עומרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

באמת נשבר הלב. הציעו לו חוזה של 200 אלף דולר ל-3 שנים, והוא הלך לפלרטט עם מכבי ובית"ר תוך כדי שהוא מטפטף לאוהדים שמחרימים אותו.
שיתקדם. קדימה אירופה מחכה לך.
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

האדס כתב: 01 יולי 2021, 17:30 באמת נשבר הלב. הציעו לו חוזה של 200 אלף דולר ל-3 שנים, והוא הלך לפלרטט עם מכבי ובית"ר תוך כדי שהוא מטפטף לאוהדים שמחרימים אותו.
שיתקדם. קדימה אירופה מחכה לך.
איזה 200 אלף דולר תגיד לי, הציעו לו 150 אלף דולר לשנתיים לפני כחודש ומאז לא קיבל שום הצעה נוספת. זרקו אותו מבלי להגיד לו שזורקים אותו.
עלק הלך לפלרטט עם מכבי וביתר, הוא היה נשאר פה אם היית מציע להאריך לו את החוזה עם שכר דומה למה שהרוויח למשך 3 שנים נוספות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

זרקו אותו? נגמר לו החוזה, איך בדיוק זרקו אותו?
קיבל הצעה יפה מאוד על אף עונה רעה, לא רצה. אפשר להתקדם.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תקשיב טוב, אני לא חלק מהחונטת אלטמן שנוצרה בקהל.
אני זוכר טוב מאוד את ההתנהגות שלו כשהקבוצה עמדה לפירוק לפני ירידת ליגה.
ואני גם זוכר טוב מאוד את זה שהוא כל ינואר מחפש לו קבוצה אחרת.
מבחינה מקצועית אני חושב שעמרי אלטמן הוא שחקן בינוני. הוא תקע לנו את משחק ההתקפה בשנתיים האחרונות ונהנה מזה שהוא אשכרה השחקן התקפה היחידי בסגל.
נכון, הוא שם לא מעט גולים חשובים, מרגשים (כן, גם אני צרחתי יש ענק בגמר גביע ובגול מול חדרה ובטדי) ועדיין, אני יודע להבדיל בין אירוע חד פעמי לבין עונה שלמה.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

אין לי שום בעיה עם זה שמקצועית אתה חושב שאין לו מקום, בכבוד.
אבל אם אנחנו רוצים ששחקנים יכבדו אותנו, אנחנו צריכים כמועדון קודם כל לכבד אותם, והעובדה שבכל תחילת עונה המועדון מתעלם לחלוטין מהקפטן ובעצם מעזיב אותו, לא יבוא לטובתנו.
שנים אנחנו מדברים על זה שאין סמלים ושהשחקנים רואים רק כסף, איך לעזאזל הם ייקשרו למועדון הרע הזה עם היחס הזה?
היו צריכים להודיע לו שהוא לא בתוכניות המקצועיות ולגמור את זה יפה, להיפרד, לא להתעלם ממנו ולפזר שקרים בתקשורת בדמות הצעה של 200 אלף דולר ל-3 שנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםGiovanni Giorgioפרימו לוי
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אתה יכול ללכת אחורה ולקרוא את ההודעות שלי פה על קבוצת ניסנוב.
אני חושב שהם הורגים את המותג הפועל ת"א, והעובדה היא שהרבה שחקנים בשנים האחרונות בחרו ללכת למועדונים כמו נתניה, הפועל חיפה ומ.ס אשדוד על פני הפועל ת"א.
וכן, אחת הסיבות לכך זה הזלזול, הספינים, ביטול החוזים, התביעות והרשימה עוד ארוכה.
ועדיין, המקרה של אלטמן נשמע לי כמו מקרה של טיפוס זחוח (כך גם מתנהג על המגרש) שחושב שהוא יוכל למנף 2 עונות סבירות לחוזה גבוה.
על מה ולמה? בשתי העונות האחרונות הקבוצה בהובלתו בהתקפה היא מהקבוצות ההתקפה הגרועות בהיסטוריה, ואני לא ארחיב על נתונים נוספים שרצים פה בפורום על התרומה ההתקפית של אלטמן - אקצר לך - תרומה אפסית.
הוא קיבל הצעה, סירב. עכשיו מתקדמים הלאה.
אני אגב חושב שהסיפור עם בן שהר יותר מעצבן כאוהד. פספסנו שחקן שובר שוויון בהתקפה על וויכוח של כמה עשרות אלפי דולרים בזמן שהחתמנו כמה פרחחים מהלאומית שיגרדו את הספסל או יסריחו על הדשא.
כשבאתי בטענות להנהלה על כך, אותם אנשים שמגנים עכשיו על אלטמן, הסבירו לי שעשו טוב הניסנובים שפוצצו עם שהר, כי הוא נהג שלא בתום לב. יאללה יאללה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellRed Ghost
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

