יואב תומר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

בעבר הייתה התענייננות ודרשו 200 אלף יורו מקווה שלא זה המקרה
בן 23 היה שייך לנבחרת הצעירה אני זוכר
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני חייב להגיד שיש כמה מהלכים מאוד מביכים בסרטון ביצועים הזה
ובכללי הסרטון הזה מאוד מביך ברמת העריכה וכו׳

על תקן מה הוא מגיע? שחקן רוטציה?

בכל מקרה, שחקנים בקליבר הזה אף פעם לא יבואו עם קבלות רציניות אחרת לא היו מגיעים אלינו, אני מקווה שעשו עבודת סקאוט רצינית סביבו ובגלל זה הוא הוחתם
long live the zapta
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

הוא כבש לפי ויקיפדיה 12 שערים ב4 שנים ב67 משחקים. זה 0.17 שערים למשחק. והוא קשר התקפי. לדעתי לאוראל דגני יש יחס שערים טוב משלו. כבלם בליגת העל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הוא חלוץ. ממעט לכבוש, העונה 3 בלאומית ובעונה שעברה 5 בליגת העל. חזק פיזית, שחקן הנבחרת הצעירה בעברו.

חבל על הכסף כי הוא בגג יכול להיות סותם חורים בהתקפה במידה ובן שהר/חלוץ זר יהיו פצועים.
blitzfire
קיבל.ה  4 לייקים

הוא טוב בפוטבול מנג'ר, אבל שם רז כהן הוא הקשר הטוב בליגה אז זה לא באמת מדד אמיתי...
הדבר היחיד שאני זוכר ממנו זה שלפני שתיים/שלוש עונות הוא כבש נגדנו מחוץ לרחבה וזהו
:rose: !Side-skip, three! For the win :rose:
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=345948

בעבר הלא רחוק מכמבי התעניינה, תג מחירו היה 200 אלף יורו
וגם אלטאך האוסטרית הביע עניין
הוא יותר פוטנציאל מטוויזר בוא נאמר כך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ואגב, זה שדמי ההשבחה לא סוכמו, כשלהפועל אין כסף ואשר אלון יודע עסקים, זה אומר שהעסק רחוק מאוד מלהיות גמור
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

״ חלוץ הפועל רעננה יואב תומר סיכם את תנאיו בהפועל תל אביב. תומר, שכבש שלושה שערים במדי רעננה מהליגה הלאומית רוצה להתקדם לליגת העל ומבחינתו הפועל תל אביב היא הקבוצה המתאימה ביותר וגם זאת שרוצה אותו הכי הרבה.

תומר סיכם את תנאי בהפועל תל אביב כבר לפני כשבועיים, אבל עד כה לא הושגה התקדמות משמעותית מול הפועל רעננה לגבי כרטיסו. נציגו של השחקן כבר שוחח עם בעלי הפועל רעננה, אשר אלון, כאשר לפי שעה ישנם פערים בין הצדדים. בהפועל תל אביב יצטרכו לשלם דמי השבחה על תומר ואם לא יגיעו לסיכום, הצדדים ילכו למוסד למעמד השחקן״

one
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

כשראיתי אותו בליגת העל לפני שנתיים התרשמתי. הוא היה בן 21, הבקיע 5 גולים ב-19 משחקים, נתונים פיזיים טובים. פוטנציאל להיות מחליף טוב.
העונה לא ראיתי אותו אבל על פניו נראה כמו עונה רעה מאוד.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

רכש לא ברור הפעם. מה הטעם להביא חלוץ בלי רקורד של שערים?
אנטי ביתר לשעבר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 יוני 2021, 12:51 כשראיתי אותו בליגת העל לפני שנתיים התרשמתי. הוא היה בן 21, הבקיע 5 גולים ב-19 משחקים, נתונים פיזיים טובים. פוטנציאל להיות מחליף טוב.
העונה לא ראיתי אותו אבל על פניו נראה כמו עונה רעה מאוד.
עבר פציעה
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

