הנהלה של לוזרים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

אם לא מצליחים להביא חלוץ רציני,לדעתי ילכו על מהלך של החתמת אלטמן כחלוץ.
בתור חלוץ 9 הוא לא רע ובנוסף מאוד מחובר לקבוצה.יסחבו עד ינואר איתו ואז יביאו חלוץ שאריות מחיפה/מכבי/ישראלי שיפלט מאירופה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

ההנהלה של הפועל לא טובה בגלל כל כך הרבה סיבות ואף אחד מהן היא לא אי הגעתו של סהר
הכדור היה אצלו
חוץ מלעשות לו מערבולת בשכל סטייל מוכרים בעגלות בארה״ב לא , שגם את זה עשו לו בצורה מסויימת, לא היה עוד מה לעשות
בסופו של דבר הוא הסכים לכסף וזה לא הכסף שגרם לו לנסוע לחיפה, 20 אלף דולר בשנה לפני מיסים - נו באמת
long live the zapta
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גם אם נניח שהפועל וחיפה מציעות לשהר אותו דבר (קשה לי להאמין שחיפה לא מציעה משמעותית יותר) - לפי מה ששהר אמר לפני שבוע-שבועיים, ברור שהוא יבחר בחיפה.

זה לא שהוא הולך לחיפה כי הפועל התקמצנו על עוד 15 אלף. הוא הולך לחיפה כי היא גם כנראה מציעה לו הרבה יותר וגם כי זו "קבוצה עם שאיפות" (כלומר הולכת לרוץ לאליפות, בניגוד אלינו).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בז'רנו כתב: 24 יוני 2021, 18:44 אם לא מצליחים להביא חלוץ רציני,לדעתי ילכו על מהלך של החתמת אלטמן כחלוץ.
בתור חלוץ 9 הוא לא רע ובנוסף מאוד מחובר לקבוצה.יסחבו עד ינואר איתו ואז יביאו חלוץ שאריות מחיפה/מכבי/ישראלי שיפלט מאירופה
זה יהיה מהלך מטומטם ביותר.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מדהים שיש אנשים שמגינים פה על המהלך של הניסנובים,
בטח ובטח שיש כל כך הרבה סימני שאלה בעייתים,
בטח ובטח ובטח שאנחנו יודעים מי אלה הניסנובים.

בעצם לא מדהים, צפוי.
שכחתי לרגע עם מי אני מתעסק.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

KingAlpaca כתב: 24 יוני 2021, 20:52 מדהים שיש אנשים שמגינים פה על המהלך של הניסנובים,
בטח ובטח שיש כל כך הרבה סימני שאלה בעייתים,
בטח ובטח ובטח שאנחנו יודעים מי אלה הניסנובים.

בעצם לא מדהים, צפוי.
שכחתי לרגע עם מי אני מתעסק.
איזה סימני שאלה? מה בעייתי?
שחקן שאמר מראש שאם מכבי או חיפה יפנו אליו הוא הולך לשם מנהל מו"מ ולפתע שיש התעניינות מצד חיפה הוא יורד להטעין את הפלאפון.
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

אני מסכים עם האדס, הבעיה היא לא בכך שהם לא הצליחו להחתים את בן שער!
הבעיה היא בהודעה שהם הוציאו אח"כ, שהיא מלאה באגו! הודעה שבאה להקטין את זה שבא איתם במשא ומתן, כאשר זה לגיטמי לנהל משא ומתן במקביל (דרך אגב). הבעיה היא בהשלכות של שחקנים שנוכל להביא, והם לא ישושו להגיע בהכירם את דרך התנהלותם...
דרך אגב, הם לחלוטין מבינים את הנזק שנעשה. העובדה לכך היא שחרור ההודעה על מחירי המנוייים, זה המטף הידוע בכדי לכבות שריפות.
Royi
קיבל.ה  10 לייקים

בסך הכל אין חדש... לא מבין למה היו לכם ציפיות למשהו אחר
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

vangroder כתב:אני מסכים עם האדס, הבעיה היא לא בכך שהם לא הצליחו להחתים את בן שער!
הבעיה היא בהודעה שהם הוציאו אח"כ, שהיא מלאה באגו! הודעה שבאה להקטין את זה שבא איתם במשא ומתן, כאשר זה לגיטמי לנהל משא ומתן במקביל (דרך אגב). הבעיה היא בהשלכות של שחקנים שנוכל להביא, והם לא ישושו להגיע בהכירם את דרך התנהלותם...
דרך אגב, הם לחלוטין מבינים את הנזק שנעשה. העובדה לכך היא שחרור ההודעה על מחירי המנוייים, זה המטף הידוע בכדי לכבות שריפות.
הבעיה היא גם וגם
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

לדעתי זה הקיץ הכי טוב של הניסנובס מבחינת החתמות.
אף אחד לא יודע באמת מה הלך שם, אבל בכל קבוצות בעולם יש משחקים של משאי ומתנים.
בנתיים הם עשו אחלה של החתמות ומגיע להם מילה טובה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

כאילו שלמי ממכם מזיז משהו חוץ מכסף. מתי תתקדמו כבר? דמארי, מאט לה טיסייה, ג'ארארד, ואולי ורדי, אפשר לספור אותם על כף היד.

הנהלה עם הודעה של ילד בגנון, בעיקר מביך.
שליחת תגובה