משחקי הכנה (קיץ 21')

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

dino כתב: 27 יולי 2021, 20:27 אין איזו הרצאה על משהו? למה אין שום דיווח נחמד ממחנה האימונים? כאילו חטפו אותם
אני חושב שהם בדרך חזרה לארץ
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Pegasus כתב: 27 יולי 2021, 20:42
dino כתב: 27 יולי 2021, 20:27 אין איזו הרצאה על משהו? למה אין שום דיווח נחמד ממחנה האימונים? כאילו חטפו אותם
צילום משדה התעופה? מה כל עניין הרדמת הציבור הזאת?
זרקתי את המנוי על הטלוויזיה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
Pegasus כתב: 27 יולי 2021, 20:42
צילום משדה התעופה? מה כל עניין הרדמת הציבור הזאת?
זרקתי את המנוי על הטלוויזיה.
:))))
סמל אישי של משתמש
רועי גווארה
קיבל.ה  195 לייקים

dino כתב: 27 יולי 2021, 20:54 זרקתי את המנוי על הטלוויזיה.
אתה יודע שאתה אמור לטבול אותו קודם במשהו לפני שאתה זורק, נכון?
אוהד הפועל אינו זקוק לשום אישור ולשום המלצה בכל מה שקשור לקבוצה שלו. הרי איננו חולקים על כך שהיא מעצבנת, כל מה שאנחנו מבקשים הוא שיסבירו לנו איך, איך הקבוצה המרגיזה הזאת בכל זאת כל כך שגיבה (ע. מוהר)
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoRed Wolf
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=378360
גרופר חוזר להתאמן. צריך לחתום על חוזה או להביא הצעה של 450,000 יורו.
תכלס, אם לאו פשוט יהרסו לו את הקריירה.
יש תקדים לשחקן שפשוט ישב ביציע שנה שלמה או שבסוף תמיד אחד הצדדים ויתר?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

הניסנובים גם שמו את פאקינג מור נעמן בלם שהפסיד לנו משחק, ואת קולו קשר.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

אוהד כורסא כתב: 28 יולי 2021, 08:15 https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=378360
טביב עשה את זה לכמה שחקנים בביטר בזמנו...לא זוכר בדיוק מי ניצח בסוף.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש בוררות הרבה לפני זה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אנחנו לא צפון קוריאה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

חייבים להוציא חוק נגד הדבר הזה.
אני מסכים שזה קשה כי תמיד אפשר להגיד "השחקן לא טוב מקצועית / יש לו הפרות משמעת". אבל עצם העובדה שבספורט שחקן לא יכול להתפטר כמו כל אזרח רגיל (ויש בזה המון צדק), לא אומר שבעלים יכולים לנצל את המעמד כדי לנדות אותו מהקבוצה, לשרוף אותו שנה בחוץ, לאיים שאם הוא לא חותם על חוזה חדש הוא לא יראה דשא ויתאמן עם הנוער או לבד. כנ"ל עם שחקנים שאם הם מבקיעים או מבשלים כמות מסוימת של שערים הם מקבלים בונוס ורגע לפני שהם מגיעים לכמות הדרושה הם לא רואים דקת דשא.
הם אזרחים עובדים, לא עבדים!!!!
הלוואי שבוררים יתחילו לשחרר שחקנים כאלה בחינם, שבעלים ילמדו לכבד את החוזה עד הסוף. זה חוזה עבודה ולא מדובר פה רק בכסף, אלא במעמד מקצועי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzySickleCell
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

תגידו, מישהו קרא/שמע משהו בעניין הסאגה הקבועה של ״לעבור בבקרה״ הקיץ?
נראה לי שפשוט עוד לא התחילו את הסיפור הפעם, אבל מפה לשם יש ביום ראשון משחק שבמידה ולא יעבירו את הישראלים שחתמו בבקרה יהיה ניתן לשתף רק את הזרים שהצטרפו על תקן נבחנים.
מעניין מה הכיוון עם זה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