הו, הנה רכש שמזכיר קצת את הניסנובים. לרגע הסתנוורתי מכל השמות הנוצצים.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

עוד שחקן חלש
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא מתחבר לתחושות לגבי השחקן
לטעמי יואב תומר הוא בדיוק מסוג השחקנים שכדאי להמר עליהם כשחקני ספסל אם הוא בא בכסף קטן יחסית.
עד לשנה האחרונה הוא היה אחד השחקנים הצעירים הכי מבוקשים בליגה וגם כבש כמה שערים חשובים מאוד לרעננה בעונת ירידה שלה בגיל די צעיר. בחצי השני של העונה אני גם זוכר שהיה לו איזה רצף של 3-4 משחקים שהוא כבר בכל משחק, ואז נפצע והשאיר את רעננה בלי חלוצים ולדעתי זו הסיבה העיקרית שהם ירדו.
בנוער הוא היה כוכב ואחד מהשניים שלושה חלוצים הכי טובים בליגת נוער.
בשנה האחרונה הוא עבר עונה שחורה (לפחות מהמספרים, פחות יצא לי לראות אותו שם), אבל אני מבין שגם עבר פציעה והחסיר לא מעט משחקים.

בכל מקרה, הוא שחקן שעתידו עוד לפניו, בנוי טוב מאוד וכישרוני מאוד. אני מאוד אשמח אם הוא יגיע. יש רצוי ויש מצוי, ובסדר גודל של התקציבים של הפועל, אלו שחקנים שצריכים לעבות את הסגל. לפחות על הנייר, הוא שחקן עם פוטנציאל די טוב
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 22 יוני 2021, 14:00 לא מתחבר לתחושות לגבי השחקן
לטעמי יואב תומר הוא בדיוק מסוג השחקנים שכדאי להמר עליהם כשחקני ספסל אם הוא בא בכסף קטן יחסית.
עד לשנה האחרונה הוא היה אחד השחקנים הצעירים הכי מבוקשים בליגה וגם כבש כמה שערים חשובים מאוד לרעננה בעונת ירידה שלה בגיל די צעיר. בחצי השני של העונה אני גם זוכר שהיה לו איזה רצף של 3-4 משחקים שהוא כבר בכל משחק, ואז נפצע והשאיר את רעננה בלי חלוצים ולדעתי זו הסיבה העיקרית שהם ירדו.
בשנה האחרונה הוא עבר עונה שחורה (לפחות מהמספרים, פחות יצא לי לראות אותו שם), אבל אני מבין שגם עבר פציעה והחסיר לא מעט משחקים.

בכל מקרה, הוא שחקן שעתידו עוד לפניו, בנוי טוב מאוד וכישרוני מאוד. אני מאוד אשמח אם הוא יגיע. יש רצוי ויש מצוי, ובסדר גודל של התקציבים של הפועל, אלו שחקנים שצריכים לעבות את הסגל. לפחות על הנייר, הוא שחקן עם פוטנציאל די טוב
אחלה, יש מצב.
למה להביא שחקנים לספסל לפני שיש לנו חלוץ אחד להרכב?
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 14:10

אחלה, יש מצב.
מה הקשר בין החצי הראשון של המשפט שלך לבין החצי השני? יש חוק שאוסר על החתמת שחקני ספסל לפני שחקני הרכב?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

נראה כמו החתמה מיותרת מאד. בשביל מה זה טוב?
לא כדאי לשמור את התקציב הזה בשביל לשדרג את ההצעה לשהר / אלטמן / זר?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זוכר שהתרשמתי ממנו כשהיה בליגת העל. לא יודע מה קרה לו העונה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא רואה בו כלום. אין לו מהירות יוצאת דופן, לא טכני במיוחד, לא סקורר. ובנוסף נתן עונה מחרידה בלאומית של שלושה שערים. החתמת ניסנובים קלאסית, מחפשים להביא "כישרון" צעיר עם איזו פנטזיה שיצא ממנו כוכב והם יעשו עליו קופה, אבל בגלל שאין להם רצון או יכולת לשים כסף על שחקן מוכשר באמת, הם מביאים שחקן צעיר שהוא אפילו לא כישרון יוצא דופן ובסוף לא יוצא ממנו כלום.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

החתמה מוזרה. מי הסוכן?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

לוידע מה איתכם, אני מעודד.
כשיש סרטון תדמית מבטיח אני חושש.
כשסרטון התדמית נראה לא משהו אני יודע שזה בטוח לא חתול בשק.
יהיה טוב הפועל!
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

הגיע כנראה על תקן גיל יצחק/זיקרי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

לירון האדום כתב: 22 יוני 2021, 15:25 הגיע כנראה על תקן גיל יצחק/זיקרי

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#יותרטובמזיקרי
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

נחייה ונראה. אני מהמר עליו כמי שיגרום פה לכולם (חוץ ממני כנראה) לאכול את הכובד, אם וכאשר יגיע.. אבל אני אופטימי מטבעי, מודה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 22 יוני 2021, 14:17

אחלה, יש מצב.
מה הקשר בין החצי הראשון של המשפט שלך לבין החצי השני? יש חוק שאוסר על החתמת שחקני ספסל לפני שחקני הרכב?
יש תקציב מוגבל, כרגע יש שיחות שלא צולחות עם בן שהר, מה הלחץ לשרוף חלק מהקציב על חלוץ שבמקרה הטוב יהיה מחליף שעוד צריך לשלם עליו דמי השבחה?
הנה, עכשיו זה יותר ברור?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

oleg neduda כתב: 22 יוני 2021, 17:32 נחייה ונראה. אני מהמר עליו כמי שיגרום פה לכולם (חוץ ממני כנראה) לאכול את הכובד, אם וכאשר יגיע.. אבל אני אופטימי מטבעי, מודה
אני גם חושב שזו יכולה להיות החתמה טובה.
חלוץ צעיר, נתונים פיזיים טובים, עשה דברים יפים לפני שנתיים.
הכל שאלה של מחיר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

גם על חמד ... תומר טענו בתחילת הקריירה שהוא לא ממצה את הפוטנציאל...
הלוואי שהוא יהיה רבע ממנו
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 18:24
oleg neduda כתב: 22 יוני 2021, 14:17
אחלה, יש מצב.
יש תקציב מוגבל, כרגע יש שיחות שלא צולחות עם בן שהר, מה הלחץ לשרוף חלק מהקציב על חלוץ שבמקרה הטוב יהיה מחליף שעוד צריך לשלם עליו דמי השבחה?
הנה, עכשיו זה יותר ברור?
הבנתי מה כתבת ולא אמרתי שאתה לא ברור. היית ברור מאוד. זה פשוט קשקוש ולא רלוונטי לכלום. מאיפה אתה יודע איך קילנגר רוצה לחלק או לא לחלק את התקציב? מי אמר שלא יחתום חלוץ בכיר מחר בבוקר או עוד שבוע? לא מבין את הלשחק בנדמה לי מהבוקר עד הלילה.

* אתה יכול לחסוך לעצמך את התגובה לתגובה שלי..
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

מגיע בתור חלוץ מחליף. הייתי מקווה שמחליף שני אבל עם התקציב שלנו אולי לא. גיל יצחק כבר עזב.
מאמין שזה מסמן שכנראה שלומי אזולאי ואלטמן לא ישארו, ונחתים עוד חלוץ בכיר.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

באמת דאגתי שלא יחתימו שחקן הזוי לא קשור הקיץ
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

אדום כתב: 22 יוני 2021, 14:53 החתמה מוזרה. מי הסוכן?
גלעד קצב שמייצג גם את אלטמן ובן שהר כמו כן כבר דחף לנו את שלומי אזולאי, רז שטיין, שחר הירש ,ניב סרדל, וגם אליאס מיוצג על ידו

