העולה לאירופה בשנה הבאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
אדום בלב
קיבל.ה  5 לייקים

שאלה:
קבוצה שזוכה בגביע המדינה וכבר הבטיחה את העפלתה לאירופה דרך הליגה, מעבירה את הכרטיס לאירופה מטעם הגביע לסגניתה? האם כך הדבר?

אם אכן כך, ובהנחה שהערעור שלנו מתקבל, אנחנו עם כרטיס ביד לאירופה כבר עכשיו.

אשמח להבהרות בעניין
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

אדום בלב כתב:שאלה:
קבוצה שזוכה בגביע המדינה וכבר הבטיחה את העפלתה לאירופה דרך הליגה, מעבירה את הכרטיס לאירופה מטעם הגביע לסגניתה? האם כך הדבר?

אם אכן כך, ובהנחה שהערעור שלנו מתקבל, אנחנו עם כרטיס ביד לאירופה כבר עכשיו.

אשמח להבהרות בעניין
נדמה לי שכבר נשאל כאן, והתשובה היא לא, הכרטיס הנוסף עובר לליגה.
modag
קיבל.ה  317 לייקים

במידה וזוכת גביע המדינה מעפילה לאירופה דרך הליגה אז הקבוצה שמסיימת במקום הרביעי מעפילה לאירופה, כך למשל קרה בעונת 2014/15, מכבי זכתה בגביע המדינה והעפילה לאירופה באותה עונה וביתר ירושלים שסיימה במקום הרביעי קיבלה את הכרטיס. זה לא הולך לפי סגנות גביע אני חושב באף ליגה בעולם
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

modag כתב:במידה וזוכת גביע המדינה מעפילה לאירופה דרך הליגה אז הקבוצה שמסיימת במקום הרביעי מעפילה לאירופה, כך למשל קרה בעונת 2014/15, מכבי זכתה בגביע המדינה והעפילה לאירופה באותה עונה וביתר ירושלים שסיימה במקום הרביעי קיבלה את הכרטיס. זה לא הולך לפי סגנות גביע אני חושב באף ליגה בעולם
בעבר זה הלך לפי סגנות גביע. ככה הגענו לאירופה ב 2007/8 עם גוטמן. סיימנו במקום השביעי בליגה והפסדנו בגמר הגביע לבית"ר.

ממה שמצאתי, אכן בקיץ 2014 שונו ההנחיות של אופ"א ומאז המקום באירופה ניתן לזוכת הגביע או לקבוצה במקום הרביעי בליגה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני רק אדייק ואוסיף שלפני קיץ 2014, הפיינליסטית הייתה מקבלת כרטיס לליגה האירופית/גביע אופ"א רק אם הזוכה בגביע הייתה מעפילה לליגת האלופות (האלופה בלבד במקרה של הליגה הישראלית). אם הזוכה בגביע הייתה מעפילה לליגה האירופית/גביע אופ"א דרך הליגה, הכרטיס הנוסף היה הולך לזאת שסיימה את הליגה במקום הכי גבוה שלא מוביל לאירופה.
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 01 יוני 2021, 13:01 אני רק אדייק ואוסיף שלפני קיץ 2014, הפיינליסטית הייתה מקבלת כרטיס לליגה האירופית/גביע אופ"א רק אם הזוכה בגביע הייתה מעפילה לליגת האלופות (האלופה בלבד במקרה של הליגה הישראלית). אם הזוכה בגביע הייתה מעפילה לליגה האירופית/גביע אופ"א דרך הליגה, הכרטיס הנוסף היה הולך לזאת שסיימה את הליגה במקום הכי גבוה שלא מוביל לאירופה.
נכון אבל זה מאחר וזכיה בגביע העניקה כניסה בסבב משחקים מאוחר יותר ממקום 2.
כלומר כאשר הזוכה באליפות (הכרטיס הבכיר לאירופה) זכתה גם בגביע (הכרטיס השני), הכרטיס הזה הוענק לפינליסטית.
כאשר הזוכה בגביע (הכרטיס השני) סיימה את הליגה שניה (הכקטיס השלישי) היא זכתה בכרטיס הבכיר ולכן הכרטיס הפחות בכיר עבר לבאה בתור, שהיא לא הפיינלסטית אלא זאת שסיימה רביעית / שלישית
הפוסט קיבל לייק אחדכפיר אדום
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