אוהד כורסא כתב: 28 יולי 2021, 08:15 https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=378360
שנה שעברה עשינו את זה לבוזגלו - שם רצו שהוא יוותר על החוזה או יקצץ והוא לא הסכים. סיפור קצת שונה אבל עדיין מדובר בבידוד כתוצאה מהפסדי כספים.
שחר גם עשה את זה לגולסה עם סיפור לאציו אם אני לא טועה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Red Ghost כתב: 28 יולי 2021, 10:02 תגידו, מישהו קרא/שמע משהו בעניין הסאגה הקבועה של ״לעבור בבקרה״ הקיץ?
נראה לי שפשוט עוד לא התחילו את הסיפור הפעם, אבל מפה לשם יש ביום ראשון משחק שבמידה ולא יעבירו את הישראלים שחתמו בבקרה יהיה ניתן לשתף רק את הזרים שהצטרפו על תקן נבחנים.
מעניין מה הכיוון עם זה.
ענו לך

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp

לא העבירו בבקרה בנתיים(כרגיל)
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 27 יולי 2021, 18:27
redrony כתב:
De Niro כתב: 27 יולי 2021, 17:39

לא.הוא לא.
וגם העונה אנחנו רואים שהוא לא אחראי במאה אחוזים.
על מקרה אלטמן די ברור מי האחראים.
גם על מקרה גרופר.
הוא מאמן לא בעלים.ככל שנפנים זאת נבין טוב יותר מי אחראי וכמה.
לא הבנתי, אז למאמן אין אחריות בבניית הסגל? מי בוחר את השחקנים?
הדבר היחיד הוא, שמאמן לא יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה בשל אילוצי תקציב לכן הוא צריך לנהל את התקציב נכון. מן הסתם רב״ש באשדוד גם לא קיבל את כל מה שהוא רוצה.

בסופו של יום מאמן הוא האחראי המקצועי (בקבוצה כמו הפועל, בחלק מהקבוצות אחרות יש מנהלים מקצועיים), אם לא בא מישהו אחד, צריך להביא מישהו אחר שווה ערך. ברור שזה לא אחד לאחד, אבל בסוף הפועל בשנה שעברה בנו בתחילת העונה קבוצה זוועתית שלדעתי קלינגר טעה בהערכות שלו לגבי החוזק שלה בתחילת העונה, לא הבין כמה היא תהיה חלשה בהתקפה וחיזק אותה במקומות לא נכונים ושחקנים בינוניים.
אני חושב שגם השנה יש חורים בחלק ההתקפי ומאמן כמו קלינגר, להבדיל מאחד כמו רב״ש מעולם לא ידע לנצל נכון התקפית את החומר שיש לו כי הוא פשוט מאמן בינוני כמו רב המאמנים בישראל
כוונתי היא שהוא לא אחראי במאה אחוזים וחשוב להדגיש ולציין את זה , כי עובדה שיש מקרים שהם לא בשליטתו כמו אלטמן וגרופר.
יש אילוצים , יש תקציב ויש מדיניות מול הארכת חוזים לשחקנים.
תמיד קל יותר להאשים את המאמן , כי הוא אחד , הוא החוליה חלשה והוא נמצא בפרונט.
אבל האמת מורכבת יותר.
אין פה עניין של אמת ואין פה שום מורכבות. את הפועל מנהלים אנשים לא ראויים, זה ברור.
קלינגר בעיניי מאמן בינוני, בכל הפרמטרים. בנייה של קבוצה, שיטת משחק וניהול משחק.
קאדר שחקנים נבנה גם ממדיניות של מועדון (שחקנים צעירים, שחקנים לטווח ארוך וכו׳) וגם מצרכים מקצועיים שעליהם אחראי המאמן. בסוף יש תקציב ואת התקציב הזה המאמן צריך לנהל. אם אלטמן שווה סכום מסוים אז הוא צריך לקבל אותו ואם לא צריך להביא שחקן אחר שווה ערך במקומו. אם באופן תיאורטי נשווה איכות אובייקטיבית של קבוצה לתקציב שלה, הפועל נבנתה ביחס לתקציב בצורה זוועתית. לא יודע מה היה שנה שעברה ולמה נבנתה קבוצה כזו, אבל מאמן שיוצא לעונה עם סגל כזה חייב להבין שהוא אחראי עליו לטוב ולרע.
אז או שהוא לא הבין את זה ורק במחזור 10 שהקבוצה היתה בדרך לירידה זה היכה אוו, או שהוא הבין את זה, קיבל את זה ולא אמר מילה. הוא מאמן בהפועל ת״א אני מזכיר לך. שני המקרים חמורים ובסוף הם אחריות שלו. אותי בתור אוהד לא מעניינת המשכורת של קלינגר ואבטחת ההכנסה שלו (אם זו הסיבה שהוא לא אמר כלום), אותח מעניין שתהיה קבוצה טובה וצוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו. ואם קלינגר הוא מאמן כל כך חלש שאין לו מילה בבניית הקבוצה אז זה רק מדגיש את הבעיה ואת העובדה שהוא לא מתאים למועדון
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הלך המומנטום כתב: 28 יולי 2021, 09:49 חייבים להוציא חוק נגד הדבר הזה.
אני מסכים שזה קשה כי תמיד אפשר להגיד "השחקן לא טוב מקצועית / יש לו הפרות משמעת". אבל עצם העובדה שבספורט שחקן לא יכול להתפטר כמו כל אזרח רגיל (ויש בזה המון צדק), לא אומר שבעלים יכולים לנצל את המעמד כדי לנדות אותו מהקבוצה, לשרוף אותו שנה בחוץ, לאיים שאם הוא לא חותם על חוזה חדש הוא לא יראה דשא ויתאמן עם הנוער או לבד. כנ"ל עם שחקנים שאם הם מבקיעים או מבשלים כמות מסוימת של שערים הם מקבלים בונוס ורגע לפני שהם מגיעים לכמות הדרושה הם לא רואים דקת דשא.
הלוואי שבוררים יתחילו לשחרר שחקנים כאלה בחינם, שבעלים ילמדו לכבד את החוזה עד הסוף. זה חוזה עבודה ולא מדובר פה רק בכסף, אלא במעמד מקצועי.
משפטית אני לא מבין את ההיגיון גם בדין הקיים. בעיני זה סוג של תת אכיפה בגיבוי בית הדין. ככלל, במקרה כמו גרופר שברור שזה לא בעיית משמעת חמורה אין הצדקה לתת לשחקן להתאמן עם הנוער תחת חוזה.
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

