קלינגר בייש את הפועל?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

בכל מקום אני שומע וקורא שקלינגר(ואפילו גם טועמה)בייש את הפועל.
אני בתור אוהד הפועל לא הרגשתי מבוייש.
מישהו פה הרגיש שקלינגר פגע בו או בהפועל?
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךRaiziDe Niroיפתח16Frenzy
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

א. ממש לא

ב. יש איזשהו נרטיב מוזר בתקשורת שההחלטה של פפיר הייתה 100% מדויקת ובגלל זה אתה רואה את ההתייחסות לכל הבעת מחאה כמשהו מביש. אף אחד אפילו לא טורח להסתכל שוב על המהלך
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Nati כתב: 03 יוני 2021, 17:35 בכל מקום אני שומע וקורא שקלינגר(ואפילו גם טועמה)בייש את הפועל.
אני בתור אוהד הפועל לא הרגשתי מבוייש.
מישהו פה הרגיש שקלינגר פגע בו או בהפועל?
מי אמר אתזה ? עיתונאים סוג ז? אני בטוח שכל אוהד הפועל היה גאה בקלינגר באותו רגע. קלינגר אחלה בן אדם וחבל שסיני הביא אותו שנה שעברה ולא 30 שנה קודם לכן כשהוא עוד היה בכושר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

כתבתי את זה בדיון אחר, זאת ציפייה לא אנושית לבקש מבן אדם לשמור על הפאסון שלו בזמן שאלפי אנשים מקללים אותו ברמה הכי אישית שיש
זה שהוא על הדשא לא משנה את העובדה שזה עדיין בן אדם, הצפייה ההזויה הזאת שישמש דוגמא היא צביעות ותו לא
מבקשים מהשחקנים והמאמנים להיות דוגמא אבל הקהל יכול לנבל את הפה שלו חופשי ללא מעצורים ואף אחד לא נותן את הדין על זה או מנסה לשנות את העניינים

למרות הכל, יכל להימנע מהסיטואציה אבל אני לגמרי מבין לליבו
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אף אדם בעולם!
לא היה מבליג על מה שצעקו לו
זו צביעות והתחסדות.
לגבי ההתנהגות אחרי השיוויון אפשר להבין אותו
שדדו לו גביע יקר מאד.כך הוא הרגיש וכך רובנו מרגישים.
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

De Niro כתב: 03 יוני 2021, 18:27 אף אדם בעולם!
זו צביעות והתחסדות.
לפי הטענה שלך כל שחקן מאמן שחוטף מאיתנו (או קהלים אחרים) קללות קשות ביותר הגיוני שיתפרץ כך ואף יותר גרוע?

להגיד שקלינגר בייש אותנו זה מוגזם. אני חושב שכל אוהד שהפועל באמת זורמת בדמו מבין כל התפרצות רגשית בדרבי, בוודאי בדרבי מסוג זה ועוד ברגע שהכל קרה.
יחד עם זאת זה הרגיש קצת חסר מעצורים ומתקפת לוזריות מסויימת. התעצבנת? צעקת? עשית גם איזה תנועה? יאללה שחרר. תתקדם.
אתה הדמות האחראית. ואני לא אהיה יפה נפש ואגיד אחראית לחינוך ילדינו, אלא פשוט אחראי לקבוצתנו ברגע הכי מכריע שלה.

כל האווירה הזו של אנחנו סופר מסכנים, אם ננצח זה נס מהחלל ועל כל פאק קטן נחריב את הכל - קצת מוצתה. והוא ככה כמעט בכל דרבי מאז שהגיע.
סתם בשביל הקטע - היה עוד לפחות 5 דקות לא כולל תוספת לשחק ברגע הזה, ולכולנו היה ברור שזה נגמר והקבוצה לא תחזור לתפקד. אפילו הגיעו למצב לא רע בשניה האחרונה. חבל שזה לא מועדון מספיק חזק להתמודד עם מצבים כאלה.

אפשר להוסיף לאווירה הזו גם את התנהגות אלטמן למשל. כל הכבוד לו על מה שעשה בשביל הפועל אבל וואלה קיבלת גול שיוויון וזהו החלטת ללכת הביתה.

