על המוטיב: סיכום ביניים למלפפונאז'

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

נראה שיש שינוי בפרדיגמה של הניסנובים. אני מנסה להבין ממה נובע השינוי והאם יש קשר לגמר גביע שחידד משהו עמוק יותר ממה שכל המחאות והתלונות ניסו. מחשבות שלכם?
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

אני חושב שהם פשוט הבינו שכדי למכור הם חייבים להציג קבוצה אטרקטיבית ותחרותית.
הקהל כבר הראה בגמר גביע שהוא בטופ 3 בארץ, עכשיו רק צריך להתאים את הקבוצה ולהיות בכותרות באופן חיובי ותחרותי ואולי ככה יגיע הרוכש המיוחל.
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

לדעתי ההצלחה היחסית של הרכש בינואר (בן ביטון, אייבינדר) גרם להם להבין שעדיף 3-4 שחקנים טובים עם ניסיון מוכח בליגה מאשר 8-9 מעפנים בשקל תשעים. ׁ(וגם יותר כלכלי ופשוט לניהול).
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הניסנובס הבינו שעדיף הימור יותר סולידי שהסיכון הוא נמוך בהרבה אבל גם פוטנציאל הרווח מאשר ללכת על כל הקופה
בכללי אני חושב שברגע שהגרמנים לא קונים כל מה שזז, שהבלוף של חוגג מתחיל להיחשף, שאצל אלונה עבר כבר כל ישראלי פעיל וינקעלה סוף סוף חיבר קבוצה אז השוק פשוט מת
פתאום אין את הקבוצות שמוכנות להשכיב סכומים על ישראלים בינוניים ובמצב כזה אנחנו פנויים לקלוט אותם בידיים פתוחות

מה שמוכיח כמה חשוב לליגה הזאת תקרת שכר אם מישהו בכלל מסתכל על טובת הליגה ולא טובת קבוצה ספציפית כזאת או אחרת
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםyosהאדום הצורר
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

גוטליב חתם. נשאר רק אלטמן שהתועלת השולית לחתימה שלו (מנויים וכרטיסים) שווה לניסנובים את הדרישות שלו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

עובדיה כתב: 20 יוני 2021, 17:35 גוטליב חתם. נשאר רק אלטמן שהתועלת השולית לחתימה שלו (מנויים וכרטיסים) שווה לניסנובים את הדרישות שלו
אם אלטמן חותם וגרופר נשאר(ליידנר לא יכול להחליף אותו), זהו חלון טוב מאוד של מלפפונים
נשאר רק בעיית הגיל של הרכש המרכזי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

איזה בעיה של גיל? שלושה שחקנים בני 31?
אל תשאל בנינו את הקבוצה על ניסים כהן.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 יוני 2021, 17:53 איזה בעיה של גיל? שלושה שחקנים בני 31?
אל תשאל בנינו את הקבוצה על ניסים כהן.
32 ומעלה כל המשמעותיים(שהר אם יבוא באוגוסט יחגוג 32)
גם איינבינדר, בן ביטון
זה לא ודאי, כל אחד זה שונה, אבל יכול להיות כרוך בזה התאוששות איטית, פציעות וירידה ביכולת
אם היינו באיטליה, הייתי רגוע יותר
אם כי זה בהחלט רכש כנראה הכי טוב שיכולנו להביא בסכומים שלנו

עריכה: מסתבר שבן ביטון ילד בן 30(ושלומי אזולאי בן 31)
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אכן נראה שנפל האסימון שעדיף כמה שחקני איכות על פני חבורה של בינוניים.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אני לא מבחין בשינוי כל כך גדול. עדיין מביאים כמות גדולה של שחקנים בבת אחת.
אמנם, אולי הפעם מדובר בשמות קצת יותר "סקסיים", אבל העיקרון אותו עיקרון. לאף שחקן אין ערך עבור המועדון ולכולם יש תחליף.
ככה לא מביאים הצלחה, ככה לא מעוררים הזדהות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

השינוי הוא יותר קשב למאמן ולמנכ"לית.
ככה פשוט.
אגב , לא מהקיץ.זה החל בינואר.
הם סומכים עליו גם כשהם חושבים אחרת על רכש כזה או אחר , ואני מניח שגם המנכ"לית בעלת השפעה רבה על קבלת ההחלטות.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

kruvi כתב: 21 יוני 2021, 07:58 אני לא מבחין בשינוי כל כך גדול. עדיין מביאים כמות גדולה של שחקנים בבת אחת.
אמנם, אולי הפעם מדובר בשמות קצת יותר "סקסיים", אבל העיקרון אותו עיקרון. לאף שחקן אין ערך עבור המועדון ולכולם יש תחליף.
השאלה היא האם יכלת לשמור על השחקנים הקיימים ובאיזה מחיר, למשל אבו עביד עם כל האהבה אליו לא הייתה לנו שום סיבה להציע לו יותר ממה שהוא קיבל בב״ש ולו לא הייתה שום סיבה להישאר אצלנו
צריך עדיין לזכור שיש לנו תקציב מאוד מוגבל