האדס כתב: 01 יולי 2021, 17:46 אתה יכול ללכת אחורה ולקרוא את ההודעות שלי פה על קבוצת ניסנוב.
אני חושב שהם הורגים את המותג הפועל ת"א, והעובדה היא שהרבה שחקנים בשנים האחרונות בחרו ללכת למועדונים כמו נתניה, הפועל חיפה ומ.ס אשדוד על פני הפועל ת"א.
וכן, אחת הסיבות לכך זה הזלזול, הספינים, ביטול החוזים, התביעות והרשימה עוד ארוכה.
ועדיין, המקרה של אלטמן נשמע לי כמו מקרה של טיפוס זחוח (כך גם מתנהג על המגרש) שחושב שהוא יוכל למנף 2 עונות סבירות לחוזה גבוה.
על מה ולמה? בשתי העונות האחרונות הקבוצה בהובלתו בהתקפה היא מהקבוצות ההתקפה הגרועות בהיסטוריה, ואני לא ארחיב על נתונים נוספים שרצים פה בפורום על התרומה ההתקפית של אלטמן - אקצר לך - תרומה אפסית.
אני אגב חושב שהסיפור עם בן שהר יותר מעצבן כאוהד. פספסנו שחקן שובר שוויון בהתקפה על וויכוח של כמה עשרות אלפי דולרים בזמן שהחתמנו כמה פרחחים מהלאומית שיגרדו את הספסל או יסריחו על הדשא.
כשבאתי בטענות להנהלה על כך, אותם אנשים שמגנים עכשיו על אלטמן, הסבירו לי שעשו טוב הניסנובים שפוצצו עם שהר, כי הוא נהג שלא בתום לב. יאללה יאללה.
פספסת לגמרי את הפואנטה עם שהר, הבחור לא רצה לשחק פה, נקודה.
עשה כל מה שעשה כדי לקבל מיענקלה את השיחה בדקה ה-90, ראית בעצמך שהחוזה שלו בב"ש לא באמת היווה מכשול, אלא עוד כמה שעות כדי לקבל מחיפה תשובה סופית, היה ולא קיבל? היה חותם בהפועל כמו גדול, הניסנובים לא פוצצו שום עסקה, לא הייתה להם עסקה לפוצץ.
הפוסט קיבל 3 לייקיםNivikסומךלירון האדום
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 יולי 2021, 17:07
BRUNO CONTI כתב: 01 יולי 2021, 15:26
לירון האדום כתב: 01 יולי 2021, 14:51