ומה לגבי המקרה ההפוך ששחקן מקבל חוזה מובטח של מאות אלפי דולרים ומתגלה שהוא פלופ? גם אז אפשר לבטל את החוזה?
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

Nivik כתב: 28 יולי 2021, 13:15
ומה לגבי המקרה ההפוך ששחקן מקבל חוזה מובטח של מאות אלפי דולרים ומתגלה שהוא פלופ? גם אז אפשר לבטל את החוזה?
לא. ועובדה שיש קבוצות שממשיכות לשלם חוזים לשחקנים ויש קבוצות שמגיעות להסדר עם שחקנים או שמשלימים להם את ההפרש ממה שהם מקבלים מקבוצות אחרות.
החוזה הוא חוזה דו כיווני, ויש גם שחקנים שנדפקים מזה, כמו פירסמן שחתם על חוזה במשכורת של שתי כרוביות וחציל בחודש ומילא את החוזה עד תומו כי גילו שיכולתו שווה המון ביחס למשכורת.
החוזה מחייב את כולם, ואם שחקן נדפק כי הוא מקבל שכר נמוך מידי או קבוצה נדפקה כי משלמת משכורת גבוהה מידי זה כבר בעיה שלהם וזה חלק מחוקי המשחק.

אבל לא יכול להיות מצב שבו קבוצה מייבשת שחקן שנה שלמה רק כדי לנקום בו. פה אני מצפה מגוף משפטי מוסמך שישחרר את השחקן מהקבוצה באופן מיידי. מקרה מקביל בחיים האזרחיים: זה כמו שעכשיו מעסיק יגיד לעובד שהתפטר להפסיק לעסוק במקצוע שלו ורק לבצע עבודות משפילות שלא קשורות לעבודה במהלך התקופה שבין ההתפטרות ועד שמסיים את תפקידו בפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

redrony כתב:
redrony כתב: לא הבנתי, אז למאמן אין אחריות בבניית הסגל? מי בוחר את השחקנים?
הדבר היחיד הוא, שמאמן לא יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה בשל אילוצי תקציב לכן הוא צריך לנהל את התקציב נכון. מן הסתם רב״ש באשדוד גם לא קיבל את כל מה שהוא רוצה.

