עונת מלפפונים 21

פורום אוהדי הפועל תל אביב
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

בלקמן זה שחקן שכדאי להביא? מצטייר אמנם במכבי כסוג של בדיחה אבל מניח שכן יכול להביא פה ושם שערים בטח לנו וגם נראה לי שמסיים את החוזה בקרוב
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

רק הפועל כתב: 19 יולי 2021, 01:23 בלקמן זה שחקן שכדאי להביא? מצטייר אמנם במכבי כסוג של בדיחה אבל מניח שכן יכול להביא פה ושם שערים בטח לנו וגם נראה לי שמסיים את החוזה בקרוב
זה דולי מנגה לעשירים, נגר על.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

פישונט כתב: 18 יולי 2021, 22:19 אורי מגבו מועמד
מתאים לקבוצה שחושבת התקפה
בדיחה.
העיקר הריצו עונה שלמה את גרופר בהרכב.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בלקמן שחקן שיעשה בהפועל אולי 6-5 גולים, אבל הוא אגואיסט מחריד.
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

האדס כתב: 18 יולי 2021, 23:26 לפי ספורט1 גרופר יתאמן עם הנוער.
זה הזמן להתחיל לעבוד על כמה יסודות חשובים לעתיד:
קו הגנה קווים לדמותו.
מסירה ועקיפה פרק א׳.
ירידה להגנה בשלושה שלבים.
כאילו שעושים כאלה דברים בנוער, הלוואי והיו מקנים יסודות, ועובדים על דברים חשובים כמו בנייה של שחקן.
לדעתי עושים אותם דברים כמו בבוגרים, רק ביותר שכונה
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

jonati כתב: 19 יולי 2021, 10:34
קו הגנה קווים לדמותו.
מסירה ועקיפה פרק א׳.
כאילו שעושים כאלה דברים בנוער, הלוואי והיו מקנים יסודות, ועובדים על דברים חשובים כמו בנייה של שחקן.
על מה הדעה הזו מבוססת בדיוק? ראית אימונים במחלקת הנוער בשנתיים האחרונות?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

רק הפועל כתב: 19 יולי 2021, 01:23 בלקמן זה שחקן שכדאי להביא? מצטייר אמנם במכבי כסוג של בדיחה אבל מניח שכן יכול להביא פה ושם שערים בטח לנו וגם נראה לי שמסיים את החוזה בקרוב
בעיניי אם זה ריאלי אז כן
אנטי ביתר לשעבר
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

נועם שחם כתב: 19 יולי 2021, 10:58
קו הגנה קווים לדמותו.
מסירה ועקיפה פרק א׳.
לא ראיתי, הדעה הזו מבוססת על כל מי שעלה לבוגרים בשנים האחרונות ולוקה בחסר בכמעט כל אספקט בסיסי של המשחק
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

jonati כתב: 19 יולי 2021, 19:18

לא ראיתי, הדעה הזו מבוססת על כל מי שעלה לבוגרים בשנים האחרונות ולוקה בחסר בכמעט כל אספקט בסיסי של המשחק
עזוב נו, זה לדבר בקלישאות.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הכל מתחיל ביסודות אחי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זה ידוע שרק אירופאים יודעים להקנות יסודות
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

האמת שגרופר יצא ממש כפוי טובה כלפי ההנהלה שהאמינה בו למרות שהקהל עד לפני כמה שבועות לפני סוף העונה לא יכל לראות אותו ולא הפסיק לרדת עליו,אם לא ההתעקשות שלהם עליו הוא היה היום בליגה לאומית במקסימום.באמת חתיכת פישר קטן,תאריך חוזה ואם תמשיך בהתקדמות שלך אתה תגיע לאן שצריך.מגבה אותם לגמרי בהתנהלות איתו.
וחבל שאנחנו כקהל מיהרנו(גם אני) לחדש מינויים זה הוריד את המוטיבציה של ההנהלה להמשיך להחתים שחקנים עם שם,תוספת של אלטמן/מלמד להרכב הייתה יכולה לבשר על שיפור בסגל באופן מובהק מעונה שעברה.כרגע הפועל זה סימן שאלה גדול,נמצאת במרחק של 2-3 שחקנים פצועים(שנוטים להיפצע) מסגל בינוני מינוס
הפוסט קיבל 5 לייקיםEl dudernioלירון האדוםבר לב אדוםיפתח16Shacham
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