אני חושב שאוופא עושה טעות בנושא של הפועל באירופה.
לדעתי אוופא צריכה לאשר להפועל לשחק ולעשות סוג של עיקול על החשבון הכספים של הפועל מאירופה.
או שלהתנות את זה שרק אחוז מסויים מהכספים ייכנס למועדון והחלק השני יילך לקופת נאמנות עד תום ההליכים.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

אדום בבית כתב:אני חושב שאוופא עושה טעות בנושא של הפועל באירופה.
לדעתי אוופא צריכה לאשר להפועל לשחק ולעשות סוג של עיקול על החשבון הכספים של הפועל מאירופה.
או שלהתנות את זה שרק אחוז מסויים מהכספים ייכנס למועדון והחלק השני יילך לקופת נאמנות עד תום ההליכים.
לא בטוח שהפועל תסכים להשתתף במצב כזה. הבעלים שלנו חושבים בעיקר על איך לא להוציא כסף ואם ההשתתפות באירופה רק עולה כסף ולא מכניסה, איזה טעם יש מבחינתם ללכת על מהלך כזה?
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

כפיר אדום כתב: 02 יוני 2021, 06:38
אדום בבית כתב:אני חושב שאוופא עושה טעות בנושא של הפועל באירופה.
לא בטוח שהפועל תסכים להשתתף במצב כזה. הבעלים שלנו חושבים בעיקר על איך לא להוציא כסף ואם ההשתתפות באירופה רק עולה כסף ולא מכניסה, איזה טעם יש מבחינתם ללכת על מהלך כזה?
מי שאומר כל פעם שאם יבוא מישהו גדול ורציני ממנו הוא יפנה את הדרך,
הדרך להביא להפועל משקיע רציני זה רק אם המועדון יצליח להגיע איכשהו לאירופה.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אתם יוצאים כל הזמן מנקודת הנחה כאילו להביא "משקיע רציני" לליגת הבורסה זה איזה משהו לא כזה נדיר או לא כזה קשה.
זה כן נדיר וזה כן קשה.
אין קשר באמת לאירופה לדעתי.

צריך פשוט לקוות שזה יקרה וזהו.
לכל מיני פרמטרים כמו אם יש לנו חוב של 7 מיליון או 11 מיליון, או אם אנחנו כן נהיה באירופה או לא (כאילו יש לנו מה למכור באירופה עם מה שיש לנו כרגע) יש בעיני חשיבות משנית מאוד.

אם מישהו "רציני" באמת ירצה את הפועל, הוא ייקח אותה עם החובות ובלי אירופה ועם 0 דירוג.
פשוט אין כזה. לא רק לנו, גם לביטר, גם לחיפה (שחר מזיק להם).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 יוני 2021, 10:11 אתם יוצאים כל הזמן מנקודת הנחה כאילו להביא "משקיע רציני" לליגת הבורסה זה איזה משהו לא כזה נדיר או לא כזה קשה.
זה כן נדיר וזה כן קשה.

לכל מיני פרמטרים כמו אם יש לנו חוב של 7 מיליון או 11 מיליון, או אם אנחנו כן נהיה באירופה או לא (כאילו יש לנו מה למכור באירופה עם מה שיש לנו כרגע) יש בעיני חשיבות משנית מאוד.

אם מישהו "רציני" באמת ירצה את הפועל, הוא ייקח אותה עם החובות ובלי אירופה ועם 0 דירוג.
יעקב שחר מזיק להם?
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

עובדיה כתב:
טכנית לארז כתב: 02 יוני 2021, 10:11 אתם יוצאים כל הזמן מנקודת הנחה כאילו להביא "משקיע רציני" לליגת הבורסה זה איזה משהו לא כזה נדיר או לא כזה קשה.
זה כן נדיר וזה כן קשה.

יעקב שחר מזיק להם?
מתאים לי נזק של השקעה בעשרות מיליונים בשנה ואליפות מדי פעם
שליחת תגובה