פשוט עברנו לבלוע מגלעד קצב במקום דודו דהן.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Sin Queso כתב: 22 יוני 2021, 21:56
אדום כתב: 22 יוני 2021, 14:53 החתמה מוזרה. מי הסוכן?
גלעד קצב שמייצג גם את אלטמן ובן שהר כמו כן כבר דחף לנו את שלומי אזולאי, רז שטיין, שחר הירש ,ניב סרדל, וגם אליאס מיוצג על ידו

פשוט עברנו לבלוע מגלעד קצב במקום דודו דהן.
#יותרטובמדודודהן
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדSin Queso
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

הלוואי שיחתום בסופו של דבר יכול להיות חלוץ מחליף מצוין.
כל החוששים, הוא לא במקום שהר.
אם שהר יחליט לא לחתום יביאו ככל הנראה את עטר(מקווה שלא) או זר.
אם באמת מחתימים אותו, את שהר ואלטמן בנוסף לורד, רוסה, דוידה ושטיין/אזולאי אפשר יהיה לומר כל הכבוד לניסנובס שבאמת העונה העמידו קבוצה לא רעה בכלל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 23 יוני 2021, 17:47 הלוואי שיחתום בסופו של דבר יכול להיות חלוץ מחליף מצוין.
אם באמת מחתימים אותו, את שהר ואלטמן בנוסף לורד, רוסה, דוידה ושטיין/אזולאי אפשר יהיה לומר כל הכבוד לניסנובס שבאמת העונה העמידו קבוצה לא רעה בכלל.
אם יביאו גם אותו וגם את סהר
בנוסף לרוסה והשארת שטין, אזולאי ואלטמן זה אומר שבינואר משחררים שחקן או 2 בשביל לפנות שכר לחיזוק.

במיוחד אם בנוסף להם יש את אזולאי, ורד ודוידה זה 9 שחקנים על 4 עמדות שגם אם לא כולם רואים את עצמם כשחקני הרכב בטוח שכולם רואים את עצמם ככאלו שצריכיםמלראטת דקות משחק
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

הסבתא של הפועל כתב: 23 יוני 2021, 17:47 הלוואי שיחתום בסופו של דבר יכול להיות חלוץ מחליף מצוין.
את שטיין אפשר להעיף אתמול.
את מי שחשוב להשאיר זה שי אליאס שכרגע הוא נראה כמו הקשר היחיד בסגל שמסוגל לעשות הגנה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Shalom14Tikva
קיבל.ה  26 לייקים

שחקן צעיר עם פוטנציאל צריך גם החתמות כאלה!
מעבר לזה שהמשפחה שלו אוהדי הפועל.
‏‏יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים - عربا ويهودا يرفضون أن يكونوا أعداء
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

כבש מולינו שער יפה במשחק ההוא בנתניה שניצחנו בסוף 3-1 בעונה שעברה.
אולי סקאוטינג עצל. עשו את זה גם עם רז שטיין.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

El dudernio כתב: 23 יוני 2021, 19:13
אם יביאו גם אותו וגם את סהר
בנוסף לרוסה והשארת שטין, אזולאי ואלטמן זה אומר שבינואר משחררים שחקן או 2 בשביל לפנות שכר לחיזוק.

במיוחד אם בנוסף להם יש את אזולאי, ורד ודוידה זה 9 שחקנים על 4 עמדות שגם אם לא כולם רואים את עצמם כשחקני הרכב בטוח שכולם רואים את עצמם ככאלו שצריכיםמלראטת דקות משחק
ברמת העיקרון את אזולאי ושטיין הייתי מעיף אתמול, סתם כסף מיותר שמתבזבז על עמדות שכן צריך.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מה הבעיה עם יואב תומר? שעם הגרוש וחצי שהוא הולך לגרד מאיתנו, היה אפשר להחתים כבר אתמול את בן שהר.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

לפי ONE עבר רשמית.
כנראה שזה סוגר סופית את הסגל.
שליחת תגובה