Hapolo כתב: 20 יולי 2021, 18:27 האמת שגרופר יצא ממש כפוי טובה כלפי ההנהלה שהאמינה בו למרות שהקהל עד לפני כמה שבועות לפני סוף העונה לא יכל לראות אותו ולא הפסיק לרדת עליו,אם לא ההתעקשות שלהם עליו הוא היה היום בליגה לאומית במקסימום.באמת חתיכת פישר קטן,תאריך חוזה ואם תמשיך בהתקדמות שלך אתה תגיע לאן שצריך.מגבה אותם לגמרי בהתנהלות איתו.
וחבל שאנחנו כקהל מיהרנו(גם אני) לחדש מינויים זה הוריד את המוטיבציה של ההנהלה להמשיך להחתים שחקנים עם שם,תוספת של אלטמן/מלמד להרכב הייתה יכולה לבשר על שיפור בסגל באופן מובהק מעונה שעברה.כרגע הפועל זה סימן שאלה גדול,נמצאת במרחק של 2-3 שחקנים פצועים(שנוטים להיפצע) מסגל בינוני מינוס
זה שהשקיעו בו אומר שהוא חייב לקשור את גורלו לגורל הפועל?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 20 יולי 2021, 19:22
Hapolo כתב: 20 יולי 2021, 18:27 האמת שגרופר יצא ממש כפוי טובה כלפי ההנהלה שהאמינה בו למרות שהקהל עד לפני כמה שבועות לפני סוף העונה לא יכל לראות אותו ולא הפסיק לרדת עליו,אם לא ההתעקשות שלהם עליו הוא היה היום בליגה לאומית במקסימום.באמת חתיכת פישר קטן,תאריך חוזה ואם תמשיך בהתקדמות שלך אתה תגיע לאן שצריך.מגבה אותם לגמרי בהתנהלות איתו.
איך קשור ללקשור את גורלו?

אם יש קבוצה טובה יותר שרוצה אותו שתפצה את המועדון על זה. גרופר כנראה לא חושב שלמועדון מגיע פיצוי על זה שהשקיעו והאמינו בו. ולכן לא מוכן לחתום על חוזה משודרג.

הרי נגיד מכבי אמרו לו שהם רוצים לתת לו 300 אלף לשנה... הוא מעדיף ל"הבטיח" את המעבר אליהם בשנה הבאה על ידי אי הארכת חוזה בהפועל ולא להבטיח 150 אלף ל 3 שנים הקרובות אבל לגרום למועדון להרוויח כמה גרושים על זה שטיפחו אותו.

זאת בדיוק ההגדרה לכפיות טובה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

El dudernio כתב:
מריו פצ'אלקה כתב: 20 יולי 2021, 19:22
איך קשור ללקשור את גורלו?

אם יש קבוצה טובה יותר שרוצה אותו שתפצה את המועדון על זה. גרופר כנראה לא חושב שלמועדון מגיע פיצוי על זה שהשקיעו והאמינו בו. ולכן לא מוכן לחתום על חוזה משודרג.

הרי נגיד מכבי אמרו לו שהם רוצים לתת לו 300 אלף לשנה... הוא מעדיף ל"הבטיח" את המעבר אליהם בשנה הבאה על ידי אי הארכת חוזה בהפועל ולא להבטיח 150 אלף ל 3 שנים הקרובות אבל לגרום למועדון להרוויח כמה גרושים על זה שטיפחו אותו.

