עומרי אלטמן

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

El dudernio כתב: 01 יולי 2021, 00:36 זאת אולי התגובה הכי מפגרת שיחלת לכתוב.

מה זה משנה איפה הוא גדל? הרעיון הוא שאנחנו מחפשי שחקנים שיהיה מזוהים עם המועדון וכועסים על כאלו שמעדיפים את הכסף הגדול שיש בחוץ. שאנחנו טוענים שלא הכל מקצועי ציני ןקר אבל מוכנים לזרוק כל שחקן אם במקרה יש מישהו שטיפה יותר טוב ממנו.
יש לך ספק לאן יילך אלטמן במידה ויציעו לו חוזה חדש גבוהה ממה שקיבל בהפועל?
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
הפוסט קיבל לייק אחדההוא שאמרו לו
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 יולי 2021, 02:00 זה לא רק שאלטמן מחובר למועדון אלא המועדון מחובר אליו ואני לא מדבר על הקהל
שיטת המשחק שלנו וסגל השחקנים שלנו מאוד מתאים לשחקן כמו אלטמן שמשתמש בפיזיות שלו על מנת להרוויח לנו מצבים התקפיים
לא רק שהיא מאוד מתאימה לאלטמן היא כאילו תפורה עבורו והייתי אומר די בצדק אם נסתכל על האלטרנטיבות ההתקפיות שלנו ובכללי על סגל השחקנים והיכולות שלהם

הייתי רוצה שנהייה קבוצת התקפה מרגשת אבל בשביל זה צריך הרבה כישרון ובשביל זה צריך הרבה כסף
כשאין כסף הולכים למחוזות אחרים כמו קשיחות, פיזיות וכושר גופני
אפשר להגיד על אלטמן הרבה דברים אבל בפרמטרים הנ״ל הוא בין המובילים בליגה ולכן אני חושב שהוא לא כזה בר תחליף, בטח לא במחיר שלו ובטח לא אם נסמוך על הניסנובס

אשמח לראות את הקפטן שלנו ממשיך כי זה הפערים בשכר לא גדולים מידי, כי המאמן רוצה אותו, כי הקהל מחובר אליו ובעיקר כי הוא שחקן מעולה
אני אתייחס לחלק הראשון של ההודעה שלך.
כן הרבה פה קוראים לו שחקן מוביל (ע''ס השערים שכבש בפנדלים בעיקר),בכל אופן כולנו רואים שבשנתיים האחרונות ההתקפה שלנו כמעט ולא קיימת.
למה לא לנסות לשנות?

נתנו לו הצעה,לא מתאימה לו וזה בסדר! הוא לא חייב להסכים להצעה.
אבל רגע כנראה שאין כל כך הרבה קבוצות שעטות על אלטמן אחרת הוא לא היה מחכה להצעה בסכום מסויים רק מהפועל.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.ynet.co.il/articles/BkomEh93d

לפי צנציפר- הפועל החליטה להפרד מאלטמן וללכת על חלוץ זר

לאלי כהן עדיין נשארו דיסקים של ביצועי חלוצים? מניח שהם עולים פחות כיום
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

dino כתב: 01 יולי 2021, 06:40 https://m.ynet.co.il/articles/BkomEh93d

כתוב שההתלבטות היא בין לוסיו לחלוץ זר בעלות גבוהה (שקורין?)
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

מבאס מאוד אם זה נכון
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

אגב, כל ההתנהלות של הניסנובים מאוד מוזרה. כל הזמן שידרו שזה בן שהר או לוסיו בנוסף לאלטמן. עכשיו זה פתאום אלטמן או לוסיו?
יופי שהחתימו את אזולאי, אבל שמעו במועדון על רוטציה? על פציעות? עומק בספסל? אם נקלע לפיגור אז שוב יזרקו מהספסל שחקן ברמה נמוכה כמו רז שטיין שיציל את המולדת?
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

