עונת מלפפונים 21

פורום אוהדי הפועל תל אביב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ה173 ידיעות, מתכוון להיות ככה עוד הרבה זמן?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

מי אמור היום להחליף את בן ביטון אם נפצע? ורז שטיין לא חתום לעונה הבאה?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אופק ביטון יכול לשחק כמגן, אולי עדיין סרדל נמצא, בכל אופן, לא אידיאלי
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

איך יואב תומר מרעננה כתוב שהוא סיכם
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

ofri כתב: 22 יוני 2021, 12:21 איך יואב תומר מרעננה כתוב שהוא סיכם
כבש העונה 3 גולים בלאומית ושנה לפני 5 בליגת העל.
הוא צעיר יחסית אבל לא ילד, שיחק פעם בנבחרת הצעירה.
זכור לי שחקן חזק פיזית.

בגדול נשמע כמו רכש רע ובזבוז כסף.
OrCohen
קיבל.ה  239 לייקים

הניסנוב חזרו לעצמם
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

בשביל מה 2 רז טוויזר?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 22 יוני 2021, 12:57 בשביל מה 2 רז טוויזר?
רז טוויזר יותר צעיר, נתן עונה טובה בלאומית, כבש הרבה והוא לא חלוץ.
זה רכש הרבה יותר מוזר מרז טוויזר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 13:00
הוא נחשב פוטנציאל יותר גדול מטוויזר
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

רדפוקס כתב: 22 יוני 2021, 13:00
לא יודע... שניהם שחקני התקפה שמאליים, מרגיש לי שבאים להחליף את דוידה (מקווה שאני טועה).
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

לדעתי גם לטוויזר וגם לתומר יש פוטנציאל להיות שחקני ספסל טובים. הכל שאלה של מחיר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

Hapolo כתב: 22 יוני 2021, 02:25
הוקיץ' כתב: 22 יוני 2021, 02:07
Hapolo כתב: 22 יוני 2021, 01:15 לבן שהר יש איזה יתרון על פני חלוצים אחרים בליגה בנוגע למיקום ומשחק ראש,חוץ מזה זכור לי כמחמיצן גדול ומגושם,שחקן שלא יכול ליצור לעצמו מצבים.
בגיל 32,אחרי עונה עם 6 שערים בקפריסין ועם אמא שעלולה להיות קוץ בתחת ברגע שהוא ישב קצת בספסל הייתי שוקל טוב אם זה צריך להיות הרכש העיקרי שלנו.לא מגיע לו שקל יותר משלומי אזולאי שחתם תמורת 150 לעונה אם אני לא טועה.מביא את מלמד הרבה לפני "הילד האובד" שלא משתין לכיוון שלנו
ועכשיו מעובדות אלטרנטיביות לעובדות אמיתיות:

בארבע העונות האחרונות שלו בארץ בן שהר הבקיע בדו ספרתי (14, 11, 15 ו-13 ליתר דיוק). עונה לפני הוא הבקיע 9 גולים. למעט רוקאביצה אני לא חושב שיש חלוץ שהבקיע יותר ממנו בחמש השנים האחרונות.

לגבי העונה האחרונה החלשה שלו, הוא הבקיע 6 גולים באפואל ניקוסיה. עומר אצילי אגב, שיחק איתו ביחד 11 משחקים בהם לא הבקיע כלל ושוחרר בינואר.
בואו נראה מה עשו שאר החלוצים שהוזכרו בעונה האחרונה: וארן - 7 גולים, מלמד - 5 גולים, קיזיטו - 7 גולים, לוסיו - 7 גולים. למעט לוסיו לאף אחד מהם אין עונה בקריירה בה הבקיע מספר דו ספרתי של גולים.