בלטו לטובה למשל בן ביטון ואיינבינדר (שאולי לא ספגו את הרוח הזו שנדבקה בנו בשנים האחרונות) שפשוט שיחקו עד הסוף.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא יודע איפה אתם חיים
שום קבוצה שמכבדת את עצמה לא מבליגה על התנהגות כזאת
מאמן כדורגל עומד בראש מערכת וצריך לשמור על פאסון ולשמש דוגמא לסגל כולו. מישהו פה חושב שמאמנים כמו זה של מכבי, ברק בכר, רוני לוי ושות היו מתנהגים ככה?

התנהגות מבזה וגןעל נפש וזה בכלל לא משנה מה צעקו לו ביציע.

אני בכלל לא מדבר על זה שהוא יחמיץ כנראה כמות מכובדת של משחקים בשנה הבאה וזה נזק בפני עצמו

מועדון עם בעלים שמכבדים את עצמם מטיסים אותו על טיל

התנהגות קורצקית קלאסית
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בושה.
אין מילים.
ידענו רגעים הרבה יותר קשים ומאמנים ושחקנים ספגו קללות יותר קשות ומעולם לא הגיבו כך.

בתור אוהד הקבוצה אני מצפה שיפטרו את שניהם מחר בבוקר.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Maor7 כתב:
De Niro כתב: 03 יוני 2021, 18:27 אף אדם בעולם!
זו צביעות והתחסדות.
לפי הטענה שלך כל שחקן מאמן שחוטף מאיתנו (או קהלים אחרים) קללות קשות ביותר הגיוני שיתפרץ כך ואף יותר גרוע?

להגיד שקלינגר בייש אותנו זה מוגזם. אני חושב שכל אוהד שהפועל באמת זורמת בדמו מבין כל התפרצות רגשית בדרבי, בוודאי בדרבי מסוג זה ועוד ברגע שהכל קרה.
יחד עם זאת זה הרגיש קצת חסר מעצורים ומתקפת לוזריות מסויימת. התעצבנת? צעקת? עשית גם איזה תנועה? יאללה שחרר. תתקדם.
אתה הדמות האחראית. ואני לא אהיה יפה נפש ואגיד אחראית לחינוך ילדינו, אלא פשוט אחראי לקבוצתנו ברגע הכי מכריע שלה.

כל האווירה הזו של אנחנו סופר מסכנים, אם ננצח זה נס מהחלל ועל כל פאק קטן נחריב את הכל - קצת מוצתה. והוא ככה כמעט בכל דרבי מאז שהגיע.
סתם בשביל הקטע - היה עוד לפחות 5 דקות לא כולל תוספת לשחק ברגע הזה, ולכולנו היה ברור שזה נגמר והקבוצה לא תחזור לתפקד. אפילו הגיעו למצב לא רע בשניה האחרונה. חבל שזה לא מועדון מספיק חזק להתמודד עם מצבים כאלה.

אפשר להוסיף לאווירה הזו גם את התנהגות אלטמן למשל. כל הכבוד לו על מה שעשה בשביל הפועל אבל וואלה קיבלת גול שיוויון וזהו החלטת ללכת הביתה.

בלטו לטובה למשל בן ביטון ואיינבינדר (שאולי לא ספגו את הרוח הזו שנדבקה בנו בשנים האחרונות) שפשוט שיחקו עד הסוף.
זו קצת התעלמות מקונטקס.
מדובר על דרבי בגמר הגביע שער שיוויון לקראת סוף הארכה.
גם אם זה קורה באנגליה קלופ הגרמני העדין הופך להם את הטלויזיה במגרש.
אז לצפות מישראלי ממוצע להתנהגות מרוסנת במצב הכי מקומם שיש , זה לא מציאותי.
לא חושב שפסלו שער בצורה כזו מקוממת כזה בעולם כולו מאז נכנס ה-ואר בגמרי גביע באף מדינה אחרת.
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אני בן ה18: זה מרגש
אני בן ה25: זה מרגש, אבל אני יודע שכדי להשיג תרבות ארגונית צריך תרבות. צריך להעניש, גם אם למראית עין.