זאת בדיוק ההגדרה לכפיות טובה.
כפוי טובה.
שיהיה בנוער ונראה מי תיקח אותו אחרי שנה בנוער

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

למחנה אימונים יצאו 4 זרים.
זה אומר שיגיע זר חמישי?

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא הבנתי, נראה לכם הגיוני שתעבדו איפשהו, תחתמו חוזה לשלוש שנים, ואז יאיימו עליכם שאם לא תאריכו אותו יפגעו בקריירה שלכם, וגם לא יפטרו אתכם אלא ימנעו ממכם לעבוד אצל כל מעסיק אחר בכוח?
אינתי עומרי, הפועל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יולי 2021, 20:26 לא הבנתי, נראה לכם הגיוני שתעבדו איפשהו, תחתמו חוזה לשלוש שנים, ואז יאיימו עליכם שאם לא תאריכו אותו יפגעו בקריירה שלכם, וגם לא יפטרו אתכם אלא ימנעו ממכם לעבוד אצל כל מעסיק אחר בכוח?
אנלוגיה ממש רעה. אבל ממש.

בכדורגל, בניגוד לשוק העבודה הרגיל, לחוזים יש תוקף זמני ויש להם גם ערך סחיר. זו אחת הדרכים בהן קבוצות כדורגל מממנות את עצמן. בכך שגרופר מסרב לחתום על חוזה חדש הוא פוגע בערך החוזה שלו מבחינת הפועל.
זה מאוד לגיטימי שהפועל לא תרצה להשקיע עוד במישהו שבעוד שנה ערך החוזה שלו יורד לאפס אלא במישהו (שבמקרה הוא גם מוכשר יותר) שיש לו עדיין ערך עבורה. הפועל בטח לא התחייבה בפני גרופר שהוא הולך לשחק והיא לא מאיימת לפגוע לו בתנאים.
הפוסט קיבל 7 לייקיםHapoloלירון האדוםKingAlpacaNoamEl dudernioיפתח16Shacham
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יולי 2021, 20:26 לא הבנתי, נראה לכם הגיוני שתעבדו איפשהו, תחתמו חוזה לשלוש שנים, ואז יאיימו עליכם שאם לא תאריכו אותו יפגעו בקריירה שלכם, וגם לא יפטרו אתכם אלא ימנעו ממכם לעבוד אצל כל מעסיק אחר בכוח?
נראה לך הגיוני שהפועל תבשל שחקן למכבי או קבוצה אחרת בארץ בידיעה שהיא גם לא הולכת להרוויח מזה כלום? הכי הגיוני בעולם למען טובת המועדון(או מקום העבודה אם תרצה) להשקיע במישהו שאפשר לקבל ממנו תשואה.ואם אתה באמת רוצה להקביל את זה למציאות התעסוקתית,למרות שזה דבילי אבל ניחא,אז מה רע לבן אדם תחת חוזה להמשיך להרוויח את המשכורת בשנה האחרונה שנותרה לו במקום העבודה ו"לשבת ביציע"?
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה רע לבן אדם לא לעבוד שנה כשאיכות העבודה שלו ויכולתו להמשיך לעסוק בה אחרי אותה שנה תלויה בזה שרצף העבודה יישמר? ולמה להתייחס לשחקן כדורגל כעובד זו "השוואה דבילית"? ואני מבין את השיקולים של המועדון, הם עדיין לא מהווים בעיניי הצדקה להתעללות הכוחנית הזאת.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 יולי 2021, 21:00

בכדורגל, בניגוד לשוק העבודה הרגיל, לחוזים יש תוקף זמני ויש להם גם ערך סחיר. זו אחת הדרכים בהן קבוצות כדורגל מממנות את עצמן. בכך שגרופר מסרב לחתום על חוזה חדש הוא פוגע בערך החוזה שלו מבחינת הפועל.
זה מאוד לגיטימי שהפועל לא תרצה להשקיע עוד במישהו שבעוד שנה ערך החוזה שלו יורד לאפס אלא במישהו (שבמקרה הוא גם מוכשר יותר) שיש לו עדיין ערך עבורה. הפועל בטח לא התחייבה בפני גרופר שהוא הולך לשחק והיא לא מאיימת לפגוע לו בתנאים.
השאלה היא לא אם לחוזה יש ערך סחיר, אלא אם לגיטימי לפגוע ביכולת התעסוקתית של עובד רק כי אינו רוצה להאריך את ההתקשרות שלו עם המעסיק מעבר להתחייבות המשותפת של שני הצדדים.
אינתי עומרי, הפועל.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