Nivik כתב: 01 יולי 2021, 07:05 אגב, כל ההתנהלות של הניסנובים מאוד מוזרה. כל הזמן שידרו שזה בן שהר או לוסיו בנוסף לאלטמן. עכשיו זה פתאום אלטמן או לוסיו?
יופי שהחתימו את אזולאי, אבל שמעו במועדון על רוטציה? על פציעות? עומק בספסל? אם נקלע לפיגור אז שוב יזרקו מהספסל שחקן ברמה נמוכה כמו רז שטיין שיציל את המולדת?
אני לא יודע איפה נאמר שזה שהר בנוסף לאלטמן, לי היה ברור לחלוטין שהתוכנית שלהם הייתה שהר בכדי לייצר לגיטמציה לא להמשיך עם אלטמן, בגלל זה הם כל כך התעצבנו שהוא עשה פארסה והרס להם.
התקציב הוא מוגבל מאוד, תמיד ידענו, לדעתי אין להם אפשרות כרגע להחתים שני שחקנים בכירים שמרוויחים מעל ל-150 אלף דולר כל אחד.
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

אם זה קורה אני מבטל את המנוי.
זה מעבר לאלטמן, זה העיקרון שאי אפשר לוותר על שחקן כזה משמעותי, וזו מנטרה שחוזרת כל הזמן.
מקווה שיהיו עוד כאלה.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nivik כתב: 01 יולי 2021, 06:51
dino כתב: 01 יולי 2021, 06:40 https://m.ynet.co.il/articles/BkomEh93d

כתוב שההתלבטות היא בין לוסיו לחלוץ זר בעלות גבוהה (שקורין?)
תמחק את שקורין מהאופציות
וגם את ההתלבטות החסרת היגיון בין חלוץ בעלות גבוהה ללוסיו
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

Nivik כתב: 01 יולי 2021, 07:05 אגב, כל ההתנהלות של הניסנובים מאוד מוזרה. כל הזמן שידרו שזה בן שהר או לוסיו בנוסף לאלטמן. עכשיו זה פתאום אלטמן או לוסיו?
סופר מחזק.
איך הם יודעים לבנות ציפיות ולהקריס אותם ברגע.
מקיץ שהיה אמור להסתיים עם אלטמן ושהר בסוף יגיע איזה חלוץ שאצלנו יתן במקס' 4 גולים ונסיים עונה משעממת ונטולת ריגושים.
מסתבר שהם מצאו את הבובה המושלמת -קלינגר ששנה נוספת יקח מהם את הפוקוס בתקשורת במהלך השנה ויסכים לכל החלטה מטומטמת שלהם במהלך חלון העברות.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

וזה לא נגמר באלטמן, כדי לתחזק את התקציב שאין מאחוריו שום איש צללים מסתבר, הם צריכים גם למכור שחקן או שניים(גרופר, דוידה, שלמה, בואטנג על הגריל), ככה שההבדל בנתיים בין המלפפוניאדה הזאת לקודמיה, היא העיתוי בדברים. בעבר הם קודם היו מוכרים ומעזיבים ואז מחתימים וכיום הם חשבו יותר על פוש במכירת המנויים
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

OrCohen כתב: 01 יולי 2021, 07:14 אם זה קורה אני מבטל את המנוי.
זה מעבר לאלטמן, זה העיקרון שאי אפשר לוותר על שחקן כזה משמעותי, וזו מנטרה שחוזרת כל הזמן.
מקווה שיהיו עוד כאלה.
צודק,יש לך מוסג איפה הדגל של ''8 אין עוד מלבדו''?
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

ההתנהלות של הניסנובים היא אותה התנהלות מאז שהם פה.
כל חלון העברות רכבת של שחקנים עוזבת, ובמקומה נכנסת רכבת עם שחקנים חדשים.
ככה לא מצליחים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםdinoShacham
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