לצורך העניין, את מי היית משאיר מכל אלו ששוחררו?
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 21 יוני 2021, 10:05
kruvi כתב: 21 יוני 2021, 07:58 אני לא מבחין בשינוי כל כך גדול. עדיין מביאים כמות גדולה של שחקנים בבת אחת.
השאלה היא האם יכלת לשמור על השחקנים הקיימים ובאיזה מחיר, למשל אבו עביד עם כל האהבה אליו לא הייתה לנו שום סיבה להציע לו יותר ממה שהוא קיבל בב״ש ולו לא הייתה שום סיבה להישאר אצלנו

ראשית, החלון עוד לא הסתיים. בוא נסכם בסוף.
אבל אני מנסה להימנע מדיון על שחקן כזה או אחר. אני מדבר על האסטרטגיה. זו לא השתנתה.
עד עכשיו, עם הניסנובים, בכל חלון העברות הייתה מהפכה בסגל. מהפכה זו לא דרך עבודה, ככה לא בונים הצלחה.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

kruvi כתב: 21 יוני 2021, 11:37

אבל אני מנסה להימנע מדיון על שחקן כזה או אחר. אני מדבר על האסטרטגיה. זו לא השתנתה.
עד עכשיו, עם הניסנובים, בכל חלון העברות הייתה מהפכה בסגל. מהפכה זו לא דרך עבודה, ככה לא בונים הצלחה.
לא חושב שזה הוגן לקרוא למה שאנחנו רואים עד כה "מהפכה".

לפי מה שנראה, 7-8 מהשחקנים שסיימו את העונה יהיו שחקני הרכב גם בעונה הבאה (חוליית ההגנה, איינבינדר, אליאס ודוידה). החיזוק הוא נקודתי במקומות הנדרשים:
*כנף שמאל במקום ל. כהן שעזב לכסף גדול.
*תחליף לאלטמן, שלדעתי מאוד רוצה לשחק באירופה ואם זה לא יסתדר הוא יתפשר וישאר.
*חלוץ, שאני חושב שכולנו נסכים ששלומי אזולאי זה לא החלוץ הפותח שהיינו רוצים.
Ruphnik
קיבל.ה  4 לייקים

תסלחו לי אבל אני לא מאמין שהניסנובס פתאום שינו גישה....הם אנשי עסקים משופשפים ששוחים כבר שנים בביצות המעופשות של העסקונה הישראלית- אין מצב שישנו את גישת העבודה שלהם.
לדעתי יש מישהו\משהו מאחורי הגל החתמות האחרון- מישהו שמסמן להם את המטרות שהוא רוצה או את הכיוון הכללי שאליו הוא מעוניין להגיע....
שובו של 'מימון חיצוני' אבל עם יותר שליטה על הכסף...
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Ruphnik כתב: 21 יוני 2021, 11:55 תסלחו לי אבל אני לא מאמין שהניסנובס פתאום שינו גישה....הם אנשי עסקים משופשפים ששוחים כבר שנים בביצות המעופשות של העסקונה הישראלית- אין מצב שישנו את גישת העבודה שלהם.
לדעתי יש מישהו\משהו מאחורי הגל החתמות האחרון- מישהו שמסמן להם את המטרות שהוא רוצה או את הכיוון הכללי שאליו הוא מעוניין להגיע....
אתה לא הראשון שמכוון למימון חיצוני. ממי הוא מגיע ולמה?
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

נשמע לי קצת קונספירטיבי. באופן אישי לי לוקח 3-4 סיבובים עד שאני לומד לעשות משהו חדש, ואני חושב שאני די בקו הנורמה. על אחת כמה וכמה ללמוד לנהל קבוצת כדורגל זה לוקח זמן.. זה לא שמשקיעים הרבה יותר כסף שמריח כמו ״מימון חיצוני״ סך הכל שינו את השיטה.
Ruphnik כתב: 21 יוני 2021, 11:55 תסלחו לי אבל אני לא מאמין שהניסנובס פתאום שינו גישה....הם אנשי עסקים משופשפים ששוחים כבר שנים בביצות המעופשות של העסקונה הישראלית- אין מצב שישנו את גישת העבודה שלהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroSickleCell
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שוב , בהמשך להודעתי הקודמת , ה"מכה" המקצועית (ירידת ליגה כמעט ודאית) , שהם חטפו עד ינואר זיעזעה את שניהם , לדעתי.
הם החליטו להקשיב למאמן יותר.זה הכל.
ההצלחה של אייבינדר (שהם התנגדו לפי הפרסומים להבאתו) נתנה להם בטחון ברצונות של המאמן , ואם היה צריך חותמת , אז גם ההצלחה עם בן ביטון.
שרון ניסנוב אמר לא מזמן בראיון לחמש רדיו שהוא בכלל לא חשב אפילו להזיז את המאמן בסיום העונה.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