בסופו של יום מאמן הוא האחראי המקצועי (בקבוצה כמו הפועל, בחלק מהקבוצות אחרות יש מנהלים מקצועיים), אם לא בא מישהו אחד, צריך להביא מישהו אחר שווה ערך. ברור שזה לא אחד לאחד, אבל בסוף הפועל בשנה שעברה בנו בתחילת העונה קבוצה זוועתית שלדעתי קלינגר טעה בהערכות שלו לגבי החוזק שלה בתחילת העונה, לא הבין כמה היא תהיה חלשה בהתקפה וחיזק אותה במקומות לא נכונים ושחקנים בינוניים.
אני חושב שגם השנה יש חורים בחלק ההתקפי ומאמן כמו קלינגר, להבדיל מאחד כמו רב״ש מעולם לא ידע לנצל נכון התקפית את החומר שיש לו כי הוא פשוט מאמן בינוני כמו רב המאמנים בישראל
כוונתי היא שהוא לא אחראי במאה אחוזים וחשוב להדגיש ולציין את זה , כי עובדה שיש מקרים שהם לא בשליטתו כמו אלטמן וגרופר.
אבל האמת מורכבת יותר.
אין פה עניין של אמת ואין פה שום מורכבות. את הפועל מנהלים אנשים לא ראויים, זה ברור.
קאדר שחקנים נבנה גם ממדיניות של מועדון (שחקנים צעירים, שחקנים לטווח ארוך וכו׳) וגם מצרכים מקצועיים שעליהם אחראי המאמן. בסוף יש תקציב ואת התקציב הזה המאמן צריך לנהל. אם אלטמן שווה סכום מסוים אז הוא צריך לקבל אותו ואם לא צריך להביא שחקן אחר שווה ערך במקומו. אם באופן תיאורטי נשווה איכות אובייקטיבית של קבוצה לתקציב שלה, הפועל נבנתה ביחס לתקציב בצורה זוועתית. לא יודע מה היה שנה שעברה ולמה נבנתה קבוצה כזו, אבל מאמן שיוצא לעונה עם סגל כזה חייב להבין שהוא אחראי עליו לטוב ולרע.
אז או שהוא לא הבין את זה ורק במחזור 10 שהקבוצה היתה בדרך לירידה זה היכה אוו, או שהוא הבין את זה, קיבל את זה ולא אמר מילה. הוא מאמן בהפועל ת״א אני מזכיר לך. שני המקרים חמורים ובסוף הם אחריות שלו. אותי בתור אוהד לא מעניינת המשכורת של קלינגר ואבטחת ההכנסה שלו (אם זו הסיבה שהוא לא אמר כלום), אותח מעניין שתהיה קבוצה טובה וצוות מקצועי שאפשר לסמוך עליו. ואם קלינגר הוא מאמן כל כך חלש שאין לו מילה בבניית הקבוצה אז זה רק מדגיש את הבעיה ואת העובדה שהוא לא מתאים למועדון
למה זו אחריות בלעדית שלו?
אני חושב שיש לו חלק , אבל זה בטח לא בלעדי שלו.
לאיזה מאמן כן הייתה מילה במקרים כדוגמת אלו שציינתי מול ההנהלה?
לאף מאמן אין סיכוי לכופף ממשית החלטות ניהוליות.
זו אשליה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 28 יולי 2021, 14:49
redrony כתב:

אבל האמת מורכבת יותר.
למה זו אחריות בלעדית שלו?
אני חושב שיש לו חלק , אבל זה בטח לא בלעדי שלו.
לאיזה מאמן כן הייתה מילה במקרים כדוגמת אלו שציינתי מול ההנהלה?
לאף מאמן אין סיכוי לכופף ממשית החלטות ניהוליות.
זו אשליה.
המקרים שציינת לא קשורים לעונה הקודמת ועדיין אפשר להביא תחליפים עבור השחקנים שהלכו. התקציב נשאר אותו תקציב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