ניסנובס קלאסי. זאת החלטה איומה וכל מי שבמוד של "אלטמן אוברייטד אז לא נורא" הוזה בעיני.
אלטמן לא השחקן הכי טוב שלבש את המדים אבל הוא בהחלט שחקן סולידי והשכר שלו לא בשמיים. מי שחושב שלחזור שוב על אותם מהלכים (להפטר משחקנים מובילים בקיץ כדי לחסוך את החוזים שלהם כי אפשר להביא חלוץ זר מליגה מצחיקה ברבע מחיר במקום) יביא הפעם לתוצאה שונה הוא טיפש בהגדרה על פי אינשטיין ושלא יופתע ששוב נעשה ריבוט בינואר אחרי דשדוש בתחתית.
אני יותר משתוקק לזה שהניסנוב יעופו מהפועל מאשא שתגמר הקורונה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםdinoסומךיפתח16Shacham
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

kruvi כתב: 01 יולי 2021, 07:57
ההתנהלות של הניסנובים היא אותה התנהלות מאז שהם פה.
כל חלון העברות רכבת של שחקנים עוזבת, ובמקומה נכנסת רכבת עם שחקנים חדשים.
ככה לא מצליחים.
חצי פורום פה רצה שרכבת של שחקנים תלך ובצדק.
מלבד אבו עביד ואלטמן אף שחקן הרכב לא הלך עדיין.
לאלטמן הביאו מחליף טוב אם לא טוב ממנו.
ויש לנו הגנה בסדר גם בלי אבו עביד,אז על מה כל הטענות?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מבחינה אישית אני חושב שזו טעות לשחרר את אלטמן,
יש מחלוקות על התפוקה שלו אבל אני חושב שאין מחלוקת שהוא היה בשתי העונות האחרונות שחקן מוביל ומנהיג, שמחובר מאד למועדון - ורק על דבר כזה צריך להתאמץ יותר מהרגיל כדי להשאיר אותו.
לדעתי ליד שחקנים יותר טובים (כמו ורד ואזולאי) יש מצב שהוא גם היה נותן מספרים יותר טובים השנה. ולדעתי אמנם בשנה שעבר המספרים לא היו מדהימים, אבל הוא כבש במאני-טיים במשחקים חשובים.
גם ליציבות יש פה משקל - לא בריא להחליף חצי סגל כל עונה.
מקווה שלא נתפוס את הראש בהמשך השנה כשאלטמן (במדים ירוקים או צהובים) יתקע לנו צמד וירביץ חגיגה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 5 לייקיםdinoטכנית לארזCharmanderMarioיפתח16
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הניסנובס אותם הניסנובס
ההשלכות של כך ימשיכו
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מעניין כמה מזה קשור לדומיננטיות של בן ביטון ואיינבינדר
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

חחחח לבטל את המנוי בגלל עמרי אלטמן. אני רוצה לקנות עוד מנוי בגלל זה.
אנשים פשוט חסרי מושג בכדורגל.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום בביתרדפוקסDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אדום בבית כתב: 01 יולי 2021, 06:29
Giovanni Giorgio כתב: 01 יולי 2021, 02:00 זה לא רק שאלטמן מחובר למועדון אלא המועדון מחובר אליו ואני לא מדבר על הקהל
שיטת המשחק שלנו וסגל השחקנים שלנו מאוד מתאים לשחקן כמו אלטמן שמשתמש בפיזיות שלו על מנת להרוויח לנו מצבים התקפיים
לא רק שהיא מאוד מתאימה לאלטמן היא כאילו תפורה עבורו והייתי אומר די בצדק אם נסתכל על האלטרנטיבות ההתקפיות שלנו ובכללי על סגל השחקנים והיכולות שלהם

הייתי רוצה שנהייה קבוצת התקפה מרגשת אבל בשביל זה צריך הרבה כישרון ובשביל זה צריך הרבה כסף
כשאין כסף הולכים למחוזות אחרים כמו קשיחות, פיזיות וכושר גופני
אפשר להגיד על אלטמן הרבה דברים אבל בפרמטרים הנ״ל הוא בין המובילים בליגה ולכן אני חושב שהוא לא כזה בר תחליף, בטח לא במחיר שלו ובטח לא אם נסמוך על הניסנובס