על הנייר הרבה יותר טוב מ:
לידור כהן, אלטמן, דוידה
שלומי אזולאי/יצחק/קוטליה
ודרך אגב, אם יואב תומר מגיע, אז הוא עוד שחקן התקפי על הספסל
אני לא בטוח בכלל שהשלישיה שלפני החלוץ טובה יותר מהשלישייה של עונה שעברה.
לא לורד ולא לרוסה יש את המהירות של דוידה שהוא בערךהשחקן היחיד בסגל עם אלמנט של מהירות מעל הממוצע.
גם לידור כהן לטעמי עולה על ורד/רוסה.
מי שבכה על התקיעות של אלטמן יקבל את זה כפול ארבע.
אין שום אלמנט של מהירות בחלק ההתקפי
שמע, אתה לא בכיוון.
קודם כל, אתה מדבר על אובדן המהירות של דוידה, אבל דוידה עדיין פה ואם יהיה צורך אז הוא יכנס להרכב. רוסה בטח לא פחות מהיר מלידור כהן, ולוסיו, למרות שאיבד צעד, עדיין יותר מהיר מיצחק ואזולאי.
דבר שני, שלומי אזולאי על חשבון אלטמן זה שדרוג גדול. שחקן שיוצר הרבה יותר מצבים מאלטמן ולמען האמת גם כובש לא פחות ממנו. גם עידן ורד יכניס חוכמת משחק ותכלס שהיו מאוד חסרים בעונה האחרונה.
לגבי רוסה, לאף אחד מאיתנו אין מושג מה נקבל ממנו, אבל צריך לזכור שעם כל הכבוד לכישרון ההתקפי של לידור כהן, מבחינת תרומה התקפית ממשית קיבלנו ממנו כמעט כלום. שחקן שנעלם לפרקי זמן ארוכים, מכדרר את עצמו ולדעת ותוקע את המשחק. אגב, שחקנים כמו אלטמן וכהן, שלוקח להם שנה לשחרר כדור, תוקעים את המשחק הרבה יותר מכל שחקן איטי.
וכמובן שעם כל הבינוניות של לוסיו, הוא עדיין עדיף על אזולאי ויצחק ואפשר כנראה לסמוך עליו לפחות על 5-6 שערים ועוד 2-3 בישולים.
אני באמת לא מצליח להבין איך אפשר לראות פה משהו חוץ משדרוג רציני, ללא קשר לעובדה שכדי להיות קבוצה טובה נצטרך עוד חלוץ טוב שיוסיף מהירות, לכל הפחות.
כתבתי שאני לא בטוח...
ברור לי ששמית זה כביכול נראה ומרגיש טוב יותר
אבל בחיבור של כולם יחד לא מרגיש לי שדרוג מטורף כמו שעושים ממנו.
יש הרבה נסיון זה כן.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

ארמנדו כתב: 01 יולי 2021, 17:50
האדס כתב: 01 יולי 2021, 17:46 אתה יכול ללכת אחורה ולקרוא את ההודעות שלי פה על קבוצת ניסנוב.
פספסת לגמרי את הפואנטה עם שהר, הבחור לא רצה לשחק פה, נקודה.
עשה כל מה שעשה כדי לקבל מיענקלה את השיחה בדקה ה-90, ראית בעצמך שהחוזה שלו בב"ש לא באמת היווה מכשול, אלא עוד כמה שעות כדי לקבל מחיפה תשובה סופית, היה ולא קיבל? היה חותם בהפועל כמו גדול, הניסנובים לא פוצצו שום עסקה, לא הייתה להם עסקה לפוצץ.
אמת
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

אופיר סער מוואלה עשה קצת סדר ב103:
* בהתחלה הציעו לאלטמן את החוזה המקוצץ של 150 אלף דולר (פחות 20% מהחוזה שהיה לו), הוא סירב, והם משכו את ההצעה. הוא לא אמר כלום על שיפור ההצעה.
* אחר כך החליטו שזה או לוסיו או אלטמן (לא יודע למה, לא אותו תפקיד ולא אותו סוג שחקן), והחליטו ללכת על לוסיו
* הוא מעריך שאלטמן כנראה ישחק בחו״ל השנה
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
Adomi
קיבל.ה  10 לייקים

למה לא אלטמן וגם לוסיו?
אני בטוח שתהיה להפועל קבוצה חלשה יותר מהעונה הקודמת
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Adomi כתב: 01 יולי 2021, 23:27 למה לא אלטמן וגם לוסיו?
אני בטוח שתהיה להפועל קבוצה חלשה יותר מהעונה הקודמת
יש מצב
צריך להמתין לראות מה קורה עם מכירת דוידה וגרופר, שסביר שיצאו לפועל ומה יביאו במקום ונראה
בנתיים הרכש המשמעותי שעליו בונים, הם שחקנים מבוגרים עם פוטנציאל דעיכה/פציעות(לוסיו,ורד,אזולאי)
מצטרפים לעוד שניים משמעותיים עם אותו הפוטנציאל(איינבינדר,ביטון)
עם אותו השוער הבעייתי.
Adomi
קיבל.ה  10 לייקים