וכאוהד, אם היו לי ספקות לגבי הלויאליות שלו עד אתמול- היום אני חסר ספק. הייתי עושה את אותו הדבר והייתי מקבל את העובדה שאני אענש על כך
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe Niroיפתח16לירן
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

oleg neduda כתב: 03 יוני 2021, 18:36
התנהגות קורצקית קלאסית
התנהגות של כמעט כל מאמן ישראלי טיפוסי (אולי חוץ מקשטן, גרנט וכמה בודדים שהיו שולחים את העוזר לצעוק על השופט ומבליגים על הקללות).
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

לא יודע, לא הרגשתי מבוייש.
אם אני מתייחס רק למקרה הספציפי הזה בלי היסטוריית קלינגר.
הרגשתי ששדדו אותי, מכאן והלאה לא שופט תגובה של אף אחד.
bigi37
קיבל.ה  14 לייקים

מצד אחד, מצופה מאנשי מקצוע לא להתנהג כך ולא להלהיט את הרוחות.
מצד שני, עשה את מה שכולנו היינו עושים, לא חושב שאף אוהד באמת יכול "להתבייש" בו.
מצד שלישי, לא מצליח לאהוב אותו וחושב שהוא מאמן גרוע ופחדן.
סמל אישי של משתמש
אבו-דגל
קיבל.ה  56 לייקים

אני אומר יותר מזה, אנשים שאומרים שהגמר גביע אתמול בייש את הכדורגל הישראלי (ואני מתכוון לנטו אווירה, אמוציות ולא לרמת הכדורגל או השיפוט) אלה אנשים שהשמש שלהם זורחת מאירופה, אלה אנשים שכיף להם לכתוב טורים ארוכים על תרבות ספורט על איזה יופי יורגן קלופ ושוכחים שאותו יורגן כמעט הרג שופט בליגת האלופות עם דורטמונד על שריקה שהוא לא אהב, את דרוגבה אומר למצלמה ישירות בסוף דו קרב מול ברצלונה שהכל מכור וכו'.
קלינגר לא המציא אתמול כלום, אלי אוחנה לא ירד עם אצבע משולשת עם סיגריה בפה מול בני יהודה בעבר? לא התעסקנו עם פיו פיו? לא הרחיקו את טוטו תמוז בטדי כי ביצע תנועת השתקה לגזענות של אוהדי ביטר?

אנחנו בישראל, מי שאומר שהמשחק אתמול (שוב אווירה, אמוציות וכו') בייש את הכדורגל הישראלי הוא קודם כל לא אוהב את הכדורגל הישראלי, חוץ מזה יש לו גם ציפייה מוזרה שתהיה פה "תרבות ספורט אירופאית" שזה התעלמות מ2 עובדות פשוטות - זה מהזרח התיכון (ויחסית למזרח התיכון הדרבי הזה נחשב אלים?) והישראלים לא יהפכו לאירופאים לא מחר, לא עוד עונה וגם לא עוד עשור. לא בעזרת עונשים, הרחקות מחירי כרטיסים וכו'

חוץ מהשיפוט ,המשחק עצמו והתוצאה היה ערב יוצא מן הכלל של כדורגל, גמר גביע ראוי, שערים, הרחקות, דרמה, תפאורה, קשיחות והמון המון אמוציות מהיציע לדשא,
לדעתי הדרבי התל אביבי מבחינת האווירה הוא אחד המשחקים הטובים בעולם הכדורגל.

*לא מרגיש כל כך שקלינגר מייצג מלכתחילה את הפועל בצורה כלשהי מעבר לזה שהוא מאמן הקבוצה שזה תפקיד זמני במועדון כדורגל, על טועמה התבאסתי קצת כי אני רוצה שיצליח מקצועית וזה יקלקל לו.
החמישייה הפותחת של האוהדים
לעודד זה להגיד "לא לאלימות"
ואהבת לקבוצתך כמוך
בנצחון או בהפסד, העיקר ההגינות
באהבה יש רק מנצחים
הכי חשוב לפרגן ביציע, ומהיציע
בשבילנו הכוכב זה אתה
...
הפוסט קיבל 5 לייקיםShachamEl dudernioיפתח16BelosFrenzy
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני יכול לחשוב על שחקן אחד, שגם היה מאמן בהפועל ובקבוצות אחרות, ששמע קללות (ועדיין שומע) גרועות יותר, ומעולם לא הגיב כך.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