אני לא מבין איך למישהו יש בכלל ספק שבן שהר זה ביי פאר האופציה הכי טובה שלנו.
זו אופציה טובה,לא הכי טובה. הוא בהחלט סיפק מספרים יפים בעונות הקודמות אבל ב"אחוזים" די רעים ממה שזכור לי ובקבוצה שגם גיל יצחק היה מצליח להגיע למספרים יפים עם השחקנים ששיחקו לידו וביחס לחולשה של שאר הליגה..באר שבע ניסו כל קיץ להיפטר ממנו כנראה הייתה סיבה באמת.
בנוסף לזה שהתרומה שלו בדכ מתחילה ונגמרת בשערים,מלמד למשל שחקן עם שליטה בכדור ולדעתי יכול לתרום מעבר לגולים,במשחק השוטף .
אצילי?איך אתה משווה תפוקה של קשר שהתרומה שלו למשחק היא הרבה מעבר למספרים שעבר בכפייה לקפריסין בתקופה הכי קשה בחיים שלו,לחלוץ שחיפש לצאת לשם?
אם גם גיל יצחק יכול לתת שם מספרים יפים אז איך זה ששהר הבקיע הרבה יותר מכל חלוץ שעבר שם? יותר מהסלביינק, מלמד, לוסיו, פקהארט, בן בסט, וארן, ארבייטמן וכו'. מיליון חלוצים עברו שם ואף אחד לא התקרב לשהר.
ההשוואה לאצילי היא לא בכמות הכיבושים אלא ביכולת. גם אצילי וגם מיכה הגיעו לקפריסין העונה ולא עשו כלום.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

זה הכל פאקטור של מחיר בסופו של דבר
אם הניסנובס הלכו על קו בו הם בונים הרכב ראשון שיהווה את מרבית התקציב שלנו אז ברור שהמחליפים יהיו משמעותית ״מוכחים״ פחות
הפועל תל אביב במתכונתה הנוכחית לגמרי צריכה לפזול לכיוון של שחקני ליגה לאומית חצי אלמונים בתקווה לפגוע בכשרון נסתר, אין לנו את היכולת הכלכלית להתחרות על הכשרונות המוכחים בישראל, פה לא הבעיה - זאת אסטרטגיה מאוד לגטימית שגם תניב תוצאות טובות אבל כמו שכתבתי הרבה פעמים, אין לנו שום סיבה להאמין במערכת הסקאוט של המועדון ולכן הבעיה והחשש
אנשי מקצוע טובים כן יכולים למצוא את הכוכבים הבאים במחיר טוב עוד לפני שקבוצות אחרות שמות עליהם ידיים, בהפועל רמת הסקאוט פשוט נמוכה מידי ולא מקצוענית
long live the zapta
Nitay153
קיבל.ה  15 לייקים

אצל רקנאטי אומרים שאלטמן רוצה 30% יותר מה-180 אלף דולר שהציעו לו לעונה, כלומר 240 אלף פחות או יותר...
שיהיה לו בהצלחה. חי בסרט
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

חדשות היום: אלטמן- out, יואב תומר- in. מה הבעיה לוותר על שחקנים בינוניים ולדאוג שנשאר שחקן אחד טוב?!
מזכיר נשכחות :bang:
יפתח16
קיבל.ה  32 לייקים

אוהד כורסא כתב: 22 יוני 2021, 13:38 חדשות היום: אלטמן- out, יואב תומר- in. מה הבעיה לוותר על שחקנים בינוניים ולדאוג שנשאר שחקן אחד טוב?!
מזכיר נשכחות :bang:
על בסיס מה החלטת שאלטמן בחוץ?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Nitay153 כתב: 22 יוני 2021, 13:38 אצל רקנאטי אומרים שאלטמן רוצה 30% יותר מה-180 אלף דולר שהציעו לו לעונה, כלומר 240 אלף פחות או יותר...
שיהיה לו בהצלחה. חי בסרט
הוא יסגור ב200
redead
קיבל.ה  410 לייקים

אחרי העונה האחרונה מגיע לו לקבל 30 אחוז פחות, לא 30 אחוז יותר.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אגלה לכם סוד, אלטמן לא שווה גם את ה-170-180 שהוא קיבל פה עד עכשיו. אני לא מבין למה מתעקשים על הבינוני הזה שתוקע את המשחק ואין לי שום תפקיד שהוא טוב בו על המגרש. חוץ מזה שהוא חנזיר מבחינה פיזית הוא שחקן ללא יתרונות ברורים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדוםKingAlpaca
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

אם היה קצת "לא נעים" לא להאריך חוזה לאלטמן בגלל שהוא התחבר לקבוצה וכל השיט הזה, יש עכשיו תירוץ מצוין.
יאללה מספיק, לא שווה את השכר הזה ולא מתאים מקצועית.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

בוא נשים את הדברים על השולחן

עומרי אלטמן הוא שחקן שהפועל רוצה וצריכה בסגל שלה.