מה שמעצבן אותי זה שעוד אפשר לשבת עם אלטמן כמו בני אדם ולנסות לסגור איתו. הם פשוט לא רוצים הניסנוב החארות האלו. לא רואה שחקן אחר יותר טוב ממנו שיכול להגיע כרגע.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Adomi כתב:מה שמעצבן אותי זה שעוד אפשר לשבת עם אלטמן כמו בני אדם ולנסות לסגור איתו. הם פשוט לא רוצים הניסנוב החארות האלו. לא רואה שחקן אחר יותר טוב ממנו שיכול להגיע כרגע.
הגיע כבר...
שלומי אזולאי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

לירון האדום כתב: 02 יולי 2021, 11:43
Adomi כתב:מה שמעצבן אותי זה שעוד אפשר לשבת עם אלטמן כמו בני אדם ולנסות לסגור איתו. הם פשוט לא רוצים הניסנוב החארות האלו. לא רואה שחקן אחר יותר טוב ממנו שיכול להגיע כרגע.
הגיע כבר...
שלומי אזולאי

אי אפשר לדעת כמה יחזיק ביכולות שלו בגילו
Adomi
קיבל.ה  10 לייקים

לירון האדום כתב: 02 יולי 2021, 11:43
הגיע כבר...
שלומי אזולאי

אז שיהיו אופציות מהספסל
fankrashkin
קיבל.ה  4 לייקים

צריך להשאיר אותו ב 180 אלף דולר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

fankrashkin כתב: 02 יולי 2021, 14:17 צריך להשאיר אותו ב 180 אלף דולר
הקטע שהם גם ב150 כבר לא מעוניינים
על לעלות בכלל אין מה לדבר. יש את שלומי אזולאי בריא, צעיר, חסון. הכל טוב.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

מישהו יודע מה קורה שם? יותר מדי שקט בגזרה הזאת
הפוסט קיבל לייק אחדאחד עם כיפה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

אדום כתב: 08 יולי 2021, 14:33 מישהו יודע מה קורה שם? יותר מדי שקט בגזרה הזאת
כמו תמיד, הלך להם טוב בציפייה שהקהל יהיה שוב סמרטוט ויעבור על כך בשתיקה.
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

דרך אגב, אלטמן מתאמן לבד ובטורי מופיע שהוא עם מדי הפועל...
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
יעבור בשתיקה?
ממש לשרוף את המועדון.
כולה אלטמן

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדמריו פצ'אלקה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לירון האדום כתב: 09 יולי 2021, 15:30
הסבתא של הפועל כתב:
יעבור בשתיקה?
ממש לשרוף את המועדון.
כולה אלטמן

מדובר בסמל (הבינוניות, יחד עם החבר דגני - שהוא לפחות נשאר להעלות אותנו מהלאומית).
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוצא מהחנות בפייסבוק, כאחד ממדגימי חולצות המשחק
צעד נוסף החוצה.
שלומי אזולאי לא יכול להכנס למשבצת הזאת עם כל הכבוד למראה שלו
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

לא מזלזל בו, ההפך אבללל האם באמת הוא שובר שיווין שצריך להתאבד עליו?.?? מה עוד שאני רואה שאין עליו הרבה קופצות אם בכלל ואולי זה אומר משהו
הפוסט קיבל 18 לב אדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה לא להתאבד, אם כן יש להם את הסכומים פלוס מינוס לעוד שחקן(בעמדה כלשהי)
זה עניין העדפה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
הסבתא של הפועל כתב: כמו תמיד, הלך להם טוב בציפייה שהקהל יהיה שוב סמרטוט ויעבור על כך בשתיקה.
יעבור בשתיקה?
ממש לשרוף את המועדון.
כולה אלטמן

מדובר בסמל (הבינוניות, יחד עם החבר דגני - שהוא לפחות נשאר להעלות אותנו מהלאומית).
העובדה שדגני ירד עם הפועל ליגה עומדת לזכותו וזה לא משהו של מה בכך.
אלטמן העדיף ללכת למסעדה לאכול סושי
אחרי משחק הירידה וכמובן שלא להישאר בליגה השניה

הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

הסבתא של הפועל כתב:
יעבור בשתיקה?
ממש לשרוף את המועדון.
כולה אלטמן

אלטמן הוא לא הנושא , הנושא הוא שהניסנובס הפחים גם נפטרים מכל שחקן ששווה משהו מהסגל כל עונה וגם יחס מגעיל ושיקרי כלפיי השחקנים ומעל הכל האוהדים.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 10 יולי 2021, 18:36
הסבתא של הפועל כתב:
יעבור בשתיקה?
ממש לשרוף את המועדון.
כולה אלטמן

אלטמן הוא לא הנושא , הנושא הוא שהניסנובס הפחים גם נפטרים מכל שחקן ששווה משהו מהסגל כל עונה וגם יחס מגעיל ושיקרי כלפיי השחקנים ומעל הכל האוהדים.
הביאו במקומו שחקן יותר טוב. ממש גועל נפש
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה יותר עניין היחס, זה שמציבים לו אולטימטום עד שההצעה פגה
מי שאצלם לא בתוכניות הוא זבל שכשהיה בתוכניות היה בנאדם. ודרך העסקים הזאת היא מבחינתי לא לגיטימית בעולם שאני הייתי רוצה לחיות בו.
ולדעתי, מקצועית זאת אבידה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מי שמע על דבר כזה, מציעים הצעה עם תוקף מסוים שפג כשכבר סיימו לבנות את הסגל ולהוציא כסף, במקום לחכות רק לו עד ה-31 באוגוסט. ממש הצמידו לו אקדח לרקה.
הפוסט קיבל לייק אחדGaudi
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

היו צריכים להודיע לו כבר בינואר שהוא לא בתכניות. שחקן גרוע. זה שהציעו לו חוזה ל-3 עונות זה מחדל שצריך לבקר אם כבר.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

dino כתב: 10 יולי 2021, 22:31 זה יותר עניין היחס, זה שמציבים לו אולטימטום עד שההצעה פגה
מי שאצלם לא בתוכניות הוא זבל שכשהיה בתוכניות היה בנאדם. ודרך העסקים הזאת היא מבחינתי לא לגיטימית בעולם שאני הייתי רוצה לחיות בו.
ולדעתי, מקצועית זאת אבידה.
הכי לגיטימי בעולם, גם ריאל עשתה את זה רק הקיץ לראמוס.
חבל שלא עשינו את זה לבן שהר גם, או שהיה חותם או שלא היה עושה מאיתנו צחוק.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

כי את בן שהר הם רצו, את אלטמן כנראה לא רצו, עוד לפני ההצעה עם התוקף
redead
קיבל.ה  410 לייקים

מכבי עשו אותו הדבר לשכטר וריקן
הוא היה חותם בשקרכלשהו ביוון/בלגיה עוד לפני שריקת הסיום של העונה אם רק היה יכול
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ניסנובס לא אהודי הקהל, יש עליהם הרבה ביקורת ולרוב בצדק.
לגבי אלטמן - אז נכון, הוא מזוהה עם המועדון, אוהב את הקבוצה ואת הכל.
אם אפשר היה במסגרת התקציב להשאיר אותו אז אחלה, אבל אין לנו דוד עשיר מקנדה ולכן
אין לנו את הפריבילגיה הזאת.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

תגידו באמת
במה לעזאזל עמרי אלטמן מזוהה עם המועדון?
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

האדס כתב: 11 יולי 2021, 12:09 תגידו באמת
במה לעזאזל עמרי אלטמן מזוהה עם המועדון?
הוא מטומטם וגם טמבל?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"מחובר למועדון" = שם גולים נגד מכבי וביטר.

בכל מקרה להבנתי הוא אוהד הפועל, ואני יכול להגיד שאישית שמתי לב אליו בחצי גמר ובגמר הגביע העונה וראיתי כמה הוא רצה שננצח, גם כשכבר הוחלף והיה על הספסל.
לא יודע, לי מרגיש שהוא אוהב את הפועל, ולכן אני עדיין מאוד מקווה שאיכשהו ייצא שהוא יישאר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אלו פרמטרים נחמדים כשאתה מועדון כמו מכבי עם אמצעים בלתי מוגבלים ורוצה להשאיר את שירן ייני למרות שהוא נגר, רק כי הוא אוהב את המועדון.
אני חושב שאלטמן פשוט שחקן לא מספיק טוב שזה יהיה פרמטר חשוב בהשארה שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
שליחת תגובה