קבוצת אוהדים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

שרוף על הפועל ת״א כתב: 29 נובמבר 2020, 14:52
El dudernio כתב: 29 נובמבר 2020, 14:18 עוד פעם השטויות האלו?
כאשר ניסנו לגייס כסף לרכוש את הקבוצה אפילו 2 מליון שקל לא הצלחנו להשיג, ונזקקנו לרחמיו של מני ויצמן שיילווה לנו.
קבוצת הכדורסל בגרעון תפעולי קבוע בכדורגל זה יתורגם לגירעון של מליונים שאין ביכולתך להביא.
בשביל להעביר קבוצה בבקרה התקציבית צריך לשים ערבויות, בדרך כלל סכום של מליוני שקלים. שלא יהיה לך כבעלים.
כדי להחתים את גוטליב השנה מאיר תושב ערב אישית לחוזה שלו. מי יערוב לחוזים כאלו כשהעמותה תנהל? אתה?

כמו שאמרתי בתחילת דרכה של עמותת האדומים שהיא הטעות הגדולה ביותר שיכולה להיות ושהיא תביא את הקבוצה לאבדון. אבדון שאנחנו עדין חא מצליחים להתאושש ממנו.

לגבי ירושלים לא סתם למרות היותם כבר 4-5 שנים עם התקציב הגדול בלאומית הם לא מצליחים לעלות ליגה, וזה כאשר יש להם בעל הון פילנטרופ שמהווה גב כלכלי למועדון.

מי שחושב שקבוצת אוהדים יכולה להתקיים בארץ חיי בסרט שכדאי שיצא ממנו מהר לפני שבטעות יתחילו להאמין בזה עוד אנשים ובכך תגמר הפועל תל אביב סופית
התייחסתי לעמותת האדומים כמה הודעות למעלה, זאת הייתה תקופה שונה, מכרו לנו מלא לוקשים ועדיין זה לא מה שקבר את הפועל...
כמו שאתה רואה בטבלת הכנסות והוצאות, לא צריך להביא שקל אחד נוסף כמעט וכנראה הבעיה כמו שאתה אומר זה רק ערבויות...
נו טוב, מקסימום כבירי יזרוק איזה פסל לבקרה :cry:
אתה צודק שעכשיו זו תקופה שונה.
עכשיו אנחנו בפתחו של משבר כלכלי. כמות העסקים שנסגרו השנה בערך כפולה ממה שהיה שנה שעברה, וחלק לא קטנים מהאזרחים לא עובדים כבר חודשים ארוכים עם מעט עד בכלל לא תמיכה כלכלית.
הסיכוי שעכשיו אנשים יסכימו להוציא אלפי שקלים בשנה על בעלות זמנית של הקבוצה הוא משמעותית נמוך יותר ממה שהיה בתקופה העמותה.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
nirog
קיבל.ה  7 לייקים

11 שנים קיימת הפועל קטמון ולא מצליחה לעלות לליגת העל
לזה אתה קורא הצלחה?
עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  77 לייקים

נפטרו מסאסי ויונה (בשביל זה קטמון הוקמה) ומרחק עונה טובה מליגת העל. הלוואי עלינו להיות במצב הזה + בלי חובות לאף אחד.
במצב הזה היו קופצים עלינו מהר מאוד.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

בחתונה שלך תפתח קבוצת אוהדים. מה אנחנו הפועל קטמון? נשאר עם הפועל גם עם נרד לליגה א ונתפרק כמו הפועל ירושלים בזמנו
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

אני לא הבנתי מה תתן קבוצת אוהדים, אם זה משהו שהוא טוב עד שמגיעים לליגות קצת יותר בכירות.
תראה את הפועל ת"א כדורסל. הדבר הזה תקוע במקום כבר אוטוטו 10 שנים. אפילו אור אין בקצה המנהרה.

פרוייקט הפועל אוסישקין עצמו? מהמדהימים שקמו בספורט הישראלי. אבל זה מדהים עד שצריך בת'כלס להתמודד ברמות ה(יחסית) גבוהות. שם אתה נתקל באותן בעיות שהיו לך לפני שפירקת את הקבוצה המקורית.
יהיה טוב הפועל!
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

7even כתב: 01 דצמבר 2020, 09:13 אני לא הבנתי מה תתן קבוצת אוהדים, אם זה משהו שהוא טוב עד שמגיעים לליגות קצת יותר בכירות.
תראה את הפועל ת"א כדורסל. הדבר הזה תקוע במקום כבר אוטוטו 10 שנים. אפילו אור אין בקצה המנהרה.

פרוייקט הפועל אוסישקין עצמו? מהמדהימים שקמו בספורט הישראלי. אבל זה מדהים עד שצריך בת'כלס להתמודד ברמות ה(יחסית) גבוהות. שם אתה נתקל באותן בעיות שהיו לך לפני שפירקת את הקבוצה המקורית.
גם הפועל תל אביב כדורגל תקועה 10 שנים ואפילו אין אור בקצה המנהרה.
המטרה היא לקחת את הקבוצה באופן זמני ולשים סוף לבדיחה העצובה הזאת שנקראת ניסנוב ולמצוא רוכש ראוי.
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

שרוף על הפועל ת״א כתב: 01 דצמבר 2020, 09:16
7even כתב: 01 דצמבר 2020, 09:13 אני לא הבנתי מה תתן קבוצת אוהדים, אם זה משהו שהוא טוב עד שמגיעים לליגות קצת יותר בכירות.

גם הפועל תל אביב כדורגל תקועה 10 שנים ואפילו אין אור בקצה המנהרה.
המטרה היא לקחת את הקבוצה באופן זמני ולשים סוף לבדיחה העצובה הזאת שנקראת ניסנוב ולמצוא רוכש ראוי.
אם זה לא כרוך ב - 'בוא נפרק הכל ונבנה מחדש בליגה ג' אני בעד.
אני עדיין חושב שיהיה יותר קל למצוא רוכש.

וגם אם גולדהאר יחליט שהוא מעביר את כל הכנסותיו בוולמארט להפועל ולא למכבי, עדיין - הכל מתחיל ונגמר בניהול.
אפילו הקבוצה הנוכחית יכלה להיראות יותר טוב אם ההתנהלות היתה נורמלית.
זה משהו שגם מליארדר מאבו דאבי ו 700 מיליון דולר לא יעזרו לסדר. התנהלות התנהלות התנהלות. עקב האכילס של הפועל מאז ומתמיד.
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איך היה הניהול של ביטר בראשות ולדימיר שקלאר ואלי ארזי ("לא השתנית, אתה תמיד תהיה שוטר") בימים שארקדי שם עליהם תקציבים של גולדהאר?

כי הם שייטו פה לאליפויות בלי הרבה בעיות כל עוד ארקדי רצה בזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

טכנית לארז כתב: 01 דצמבר 2020, 10:26 איך היה הניהול של ביטר בראשות ולדימיר שקלאר ואלי ארזי ("לא השתנית, אתה תמיד תהיה שוטר") בימים שארקדי שם עליהם תקציבים של גולדהאר?

כי הם שייטו פה לאליפויות בלי הרבה בעיות כל עוד ארקדי רצה בזה.
ועובדה שכשהלך הכסף, זה לא שהקבוצה ירדה ברמה, היא הפכה ללא רלוונטית בליגה.
אם לא יודעים לנהל, אז כשהכסף מתמעט, המועדון מתפרק. כמו בהפועל.
יהיה טוב הפועל!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

דווקא זכור לי שעם הניהול השכונתי של אלי טביב (הקמצן) ועם בב"ז על הקווים הם כמעט עשו אליפות בעונת 17/18.
אפשר להצליח גם כשיש לך מאמן בינוני ביחד עם ניהול די גרוע כל עוד יש לך כסף וסגל שחקנים טוב.

זה קרה וקורה לא מעט גם בארץ.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הבעיה בניהול שכונתי זה לא הטווח הקצר אלא הטווח הארוך.
גם טביב וגם גיידמאק היו ניהול שכונתי. כל אחד בסגנון שלו. וזה הוביל בסופו של דבר לקבוצה גרועה לאורך זמן.
גם חוגג הוא שכונה וזה יכשל כל פעם מחדש כי אין לו מושג איך מנהלים מועדון כדורגל.
הוא חושב שרק רכישה של שחקנים שממליכים אותם בשער השבת או באיזה תכנית ספורט היא הדרך לנהל קבוצה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

גיידמאק לדעתי שם כסף ענק בביטר גג 3 עונות, שבאחת מהן כבר לא יכל לשנות את הסגל (העונה הראשונה שלו, כשהוא רכש אותם דקה לפני פתיחת העונה).
בשנתיים שהוא החליט שהוא לוקח אליפות הוא לקח אליפות בקלות (06/07 ו-07/08).
שכונה או לא, הכסף שלו והזרים שהוא הנחית פה והישראלים הבכירים שהוא שתה לחיפה (זנדברג, עידן טל ובנאדו) עשו את העבודה וכך יצא שגם מאמנים בינוניים כמו יוסי מזרחי ומנהלים שנחשבים "שכונה" כמו שקלאר או ארזי הניפו פה צלחות.

נראה לך שהניהול של פסז' בצרפת כזה הרבה יותר טוב מזה של ליון או של ליל?
בסוף יש דבר אחד שקובע כמעט הכל וזה כסף שממנו נזגר סגל שחקנים.

במקרה של הפועל ספציפית, הניהול הגרוע הנוכחי, במקרה הכי קיצוני, עושה את ההבדל בין מקום 5 לבין ירידת ליגה.
ברור שירידת ליגה זה נורא, אבל הנקודה היא שזה לא שעם ניהול טוב התקרה שלנו היא אליפות או אפילו טופ 3.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

במועדון שלנו , בתקציבים שלנו , מרווח הטעות המקצועית בבחירת שחקנים צריך להיות מינימלי.
טעות אחת או שתיים בבחירת זר או בשחרור של שחקן משמעותי כזה או אחר ללא הבאת מחליף ברמתו עלולה להיות הבדל בין פלייאוף עליון לירידת ליגה.
אין לכך דוגמה טובה יותר ממה שקרה בין התקופה של הסגר הראשון (שחרור ספירובסקי) לבין בניית הסגל ושחרור השחקנים (ברשצקי ובוזגלו) לקראת העונה הנוכחית.
העונה מרווח הטעות חרג מהמינימלי , ולכן לצערי המועדון לא ישרוד בליגה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

אני לא חושב שזה יעבוד. לא מכיר את המספרים בכדורגל אבל אני מאמין שמדובר על סכומים גבוהים משמעותית מהכדורסל ודבר שני אני מאמין שקבוצה לא מנהלים מתוך רגש, ואוהדים באים עם רגש ולכן חושב שזו טעות.
i stand with israel :brokenheart:
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

על פי ידיעות אחרונות הניסנובים בדרך החוצה, מי שצפוי לנהל זה נאמן או קבוצת אוהדים.
(תמונה של הכתבה בעמוד HTA בפייסבוק.)

בדיוק מה שאני אומר כבר כמה שנים טובות ובדיוק מה שכתבתי פה.
האוהדים צריכים לנהל את הקבוצה באופן זמני עד להגעת רוכש ראוי.
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש כאן הרבה שאלות.
מי ינהל בפועל?
מי יקבל החלטות?
מה הידע שלו בניהול?
מה הידע שלו בכדורגל?
מי יבחר את הצוות המקצועי?
מתי זה אמור לקרות?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דוקטור אלה כתב: 13 דצמבר 2020, 08:06 על פי ידיעות אחרונות הניסנובים בדרך החוצה, מי שצפוי לנהל זה נאמן או קבוצת אוהדים.

מי חתום על הידיעה? לא שאני נגד אבל גופי התקשורת היחידים שאני סומך על אמינותם בעניינים כאלו הם התאגיד כאן, והארץ (הגם שסביב קובוביץ היו הרבה טענות של אוהדים בזמנו)
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

דוקטור אלה כתב: 13 דצמבר 2020, 08:06 על פי ידיעות אחרונות הניסנובים בדרך החוצה, מי שצפוי לנהל זה נאמן או קבוצת אוהדים.

כותרת עם אפס תוכן, בכל מקום אפשרי הם אומרים שהם לא רוצים להיות בהפועל, שעשו יותר מידי טעויות וכו׳ ושישמחו להעביר את המועדון. בסופו של יום הם לא יעשו את זה עד שמישהו יעביר להם את הלוואת הבעלים שלהם, גם עכשיו.
המועדון פועל גם כך כרגע רק על בסיס הכנסות וללא השקעת בעלים (לאחר שתושב הודיע שלוקח צעד אחורה), אז אני לא מבין מה חדש תחת השמש.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה חשוד שזה רק בידיעות אחרונות, שם הכתב ידוע כלא אמין

אין שום אזכור באף אתר אחר

מבחינתי לא קרה כלום
נערך לאחרונה על ידי dino ב 13 דצמבר 2020, 09:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
אלימלך שביט
קיבל.ה  7 לייקים

שחר כתב:

כותרת עם אפס תוכן, בכל מקום אפשרי הם אומרים שהם לא רוצים להיות בהפועל, שעשו יותר מידי טעויות וכו׳ ושישמחו להעביר את המועדון. בסופו של יום הם לא יעשו את זה עד שמישהו יעביר להם את הלוואת הבעלים שלהם, גם עכשיו.
המועדון פועל גם כך כרגע רק על בסיס הכנסות וללא השקעת בעלים (לאחר שתושב הודיע שלוקח צעד אחורה), אז אני לא מבין מה חדש תחת השמש.
צודק, זה ספין לכבוד החנוכה.
וגם עם יש אפילו גרם של אמת אין התארגנות אוהדים לקחת את הקבוצה וגם אם הייתה כבר ניסינו ולא כל כך הצלחנו.

אני ברמה האישית אשמח לראות קבוצת אוהדים אבל במבנה ידוע מראש על בסיס דירקטוריון שמלווה דרך ושדרה ניהולית שמתפעלת את הלוגיסטיקה ויוצרת חומה עם הצד המקצועי.

בצד המקצועי לתת למישהו שקט תעשייתי לשלוש עונות לבנות את הפועל מחדש (על בסיס השלד הקיים).
רק שקט בגזרה המקצועית יבטיח את הצלחה. כרגע השחקנים עסוקים בהכל חוץ מכדורגל וזה ניכר.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

אז בעצם:
1) הם משאירים את הקבוצה מפורקת מבחינה מקצועית , ובלי כסף לקנות חלב.
2) לא משקיעים מה שדרוש בכדי להשאיר את הקבוצה בליגה.
3) מבקשים את הלוואת הבעלים חזרה כתנאי למכירה בנוסף לחובות שהם פרי יצירתם ועוד לא ברור גודלם.

שאלוהים ישמור אותנו מ"אוהדי הפועל" שינהלו את הקבוצה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא הבנתי.
כעת יש סיכוי לקבוצת אוהדים בליגת העל עם תמיכה של מיליון וחצי ש"ח בכל עונה , והאוהדים מעדיפים קבוצת אוהדים בליגה ג' או את המצב הנוכחי?
תחליטו
סמל אישי של משתמש
אלימלך שביט
קיבל.ה  7 לייקים

De Niro כתב:לא הבנתי.
כעת יש סיכוי לקבוצת אוהדים בליגת העל עם תמיכה של מיליון וחצי ש"ח בכל עונה , והאוהדים מעדיפים קבוצת אוהדים בליגה ג' או את המצב הנוכחי?
תחליטו
ברמה המעשית:
1. מאיפה תגייס את ההון להחזר הלוואת הבעלים של הניסנובים?
2. מה המבנה הארגוני המוצא בתור קבוצת אוהדים?
3. מי הפרוקסי שלך שעיתון על ערבויות מול הבקרה התקציבית?

לא נגד אבל חייבים לחשוב על זה ברמה העסקית ולא לרוץ עם הלב, הלב ריסק אותנו במשך עשור. כדי להתחיל לחשוב עם הראש.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אלימלך שביט כתב:
De Niro כתב:לא הבנתי.
תחליטו
ברמה המעשית:
1. מאיפה תגייס את ההון להחזר הלוואת הבעלים של הניסנובים?
2. מה המבנה הארגוני המוצא בתור קבוצת אוהדים?
3. מי הפרוקסי שלך שעיתון על ערבויות מול הבקרה התקציבית?

לא נגד אבל חייבים לחשוב על זה ברמה העסקית ולא לרוץ עם הלב, הלב ריסק אותנו במשך עשור. כדי להתחיל לחשוב עם הראש.

1.אין צורך עד למציאת רוכש
2.המבנה יקבע על ידי האוהדים
3.הערבויות יוגשו על ידי הבעלים הנוכחיים

אני לא מתלהב מניהול של אוהדים , אבל אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
צריך להתכנס ולקבל החלטות , אחרת נאמן ינהל אותנו (כמו בב"ש) אני מניח , ולא בטוח שהניהול של הנאמן אצלנו יהיה טוב יותר מהניהול הנוכחי.
תמיד יכול להיות יותר גרוע.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

De Niro כתב: 13 דצמבר 2020, 09:32 לא הבנתי.
תחליטו
אני מעדיף ששמעון מזרחי ינהל את הפועל תל אביב בכוונה תחילה כדי לגרום לה נזק ולהשמיד אותה מאשר "קבוצת אוהדים" שתנהל אותה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםbambo_leoערן
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שחר כתב:
תחליטו
אני מעדיף ששמעון מזרחי ינהל את הפועל תל אביב בכוונה תחילה כדי לגרום לה נזק ולהשמיד אותה מאשר "קבוצת אוהדים" שתנהל אותה.
זו דעה לגיטימית לא לרצות ניהול של אוהדים , אבל היא איננה תואמת לחלק קטן בקהל , שכן תמך ותומך בניהול של האוהדים , כפי שזה בא לידי ביטוי באשכול הנוכחי וברשתות החברתיות.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

De Niro כתב: 13 דצמבר 2020, 10:05
שחר כתב:
תחליטו
זו דעה לגיטימית לא לרצות ניהול של אוהדים , אבל היא איננה תואמת לחלק קטן בקהל , שכן תמך ותומך בניהול של האוהדים , כפי שזה בא לידי ביטוי באשכול הנוכחי וברשתות החברתיות.
כי האשכול הזה הוא מדגם מייצג של אוהדי הפועל..נכון
חוץ מזה רשמתי את דעתי ומה שאני מייחל, זה פורום באינטרנט, לא דריקטוריון שמקבל החלטות.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שחר כתב:
De Niro כתב: 13 דצמבר 2020, 10:05
שחר כתב: אני מעדיף ששמעון מזרחי ינהל את הפועל תל אביב בכוונה תחילה כדי לגרום לה נזק ולהשמיד אותה מאשר "קבוצת אוהדים" שתנהל אותה.
כי האשכול הזה הוא מדגם מייצג של אוהדי הפועל..נכון
חוץ מזה רשמתי את דעתי ומה שאני מייחל, זה פורום באינטרנט, לא דריקטוריון שמקבל החלטות.
הוא לא מדגם מייצג.
האמירה שלי הייתה בתוך האשכול בו הועלתה הדעה , שתומכת בקבוצת אוהדים.
זו לא בהכרח דעתי האישית.
דעתך לחלוטין לגיטימית.
האמירה שלי הופנתה יותר לתומכים ברעיון של קבוצת אוהדים.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

דוקטור אלה כתב: 29 נובמבר 2020, 08:14 לא מבין למה הנושא הזה לא על הפרק.
במצב הנוראי של הפועל כיום האוהדים צריכים לקחת בעלות על הקבוצה (בשלב זה באופן זמני בלבד) , לטפל בחובות ולמצוא רוכש ראוי.

הפועל תל אביב לא צריכה את הניסנובים.
הפועל תל אביב מסוגלת להעמיד תקציב של 30 מיליון בעונה מבלי להביא שקל ״מהבית״ (כאילו שהם מביאים)...

אפשר להעמיד פה אחלה של מועדון עם ניהול שפוי, טיפול בחובות, חנות מרצ׳נדייז שמכניסה כסף לקופת המועדון והגדלת כמות המנויים כשהקהל יחזור למגרשים.
אז לך להתאחדות ותקים קבוצה. מה עוצר אותך בדיוק אבאלה? גם אם תעלה לליגה הראשונה היא בחיים לא תהיה הפועל תל אביב
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

עמותת האוהדים הקודמת זכתה להמון אנטגוניזם שבוודאי בחלקו - אם לא כולו - לא הגיע לה.
חלק מהגישה הזאת כלפי העמותה נובע מכך שהציפייה לרוכש היא בעלת יסוד משיחי חזק מאוד. אפשרי שיבוא מישהו שגם יש לו המון כסף וגם יש לו המון שכל (היוש בעלים של בית"ר בשני העשורים הקודמים) ושזה יקרה מהר,
אבל לא נכון להינעל רק על זה.

אם הציפיה לרוכש היתה ריאלית יותר, אני מאמין שהעמותה היתה מקבלת יחס סלחני ובאיזשהו מקום גם הוגן יותר.
העמותה אולי לא היתה נקיה מטעויות אבל מטעויות אפשר ללמוד.
עמותה טובה שגם זוכה ליחס הוגן יכולה למלא תפקיד משמעותי ולאורך פרק זמן משמעותי, עד שרוכש אופטימלי באמת יבוא. אולי אפילו גם אח"כ ביחד עם רוכש.
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroנשמה אדומה זקנה
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

העמותה זכתה להמון אנטיגוניזם כי היא הפרה את אחד הדברים הבסיסיים שהיא הבטיחה - שקיפות.
אני הייתי מהטלפנים של העמותה בהתחלה, אני הבטחתי לאנשים (בשם מה שאמרו לי להגיד) שאנחנו הולכים לגייס סכום מסויים, לקנות עם זה אחוז ספציפי מהקבוצה, לקבל זכויות מסויימות וכו׳, ושהם יקבלו עדכונים על הכל.
בדיעבד התברר שהעמותה לא הצליחה לגייס את הסכום הנדרש (מה שלגיטימי, קורה), אז סגרה על הסכם אחר לגמרי ולא טרחה לעדכן אף אחד מהפעילים או החברים שלה (מה שלא לגיטימי), מלבד את מי שנמצא בהנהלת העמותה. לא הייתה שקיפות בשיט, ואז אף אוהד לא באמת הרגיש חלק מהעמותה ולא הרגיש שהיא מייצגת אותו.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 13 דצמבר 2020, 18:34 עמותת האוהדים הקודמת זכתה להמון אנטגוניזם שבוודאי בחלקו - אם לא כולו - לא הגיע לה.
חלק מהגישה הזאת כלפי העמותה נובע מכך שהציפייה לרוכש היא בעלת יסוד משיחי חזק מאוד. אפשרי שיבוא מישהו שגם יש לו המון כסף וגם יש לו המון שכל (היוש בעלים של בית"ר בשני העשורים הקודמים) ושזה יקרה מהר,

אם הציפיה לרוכש היתה ריאלית יותר, אני מאמין שהעמותה היתה מקבלת יחס סלחני ובאיזשהו מקום גם הוגן יותר.
עמותה טובה שגם זוכה ליחס הוגן יכולה למלא תפקיד משמעותי ולאורך פרק זמן משמעותי, עד שרוכש אופטימלי באמת יבוא. אולי אפילו גם אח"כ ביחד עם רוכש.
עמותה טובה זו עמותה מתה, אוהדים ליציע ולא לשום מקום אחר.
אם עוד היו היום ספריות וידאו, הייתי ממליץ לך להחזיר את הסרט שאתה חי בו לבלוקבאסטר.
חלק גדול מהמצב שאנחנו נמצאים בו היום הוא בזכות אנשים שניסו לממש את הפנטזיות שלך וחירבו עד כלות את המועדון הזה.
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

אנשים פה מדברים על סרדל,קלינגר,רז שלמה כאילו זאת הבעיה שלנו...
הקבוצה שגדלנו עליה מילדות שבשבילה אנחנו קמים בבוקר,(ועכשיו בגללה לא מצליחים לקום בבוקר) שהייתה המפלט שלנו מכל משבר בחיים, שהפכה לסימן ההיכר שלנו בלימודים,צבא ועבודה מתפרקת לנו מול העיניים ואנשים יושבים רגל על רגל.

מה לעזאזל צריך לקרות פה כדי שאנשים יתעוררו???
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

דוקטור אלה כתב: 29 דצמבר 2020, 11:44 אנשים פה מדברים על סרדל,קלינגר,רז שלמה כאילו זאת הבעיה שלנו...
הקבוצה שגדלנו עליה מילדות שבשבילה אנחנו קמים בבוקר,(ועכשיו בגללה לא מצליחים לקום בבוקר) שהייתה המפלט שלנו מכל משבר בחיים, שהפכה לסימן ההיכר שלנו בלימודים,צבא ועבודה מתפרקת לנו מול העיניים ואנשים יושבים רגל על רגל.

מה לעזאזל צריך לקרות פה כדי שאנשים יתעוררו???
מה כבודו מציע?
לכו!
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

בעל(ת) האוב כתב: 13 דצמבר 2020, 18:34 עמותת האוהדים הקודמת זכתה להמון אנטגוניזם שבוודאי בחלקו - אם לא כולו - לא הגיע לה.

העמותה הזאת הייתה בלוף של חיים רמון לגייס כסף מהאוהדים כדי לקנות את המועדון
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Ron.T כתב: 29 דצמבר 2020, 12:19

ועדיין זה לא צריך לסגור את האפשרות הזאת לצמיתות
העמותה הייתה לא טובה, צריך לקחת את הלקחים ולהקים אחת שתהייה כן טובה

לא יודע מה איתכם, בי כבר אין האמונה שיבוא המשיח וירכוש את הפועל, יכסה את כל החובות ויריץ פה קבוצה לאליפות כל שנה
כל מה שנותר בעיניי הוא להתאגד בתור אוהדים מתוך אינטרס משותף של כולנו, לשמור על הפועל תל אביב
יותר מידי שנים, אפילו גם כשחווינו הצלחה, נוהלנו בידי אנשים זבלים שהרסו במו ידיהם את הפועל, המטרה שלנו צריכה להיות שמירה על המועדון והבטחת קיומו
אם לא האוהדים של הקבוצה אין לנו שום זכות קיום וככל הנראה גם לא היינו קיימים, קבוצות אחרות קרסו אחרי הרבה פחות
כרגע אנחנו רק מעכבים את הבלתי נמנע, הגיע הרגע שבו כבר אי אפשר לשבת בצד ולקוות לטוב, זה או שנעשה מעשה או שנוותר על המועדון כי חד משמעית הוא לא יצליח להמשיך להתקיים במתכונת הנוכחית, זה בלתי אפשרי שבעלי הקבוצה יחרבו את המועדון פעם אחרי פעם
לא נצליח לקום מזה יותר
long live the zapta
הפוסט קיבל 4 לייקיםדוקטור אלהטכנית לארזCharmanderנייט
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 29 דצמבר 2020, 12:38
Ron.T כתב: 29 דצמבר 2020, 12:19

ועדיין זה לא צריך לסגור את האפשרות הזאת לצמיתות
העמותה הייתה לא טובה, צריך לקחת את הלקחים ולהקים אחת שתהייה כן טובה

לא יודע מה איתכם, בי כבר אין האמונה שיבוא המשיח וירכוש את הפועל, יכסה את כל החובות ויריץ פה קבוצה לאליפות כל שנה
כל מה שנותר בעיניי הוא להתאגד בתור אוהדים מתוך אינטרס משותף של כולנו, לשמור על הפועל תל אביב
יותר מידי שנים, אפילו גם כשחווינו הצלחה, נוהלנו בידי אנשים זבלים שהרסו במו ידיהם את הפועל, המטרה שלנו צריכה להיות שמירה על המועדון והבטחת קיומו
אם לא האוהדים של הקבוצה אין לנו שום זכות קיום וככל הנראה גם לא היינו קיימים, קבוצות אחרות קרסו אחרי הרבה פחות
כרגע אנחנו רק מעכבים את הבלתי נמנע, הגיע הרגע שבו כבר אי אפשר לשבת בצד ולקוות לטוב, זה או שנעשה מעשה או שנוותר על המועדון כי חד משמעית הוא לא יצליח להמשיך להתקיים במתכונת הנוכחית, זה בלתי אפשרי שבעלי הקבוצה יחרבו את המועדון פעם אחרי פעם
לא נצליח לקום מזה יותר
אני מסכים איתך לגמרי. הכוונה הייתה שהעמותה ההיא לא הייתה רצינית והיא לא דוגמא לשום דבר. אם תקום עמותה אמיתית שתמשוך חלקים גדולים בקהל, אני בטוח שנצליח יותר מהניסנובים.
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