יש לו המון מגבלות - הוא איטי בשחרור הכדור, תוקע לפעמים את המשחק והדריבל שלו עולה לנו לפעמים במצבים. המגבלות האלו באו לידי ביטוי בעיקר כשלא היה לו עם מי לשחק והינו צריכים שהוא "יושיע" את הקבוצה ויביא לקבל כדור מהחצי.

מצד שני יש לו איכויות שחסרות לנו כקבוצה כמו התמצאות ברחבה, תנועה ללא כדור שמשחררת אותו ואת החלוצים שלידו ואולי הכי חשוב שחקן של מאני טיים.

בחצי עונה האחרונה וגם מעט בעונה שעברה (בעיקר עם ברשצקי ספירובסקי ובוזגלו) יכלנו לקבל הצצה לאיך אלטמן יכול להיראות עם שחקנים שיודעים לקבל את הכדור ולהניע אותו ובתקווה שלי היא שביחד עם חלוץ טוב העומס ממנו ירד אף יותר ונקבל שחקן יותר שלם שיכול להתעסק נטו בדברים שהוא טוב על המגרש.

כן צריך לזכור אבל שאזולאי וורד שהגיעו עכשיו די יושבים על העמדה שאלטמן מיועד לשחק בה במערך של 4-5 שחקני קישור(אף אחד מהשלוש לא צריך לשחק בכנף לטעמי והייתי מעדיף לראות את אליאס ואינבינדר בקישור האחורי) ככה שאם מייעדים לאלטמן תפקיד של חלוץ שני/מדומה ביחד עם חלוץ בכיר אחר אולי עדיף להשקיע את הכסף בשחקן שזאת העמדה הטבעית שלו במקום

מערך כזה לדוגמה:
----אינבינדר אליאס----
--ורד----------אזולאי-
---שהר---קיזיטו/לוסיו--

כאשר רוסה ודוידה מספקים חילוף מתאים לורד במשחקים שנרצה גם עוקץ מהאגפים יכול להיות יותר אפקטיבי ממערך דומה עם אלטמן בקישור

בכל מקרה הייתי שמח לראות את אלטמן נשאר כחיזוק החדר הלבשה והזהות האדומה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש לי תחושה שבשביל להשתיק את האוהדים על זה שורד עבר להפועל חוגג יחתים את אלטמן. מרגיש לי ככה.
אגב כרגע יש רק חיזוק אחד על הנייר
דיבה החליף את איאד
ורד את לידור
טוויזר את זיקרי
אזולאי חיזוק
יואב תומר אמור להחליף את גיל יצחק
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

אם הוא רוצה להרוויח 240 אלף דולר הוא יכול ללכת לחפש את הטמבל שישלם לו.
בהצלחה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 יוני 2021, 15:20 אם הוא רוצה להרוויח 240 אלף דולר הוא יכול ללכת לחפש את הטמבל שישלם לו.
בהצלחה.
לדעתי אלונה תשלם יותר מהפועל ותמיד יש יוון/קפריסין
הפוסט קיבל לייק אחדמריו פצ'אלקה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

אם הסכומים נכונים אלטמן חוצפן לא קטן
השאלה אם יש לו גב במקום אחר לסכומים הללו.
שחקן של 140/150 אלף דולר לעונה קלאסי.
לגבי סהר,אני מניח שהוא דורש בערך כמו אלטמן אולי קצת יותר לאזור ה270.
סהר מביא איתו מעטפת שאין לאלטמן,
שחקן שעבר והשיג לא מעט בקריירה ראוי שתשלם לו בעבור זה למרות גילו.
בנוסף הוא ילד הפועל שזה מוסיף להתלהבות מסביב,
סהר יחזיר את ההשקעה עליו מאד מהר ויגרום לבהלת מנויים לא קטנה לדעתי.
זה נראה ששניהם לא יקרה,ואם צריך לבחור אחד אני שם את הכל על סהר קל.
אם שניהם לא יגיעו זה כבר אסון מהלך
redead
קיבל.ה  410 לייקים

dino כתב: 22 יוני 2021, 15:41
הוקיץ' כתב: 22 יוני 2021, 15:20 אם הוא רוצה להרוויח 240 אלף דולר הוא יכול ללכת לחפש את הטמבל שישלם לו.
בהצלחה.
לדעתי אלונה תשלם יותר מהפועל ותמיד יש יוון/קפריסין
אם היא הייתה רוצה אותו, הוא כבר היה שם עוד לפני אבו אביד.
redead
קיבל.ה  410 לייקים