לירון האדום כתב: 20 יולי 2021, 20:16 למחנה אימונים יצאו 4 זרים.
זה אומר שיגיע זר חמישי?

טראורה יגיע מחר עם תומר.
אז 5
יונה הנביא
קיבל.ה  לייק אחד

BRUNO CONTI כתב: 20 יולי 2021, 21:34
זה אומר שיגיע זר חמישי?

טראורה יגיע מחר עם תומר.
אז 5
6 זרים: שטקוס, קולו, טראורה, בואטנג, רוסה ולוסיו
הפוסט קיבל לייק אחדBRUNO CONTI
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יולי 2021, 21:13

השאלה היא לא אם לחוזה יש ערך סחיר, אלא אם לגיטימי לפגוע ביכולת התעסוקתית של עובד רק כי אינו רוצה להאריך את ההתקשרות שלו עם המעסיק מעבר להתחייבות המשותפת של שני הצדדים.
בוודאי שנושא ערך החוזה הוא בעל חשיבות פה, זה אחד החישובים שמועדון עושה כשהוא מחתים שחקן צעיר ולא מנוסה על חוזה ארוך טווח. וכן, יש פה ניסיון להפעיל לחץ על גרופר, אבל יש כאן גם אינטרס של הפועל להשקיע בליידנר ולא בשחקן שלא יהיה פה בעונה הבאה.

בוא נגיד דבר כזה, נניח ואני בעולם דמיוני שבו בשוק העבודה לחוזים יש תאריך תפוגה ואני לא מעוניין להאריך את החוזה שלי, אני בהחלט חושב שזה לגיטימי מצד המעסיק שלי לשבץ אותי בפרויקטים גרועים ולא חשובים.
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

יונה הנביא כתב: 20 יולי 2021, 21:40
BRUNO CONTI כתב: 20 יולי 2021, 21:34
זה אומר שיגיע זר חמישי?

טראורה יגיע מחר עם תומר.
אז 5
6 זרים: שטקוס, קולו, טראורה, בואטנג, רוסה ולוסיו
אמת,ברח לי שטקוס
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הוקיץ' כתב: 20 יולי 2021, 21:51
האדום הצורר כתב: 20 יולי 2021, 21:13

בוודאי שנושא ערך החוזה הוא בעל חשיבות פה, זה אחד החישובים שמועדון עושה כשהוא מחתים שחקן צעיר ולא מנוסה על חוזה ארוך טווח. וכן, יש פה ניסיון להפעיל לחץ על גרופר, אבל יש כאן גם אינטרס של הפועל להשקיע בליידנר ולא בשחקן שלא יהיה פה בעונה הבאה.

בוא נגיד דבר כזה, נניח ואני בעולם דמיוני שבו בשוק העבודה לחוזים יש תאריך תפוגה ואני לא מעוניין להאריך את החוזה שלי, אני בהחלט חושב שזה לגיטימי מצד המעסיק שלי לשבץ אותי בפרויקטים גרועים ולא חשובים.
רק שההקבלה המתאימה כאן היא לא פרוייקטים לא חשובים, אלא הפסקת עבודה מוחלטת שגם פוגעת באופן ישיר בהמשך עבודה בעתיד.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