אשמח לראות את הקפטן שלנו ממשיך כי זה הפערים בשכר לא גדולים מידי, כי המאמן רוצה אותו, כי הקהל מחובר אליו ובעיקר כי הוא שחקן מעולה
אני אתייחס לחלק הראשון של ההודעה שלך.
כן הרבה פה קוראים לו שחקן מוביל (ע''ס השערים שכבש בפנדלים בעיקר),בכל אופן כולנו רואים שבשנתיים האחרונות ההתקפה שלנו כמעט ולא קיימת.
למה לא לנסות לשנות?

נתנו לו הצעה,לא מתאימה לו וזה בסדר! הוא לא חייב להסכים להצעה.
אבל רגע כנראה שאין כל כך הרבה קבוצות שעטות על אלטמן אחרת הוא לא היה מחכה להצעה בסכום מסויים רק מהפועל.
האמת אנחנו לא יודעים איזה הצעות כן מחכות לו או לא, ככל הנראה שאין יותר מידי מהן
אבל זאת לא צריכה להיות סיבה להחתמתו או אי החתמתו

בעניי זה יחסית פשוט, המאמן רוצה אותו, הוא קפטן בקבוצה ושחקן מוביל בה בשנתיים האחרונות, הסכומים שהוא דורש לגמרי לגיטימיים לסדר הגודל שלנו ושלו כשחקן, הוא מכיר את המערכת ומחובר אליה
לא מבין למה לא להחתים, אם יש סיבה אחת זה כי יש להם משהו טוב יותר ביד ומההיכרות שלי עם הניסנובס זה לא המצב
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

יש כאן גם אלמנט של היקשרות. שחקן שהרבה אוהדים אוהבים, הרבה ילדים מעריצים בקבוצה, מתוך מה שהיה ויש ואין המשכיות.
כמו בכדורסל הישראלי, מביאים זר טוב, אנשים נקשרים והוא מוחלף 90 פעם בעונה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםקפטן ג'קסומך
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 01 יולי 2021, 08:48 מבחינה אישית אני חושב שזו טעות לשחרר את אלטמן,
יש מחלוקות על התפוקה שלו אבל אני חושב שאין מחלוקת שהוא היה בשתי העונות האחרונות שחקן מוביל ומנהיג, שמחובר מאד למועדון - ורק על דבר כזה צריך להתאמץ יותר מהרגיל כדי להשאיר אותו.
לדעתי ליד שחקנים יותר טובים (כמו ורד ואזולאי) יש מצב שהוא גם היה נותן מספרים יותר טובים השנה. ולדעתי אמנם בשנה שעבר המספרים לא היו מדהימים, אבל הוא כבש במאני-טיים במשחקים חשובים.
גם ליציבות יש פה משקל - לא בריא להחליף חצי סגל כל עונה.
מקווה שלא נתפוס את הראש בהמשך השנה כשאלטמן (במדים ירוקים או צהובים) יתקע לנו צמד וירביץ חגיגה.
:rose:
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

להשחיר את הפורום.
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום בביתרדפוקסKingAlpaca
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אלטמן זה לא דמארי ואפילו לא חצי דמארי.
אפילו לא שיחק עם הפועל בלאומית.
לדעתי שלומי אזולאי שחקן טוב יותר ממנו.
לא אבדה מקצועית כזאת קשה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה מתחלק ל-2 דברים: מקצועית ולא מקצועית.
מקצועית זו על הנייר לא אבידה קשה כי המספרים של אלטמן לא משהו. מצד שני אי אפשר להתעלם מזה שלא היה להפועל שנים שחקן שהיה מגיע למשחקים גדולים ונותן בהם גולים בתדירות יחסית די גבוהה (אשתקד נגד חיפה, אשתקד 3 שערים והשנה שער ניצחון בטדי נגד ביטר, השנה פעמיים בדרבי).

