דוחה, תמיד הייתה. החוזה כובד במקרה שלו, הכוונה שאצלו לא קיצצו ולא כלום. את הכסף שהוא לא קיבל זה היה מהנהלה שפשטה את הרגל ומולם היה צריך להתדיין, ולא היה שום קשר לשביתה האיטלקית שבה הוא החליט לפרוץ בשביל להשתחרר מהחוזה ולהמנע מעוד כתם ירידה, אחרי שירד עם עכו. אבל כן כל הנהלות הפועל לדורותיהן בעייתיות.
במאבקים עקרוניים אני לגמרי איתך, אני לא עשיתי מנוי או חבר עמותה להפועל כדורסל בגלל שבהתחלה הם החתימו את כולם בכניסה לעמותה שיעודדו ויתמכו ולא יקללו את הקבוצה השנייה ואז ראיתי שהם לא עושים כלום נגד אותם אלו שמזיקים לנו עם אלימות, שירי שואה, ובכללי אוהדים בעייתיים ידועים שבקליקה הנכונה שם. מיגור שירי השואה זה קרב עקרוני ומתאים, אדי גוטליב קפטן, זה לא.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אני אוהד הפועל, לא הראל אחזקות, מבחינתי הפועל תל אביב צריכה לשלם לשחקנים שלה כסף, ואם היא לא יכולה אני לא חושב שיש לי זכות להתלונן על שחקן שמנסה לעשות עם זה משהו.
וזה שהחתמנו הר שחקנים כושלים בינואר של הפירוק בכלל הפך את כל העניין למגעיל במיוחד, שולחים את אדי גוטליב לקבל את הכסף שמגיע לו מהמועדון מחברה שהתפרקה, מחליטים איזה חוזים לכבד ואיזה לא, ואז עוד מחתימים שחקנים אחרים.

ולתת לאדי גוטליב את הקפטן זה לא מאבק עקרוני, לסרב להיכנע לאוהדים שחושבים שהם מעל הקבוצה זה אחד מהמאבקים הכי חשובים שלנו כקבוצה וקהל, וזה בדיוק איפה שנכשלנו בכדורסל.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
תומאבי

האולטראס חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

תומאבי כתב: 29 יולי 2021, 10:42 האולטראס חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת
רק חושבים? הנה, הניסנובס הפחים האלה נותנים להם מה שהם רוצים.
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

למי שהיה, מי עלה קפטן אתמול??
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
שליחת תגובה