שער 7 עליון- כל שבוע מלחמת אזרחים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
מלל
קיבל.ה  13 לייקים

בתור מנוי ,כמעט 20 שנה, לשער 7 אני יודע שאין מקומות מסומנים בשער. מאז סוף השיפוץ של בלומפילד כל נושא המקומות המסומנים נהיה מלחמת אזרחים פנימית בין יושבי השער. השנה ההנהלה סוף סוף פרסמה באותיות קטנטנות שהשער לא יהיה מסומן.

צריך איך שהוא לפרסם את העניין בצורה יותר טובה. נמאס כל שבוע לשבת בפחד שיבוא איזה ערס שיגיד שזה המקום שלו. בעיקר אלו שמגיעים 2 דקות לפני השריקה כמו מלכים וחושבים שיהיה להם מקום.

מישהו פה אולי מכיר מישהו בהנהלה שיכול לתת יותר דגש על העניין?
שלטים בכניסה לשער, פרסום רשמי או משהו כזה...
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
yos
קיבל.ה  65 לייקים

מנצל את הנושא - בתור מנוי לשער שבע תחתון - הייתי שמח אם גם שבע תחתון לא היה מסומן, וכך היה חוזר להיות שער עידוד, ולא יציע ישיבה משעמם, עם קריאות 'לשבת! לשבת!'
הפוסט קיבל 3 לייקיםCharmanderאדום בביתRed Wolf
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

מלל כתב: 28 יוני 2021, 12:58 בתור מנוי ,כמעט 20 שנה, לשער 7 אני יודע שאין מקומות מסומנים בשער. מאז סוף השיפוץ של בלומפילד כל נושא המקומות המסומנים נהיה מלחמת אזרחים פנימית בין יושבי השער. השנה ההנהלה סוף סוף פרסמה באותיות קטנטנות שהשער לא יהיה מסומן.

צריך איך שהוא לפרסם את העניין בצורה יותר טובה. נמאס כל שבוע לשבת בפחד שיבוא איזה ערס שיגיד שזה המקום שלו. בעיקר אלו שמגיעים 2 דקות לפני השריקה כמו מלכים וחושבים שיהיה להם מקום.

מישהו פה אולי מכיר מישהו בהנהלה שיכול לתת יותר דגש על העניין?
שלטים בכניסה לשער, פרסום רשמי או משהו כזה...
האמת?זה החלום שלי שיבוא אלי אחד הערסים האלה.
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

יש ערסים בשער 7?
את הסם הכי גדול
מלל
קיבל.ה  13 לייקים

קוקאין ואלכוהול כתב: 28 יוני 2021, 14:44 יש ערסים בשער 7?
לא סתם ערסים. ערסים אשכנזים. :devil-shock:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

איך אפשר לשבת בשער 7
לא בקטע של ילד אולטראס

אין רמה בכדורגל,כבר הרבה זמן אין ניצחונות שלא נדבר על הצלחות, אם לא לספוג את האווירה של העידוד והקהל אז מה נותר?
long live the zapta
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

שים לב שיציעים 423 ו-424 (אמצע המגרש, הקרובים לשער 8) עדיין מסומנים
רק היציעים האחרים לא מסומנים
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

yos כתב: 28 יוני 2021, 14:32 מנצל את הנושא - בתור מנוי לשער שבע תחתון - הייתי שמח אם גם שבע תחתון לא היה מסומן, וכך היה חוזר להיות שער עידוד, ולא יציע ישיבה משעמם, עם קריאות 'לשבת! לשבת!'
לא רק זה, גם העובדה ששער 7 תחתון מסומן מייתרת לחלוטין את שער 2.
ברוב המכריע של שער 2 אין גג, כך שהיתרון היחיד שיש שם זה המקומות המסומנים. אבל כאמור, גם שער 7 תחתון מסומן, כך שאין שום סיבה לעשות מנוי לשער 2 שיותר יקר.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדyos
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

לא מצליח להבין למה לפתוח בכלל שער 7 עליון!

עדיף לפתוח את שער 8 תחתון ולעשות רצף אדום קרוב למגרש,
את היציעים העליונים לשים שמשומניות מעוצבות באדום ואז יהיה אווירה ביתית.

השיפוץ דפק אותנו.
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל 3 לייקיםאדום בביתאספרנסהyos
סמל אישי של משתמש
רמונז
קיבל.ה  43 לייקים

red in blood כתב: 28 יוני 2021, 17:44
yos כתב: 28 יוני 2021, 14:32 מנצל את הנושא - בתור מנוי לשער שבע תחתון - הייתי שמח אם גם שבע תחתון לא היה מסומן, וכך היה חוזר להיות שער עידוד, ולא יציע ישיבה משעמם, עם קריאות 'לשבת! לשבת!'
לא רק זה, גם העובדה ששער 7 תחתון מסומן מייתרת לחלוטין את שער 2.
ברוב המכריע של שער 2 אין גג, כך שהיתרון היחיד שיש שם זה המקומות המסומנים. אבל כאמור, גם שער 7 תחתון מסומן, כך שאין שום סיבה לעשות מנוי לשער 2 שיותר יקר.
במשחקים לאור היום השמש קופחת ישירות בפנים של יושבי (או עומדי) שער 7, בעוד בשער 2 נהנים מצל מלטף (או לפחות שמש בגב)
joshsoos
קיבל.ה  160 לייקים

ובמשחקי ערב באוגוסט ספטמבר כשהלחות גדולה ב7 מקבלים בריזה ו2 מקבלים אות אחת מאותה מילה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

joshsoos כתב: 01 יולי 2021, 09:49 ובמשחקי ערב באוגוסט ספטמבר כשהלחות גדולה ב7 מקבלים בריזה ו2 מקבלים אות אחת מאותה מילה
זה היה נכון כשהיו החלונות המיותרים במעלה שער2 , לא בטוח שזה נכון כיום
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה