קבוצת אוהדים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא מבין את הטיעון הזה של "אם בלה בלה בלה לך תפתח קבוצה".

אני טוען שמה שנכון כרגע לאוהדי הפועל זה להתחיל לחשוב על היום שבו תצטרך לקום קבוצת אוהדים.
כמובן שקבוצת אוהדים כזו, אם תקום, חייבת לקבל תמיכה גורפת של כל האוהדים.
אם תהיה לזה היענות של 30% מהקהל אז באמת אין בזה טעם.

אני לא טוען שזה צריך לקרות עכשיו, אלא שכמו שאני רואה את הדברים - לא יהיה מנוס מזה בעתיד (בקיץ, בקיץ שאחריו, וואטבר).

ה"לך תקים קבוצה" הזה לא רלוונטי בשום צורה.
זה כמו שאני אגיד לך "לך תגיש מועמדות לראשות הממשלה" אם אתה מתלונן על ביבי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 10:24 סבבה.
נמשיך לחכות שגרינברג ימכור.
עדיף ככה מאשר לשחק 3-4 שנים בליגות נמוכות הרי. כי עם הניסנובים העתיד שלנו בעוד 3-4 שנים טוב בהרבה.
מתחיל להזכיר את הטיעון של גנץ למה לשבת עם ביבי. זה או לרדת לליגה ג׳ או להישאר עם הניסנובים לנצח?
במקום להקים קבוצת אוהדים (שכמובן כולנו יודעים איך, מאיפה מביאים ערבויות) שמישהו ישקיע את כל הזמן והנרגיה בלהביא רוכש ולשים לניסנובים בפרצוף, זה יעשה טוב להפועל, לא ניהול אוהדים
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

סבבה.
אנחנו מחכים כבר 4 שנים ל"להביא רוכש" הזה. לא רואה שזה הולך לאנשהו.

גם מה זה אומר "ניהול אוהדים"?
ברגע שתעשה את זה בצורה מסודרת (לא כמו ענייני רמון והעמותה) ותצמצם את רשימת מקבלי ההחלטות למספר אנשים בודדים, אין שום סיבה שהניהול לא יהיה יותר טוב מהיום.
אף אחד לא רוצה מצב שהחלטות יתקבלו בסימפוזיון של 250 אנשים. כמה "אנשי ניהול" שאוהדים את הקבוצה יוכלו לנהל את העסק הזה לא פחות טוב מהגרינברגים תאמין לי. גם ברמה בניהולית וגם ברמה המקצועית.

רק בקיץ הזה ובקיץ הקודם "ניהול אוהדים" כנראה היה מנחית פה לפחות 2 מבין כל הקאניוק, ממן, לוסיו ואלה שעכשיו כולם פה בוכים שלא הגיעו לפה.
אין ניהול גרוע יותר ממה שקורה פה כרגע.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נייט כתב: 04 ינואר 2021, 10:43
טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 10:34 לא מבין את הטיעון הזה של "אם בלה בלה בלה לך תפתח קבוצה".

אני טוען שמה שנכון כרגע לאוהדי הפועל זה להתחיל לחשוב על היום שבו תצטרך לקום קבוצת אוהדים.
כמובן שקבוצת אוהדים כזו, אם תקום, חייבת לקבל תמיכה גורפת של כל האוהדים.
אם תהיה לזה היענות של 30% מהקהל אז באמת אין בזה טעם.

אני לא טוען שזה צריך לקרות עכשיו, אלא שכמו שאני רואה את הדברים - לא יהיה מנוס מזה בעתיד (בקיץ, בקיץ שאחריו, וואטבר).

ה"לך תקים קבוצה" הזה לא רלוונטי בשום צורה.
זה כמו שאני אגיד לך "לך תגיש מועמדות לראשות הממשלה" אם אתה מתלונן על ביבי.
:rose:
אבל יש כאן כמה אנשים שכבר חשבו על זה.
מעורבים בקבוצת אוהדים אחרת. מצענינים בדברים ולא סתם זורקים רעיונות לאויר הפורום. והם אומרים לך שזה לא ראלי. שזה דורש הרבה מאוד כסף שאין לך ואתה הולך להתבוסס בבוץ של קבוצות ליגה ג' עד א שם הכל מושחת ובשביל לעלות לליגגה הלאומית אתה כבר צריך כמה מליונים. מכבי חפו למשל לא מצליחה לעשות את זה כבר שנים והיא עם תקציב של 1.5 מליון, בשביל לעלות שם על "בטוח" אתה צריך כבר שכר שחקנים של 2-3 מליון וזה לפני הוצאות נלוות.

אתם מדברים על טוטו אבל הכסף מהטוטו מגיע למועדון רק אחרי שנתיים פעילות. אתם בונים על כסף ממחלקות ילדים אבל מי יבוא כאשר יש 100 מחלקות בסביבה? מאיפה משלמים למאמנים? למגרשים וכו'
האמירה היא לא משהו מתריס ודווקאי נגדכם אלא הצגת המציאות.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 10:59 סבבה.
אנחנו מחכים כבר 4 שנים ל"להביא רוכש" הזה. לא רואה שזה הולך לאנשהו.

גם מה זה אומר "ניהול אוהדים"?
ברגע שתעשה את זה בצורה מסודרת (לא כמו ענייני רמון והעמותה) ותצמצם את רשימת מקבלי ההחלטות למספר אנשים בודדים, אין שום סיבה שהניהול לא יהיה יותר טוב מהיום.
אף אחד לא רוצה מצב שהחלטות יתקבלו בסימפוזיון של 250 אנשים. כמה "אנשי ניהול" שאוהדים את הקבוצה יוכלו לנהל את העסק הזה לא פחות טוב מהגרינברגים תאמין לי. גם ברמה בניהולית וגם ברמה המקצועית.

רק בקיץ הזה ובקיץ הקודם "ניהול אוהדים" כנראה היה מנחית פה לפחות 2 מבין כל הקאניוק, ממן, לוסיו ואלה שעכשיו כולם פה בוכים שלא הגיעו לפה.
אין ניהול גרוע יותר ממה שקורה פה כרגע.
תגיד לי, על מה אתה מדבר, יש לך מושג בכלל?
מה זה רשימת מקבלי החלטות?
מאיפה אתה מביא כסף?
אתה חושב שאוהדים ישימו כסף וייקנו מנוי על קבוצה בליגה ג׳?
כמה אנשים מקבלי החלטות, 5?
אתה רוצה שקבלת ההחלטות תישען על קפריזה של כל אוהד. זה לא אוהב את ורמוט, זה לא את אלישע, ההוא לא אוהב מושאלים. יש לך מושג איך מנגנון כזה עובד בכלל?
אנחנו מחכים 12 שנים להביא רוכש וכל עוד לא יגיע כזה, אתה תהיה בדיוק במצב שאתה נמצא היום, לפחות מבחינה הישגית. כמו שאמרו לך פה, אתה לא קטמון ולא חיפה שפירא. מה שמספק אותם לא מספק את הפועל ת״א.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

תגיד, אם אני עכשיו מבטיח לך (סתם תיאורטית) שקבוצת אוהדים כזו כל שנה תעלה ליגה ו-3 שנים מיום הקמתה היא כבר תהיה בליגה הלאומית, אתה בעד?
נערך לאחרונה על ידי טכנית לארז ב 04 ינואר 2021, 11:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אסור לנו כקהל להתנהל בפזיזות בנושא ההקמה של קבוצת אוהדים.
כפי שנהוג בקבוצות אוהדים לערוך סקר מקיף ומקצועי בנושאים מהותיים , שהם היסודות של המועדון , גם כאן אסור שזו תהיה הקמה ספונטנית , אלא רק לאחר סקר מקיף בקרב כל שכבות הקהל , גם קהל כזה שלא מגיע לאיצטדיון בדרך קבע.
עוד לא הגענו לנקודה הזו , לדעתי.
יש להמתין לפחות עד סיום העונה הבאה 2021/2022.
לחמן
קיבל.ה  8 לייקים

שחררו מהשירשור פה איזה קבוצת אוהדים רק בכדורסל זה יכול להצליח
אמאאא של מתן רוצים טיפול חינם או אבאאא של מתן תוריד אתהזקן :bored:
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:13 תגיד, אם אני עכשיו מבטיח לך (סתם תיאורטית) שקבוצת אוהדים כזו כל שנה תעלה ליגה ו-3 שנים מיום הקמתה היא כבר תהיה בליגה הלאומית, אתה בעד?
לא. וזה אם אתה מבטיח, מה שאין לך שום יכולת לעשות. כל הרעיון שלך היפותטי ומדבר על דברים שאתה לא באמת מבין בהם, לפחות זה מה שעולה ממה שאתה כותב. להפועל אין 3 שנים לחזור לבמה המרכזית, זה צריך לקרות אתמול.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

בני12 כתב:דרך אגב, כולם מסתכלים על קטמון.
קביליו תקועה כבר שנים בליגה א'
נורדיה שהוקמה לפני 6 שנים גם עדיין בליגה א'
הכדורגל לא דומה בכלום לכדורסל בקטע הזה.
בהחלט.
וגם ניתן להוסיף את מ.ס רובי שפירא.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

De Niro כתב: 04 ינואר 2021, 11:14 אסור לנו כקהל להתנהל בפזיזות בנושא ההקמה של קבוצת אוהדים.
כפי שנהוג בקבוצות אוהדים לערוך סקר מקיף ומקצועי בנושאים מהותיים , שהם היסודות של המועדון , גם כאן אסור שזו תהיה הקמה ספונטנית , אלא רק לאחר סקר מקיף בקרב כל שכבות הקהל , גם קהל כזה שלא מגיע לאיצטדיון בדרך קבע.
עוד לא הגענו לנקודה הזו , לדעתי.
יש להמתין לפחות עד סיום העונה הבאה 2021/2022.
אני הייתי מציע לסע לצפת להשתטח על קברים ולהתפלל, זה בטוח יעזור מכל ההתקשקשות פה ובטח יותר מלהקים קבוצת אוהדים, אפשר לחשוב שאנחנו בברצלונה פה.
אנשים מקושרים שיהפכו את העולם למצוא רוכש, אחד כזה שיבוא ויעיף את הקבוצה מהידיים של האנשים האלה. חבל להשקיע כל אנרגיה במשהו אחר
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

ולמה שאני ארצה לחכות 3 שנים להיות בלאומית, עם לא הרבה מאמץ אנחנו שם תוך חצי שנה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 04 ינואר 2021, 11:16
טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:13 תגיד, אם אני עכשיו מבטיח לך (סתם תיאורטית) שקבוצת אוהדים כזו כל שנה תעלה ליגה ו-3 שנים מיום הקמתה היא כבר תהיה בליגה הלאומית, אתה בעד?
לא. וזה אם אתה מבטיח, מה שאין לך שום יכולת לעשות. כל הרעיון שלך היפותטי ומדבר על דברים שאתה לא באמת מבין בהם, לפחות זה מה שעולה ממה שאתה כותב. להפועל אין 3 שנים לחזור לבמה המרכזית, זה צריך לקרות אתמול.
אה, להפועל אין 3 שנים לחזור לבמה המרכזית וזה צריך לקרות אתמול.
אם לא שמת לב אנחנו קבוצת של פליאוף תחתון/ליגה לאומית כבר 7 עונות ברציפות.

תגידו פשוט שלא בא לכם 3-4 שנים של ליגות נמוכות ושאתם מעדיפים להמשיך להינות ממפגשי התחתית היוקרתיים מול כפ"ס וחדרה מאשר לשחק בשפרעם או בטבריה. זה טיעון לגיטימי.
התירוצים האלה ולחפש למה קטמון כן והפועל ת"א (עם היענות מלאה של הקהל כאמור) לא זה די מגוחך בעיני. אין שום דבר שקבוצת אוהדים של הפועל קטמון יכולה לעשות שקבוצת אוהדים של הפועל ת"א לא יכולה לעשות.

"להפועל אין 3 שנים". כן כי כרגע עם הגרינברגים אני משוכנע שתוך חצי שנה-שנה נחזור להיות קבוצת צמרת. אין ספק.

redrony כתב: 04 ינואר 2021, 11:20 ולמה שאני ארצה לחכות 3 שנים להיות בלאומית, עם לא הרבה מאמץ אנחנו שם תוך חצי שנה
כן, רק עם חובות של 30 מיליון שקל ובלי שום אופק ושאיפות כלשהן.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית, בהצלחה לך. לך תקים קבוצת אוהדים, בבקשה. זה הרי פשוט וקל ההצלחה מובטחת, פיצחת כבר הכל. אם צריך עוד לשכנע אנשים למה האוהדים חייבים להתרחק מהמועדון אז כנראה אנחנו באמת בבעיה.
אני רק מקווה שכשיהיה רוכש, הקרבה הכי גדולה של אוהדים למועדון תהיה שער 5
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

עוד פעם "לך תקים קבוצה".
אענה לך בשפה שלך - תמשיך לחכות למשיח, תמשיך לבכות כמה הגרינברגים הורסים את המועדון ותמשיך לא להציע שום דבר שנותן למועדון הזה עתיד טוב יותר מהחורבן שהוא חווה כרגע. בהצלחה לך.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:26 עוד פעם "לך תקים קבוצה".
אענה לך בשפה שלך - תמשיך לחכות למשיח, תמשיך לבכות כמה הגרינברגים הורסים את המועדון ותמשיך לא להציע שום דבר שנותן למועדון הזה עתיד טוב יותר מהחורבן שהוא חווה כרגע. בהצלחה לך.
אז בוא תגיד אתה מה לעשות, אל תקים קבוצה. אתה נראה לי מפנטז כמו ילד בלי שיש לך מושג מה אתה אומר. להגיד ״קבוצת אוהדים״ זה יופי. דבר איתי מה זה אומר בפועל. צעדים, 1 2 3.
אני אוהד. רואה משחקים. שמח שמנצחים, מתבאס שמפסידים. קונה מנוי לי ולבן שלי. מה עוד אני צריך לעשות? ובוא נניח שאני אעשה את זה, כמה עוד יעשו את זה?
שאלתי אותך שאלות פרקטיות לאורך הדרך ולא ענית לי על אחת. רק זמזמת איזו הבטחה חסרת תכלית ואמרת שעם הניסנובים רע. יופי, באמת אנליסט על.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שלב ראשון זה התגייסות גורפת של כל אוהדי הפועל או לפחות של רובם המוחלט של אלה שנוהגים לעשות מנויים ולבוא למשחקים.
שלב שני זה חברות במיזם הזה שכולל סכום שנתי של כמה מאות שקלים.
הכסף הזה ישמש אותך בתור התחלה לבנות קבוצה לליגות ג', ב' ו-א' וככל שהקבוצה תתקדם גם יגיעו יותר אנשים, יותר ספונסרים ובכלל יותר כסף. וככה אתה תנהל קבוצת אוהדים.

עדיין לא הבנתי מכל המתנגדים פה למה קבוצת אוהדים של חצי מאוהדי הפועל ירושלים הצליחה להעפיל די מהר לליגה הלאומית אבל קבוצת אוהדים של הפועל ת"א לא תצליח לעשות את זה.
אבל שוב, אתה בעצמך אמרת פה שגם אם תקבל עכשיו הבטחה מאלוהים שתגיע עד הלאומית תוך 3 שנים (3 עליות רצופות) - אתה לא בעד זה.כלומר פשוט לא בא לך לשחק בליגות נמוכות ואתה מחפש תירוצים למה לא, בתקווה שהמשיח יבוא ובין רגע הפועל תחזור לרוץ לאליפות.
בא לך לעשות לך ולבן שלך מנוי לליגת העל ולא בא לך ליגה ג' וליגה ב'. פשוט תגיד את זה. זה טיעון לגיטימי מאוד לדעתי.

"בלי שיש לך מושג מה זה אומר", "מפנטז כמו ילד", "באמת אנליסט על".
מי שמפנטז כמו ילד, בלי שיש לו באמת מושג וחושב שהוא אנליסט על זה אתה שחושב שאוטוטו מעבר לפינה נמצא אותו "רוכש" ומוכן להמשיך לתת למועדון הזה למות במתכונתו הנוכחית.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:36 שלב ראשון זה התגייסות גורפת של כל אוהדי הפועל או לפחות של רובם המוחלט של אלה שנוהגים לעשות מנויים ולבוא למשחקים.
שלב שני זה חברות במיזם הזה שכולל סכום שנתי של כמה מאות שקלים.
הכסף הזה ישמש אותך בתור התחלה לבנות קבוצה לליגות ג', ב' ו-א' וככל שהקבוצה תתקדם גם יגיעו יותר אנשים, יותר ספונסרים ובכלל יותר כסף. וככה אתה תנהל קבוצת אוהדים.

עדיין לא הבנתי מכל המתנגדים פה למה קבוצת אוהדים של חצי מאוהדי הפועל ירושלים הצליחה להעפיל די מהר לליגה הלאומית אבל קבוצת אוהדים של הפועל ת"א לא תצליח לעשות את זה.
אבל שוב, אתה בעצמך אמרת פה שגם אם תקבל עכשיו הבטחה מאלוהים שתגיע עד הלאומית תוך 3 שנים (3 עליות רצופות) - אתה לא בעד זה.כלומר פשוט לא בא לך לשחק בליגות נמוכות ואתה מחפש תירוצים למה לא, בתקווה שהמשיח יבוא ובין רגע הפועל תחזור לרוץ לאליפות.
בא לך לעשות לך ולבן שלך מנוי לליגת העל ולא בא לך ליגה ג' וליגה ב'. פשוט תגיד את זה. זה טיעון לגיטימי מאוד לדעתי.

"בלי שיש לך מושג מה זה אומר", "מפנטז כמו ילד", "באמת אנליסט על".
מי שמפנטז כמו ילד, בלי שיש לו באמת מושג וחושב שהוא אנליסט על זה אתה שחושב שאוטוטו מעבר לפינה נמצא אותו "רוכש" ומוכן להמשיך לתת למועדון הזה למות במתכונתו הנוכחית.
אני מחפש תירוצים? אני צריך לחפש תירוצים בשביל לא לרצות לשחק בליגות הנמוכות? אני אוהד קבוצת מתנ״ס?
אני לא מפנטז ואני בטח לא אנליסט. אני מאוד ריאלי. אני יודע מה התרופה היחידה ליציאה מהמצב הנוכחי, וכן, המצב הנוכחי קשה שלא לומר אנוש, אבל זה מה יש.
אף אחד לא אמר שקבוצת אוהדים לא תגיע לליגה לאומית, נראה לי שמה שאתה לא מבין זה שאף אחד לא שואף פה לקבוצה בליגה הלאומית שעוד 3 שנים תהיה בדיוק סאותו מצב שהיא נמצאת בו היום. נכון, אולי בלי חובות לאופ״א (ובוא נראה מה יהיה עם זה) אבל ללא שום יכולת כלכלית להיות קבוצה השגית. וזה שהלכת על הבסט קייס כמו ״התגייסות גורפת״ שזו בדיחה עצובה. איפה אתה חי?
אני שוב אומר, אתה מתאר בהיפוטזה תהליך מאוד רומנטי שנראה לפי המצב הנוכחי בלתי אפשרי שאם יתרחש ואם יצליח (וזה שני ״אם״ ענקיים) יביא אותנו בעוד 4-5 שנים להיות קבוצה בליגה הלאומית שעדיין תחפש מיליארדר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני גם לא שואף ללאומית. אני שואף לקבוצה שתתחרה על אליפויות ושאחרי כמה שנים כבר לא תהיה קבוצת אוהדים.
אני שואף לקבוצה שבזכות היענות הקהל (ואני מתכוון לכל הקהל, כולל אותך וכולל מי שמתנגד, כי רק ככה הפועל תממש את הכוח שלה) תגיע עד הלאומית ואולי אפילו עד ליגת העל.
אני בהחלט מודע לזה שכדי להגיע לליגת העל או אולי אפילו כדי להיות קבוצת שמתמודדת על עליה מהלאומית - צריך מישהו שיבוא לשים כסף. לא גולדהאר או חוגג, אבל מישהו ששם כסף מהכיס.
אני מאמין בהחלט שבהינתן קבוצה נקייה לחלוטין מחובות שתימסר בחינם - יגיע האיש הזה, וזה לבטח יהיה כר יותר אטרקטיבי עבורו מאשר מה שיש כרגע (30 מיליון חובות).

אם האיש הזה לא יבוא ואם אני טועה ואני חי בסרט והקבוצה הזו תיתקע בלאומית? זה יהיה עצוב מאוד, אבל נדע שעשינו מה שיכולנו כדי לנסות להרים את הקבוצה הזו בחזרה לאן שהיא צריכה להגיע.
וחוץ מזה, גם בתסריט הבלהות הזה, זה באמת יותר גרוע מהמצב הנוכחי?
איפה לדעתך הפועל תהיה עוד שנה-שנתיים-שלוש אם אתה צריך להמר כרגע?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:50 אני גם לא שואף ללאומית. אני שואף לקבוצה שתתחרה על אליפויות ושאחרי כמה שנים כבר לא תהיה קבוצת אוהדים.
אני שואף לקבוצה שבזכות היענות הקהל (ואני מתכוון לכל הקהל, כולל אותך וכולל מי שמתנגד, כי רק ככה הפועל תממש את הכוח שלה) תגיע עד הלאומית ואולי אפילו עד ליגת העל.
אני בהחלט מודע לזה שכדי להגיע לליגת העל או אולי אפילו כדי להיות קבוצת שמתמודדת על עליה מהלאומית - צריך מישהו שיבוא לשים כסף. לא גולדהאר או חוגג, אבל מישהו ששם כסף מהכיס.
אני מאמין בהחלט שבהינתן קבוצה נקייה לחלוטין מחובות שתימסר בחינם - יגיע האיש הזה, וזה לבטח יהיה כר יותר אטרקטיבי עבורו מאשר מה שיש כרגע (30 מיליון חובות).

אם האיש הזה לא יבוא ואם אני טועה ואני חי בסרט והקבוצה הזו תיתקע בלאומית? זה יהיה עצוב מאוד, אבל נדע שעשינו מה שיכולנו כדי לנסות להרים את הקבוצה הזו בחזרה לאן שהיא צריכה להגיע.
וחוץ מזה, גם בתסריט הבלהות הזה, זה באמת יותר גרוע מהמצב הנוכחי?
כן. כי בתסריט הנוכחי, למרות שאתה ממהר לשלול את זה בתואנה של ״כמה שנים אתה מחכה לרוכש״, זה עדיין תסריט יותר הגיוני ויותר מהיר, כמה שזה נראה רע, הוא הרבה פחות מורכב. הפועל עברה בעשר שנים האחרונות 4-5 ידיים מה שאומר שהעברת בעלות היא דבר שכן קורה פה. זה שמגיעים הבעלים הלא נכונים, זה כבר סיפור אחר, ואם אנחנו יכולים לתרום במשהו זה אולי איכשהו לעזור במציאת בעלים שכזה. אני בוודאות לא אתמוך באוהדים שמנהלים או חולקים בניהול הקבוצה. הנסיון של זה בהפועל הראה לי שזה כמו הקומוניזם, אולי אפשרי בתיאוריה אבל לא בפרקטיקה.
בכדורסל אולי שהוא ענף מת ולא מעניין, הקבוצ תחרותית וזה יופי, אבל בוא, איזה השגים הביאו שם? וכן, זה ענף עם תקרת זכוית שנובעת גם מהמונופול של מכבי ובעיקר מהניהול הבזוי שלו באירופה וע״י המנהלת בליגה.
כדורגל זה סרט אחר לגמרי
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוקיי.
אז כנראה ההבדל ביני לבינך הוא שאתה באמת מאמין שיש סיכוי שיגיע לכאן רוכש בקרוב ואני קצת פחות אופטימי לגבי זה.

הלוואי וזה יקרה.
אם אתה אומר לי היום שבעוד שנתיים וחצי בא לפה משקיע-משיח שייקח את הקבוצה הזו ויהפוך אותה בחזרה לקבוצה ששואפת לקחת אליפויות אני רוכש תסריט כזה כעת. אני גם מוכן לחכות יותר.

אבל שוב, איפה אתה רואה את הפועל שנתיים-שלוש מהיום?
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 12:00 אוקיי.
אז כנראה ההבדל ביני לבינך הוא שאתה באמת מאמין שיש סיכוי שיגיע לכאן רוכש בקרוב ואני קצת פחות אופטימי לגבי זה.

הלוואי וזה יקרה.
אם אתה אומר לי היום שבעוד שנתיים וחצי בא לפה משקיע-משיח שייקח את הקבוצה הזו ויהפוך אותה בחזרה לקבוצה ששואפת לקחת אליפויות אני רוכש תסריט כזה כעת. אני גם מוכן לחכות יותר.

קודם כל, כן, אני באמת מאמין שזה יקרה מתישהו. רק כי אני חושב שבסוף אין ברירה אחרת. להגיד לך שאני כרגע אופטימי, לא, אבל אני יודע שכדורגל זה דבר מחזורי ודברים שנראים כרגע לא אפשריים והזויים יכולים להיות עוד שנה שנתיים מציאות. ככה לפחות כמעט 40 שנה בעניין לימדו אותי.

אני לא יודע מה יהיה עוד שנתיים שלוש כי אני לא נביא. אני יכול להגיד מה התקווה שלי והיא שעוד השנה יבוא מישהו וייקח את הקבוצה הזו. אני מבין שזה גם עלול לא לקרות אבל אני בהחלט חושב שזה לא תסריט מופרך לגמרי.
אני מסכים איתך שמי שמחזיק בקבוצה היום כנראה או שהוא דביל מוחלט או שהאינטרס של הקבוצה הוא משני עבורו. אבל אני מזכיר לך שכולם אוהדי הפועל ובזה אני לא מטיל ספק (בשביל הלראות לך שגם קבוצת אוהדים יכולה לקבל החלטות אינטרסנטיות) . לצערי אני לא יודע מה המאמצים האמיתיים של האנשים האלה להביא רוכש (אני כן מאמין שבועז תושב מחפש אחד כזה, לא יודע אם יש לו את היכולות להביא).
בהפועל לאורך השנים, מאז שאני זוכר, מתקופת ההסתדרות ואלי מילר וגלמן, דרך כתר, הראל וכל מי שהיו אחר כך, שקיפות מעולם לא היתה. גם לא שניהל רמון עם עמותה, בטח לא בתקופת טביב,
שאני מסתכל על גולדהאר או יענקל׳ה או אלונה אני לפחות בטוח שהאנשים האלה מחפשים את טובת הקבוצה שלהם. לא תמיד מצליחים, אבל נראה לפחות מכאן, שכמות הקומבינות הטביביות, כביריות, לוזוניות היא מינימלית.
זה מה שאני מקווה שיבוא, זה מה שמועדון כמו הפועל ראוי וזו האופציה היחידה במרקם הבעלות הנוכחית בכדורגל הישראלי שתחזיר את המועדון הזה לפסים. כל דבר אחר, כולל קבוצת אוהדים זה טלאי על טלאי שמאחוריהם יש קרע אחד עמוק וגדול. אז צריך ג׳ינס חדש, לא גוף חדש, רק ג׳ינס
נערך לאחרונה על ידי redrony ב 04 ינואר 2021, 12:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:36
עדיין לא הבנתי למה אתה מגדיר 9 שנים כ"להעפיל די מהר" ?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בני12 כתב: 04 ינואר 2021, 12:36
טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 11:36
עדיין לא הבנתי למה אתה מגדיר 9 שנים כ"להעפיל די מהר" ?
קטמון הוקמו ב2007/08 ובעונת 2013/14 הם כבר שיחקו בלאומית. כלומר כעבור 6 שנים. לא 9.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

redrony כתב: 04 ינואר 2021, 12:34

הלוואי וזה יקרה.

קודם כל, כן, אני באמת מאמין שזה יקרה מתישהו. רק כי אני חושב שבסוף אין ברירה אחרת. להגיד לך שאני כרגע אופטימי, לא, אבל אני יודע שכדורגל זה דבר מחזורי ודברים שנראים כרגע לא אפשריים והזויים יכולים להיות עוד שנה שנתיים מציאות. ככה לפחות כמעט 40 שנה בעניין לימדו אותי.

אני לא יודע מה יהיה עוד שנתיים שלוש כי אני לא נביא. אני יכול להגיד מה התקווה שלי והיא שעוד השנה יבוא מישהו וייקח את הקבוצה הזו. אני מבין שזה גם עלול לא לקרות אבל אני בהחלט חושב שזה לא תסריט מופרך לגמרי.
אני מסכים איתך שמי שמחזיק בקבוצה היום כנראה או שהוא דביל מוחלט או שהאינטרס של הקבוצה הוא משני עבורו. אבל אני מזכיר לך שכולם אוהדי הפועל ובזה אני לא מטיל ספק (בשביל הלראות לך שגם קבוצת אוהדים יכולה לקבל החלטות אינטרסנטיות) . לצערי אני לא יודע מה המאמצים האמיתיים של האנשים האלה להביא רוכש (אני כן מאמין שבועז תושב מחפש אחד כזה, לא יודע אם יש לו את היכולות להביא).
בהפועל לאורך השנים, מאז שאני זוכר, מתקופת ההסתדרות ואלי מילר וגלמן, דרך כתר, הראל וכל מי שהיו אחר כך, שקיפות מעולם לא היתה. גם לא שניהל רמון עם עמותה, בטח לא בתקופת טביב,
שאני מסתכל על גולדהאר או יענקל׳ה או אלונה אני לפחות בטוח שהאנשים האלה מחפשים את טובת הקבוצה שלהם. לא תמיד מצליחים, אבל נראה לפחות מכאן, שכמות הקומבינות הטביביות, כביריות, לוזוניות היא מינימלית.
זה מה שאני מקווה שיבוא, זה מה שמועדון כמו הפועל ראוי וזו האופציה היחידה במרקם הבעלות הנוכחית בכדורגל הישראלי שתחזיר את המועדון הזה לפסים. כל דבר אחר, כולל קבוצת אוהדים זה טלאי על טלאי שמאחוריהם יש קרע אחד עמוק וגדול. אז צריך ג׳ינס חדש, לא גוף חדש, רק ג׳ינס
קבוצת אוהדים לא תהיה טלאי על טלאי, אבל בסדר. הבנתי את העמדה שלך.
אני בספק אם בעוד שנתיים שלוש אנחנו נהיה בכלל קבוצה בליגת העל. אולי כן ואולי לא.

לדעתי ולצערי הצעד של הקמת קבוצת אוהדים, במוקדם או במאוחר יהיה הכרחי ויהפוך לדבר היחיד בערך שאנחנו יכולים לעשות בנידון.
אלא אם יקרה הנס כמובן.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 12:46
redrony כתב: 04 ינואר 2021, 12:34

הלוואי וזה יקרה.

קבוצת אוהדים לא תהיה טלאי על טלאי, אבל בסדר. הבנתי את העמדה שלך.
אני בספק אם בעוד שנתיים שלוש אנחנו נהיה בכלל קבוצה בליגת העל. אולי כן ואולי לא.

לדעתי ולצערי הצעד של הקמת קבוצת אוהדים, במוקדם או במאוחר יהיה הכרחי ויהפוך לדבר היחיד בערך שאנחנו יכולים לעשות בנידון.
אלא אם יקרה הנס כמובן.
אני בטוח ששנינו מקווים שאני צודק ואתה טועה :)
מה שנשאר לשמחתי כרגע זה לחכות ולקוות לטוב.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הלוואי שאתה צודק ויגיע מישהו.
לא חושב שלמישהו יש כוח לשחק בליגה ג' וגם לא לכתבות "תראה מה זה ליגה ג' 7000 איש אין דברים כאלה" באולפן שישי.
נקווה שלא נגיע לזה.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לאנשים לא בא לדעת מראש שהולכים ל4-7 שנים של ליגות נמוכות (כולל לאומית).
מעדיפים להישאר ככה ופשוט לקוות שיום אחד יבוא המשיח. הלוואי והמשיח יבוא.

אני חושש שלא תהיה לנו ברירה בסוף. זה אפילו לא עניין של מה אנשים מעדיפים. יש מצב לדעתי שכבר בקיץ הזה נלך לפירוק.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

זה לא שלא בא, זה שאנשים מבינים את המציאות ולא משחקים בנדמה לי.

נתנו לכם כאן כל כך הרבה סיבות למה זה הימור שעתיד להיכשל. למה קטמון שהם אולי קבוצת האוהדים המצליחה בארץ תקועה כבר שנים בליגה הלאומית למרות תקציבי ענק ביחס לליגה.
אתם פשוט נעולים על משהו מבלי להבין מה הוא אומר מה ההשלכות שלא ואיך מבצעים אותו כאשר העבר מראה שגורלו ( יש תקדים בכדורסל וגם בכדורגל אצל הקהל שלנו) הוא רע ומר.

סתם רעיון. רוצה לנסות לקדם את מכירת הקבוצה והעברתה לבעלים אחר? תקים את העמותה שאתה רוצה. תצהיר שכל הכסף ילך לחיפוש רוכש תוך כדי סקירת חברת לובינג לצורך זה. ששארית הכסף ילך לכיסוי החובות באופ"א לאחר שהקבוצה תעבור לידים אחרות.
אתה אומר שיש לך 5000 איש שישימו 500 שקל לצורך זה? תוך תושב אמר שהוא מוכן לתת 1.5 והנה יש לך 4 מליון. תחילת שנה הבאה זה כבר 8. יאללה תזרום. נראה כמה יצטרפו
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אם מישהו היה רוצה לקנות את הפועל הוא היה מגיע אליה כשהייתה קבוצה עם דירוג אירופי ושנה אחרי שלקחה דאבל. אם אז לא הגיע אף אחד חוץ מחיים רמון ומני ויצמן בטח שלא יגיע עכשיו עם חובות של 20 מיליון ושנים של דשדוש בתחתית. זה לא קשור לחברות לובינג או חיפושים אקטיביים, זה פשוט לא משהו שהולך לקרות.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 04 ינואר 2021, 14:58 אם מישהו היה רוצה לקנות את הפועל הוא היה מגיע אליה כשהייתה קבוצה עם דירוג אירופי ושנה אחרי שלקחה דאבל. אם אז לא הגיע אף אחד חוץ מחיים רמון ומני ויצמן בטח שלא יגיע עכשיו עם חובות של 20 מיליון ושנים של דשדוש בתחתית. זה לא קשור לחברות לובינג או חיפושים אקטיביים, זה פשוט לא משהו שהולך לקרות.
אם זה לא יקרה אז הגג שלך זה להיות הפועל חדרה. רק שבעוד 7 שנים מהיום כי אתה רוצה להתחיל מ 0
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בינתיים ההימור שעתיד להיכשל זה לתת לגרינברגים להמשיך להחזיק בקבוצה ובינתיים לשלב ידיים, לכתוב בפורום כמה הם גרועים ולחכות למשיח.
אם לא שמת לב אתה תכף בלאומית/פירוק נוסף בזמן שאתה ממשיך עם ההימור הזה.

אני לא בטוח שלקטמון יש "תקציבי ענק ביחס לליגה" הלאומית.
לא חושב שנוף הגליל, ראשון, אום אל פאחם או כל מיני קבוצות עירייה אחרות כמו עכו ורעננה נופלות מהם בתקציב. אם בכלל.
יש לך איזשהו לינק לתקציבים בליגה הלאומית?

בכדורסל בסופו של דבר קבוצת האוהדים עשתה את שלה. זה שהיום העסק מנוהל חרא ועל הפנים לא סותר את העובדה שהביאו את הפועל חזרה לליגת העל. עכשיו ברור שצריך מישהו שישים כסף ובעיקר להחליף את מי שמנהל את העסק.
גם בכדורגל אני מאמין שקבוצת אוהדים יכולה להביא את הפועל לליגת העל, ולא אמרתי לרגע שלא נצטרף בבוא היום שיבוא מישהו לשים כסף מהבית. אני פשוט חושב שעד צמרת הלאומית אפשר להסתדר גם בלי המישהו הזה.
ושוב, קבוצת אוהדים של הפועל ת"א שעולה עכשיו לליגה הלאומית, נקייה מחובות, בלי בעלים שרוצים 12 מיליון - זה לא הרבה יותר אקטרקטיבי עבור אותו מישהו מאשר כרגע?

אתם מסתכלים פה על קטמון כאילו מדובר בקבוצת אוהדים שאין סיכוי שהפועל ת"א תוכל לפחות להשתוות אליה. לא ברור.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 15:02 בינתיים ההימור שעתיד להיכשל זה לתת לגרינברגים להמשיך להחזיק בקבוצה ובינתיים לשלב ידיים, לכתוב בפורום כמה הם גרועים ולחכות למשיח.
אם לא שמת לב אתה תכף בלאומית/פירוק נוסף בזמן שאתה ממשיך עם ההימור הזה.

אני לא בטוח שלקטמון יש "תקציבי ענק ביחס לליגה" הלאומית.
לא חושב שנוף הגליל, ראשון, אום אל פאחם או כל מיני קבוצות עירייה אחרות כמו עכו ורעננה נופלות מהם בתקציב. אם בכלל.
יש לך איזשהו לינק לתקציבים בליגה הלאומית?

בכדורסל בסופו של דבר קבוצת האוהדים עשתה את שלה. זה שהיום העסק מנוהל חרא ועל הפנים לא סותר את העובדה שהביאו את הפועל חזרה לליגת העל. עכשיו ברור שצריך מישהו שישים כסף ובעיקר להחליף את מי שמנהל את העסק.
גם בכדורגל אני מאמין שקבוצת אוהדים יכולה להביא את הפועל לליגת העל, ולא אמרתי לרגע שלא נצטרף בבוא היום שיבוא מישהו לשים כסף מהבית. אני פשוט חושב שעד צמרת הלאומית אפשר להסתדר גם בלי המישהו הזה.
ושוב, קבוצת אוהדים של הפועל ת"א שעולה עכשיו לליגה הלאומית, נקייה מחובות, בלי בעלים שרוצים 12 מיליון - זה לא הרבה יותר אקטרקטיבי עבור אותו מישהו מאשר כרגע?

אתם מסתכלים פה על קטמון כאילו מדובר בקבוצת אוהדים שאין סיכוי שהפועל ת"א תוכל לפחות להשתוות אליה. לא ברור.
ונגיד נגינ לפירוק חדש.
תהיה בלי חובות בארץ, 18 מליון חובות בחול ובליגה לאומית.
אם אתה שואל אותי זה עדיף חי 100 מלהיות בליגה ג בלי השם של הפועל כשאין לך אפשרות לרכוש אותו כי יש לו גיבנת של 18 מליון שקל.

שוב רוצה תקים עמותה אם נגיע לפירוק תהיה שם עם כמה מליונים בשביל לקבל את הקבוצה לידים שלך. רק שזה יהיה עם נכסים עם השם הפועל ובליגה בכירה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא בטוח שמכפלות הקהל הכללי שלנו בהשוואה לקהל הכללי של קטמון יהיו אותן המכפלות גם בכמות חברי העמותה המשלמים לאורך שנים דמי חברות בעמותה.
צריך להבין כמה אנשים יהיו מוכנים להתחייב לחברות בעמותה לתקופה של לפחות 10 שנים.
לא בעייתי לבדוק את זה בסקר עומק לפני שמחליטים.
גם אם לא כולם יהיו מוכנים להתחייב לכך , צריך להבין מה סדר הגודל של כאלו , שכן מוכנים להתחייב לכך.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם לא שמת לב אגב, הפועל כרגע מתנהלת בדיוק כמו קבוצת אוהדים חסרת בעל בית.
0 השקעה מבחוץ. הכל זה נטו הכנסות טבעיות.
רק שעכשיו יש לך ניהול הכי נוראי שיכול להיות + חובות לפיפא + חובות של 12 מיליון לבעלים.

שוב כמו שאמרתי, לצערי בסוף נגיע לנקודה הזאת ככה או ככה.
אתה מעדיף קבוצה עם מינוס 9 בלאומית ו-18 מיליון חובות? נראה בקיץ.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 15:17 אם לא שמת לב אגב, הפועל כרגע מתנהלת בדיוק כמו קבוצת אוהדים חסרת בעל בית.
0 השקעה מבחוץ. הכל זה נטו הכנסות טבעיות.
רק שעכשיו יש לך ניהול הכי נוראי שיכול להיות + חובות לפיפא + חובות של 12 מיליון לבעלים.

שוב כמו שאמרתי, לצערי בסוף נגיע לנקודה הזאת ככה או ככה.
אתה מעדיף קבוצה עם מינוס 9 בלאומית ו-18 מיליון חובות? נראה בקיץ.
עוד פעם אתה אומר דברים שהם לא נכונים.
את גוטליב הבאת כי תושב הכניס את היד לכיס.
ערבויות שמו בבקרה.
אלו דברים שאתה לא יכול להבטיח אותם ואתה ממשיך להתעלם מהם. כן יש לנו בעלים עני שלא מזרים הרבה כספים אבל גם אתה טוען שב 4 שנים האחרונות הם הזרימו 12 מליון שקל למועדון (הרי זאת היא הלוואת הבעלים)
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ואוהדים שיכניסו כסף לאותה קבוצת אוהדים בסכום שנתי של כמה מאות שקלים (חוץ מהמנוי) לא יכולים להביא סכומים כאלה?

אגב, יש לך טבלת תקציבים של הלאומית? או משהו בערך?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

טכנית לארז כתב: 04 ינואר 2021, 15:27 ואוהדים שיכניסו כסף לאותה קבוצת אוהדים בסכום שנתי של כמה מאות שקלים (חוץ מהמנוי) לא יכולים להביא סכומים כאלה?

אגב, יש לך טבלת תקציבים של הלאומית? או משהו בערך?
לדעתי לא.
לא הצלחת לאסוף את זה חד פעמי כדי לרכוש את הקבוצה מטביב.
בשביל 3 מליון שקל כל שנה אתה צריך 6000 איש שישימו בנוסף למנויי עוד 500 שקל כל שנה. לדעתי לא ראלי. וגם אז אתה בדיוק במצב של היום ולא יותר טוב לרגע. בלי שום בעל הון שיכול להבטיח שיהיה בסדר לאחרים כי יש לו מספיק כסף בבנק
שליחת תגובה