אני באמת שמנסה להבין ולא מצליח - מה מטרת הקמת קבוצת האוהדים? לא מטרת קצרת המועד להפטר מהניסנובים ואולי מהחובות אלא החזון.
האם קבוצת האוהדים היא קבוצה שנועדה רק לייצר תחושה חמימה של קהילתיות סטייל הפועל ירושלים (קטמון ז"ל) - או שנועדה להיות גם קבוצה תחרותית ולהגיע למצב שבו היא מתחרה על תארים בליגה?
אם המטרה היא קהילתיות, אז אהלן וסהלן. אתם תקבלו בדיוק מה שתרצו. לכו על זה בכל הכוח.
אם המטרה היא יותר מזה, משמע להיות כוח משמעותי בליגת העל, אז אתם בבעיה.
כי כדי שזה יקרה צריך ספונסר או בעלים, אי אפשר להחזיק קבוצת אוהדים בישראל רק על הכנסות טבעיות (ע"ע: המצב היום).

אז בעצם אתם הולכים במקרה הכי טוב לבזבז 4-5 שנים (במקרה הרע: 10-15 שנים) כדי להגיע לאותו המצב *בדיוק* שאנחנו נמצאים היום, או אפילו עמדת פתיחה גרועה ממנו.
הנכסים של הקבוצה יהיו אותם נכסים, אולי פחות (כי לך תדע מה מכבי תעשה בשנים שאנחנו לא נהיה בפוקוס, כולל השתלטות על בלומפילד וכו').
לא יהיו חובות עבר, נכון, אבל כנראה שהחובות האלה לא יהיו גם עוד 2-3 שנים במצב הנוכחי. ובכלל, לא מדובר על כסף גדול למשקיע אמיתי.

אם אני מנסה לחשוב לעומק, ההבדל הגדול יהיה בזה שהיום אין מי שרוצה למכור - ובעוד 5-6 שנים (שוב, במקרה האופטימי) הקהל יוכל להחליט האם להכניס בעלים/ספונסרים או לא.
לדעתי, ועם כל הכבוד לרעיונות הרומנטיים האלה, המחיר כבד מאוד ולא שווה את הסיכון. אני חושב שלא מוצו התהליכים שאפשר לעשות מול הניסנובים הסוררים (מזכיר שלטביב ישבנו *כל יום* מתחת לבית), והפועל עדין מכניסה כסף לניסנובים כך שאין להם אינטרס למכור. נראה אותם גיבורים גדולים בליגה הלאומית. אני מקווה ש"לאן" תתעשת ולא יקנו מהם את ההכנסות מראש והם יישארו עם חור בכיס שיכריח אותם למכור ומהר.
לכו!
הפוסט קיבל 2 לייקיםadom4כפיר אדום
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

קבוצת אוהדים היא לא פיתרון אידאלי אלא פיתרון ברירת מחדל
המטרה היא להשאיר את המועדון בחיים עד שיגיע מישהו שיוכל לקחת אותו, הניסנובס לא דואגים למועדון ולכן כל יום איתם הורס אותנו יותר
הם כאן כבר 4 שנים, יכלו בזמן הזה להוריד לפחות 25% מהחובות שלנו ובטח שלא ליצור חובות חדשים
על הניהול המקצועי שלהם אני אפילו לא אתחיל לפרט

אנחנו צריכים לבנות תוכנית ארוכת טווח ל7-10 שנים הבאות, לשלם חובות, לשפר את הנוער, להקים מחלקת אנליטיקה וסקאוט ובקיצור לייצר כל נכס אפשרי בתקציבים שלנו כדי להציב את המועדון בפוזיציה יותר אטרקטיבית
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 23 מרץ 2021, 02:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדדוקטור אלה
שליחת תגובה