האדס כתב:אני יכול לחשוב על שחקן אחד, שגם היה מאמן בהפועל ובקבוצות אחרות, ששמע קללות (ועדיין שומע) גרועות יותר, ומעולם לא הגיב כך.
ולפני כמה ימים אותם המקללים עשו מחאה כי רצו לראות אותו מגיע אליהם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

האדס כתב: 03 יוני 2021, 18:57 אני יכול לחשוב על שחקן אחד, שגם היה מאמן בהפועל ובקבוצות אחרות, ששמע קללות (ועדיין שומע) גרועות יותר, ומעולם לא הגיב כך.
אבוקסיס כבר קיבל בתור שחקן לפחות פעם אחת אדום על תנועה מגונה לאוהדי נתניה לפי מה שזכור לי והתגרה לא פעם באוהדי ביתר אחרי שערים שכבש מולם, אני מאמין שהוא היה מגיב באופן דומה.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מדהים כמה הבנאדם מנותק, פוסט שלם נגד הקהל של הפועל ושום מילה על הקללות לקלינגר, גזענות לטועמה ואבו עביד, בוז לנשיא המדינה. רק אנחנו אשמים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
modag
קיבל.ה  317 לייקים

לא בייש אותי, אבל זה היה קצת עצוב לראות איך בשנייה אחת הקהל של מקקי שכח את כל מה שהוא עשה בשבילם בתור קפטן ובתור מאמן בליגת האלופות. העיקר שקומץ שר על שורה אובארוב זה פותח מהדורות חדשות אבל כשיציע שלם שר על נכות של בן אדם לא תראו שום התייחסות לכך, אפילו השדרים לא גינו. וזה למה הכדורגל שלנו לא מתקדם, לא בגלל מה שקלינגר עשה אתמול, בגלל כל השכונה מסביב של השדרים, צוות הואר והשופט שבאו מוכנים מהבית
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
bigi37
קיבל.ה  14 לייקים

modag כתב: 03 יוני 2021, 19:33 לא בייש אותי, אבל זה היה קצת עצוב לראות איך בשנייה אחת הקהל של מקקי שכח את כל מה שהוא עשה בשבילם בתור קפטן ובתור מאמן בליגת האלופות. העיקר שקומץ שר על שורה אובארוב זה פותח מהדורות חדשות אבל כשיציע שלם שר על נכות של בן אדם לא תראו שום התייחסות לכך, אפילו השדרים לא גינו. וזה למה הכדורגל שלנו לא מתקדם, לא בגלל מה שקלינגר עשה אתמול, בגלל כל השכונה מסביב של השדרים, צוות הואר והשופט שבאו מוכנים מהבית
אויש נו, "נכות של בן אדם"... כל בנאדם נורמטיבי יגלה הרבה יותר אמפתיה למקרה של אובארוב לעומת הנכות של קלינגר, ולכן יזדעדע הרבה יותר, ואני אומר את זה בתור אחד ששר גם לאובארוב וגם לקלינגר.
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  208 לייקים

לא בייש את הפועל, בייש רק את קלינגר.
ההתפרצות הזאת לא תהיה כתם על המועדון אלא כתם על הקריירה שלו.
לא משנה כמה הקהל של מכבי הקניט, קילל או זרק חפצים אסור בתכלית האיסור שדבר כזה יקרה.
אני לא מצפה מההנהלה לפטר אותו, כי אני כבר לא מצפה מהם לכלום, אבל גם אם היה קורה זה היה צעד לגיטימי ומתבקש.

קריאות השואה למכבי הן דווקא כן מביישות את הפועל ומותירות כתם שקשה לנקות.
הגיע הזמן שיפסקו.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. אותי זה לא בייש,
האם זה היה מביש?
חד משמעית כן.
2. מה שאני הרגשתי זה עצבים, כי זה פגע בנו.
במקום ללכת לנצח את קבוצת הפח הזאת, התעסקנו בזבל הזה.
פשוט טימטום.
3. ה"הסברים" של קלינגר רק עשו את זה יותר גרוע.
סטיגמה מהלכת של מאמן ערס ישראלי מצוי.
4. אם כבר מדברים על בושה, אז מבישות הקללות לטועמה,
ומביש שזה כל כך מקובל במדינת ישראל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

את הפועל? לא, קשה לבייש מועדון עם בעלים כל כך מבישים שהביאו אותנו לשפל המדרגה עם השכונה שהם עושים פה.
את עצמו? כן ולא רק הוא, כל הספסל שלנו. בלהט המשחק יכולתי להסכים עם זה, בדיעבד זאת התנהגות שכונה של מועדון שכונה.
זה לא מפריע לי כי הוא והערס הזה שהחליף את נהג המונית לשעבר, והגנב לכאורה, שעוד שנייה הלך מכות עם מישהו המצוות של מכבי - מתאימים למידות שהתרגלנו אליהם בשנים האחרונות מהאנשים שבקודקוד של המועדון הגוסס הזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםKingAlpacaRed GhostGaudi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

"מועדון שכונה". יאללה סתום ת'פה
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

וככלל מעניין אותי אם כל המילים כמו "נוכלים", "שכונה" וכדומה היו רצות פה כל כך הרבה אם הניסנובים היו אשכנזים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יוני 2021, 20:57 "מועדון שכונה". יאללה סתום ת'פה
פשש משטרת הפורום גם בגרסה החדשה. פגעתי בך? יש מצב שאתה קרוב משפחה של מישהו?
לפטר מאמן ולהחזיר פעמיים בעונה זה לא שכונה? להחתים שחקנים על פי משקל? לגייס מנכ"ל ביד 2? לפטר שחקנים שלא בא להם לשלם להם בטענות מופרכות? למנות מנכ"לית שההתמחות שלה זה בלהלין שכר בהבימה?

ממש מעניין אותי המוצא האתני שלהם.
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 03 יוני 2021, 21:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יוני 2021, 20:58 וככלל מעניין אותי אם כל המילים כמו "נוכלים", "שכונה" וכדומה היו רצות פה כל כך הרבה אם הניסנובים היו אשכנזים.
כן, כמו שלטביב קראו שכונה רק בגלל שלא היה אשכנזי
😓
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 21:06
לפטר מאמן ולהחזיר פעמיים בעונה זה לא שכונה? להחתים שחקנים על פי משקל? לגייס מנכ"ל ביד 2? לפטר שחקנים שלא בא להם לשלם להם בטענות מופרכות? למנות מנכ"לית שההתמחות שלה זה בלהלין שכר בהבימה?

אתה כל הזמן כותב פה בז'רגון וסגנון של אוהדי מכבי, נמאס כבר לקרוא את זה. תקרא להפועל שלי "מועדון שכונה" אז תקבל פידבק באותה רמה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

האדום הצורר כתב: 03 יוני 2021, 21:15

אתה כל הזמן כותב פה בז'רגון וסגנון של אוהדי מכבי, נמאס כבר לקרוא את זה. תקרא להפועל שלי "מועדון שכונה" אז תקבל פידבק באותה רמה.
טכנית לצורר, היחיד פה שחשוד כאוהד מכבי זה אתה.
אתה לא חייב לקרוא מה שאני כותב אם נמאס לך אף אחד לא מכריח אותך, לסתום לי את הפה גם אלף כמוך לא יסתמו.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

רדפוקס כתב:
רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 21:06 פשש משטרת הפורום גם בגרסה החדשה. פגעתי בך? יש מצב שאתה קרוב משפחה של מישהו?

טכנית לצורר, היחיד פה שחשוד כאוהד מכבי זה אתה.
אתה לא חייב לקרוא מה שאני כותב אם נמאס לך אף אחד לא מכריח אותך, לסתום לי את הפה גם אלף כמוך לא יסתמו.
הוא לא אוהד מכ'.
אדום אמיתי.
תפסיק כבר אתה מגזים.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

למי אכפת, ששל
אנטי ביתר לשעבר
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ולנושא האשכול - אתמול לראשונה מזה הרבה זמן חיבבתי את ניר קלינגר.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroRon.T
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

הרגש גאה בקלינגר,השכל הישר רואה בהתפרצות הזאת אובדן שליטה שלא מתאים למישהו שאמור להוביל את העגלה הזאת שנקראת הפועל תל אביב.
מצד אחד האנושיות שלו יוצרת סימפטיה אבל אני מסתכל גם על זה ששחקנים יכולים לסבול תחתיו,אני מתאר לעצמי שהפאסון שצריך להיות למאמן בהתנהלות איתם נעלם מהר מאוד כשהוא עצבני ושהם לא מרגישים שעומדת דמות יציבה שתכבד ותתמוך בהם בכל מני מצבים ואף תתנהל בקטנוניות, סתם דוגמא איך שנפל על ספירובסקי בחילוף ההוא נגד נתניה.
אם הוא ממשיך עונה הבאה ההנהלה חייבת לדרוש ממנו שינוי בהתנהלות.וכמובן שהוא חייב להיקנס על המקרה הזה ביחד עם טועמה,הם לא יכולים להתנהג בשכונתיות כזאת ולהמשיך כרגיל
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Hapolo כתב:הרגש גאה בקלינגר,השכל הישר רואה בהתפרצות הזאת אובדן שליטה שלא מתאים למישהו שאמור להוביל את העגלה הזאת שנקראת הפועל תל אביב.
מצד אחד האנושיות שלו יוצרת סימפטיה אבל אני מסתכל גם על זה ששחקנים יכולים לסבול תחתיו,אני מתאר לעצמי שהפאסון שצריך להיות למאמן בהתנהלות איתם נעלם מהר מאוד כשהוא עצבני ושהם לא מרגישים שעומדת דמות יציבה שתכבד ותתמוך בהם בכל מני מצבים ואף תתנהל בקטנוניות, סתם דוגמא איך שנפל על ספירובסקי בחילוף ההוא נגד נתניה.
אם הוא ממשיך עונה הבאה ההנהלה חייבת לדרוש ממנו שינוי בהתנהלות.וכמובן שהוא חייב להיקנס על המקרה הזה ביחד עם טועמה,הם לא יכולים להתנהג בשכונתיות כזאת ולהמשיך כרגיל
לא חושב שיש הייתה או תהיה בעיה מול השחקנים.
המקרה הזה הוא היוצא מהכלל שאינו מעיד על הכלל.
זה קצת קל לכולם לשפוט אותו מבחוץ.
קשה יותר לכולם לשים את עצמם באותה סיטואציה , לחשוב איך הם היו נוהגים , ואז גם לשקף את האמת שלהם החוצה.
הוא אמוציונלי על הקווים.תמיד היה ותמיד יהיה לטוב ולרע.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

צריך לפטר את קלינגר כי הוא מאמן תחת לא בגלל שהוא התעצבן שפסלו לו גול חוקי בגמר גביע בדקה 115
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

רדפוקס כתב: 03 יוני 2021, 19:50 את הפועל? לא, קשה לבייש מועדון עם בעלים כל כך מבישים שהביאו אותנו לשפל המדרגה עם השכונה שהם עושים פה.
את עצמו? כן ולא רק הוא, כל הספסל שלנו. בלהט המשחק יכולתי להסכים עם זה, בדיעבד זאת התנהגות שכונה של מועדון שכונה.
זה לא מפריע לי כי הוא והערס הזה שהחליף את נהג המונית לשעבר, והגנב לכאורה, שעוד שנייה הלך מכות עם מישהו המצוות של מכבי - מתאימים למידות שהתרגלנו אליהם בשנים האחרונות מהאנשים שבקודקוד של המועדון הגוסס הזה.
דווקא חבל שעצרו את דודי מגן כשהלך להרביץ ליואב זיו
הפוסט קיבל לייק אחדהגלמוד מלוד
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

ככה זה בקומוניזם: סתימת פיות בשם הפלורוליזם הטוטליטרי.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

Chegi כתב:
מדהים כמה הבנאדם מנותק, פוסט שלם נגד הקהל של הפועל ושום מילה על הקללות לקלינגר, גזענות לטועמה ואבו עביד, בוז לנשיא המדינה. רק אנחנו אשמים.
גם אני שרקתי בוז לנשיא המדינה. מה הבעיה עם זה?
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

chimpfive כתב: 04 יוני 2021, 00:19

ככה זה בקומוניזם: סתימת פיות בשם הפלורוליזם הטוטליטרי.
אתה מבין את ההבדל בין סתימת פיות לבין ״סתום ת׳פה״?
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מי ישמע מה עשה כבר יש בליגה הזו שחקן כדורגל ששכב עם קטינה (גם אם לא באשמתו בהכרח) אז על כמה תנועות לא הכי יפות עכשיו לעשות סרט ממש בקטנה
שליחת תגובה