*הערב במחלקת הנשים של הפועל תל אביב: תהיה צלחת*

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אורביט
הצטרף: 01 דצמבר 2020, 12:43
קיבל.ה  89 לייקים

קבוצת הבוגרות שלנו, אלופת הליגה הארצית, תקיים הערב (ג') את משחקה האחרון לעונת 2020/2021, כשתארח את אלופת הליגה היוצאת, אס"א ת"א ב', במגרש 2 של ספורטק פארק דרום (רח' שתולים 82, תל-אביב/יפו), למשחק אלופות השנתיים החולפות, שיחל בשעה 19:15 בערב, והכניסה אליו תהיה חופשית.
מכיוון שההתאחדות תיקצבה 18 משחקי ליגה לכל אחת מהמשתתפות בארצית (מה שהיה מסתדר עם עשר קבוצות בליגה, כפי שהיו אמורות להיות במקור), והשתתפו בסוף רק תשע קבוצות בליגה, כל אחת קיימה מכך 16 משחקים בלבד, לכן מקיימת מול יריבה לליגה משחק להשלמת תקציב ההתאחדות, שלא ייספר בטבלה הסופית.
האדומות של חגי עקיבא וניב מזרחי סיימו אותה, כמובן, במקום הראשון, לאחר נצחונן השישי ברציפות וה-15 מתוך 16 המשחקים, 4:5 על הפ' ר"ג, מרביעייה של מלכת השערים של הקבוצה, מאיה חולתי, בתוספת שער של אילונה חולתי.
היריבה סיימה את הליגה במקום השלישי בטבלה, לאחר שניצחה 0:2 את מכ' יבנה, משערים של אורטל מירי שובל ומרג'ורי פינגרמן.
שלושה מפגשים התקיימו בין היריבות התל-אביביות, כשבשניים שהתקיימו העונה ניצחה הפועל, 2:4 במחזור הראשון בחודורוב משערים של אילונה חולתי, סברינה ברטון, מאיה יעקבי ומאי בר לב (מרג'ורי פינגרמן ושער עצמי של אילונה חולתי עבור אס"א), ו-1:2 בסיבוב השני באוניברסיטה משערים של מאיה חולתי ומאיה יעקבי (מעיין אפללו עבור אס"א).
במפגש היחיד שהתקיים בעונת 2020/2021, שלא הגיעה לסיומה עקב פרוץ הקורונה, הפסידו האדומות במגרש המושבה בפ"ת בתוצאה 3:1 למרות יתרון משער עצמי של עדי יהלום, כשמרג'ורי פינגרמן הבקיעה את שלושת השערים עבור המנצחות.
בונוס: בסיום המשחק הערב תוענק צלחת האליפות להפועל תל אביב.

מוזמנות ומוזמנים להודות לאלופות הליגה הארצית לנשיםתמונהתמונה

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroאמה גולדמן
שליחת תגובה