וגם, כמו שכתבתי, אם לא רוצים אותו שישחררו אותו מהחוזה. מה שקורה כרגע זה שמתייחסים אליו כמו מוצר ולא כמו בן אדם.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 21 יולי 2021, 07:57 וגם, כמו שכתבתי, אם לא רוצים אותו שישחררו אותו מהחוזה. מה שקורה כרגע זה שמתייחסים אליו כמו מוצר ולא כמו בן אדם.
אין בעיה מוכנים לשחרר אותו במידי, שיביא הצעה אם הוא כל כך בטוח שהוא הולך להתקדם והוא שווה יותר ממה שהפועל מציאה לו לשנים הבאות.
הבעיה היא שהוא לא הביא כלום ומבקש מהפועל להמשיך להשקיע בו בידיעה שברגע שהוא יוכל לעזוב מבלי שנראה שקל הוא יעשה את זה.

כשהוא יתחיל להתייחס אל המועדון והקהל כאל בני אדם ולא כפרה חולבת שחלבה החמיץ יהיה אפשר לנהל דיון בנושא.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לגיטימי מבחינת גרופר לא לרצות להאריך חוזה. לקרוא לו חצוף זה מגוחך ופתטי. הפועל החתימה אותו מרצונה על חוזה לשלוש שנים ולא יותר, והמשמעות של חתימה על חוזה לשלוש שנים היא שאחרי שלוש שנים השחקן יכול לבחור לעזוב את הקבוצה בלי תמורה.
ובאותו אופן בדיוק, לגיטימי מבחינת הפועל לייבש את גרופר אם זה במסגרת האינטרסים הכלכליים והמקצועיים שלנו. כל עוד המועדון עומד בכל ההתחייבויות החוזיות שלו (קרי, לשלם לו משכורת ולספק לו אימונים), מותר לו לעשות מה שבא לו.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יולי 2021, 21:11 מה רע לבן אדם לא לעבוד שנה כשאיכות העבודה שלו ויכולתו להמשיך לעסוק בה אחרי אותה שנה תלויה בזה שרצף העבודה יישמר? ולמה להתייחס לשחקן כדורגל כעובד זו "השוואה דבילית"? ואני מבין את השיקולים של המועדון, הם עדיין לא מהווים בעיניי הצדקה להתעללות הכוחנית הזאת.
נשמע לי לא רע,לקבל משכורת ולא לעבוד ביודעין שבעוד שנה אני אתקבל למקום עבודה טוב יותר ,הייתי משקיע את הזמן הזה בחיזוק חולשות ושיפור יכולות.הולך לעשות מדיטציה,אנערף.אם הייתי מגיע למסקנה שמה שעדיף לי בסופו של דבר זה לחתום על החוזה,אז הייתי חותם.אף אחד לא אמר שהדרך להרוויח 200k בשנה אמורה להיות קלה.(מסכן הוא לא,סהכ איש מקצוע בינוני)
והמועדון לא רואה שום היגיון בלהשקיע בו משאבים וזמן משחק כאשר התועלת שלו לא תחפה על הלקרדה שיאכלו עליו,בניגוד לאלטמן למשל שהיה חיוני לקבוצה באופן כזה או אחר..
למה השוואה דבילית? כי הכדורגל מתנהל שונה,עובדתית,מקרים כמו עם גרופר היו כבר ויהיו עוד,זה לא הפועל המציאה..בכמה ענפים למשל אתה רואה שבשני מועדים כל שנה חברות קונות עובדים של חברות אחרות?
או ברמה החוזית..סעיפים שאתה לא תראה כנראה בשום ענף אחר כמעט.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

יובל כתב: 21 יולי 2021, 08:24 לגיטימי מבחינת גרופר לא לרצות להאריך חוזה. לקרוא לו חצוף זה מגוחך ופתטי. הפועל החתימה אותו מרצונה על חוזה לשלוש שנים ולא יותר, והמשמעות של חתימה על חוזה לשלוש שנים היא שאחרי שלוש שנים השחקן יכול לבחור לעזוב את הקבוצה בלי תמורה.
ובאותו אופן בדיוק, לגיטימי מבחינת הפועל לייבש את גרופר אם זה במסגרת האינטרסים הכלכליים והמקצועיים שלנו. כל עוד המועדון עומד בכל ההתחייבויות החוזיות שלו (קרי, לשלם לו משכורת ולספק לו אימונים), מותר לו לעשות מה שבא לו.
ברור שאף אחד לא דיבר על זה ברמה החוזית..
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