לא מקצועית זה מבאס כי לדעתי אלטמן באמת אוהב את הפועל ומה שנקרא "מחובר למועדון" (למרות שאומרים שהוא בכלל אוהד). ראיתי את התשוקה שלו וכמה הוא רצה שננצח בחצי גמר ובגמר גביע.
ברמה האישית אני לגמרי מחבב אותו.

רציתי שיישאר וכן, שורה תחתונה כשקראתי שהוא עוזב התבאסתי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל 7 לייקיםסומךכרוביתDe NiroGiovanni GiorgioNivikיפתח16Ron.T
DarkCowMoo
קיבל.ה  45 לייקים

כואב על אלטמן גבר רצח עד שיש שחקן שקצת מחובר לקבוצה
מאוד מקווה שישאירו אותו בסוף
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

אז ככה זה הולך להיראות?
אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

דוידה שטיין ואזולאי החלוץ ספסל התקפי.
לא יודע לא נפלתי...
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

שערוריה שהוא לא נשאר. מכל הבחינות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 01 יולי 2021, 11:33 אז ככה זה הולך להיראות?
אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
אולי מייסטר במקום אליאס.

בהנחה שורד לא יהיה כשיר בחלק נכבד מהמשחקים אז דוידה.
אם רוסה שחקן גרוע אז חזרנו לימים של קבוצה זבל גם על הנייר.

בכל מקרה אם את הכסף שרצו לשים על אלטמן שמים עכשיו על לוסיו, את הכסף שהם רצו לשים על שהר אפשר לשים על מלמד/חלוץ זר.
לכן אני מצפה לעוד החתמה של שחקן התקפה (מלמד יהיה אחלה).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

לפי דעתי ההחתמות מראות שיש כוונה לבנות משהו בהפועל, אבל פיננסית לא להתחייב כרגיל למשהו שהוא ארוך טווח במידה וכל התהליך לא יצלח. כך שההצעה לאלטמן היא הצעה סבירה מבחינת רצון לראות אותו כבורג מרכזי בקבוצה בשנים הקרובות (צריך לזכור גם שלרוב הסכום שנקבע בחתימת החוזה משודרג מדיי שנה). השאלה אם אלטמן רוצה להיקשר להפועל בחוזה ארוך טווח כשזה הלך הרוח במועדון. אם התשובה היא שלא, אז אולי שווה להציע חוזה לשנתיים ולהשאיר את השכר כמו שהוא ולהביא עוד חלוץ! שזה מה שבאמת הפועל זקוקה לו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
גם אני לא
מלבד זה שדוידה עלול/מועמד להמכר
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

היה לדעתי פוגע באיזון המקצועי של הקבוצה אם היה נשאר.
אם הוא חלק מהסגל הוא חייב לשחק 90 דקות לפי שיטת קלינגר, חלוץ הוא לא יכול להיות(יכול להיות חלוץ שני אבל קלינגר משחק עם חלוץ אחד), כנף הוא לא יכול להיות, הוא סביר רק כקשר התקפי והמשמעות של זה היא להעביר את אזולאי ל50-50 שגם אתה מסרס את השחקן הכי טוב בסגל וגם הופך את הקבוצה לרכה מאוד.
בקיצור טוב שהלך, תודה על מה שנתת.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום בביתהוקיץ'
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

כל אלה שמדברים על נאמנות ועל חיבור למועדון,איפה הייתם באמצע העונה כשהיה דיבור על זה שחיפה רוצה אותו?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
את הביקורת שלי את ההחתמה של לוסיו כבר כתבתי ואני גם חושב שיש צורך חשוב בחלוץ נוסף שיכניס מהירות.
יחד עם זאת, גם הסגל הנוכחי זה סגל שיכול וצריך לעשות פלייאוף עליון.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
על הנייר הרבה יותר טוב מ:
לידור כהן, אלטמן, דוידה
שלומי אזולאי/יצחק/קוטליה
ודרך אגב, אם יואב תומר מגיע, אז הוא עוד שחקן התקפי על הספסל
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 01 יולי 2021, 14:51
אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
לידור כהן, אלטמן, דוידה
שלומי אזולאי/יצחק/קוטליה
אני לא בטוח בכלל שהשלישיה שלפני החלוץ טובה יותר מהשלישייה של עונה שעברה.
לא לורד ולא לרוסה יש את המהירות של דוידה שהוא בערךהשחקן היחיד בסגל עם אלמנט של מהירות מעל הממוצע.
גם לידור כהן לטעמי עולה על ורד/רוסה.
מי שבכה על התקיעות של אלטמן יקבל את זה כפול ארבע.
אין שום אלמנט של מהירות בחלק ההתקפי
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