הבעיה היא שיש ניגוד ענק בין גודל ושאיפות המועדון לבין תקציב הקבוצה.
ברור שאפשר להביא שחקנים שהם מציאות במעט כסף, וניסנוב מנסים את זה בלי סוף, אבל אסור לשכוח שלשחקן צעיר מבטיח שמגיע כתגלית קשה מאוד להצליח במועדון ששואף לשחק טוב, להביא תוצאות, שיש עליו לחץ מהקהל ולחץ תקשורתי ושהוא נמצא בקבוצה שאין בה בסיס שחקנים שמצליח בשנים האחרונות.
לכן, יכולים להיות שחקנים רבים שכשיגיעו לראשונה לליגה הם יצליחו בחדרה, קרית שמונה, נתניה, אשדוד וכל החבר'ה האלה, אבל אם הם היו מגיעים להפועל הם היו נראים כמו פאביו רוסה ביום רע.
לא חושב שקלינגר מאמן מזהיר, אבל זה לחלוטין לא קל לבנות סגל כאשר מה שנותנים לך זה תלושים לשופרסל כתקציב.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroכפיר אדום
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

לפני כחצי שעה החל משחק אימון מול הפועל ר"ג בוולפסון.

ההרכב: בקר, ליאון מזרחי, טרידובסקי, אייזן, אזוגי, איינבינדר, הופמייסטר, אליאס, ורד, רוסה ואזולאי החלוץ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickהילד שאמרו לו
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מה הקטע שדיבה לא מקבל דקות במשחק אימון??

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אונישנקו כתב: 12 אוקטובר 2021, 12:06 לפני כחצי שעה החל משחק אימון מול הפועל ר"ג בוולפסון.

ההרכב: בקר, ליאון מזרחי, טרידובסקי, אייזן, אזוגי, איינבינדר, הופמייסטר, אליאס, ורד, רוסה ואזולאי החלוץ.
ניצחון 0:1 משער בדקה ה-77 של יהלי לביא מקבוצת הנוער.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

משחק אימון מול מ.כ ירמיהו חולון (מובילת ליגה א' דרום) החל לפי כ-15 דק'.

הרכב הפועל: בקר, גרופר, אייזן, אליאס, בנבניסטי, א. ביטון, אזולאי הקשר, ליאון מזרחי, לוסיו, אזולאי החלוץ.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

5-2 להפועל במחצית, לוסיו צמד, אזולאי קשר צמד, אופק ביטון שער, שלומי אזולאי החלוץ וגרופר עם 2 בישולים כ"א
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 16 נובמבר 2021, 14:01 5-2 להפועל במחצית, לוסיו צמד, אזולאי קשר צמד, אופק ביטון שער, שלומי אזולאי החלוץ וגרופר עם 2 בישולים כ"א
לוסיו צמד... פה חשדתי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

לרגע היה נדמה לי שראיתי את השם גרופר
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

הסתיים 7:2.
תומר (60') ואריאל כהן (90'+) הוסיפו.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

teknoboy כתב: 16 נובמבר 2021, 14:52 לרגע היה נדמה לי שראיתי את השם גרופר
לגמרי התעלמתי מהעובדה הזאת איכשהו
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

חבל שאי אפשר לשחק כל שבוע נגד ירמיהו חולון.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

רק הפועל כתב: 16 נובמבר 2021, 14:16
אייבר דה-בונלס כתב: 16 נובמבר 2021, 14:01 5-2 להפועל במחצית, לוסיו צמד, אזולאי קשר צמד, אופק ביטון שער, שלומי אזולאי החלוץ וגרופר עם 2 בישולים כ"א
לוסיו צמד... פה חשדתי
אתה זוכר שהוא הבקיע 30 שערי ליגה ב-3 העונות האחרונות כן?
בינתיים הוא סמרטוט אבל אל תהפכו אותו לאולהה או כמה רע, הוא מסוגל לתת גולים.
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

חצי שנה לסיום החוייזה(גרופר)
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

אזולאי הקשר עם צמד שערים ואזולאי החלוץ עם צמד בישולים.
אולי להחליף ביניהם?
הפוסט קיבל לייק אחדארמנדו
שליחת תגובה