Money כתב: 22 יוני 2021, 14:29 יש לי תחושה שבשביל להשתיק את האוהדים על זה שורד עבר להפועל חוגג יחתים את אלטמן. מרגיש לי ככה.
אגב כרגע יש רק חיזוק אחד על הנייר
דיבה החליף את איאד
ורד את לידור
טוויזר את זיקרי
אזולאי חיזוק
יואב תומר אמור להחליף את גיל יצחק
שלא ישכח לדבר עם דגני לפני שהוא מבצע את המעבר המגוחך הזה.
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

שחרר אותנו אלטמן ולך להכשל שוב בחול.
להביא במקום את מלמד ולהשאיר את העודף מאלטמן לסגור כן בן סהר.
אותה זחיחות שיש לו על המגרש ניכרת גם בחוץ מסתבר.
אם לא כל הפועל עובדת בשבילו ועם ניקוי הפנדלים שחקן של חוזה 100 במקסימום
אורלנדיץ'
קיבל.ה  18 לייקים

שחרר אותנו אלטמן ולך להכשל שוב בחול.
להביא במקום את מלמד ולהשאיר את העודף מאלטמן לסגור כן בן סהר.
אותה זחיחות שיש לו על המגרש ניכרת גם בחוץ מסתבר.
אם לא כל הפועל עובדת בשבילו ועם ניקוי הפנדלים שחקן של חוזה 100 במקסימום
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם יגיעו מלמד ובן שהר במקום אלטמן אז השתדרגנו
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בספורט 1 ידיעה מפי הבעלים כנראה, שאם אלטמן יעזוב, איינבינדר ימונה לקפטן.
היחידים שמחשבנים לקפטן זה הניסנוב
Money
קיבל.ה  564 לייקים

היחידים שראויים להיות קפטנים בהפועל זה גוטליב ובן ביטון.
אבוי למי שימנה את איינבינדר/ורד/אזולאי
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Money כתב: 22 יוני 2021, 16:43 היחידים שראויים להיות קפטנים בהפועל זה גוטליב ובן ביטון.
אבוי למי שימנה את איינבינדר/ורד/אזולאי
אני מקווה שקלינגר קורא פה, שחס וחלילה לא יעשה טעות
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

24 שנים אני פה בפורום.אוהדים הולכים,אחרים באים.אבל שום דבר לא משתנה.
תמיד בוכים תמיד מתלוננים.
אחד ממציא משהו מהרגשה שלו,אחד מביא איזו ידיעה מאיזה אתר.ומיד זה הופך פה לעובדה וסיבה לקלל שחקן/מאמן/הנהלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroהוקיץ'
אספרנסה
קיבל.ה  23 לייקים

מצד אחד חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה כזאת במידה ובאמת הציעו לו 180 אלף דולר ל-3 שנים. אבל חייב להגיד שאם אכן שהר יגיע, מעניין יהיה לראות את אלטמן בקבוצה כזאת שבפעם הראשונה מזה שנים לא הכל על הגב שלו והוא מוקף בכלים התקפיים יותר נורמליים מכל היצורים שנחתו פה בשנים האחרונות. לדעתי התקפה של ורד, שהר, דוידה, אלטמן מתחת לחלוץ פוטינציאלית מהקטלניות בליגה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אספרנסה כתב: 22 יוני 2021, 17:18 מצד אחד חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה כזאת במידה ובאמת הציעו לו 180 אלף דולר ל-3 שנים. אבל חייב להגיד שאם אכן שהר יגיע, מעניין יהיה לראות את אלטמן בקבוצה כזאת שבפעם הראשונה מזה שנים לא הכל על הגב שלו והוא מוקף בכלים התקפיים יותר נורמליים מכל היצורים שנחתו פה בשנים האחרונות. לדעתי התקפה של ורד, שהר, דוידה, אלטמן מתחת לחלוץ פוטינציאלית מהקטלניות בליגה.
אני מת שמישהו יסביר פעם לעצמו לפני שהוא כותב דברים מה זאת אומרת ״חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה״. שינסה לחשוב עוד שניה עם עצמו האם הדברים שהוא עומד לכתוב יש להם איזה ערך הגיוני
אספרנסה
קיבל.ה  23 לייקים