אדום בבית כתב: 01 יולי 2021, 13:19 כל אלה שמדברים על נאמנות ועל חיבור למועדון,איפה הייתם באמצע העונה כשהיה דיבור על זה שחיפה רוצה אותו?
מה זה היה דיבור על זה שחיפה רוצה אותו,חיפה פנו רשמית ? הוא עבר ? גם רז שלמה בינואר על פי ספורט 1 נמכר למכבי מיליון יורו, אז איפה הוא היום ?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

BRUNO CONTI כתב: 01 יולי 2021, 15:26
לירון האדום כתב: 01 יולי 2021, 14:51
אליאס אייבינדר
רוסה אזולאי ורד
לוסיו.

לא יודע לא נפלתי...
לידור כהן, אלטמן, דוידה
שלומי אזולאי/יצחק/קוטליה
אני לא בטוח בכלל שהשלישיה שלפני החלוץ טובה יותר מהשלישייה של עונה שעברה.
לא לורד ולא לרוסה יש את המהירות של דוידה שהוא בערךהשחקן היחיד בסגל עם אלמנט של מהירות מעל הממוצע.
גם לידור כהן לטעמי עולה על ורד/רוסה.
מי שבכה על התקיעות של אלטמן יקבל את זה כפול ארבע.
אין שום אלמנט של מהירות בחלק ההתקפי
שמע, אתה לא בכיוון.
קודם כל, אתה מדבר על אובדן המהירות של דוידה, אבל דוידה עדיין פה ואם יהיה צורך אז הוא יכנס להרכב. רוסה בטח לא פחות מהיר מלידור כהן, ולוסיו, למרות שאיבד צעד, עדיין יותר מהיר מיצחק ואזולאי.
דבר שני, שלומי אזולאי על חשבון אלטמן זה שדרוג גדול. שחקן שיוצר הרבה יותר מצבים מאלטמן ולמען האמת גם כובש לא פחות ממנו. גם עידן ורד יכניס חוכמת משחק ותכלס שהיו מאוד חסרים בעונה האחרונה.
לגבי רוסה, לאף אחד מאיתנו אין מושג מה נקבל ממנו, אבל צריך לזכור שעם כל הכבוד לכישרון ההתקפי של לידור כהן, מבחינת תרומה התקפית ממשית קיבלנו ממנו כמעט כלום. שחקן שנעלם לפרקי זמן ארוכים, מכדרר את עצמו ולדעת ותוקע את המשחק. אגב, שחקנים כמו אלטמן וכהן, שלוקח להם שנה לשחרר כדור, תוקעים את המשחק הרבה יותר מכל שחקן איטי.
וכמובן שעם כל הבינוניות של לוסיו, הוא עדיין עדיף על אזולאי ויצחק ואפשר כנראה לסמוך עליו לפחות על 5-6 שערים ועוד 2-3 בישולים.
אני באמת לא מצליח להבין איך אפשר לראות פה משהו חוץ משדרוג רציני, ללא קשר לעובדה שכדי להיות קבוצה טובה נצטרך עוד חלוץ טוב שיוסיף מהירות, לכל הפחות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםלירון האדוםאדום בבית
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

צייץ לב שבור ומחק.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

Nivik כתב: 01 יולי 2021, 17:18 צייץ לב שבור ומחק.
ליבי איתו
שליחת תגובה