למי שרוצה להבין איפה ממוקם במגרש הכרטיס החדש שלו לגמר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

(תנו לתמונה להיטען כמה שניות)
סליחה על הנושא החדש, לא רציתי שייעלם בישן.
מתאר לעצמי שהרוב, כמוני, כבר די מכירים אוטומטית איפה הם יושבים בד"כ, אבל כאן פשוט עשו בלאגן בכרטיסים.
אותי ואת הילד למשל העבירו מאמצע שער 7 לגוש אחר, והייתי צריך למצוא מפה של הגושים כדי להבין איפה זה לעזאזל.
מסתבר שזה החלק הצמוד לדשא. מקווה שהילד יצליח לראות משהו.

תמונה
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 27 מאי 2021, 09:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
עמי נאווי
קיבל.ה  109 לייקים
יצירת קשר:

"לאן" עשו ברדק בלתי יאמן, כהרגלם. מינימום מאמץ למקסימום נזק. אני מבין שכבר פנו לכל מי שרק אפשר להשפיע כדי שיעשו סדר לפני המשחק, אחרת באמת יהיה טירוף.
בסופו של דבר, אני לא חושב שמישהו באמת יישב בכסא המיועד שלו. המציאות תטפח בפנים לכל אלה שחושבים שהכסא שלהם מסומן בשער 7.
לכו!
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  365 לייקים

7even כתב: 27 מאי 2021, 09:19 (תנו לתמונה להיטען כמה שניות)
מתאר לעצמי שהרוב, כמוני, כבר די מכירים אוטומטית איפה הם יושבים בד"כ, אבל כאן פשוט עשו בלאגן בכרטיסים.
אותי ואת הילד למשל העבירו מאמצע שער 7 לגוש אחר, והייתי צריך למצוא מפה של הגושים כדי להבין איפה זה לעזאזל.
אני באותו מצב בידיוק כמוך, גם הזיזו אותי מהגוש שאני יושב בו בדרך כלל לחלק הצמוד לדשא, הבעיה אצלי שאני וחבר קנינו בנפרד את הכרטיסים והושיבו אותנו בנפרד.
שלחתי הודעה לפייסבוק של הפועל בתקווה שאולי הם ידחפו לאי אכיפת המקומות המסומנים או שלפחות הם יוכלו לעשות סדר בעניין, כי אחרת סתם יהיה ברדאק וריבים מיותרים עם אנשים על המקומות.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1683 לייקים

Charmander כתב: 27 מאי 2021, 09:34
אני באותו מצב בידיוק כמוך, גם הזיזו אותי מהגוש שאני יושב בו בדרך כלל לחלק הצמוד לדשא, הבעיה אצלי שאני וחבר קנינו בנפרד את הכרטיסים והושיבו אותנו בנפרד.
שלחתי הודעה לפייסבוק של הפועל בתקווה שאולי הם ידחפו לאי אכיפת המקומות המסומנים או שלפחות הם יוכלו לעשות סדר בעניין, כי אחרת סתם יהיה ברדאק וריבים מיותרים עם אנשים על המקומות.
השאלה אם אי אכיפת מקומות מסומנים לא תיצור עוד יותר בלאגן.
הדבר האחרון שבא לי זה לריב על מקום, ועוד ליד הילד.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  365 לייקים

7even כתב: 27 מאי 2021, 09:37
Charmander כתב: 27 מאי 2021, 09:34
השאלה אם אי אכיפת מקומות מסומנים לא תיצור עוד יותר בלאגן.
הדבר האחרון שבא לי זה לריב על מקום, ועוד ליד הילד.
בהנחה ולא יהיו מקומות מסומנים, אז זה על בסיס מקום פנוי, מנסים להגיע מוקדם לתפוס מקום סביר ליד מי שבא לך וזהו, אף אחד לא יבוא לריב איתך אם המקומות לא מסומנים.
אני חושב שבכל מקרה חייבת לצאת הודעת הבהרה בנושא כי כרגע לאן יצרו בעצמם את הבלאגן ואני מאמין שבמצב הנוכחי יהיו כמויות גדולות של אנשים שיתיישבו במקומות שלא רשומים להם בכרטיס.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3699 לייקים

במשחק כזה אין ולא יהיו מקומות מסומנים ובהצלחה למי שירצה לאכוף את זה. באופן כללי אין מקומות מסומנים בשערים 5 ו-7.
שליחת תגובה