redrony כתב: 22 יוני 2021, 17:21
אספרנסה כתב: 22 יוני 2021, 17:18 מצד אחד חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה כזאת במידה ובאמת הציעו לו 180 אלף דולר ל-3 שנים. אבל חייב להגיד שאם אכן שהר יגיע, מעניין יהיה לראות את אלטמן בקבוצה כזאת שבפעם הראשונה מזה שנים לא הכל על הגב שלו והוא מוקף בכלים התקפיים יותר נורמליים מכל היצורים שנחתו פה בשנים האחרונות. לדעתי התקפה של ורד, שהר, דוידה, אלטמן מתחת לחלוץ פוטינציאלית מהקטלניות בליגה.
אני מת שמישהו יסביר פעם לעצמו לפני שהוא כותב דברים מה זאת אומרת ״חוצפה רצינית מצדו לדחות הצעה״. שינסה לחשוב עוד שניה עם עצמו האם הדברים שהוא עומד לכתוב יש להם איזה ערך הגיוני
אני לא רואה קבוצה אחרת נותנת לו חוזה לשלוש שנים בסכום הזה, לא נתן איזה עונה מטורפת שקונה לו ביקוש בקבוצות הצמרת או באירופה. אז כן, אם הוא מסרב להצעה כזאת מקבוצה שהוא מבוסס בה כבר ועונד את סרט הקפטן, זה חוצפה.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אספרנסה כתב: 22 יוני 2021, 17:34
redrony כתב: 22 יוני 2021, 17:21
אני לא רואה קבוצה אחרת נותנת לו חוזה לשלוש שנים בסכום הזה, לא נתן איזה עונה מטורפת שקונה לו ביקוש בקבוצות הצמרת או באירופה. אז כן, אם הוא מסרב להצעה כזאת מקבוצה שהוא מבוסס בה כבר ועונד את סרט הקפטן, זה חוצפה.
עדיין לא הבנתי למה חוצפה. אולי טעות כלכלית מצידו, אולי טעות מקצועית.
הגיע הזמן שתכניסו לראש שלכם ששחקן כדורגל עושה בסוף את ההחלטות שטובות עבורו וגם שזה המקצוע שלו. ואם בבית״ר י-ם או מכבי פ״ת או בברצלונה החליטו לתת לו 20 אלף דולר יותר וזה מה שחשוב לו, אז זה מה שהוא יעשה.
אם יש קבוצה שמציעה לו פחות אבל יש בה אתגר מקצועי יותר אטרקטיבי עבורו (לדוגמא התמודדות על בתארים), גם הגיוני שיעשה את מה שטוב לו.
מה שהכי חשוב שתבינו זה שהפועל ת״א הפכה למועדון כדורגל שאם יש 4 פרמטרים לאטרקטיביות עבור שחקנים: כסף, תארים, קידום מקצועי, קהל, אז הפועל עונה על אחד, אולי אחד וחצי.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא יודע מה איתכם אני חושב שאלטמן ממש שחקן מעולה
תכנסו לפה https://www.football.co.il/stats/4530/ ותראו סטטיסטיקה מהשנה האחרונה, תראו איזה פיזי הוא וכמה הוא דומיננטי אצלנו ואפילו ביחס לליגה
לדעתי חובה שישאר
long live the zapta
הוקיץ'
קיבל.ה  3828 לייקים

זה תמיד מצחיק אותי כשעולה הטיעון הזה לגבי שחקנים סופר מוגבלים כמו אלטמן. אם רק היו שחקנים טובים לידו היינו מגלים איזה כוכב הוא. בפועל גם ליד שחקנים אחרים הוא ישאר אותו שחקן מוגבל טכנית שחושב לאט.
אולי פשוט במקום נביא שחקן טוב? כזה שלא צריך מיליון שחקנים איכותיים לידו כדי לבוא לידי ביטוי?
אגב, בהרכב שנבנה (בהנחה שיגיע חלוץ טוב) בעיני אלטמן, אם ישאר, צריך בכלל לעלות מהספסל (לא שיש לי ספק שהוא יהיה באנקר בהרכב כרגיל).
שליחת תגובה