צריך לחכות ולראות מה יהיה התקציב משכורות הכולל העונה, ממש לא בטוח שהוא יהיה גבוהה בהרבה מהתקציב של עונת רפואה או ניסו. המשכורות של כל השחקנים שחתמו לא עולות בהרבה על מה שאלטמן, דמארי, בוזגלו ודגני קיבלו בזמנו.
ארמנדו
קיבל.ה  44 לייקים

Ron.T כתב: 21 יוני 2021, 13:05
צריך לחכות ולראות מה יהיה התקציב משכורות הכולל העונה, ממש לא בטוח שהוא יהיה גבוהה בהרבה מהתקציב של עונת רפואה או ניסו. המשכורות של כל השחקנים שחתמו לא עולות בהרבה על מה שאלטמן, דמארי, בוזגלו ודגני קיבלו בזמנו.
מסכים, תוסיף את זה שבנו השנה קבוצה שבנס לא ירדה עם תקציב של לאומית + מענק קורונה אז יש לניסנובס קצת מזומנים לזרוק.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

תאכלס מניח שיש סימנים לאופטימיות ביחס למה שהיה לפני מבחינת רכש זה בטוח אבל לא חושב כל כך שיש קשר לדרבים דווקא (בעיקר ההוא לפני גמר הגביע) גם אם היינו קבוצה עם 100 מיליון פלוס בתקציב מעכשיו לא היינו לוקחים עם שיפוט מגמתי ברמה כזו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

wtf

https://m.one.co.il/Mobile/Article/20-2 ... tml?ref=hp

עדיין יש מגבלת תקציב מהקורונה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

חושב שאנשים מגזימים. החתמנו 2 ישראלים סבבה די מבוגרים, ו2 שחקנים לא מוכרים מהלאומית בזול. החתמנו זר הימור שלא הרשים יותר מדי בארץ. מתעניינים בעוד כמה שחקנים נחמדים כמו בן שהר וקלטינס, שוב די מבוגרים ומנוסים. שומרים על השלד של שחקנים כמו ביטון, איינבינדר, גוטליב, מנסים לשמור על אלטמן. האם יהיה סגל סביר? כן, אבל גם לא החתימו כל כך הרבה שחקנים לדעתי.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לא הבנתי מה אתה מציע? להישאר עם רז שטיין ובואטנג כשחקני הרכב? להחזיר את אייזן לעניינים? להתבסס במקום 11?
ברור שמחליפים הרבה שחקנים שהם זבל, נקווה שבעונה הבאה לא נצטרך את זה.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

רדפוקס כתב: 21 יוני 2021, 18:21

לא הבנתי מה אתה מציע? להישאר עם רז שטיין ובואטנג כשחקני הרכב? להחזיר את אייזן לעניינים? להתבסס במקום 11?
הם החליפו מלא שחקנים שלא היה צריך בחלונות קודמים.
הם מוותרים בקלות על שחקנים סבבה שמחוברים למועדון כמעט בכל חלון, לרוב מחליפים אותם בשחקנים פחות טובים שגם אותם משחררים בחלון הבא.
החלון הזה לא נראה שונה, גם אם הפעם חלק מהשחקנים שבאו נראים סבירים על הנייר (וגם על זה אפשר להתווכח, אבל לא זו הנקודה).
מה שכן, לחלון הפספציפי הזה יש עדיין סיכוי להסתיים בצורה שונה. אולי בסופו אחשוב אחרת.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

kruvi כתב: 22 יוני 2021, 08:11
רדפוקס כתב: 21 יוני 2021, 18:21

הם החליפו מלא שחקנים שלא היה צריך בחלונות קודמים.
הם מוותרים בקלות על שחקנים סבבה שמחוברים למועדון כמעט בכל חלון, לרוב מחליפים אותם בשחקנים פחות טובים שגם אותם משחררים בחלון הבא.
החלון הזה לא נראה שונה, גם אם הפעם חלק מהשחקנים שבאו נראים סבירים על הנייר (וגם על זה אפשר להתווכח, אבל לא זו הנקודה).
מה שכן, לחלון הפספציפי הזה יש עדיין סיכוי להסתיים בצורה שונה. אולי בסופו אחשוב אחרת.
האמת בינתיים המהפכה בינתיים די צנועה לעומת העבר. השאירו את כל החלק האחורי שבהרכב, קישור השתנה אבל חלק משמעותי בו צפוי להישאר, במיוחד אם אלטמן נשאר והחוד צמא לחלוץ נורמלי. בינתיים, צפוי הרכב ש7 שחקנים (לפחות) שיחקו בו בעונה שעברה. לא מהפכה חריגה בעיני. לעומת העבר שהחליפו את החוליה החזקה (לבקוביץ) בלי שום סיבה הגיונית.
שליחת תגובה