בידיעה על ב״ש שמעוניינת בגרופר כתוב שהפועל מוכנה להתפשר על סעיף השחרור של 450 אלף דולר, אבל כרגע הם עדיין מחפשים מגן זר.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

נועם שחם כתב: 20 יולי 2021, 16:44
jonati כתב: 19 יולי 2021, 19:18

עזוב נו, זה לדבר בקלישאות.
האמת היא שסיקרנת אותי, מישהו יודע מתי הנוער מתאמנים? אני ממש רוצה לדעת איך נראה אימון נוער
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

El dudernio כתב: 21 יולי 2021, 08:20
האדום הצורר כתב: 21 יולי 2021, 07:57 וגם, כמו שכתבתי, אם לא רוצים אותו שישחררו אותו מהחוזה. מה שקורה כרגע זה שמתייחסים אליו כמו מוצר ולא כמו בן אדם.
אין בעיה מוכנים לשחרר אותו במידי, שיביא הצעה אם הוא כל כך בטוח שהוא הולך להתקדם והוא שווה יותר ממה שהפועל מציאה לו לשנים הבאות.
הבעיה היא שהוא לא הביא כלום ומבקש מהפועל להמשיך להשקיע בו בידיעה שברגע שהוא יוכל לעזוב מבלי שנראה שקל הוא יעשה את זה.

כשהוא יתחיל להתייחס אל המועדון והקהל כאל בני אדם ולא כפרה חולבת שחלבה החמיץ יהיה אפשר לנהל דיון בנושא.

אבל הוא לא מתייחס למועדון כך, אלא מחוייב להמשיך לשחק בהתאם לחוזה שלו. אם הוא היה מצהיר על הפסקת הגעה לאימונים או משחקים ולא רוצה להמשיך הדימוי שהשתמשת בו היה רלוונטי.

וכן, אני יודע שזו פרקטיקה נהוגה בקבוצות כדורגל. זה לא הופך אותה ללגיטימית.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הכל מקצועי אורי קופר:
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איזה כיף להתייחס לשחקן, בנאדם, כמו לחפץ
מקום עבודה נהדר
תחתום לעוד 3-4 שנים בשכר טיפה גבוה יותר עם סעיף שחרור מטורף, או שתלך להזדיין, אל תהיה חלק מהקבוצה, תופרד מהקבוצה, תתאמן עם הנוער ותשב ביציע עד שבורר יבוא יגיד לנו אחרת.
אה, ברסה עושה את זה? אז אני פחות נגעל
555
קיבל.ה  623 לייקים

dino כתב: 21 יולי 2021, 12:00 איזה כיף להתייחס לשחקן, בנאדם, כמו לחפץ
מקום עבודה נהדר
תחתום לעוד 3-4 שנים בשכר טיפה גבוה יותר עם סעיף שחרור מטורף, או שתלך להזדיין, אל תהיה חלק מהקבוצה, תופרד מהקבוצה, תתאמן עם הנוער ותשב ביציע עד שבורר יבוא יגיד לנו אחרת.
או שיאריך חוזה או שלא ישחק.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

555 כתב: 21 יולי 2021, 12:08
מקום עבודה נהדר
ומןכנים לדון איתו על גובה החוזה? התנאים? או שגם פה זה קח או לך?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אגב אין בעיה שלא ישחק
זה יותר לגיטימי, אם כבר
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

555 כתב: 21 יולי 2021, 12:08
מקום עבודה נהדר
למה חתמו איתו מראש לשלוש שנים ולא לשלוש עם אופציה לעוד שנתיים ? זה החוזה שהם חתמו איתו, שיתמודדו.
שליחת תגובה